13.02.2018 12:54

Ronalds Cinks nosaukts par mēneša labāko hokejistu OHL čempionātā

Trīskārtējo Latvijas kausu ieguvēju HK “Mogo” aizsargs Ronalds Cinks atzīts par Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta janvāra mēneša MVP jeb vērtīgāko spēlētāju.

Lasīt vairāk
12.02.2018 11:46

HK "Mogo" prezidents Martinsons: Lielāko daļu no spēlētājiem pazīstu jau no desmit gadu vecuma

HK "Mogo" pirms nepilnas nedēļas jau trešo reizi virs savām galvām cēla Latvijas kausu! Kluba prezidents Māris Martinsons intervijā ar LHF atzina, ka šis panākums ir smaga darba rezultāts. Tāpat Martinsons pastāstīja par kluba piramīdu un savu aicinājumu atbalstīt sportu.

10.02.2018 16:36

"Mogo" un liepājnieki grauj, Homjakovam "hat-trick" un pieci punkti

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempionātā sestdienas spēlēs pie uzvarām tika līdervienība “Mogo”, kas ar 7:1 sagrāva HS “Rīga” komandu, kā arī “Liepāja/Optibet”, ar tādu pašu rezultātu viesos sagraujot “Prizmu”, “hat-trick” gūstot uzbrucējam Edgaram Homjakovam, kurā kontā šajā mačā 5 (3+2) rezultativitātes punkti.

09.02.2018 12:38

Kurbads ledus hallē tiks veikts mēģinājums apvienot neapvienojamo - motosportu ar hokeju

Otrdien, 13. februārī Rīgā, Kurbads ledus hallē Baltijas labākais moto triāla braucējs un Eiropas čempionāta hard enduro sacensību otrās vietas ieguvējs Andris Grīnfelds veiks mēģinājumu vēl iepriekš neredzētam trikam – uz aizmugurējā riteņa apbraukt pilnu hokeja laukuma apli ar standarta enduro motociklu. Pasākums norisināsies Latvijas hokeja čempionāta spēles starp HK Kurbads un HK Zemgale/LLU komandām mača pārtraukumā. Spēles sākums plkst. 19.15.

06.02.2018 23:23

"Mogo" atspēlējas no 0:2 un pagarinājumā izcīna trešo Latvijas kausu

Trešo gadu pēc kārtas Latvijas kausu ieguvusi "Mogo", kas pagarinājumā ar 3:2 pieveica "Kurbadu". Pēc pirmās trešdaļas "Kurbads" atradās vadībā ar divu ripu pārsvaru, taču nespēja to nosargāt. Izšķirošo ripu iemeta Vladimirs Mamonovs, kurš izmantoja Alekseja Širokova piespēli no aizvārtes.

06.02.2018 11:32

"Mogo" pret "Kurbadu" Arēnā Rīga: kurš virs galvas cels Latvijas kausu?

Šovakar pulksten 19:30 Arēnā Rīga norisināsies Latvijas kausa izcīņas fināls hokejā - Latvijas čempionāta līdervienība "Mogo" tiksies ar aktuālo Latvijas čempioni "Kurbadu". Spēles tiešraide kanālā LTV7.

05.02.2018 12:22

Jānis Sprukts par Latvijas kausa finālu: Visu izšķirs spēle aizsardzībā

Otrdien, 6.februārī, plkst.19:30, “Arēnā Rīga” norisināsies Latvijas kausa izcīņas fināls, kur HK “Mogo” spēkosies ar HK “Kurbads” komandu. Pārdomās par gaidāmo maču dalījās HK “Kurbads” pieredzējušie uzbrucēji Jānis Sprukts un Mārtiņš Cipulis.

03.02.2018 21:18

"Rīga" divreiz atspēlējas, "Kurbads" bombardē pēdējā trešdaļā

”Optibet” hokeja čempionāta regulārās sezonas pirmās vietas ieguvēja „Mogo” ar 4:2 viesos pieveica „Prizmu”, lai gan vēl līdz 29. minūtei atradās iedzinējos. Savukārt "Liepāja/Optibet" ar 7:3 pārspēja "Zemgali/LLU", četrus vārtus gūstot spēles pēdējās 11 minūtēs. "Kurbads" savā laukumā ar 8:2 sakāva "Rīgu"

31.01.2018 23:44

«Mogo» hokejisti nodrošina uzvaru OHL regulārajā čempionātā

Iepriekšējās sezonas Latvijas vicečempione "Mogo" trešdien "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā ar rezultātu 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) sagrāva "Zemgale"/LLU vienību, izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas un kļūdama par regulārā čempionāta uzvarētāju.

27.01.2018 19:58

"Mogo" izsēj trīs vārtu pārsvaru, tomēr Miks Lipsbergs nokārto uzvaru līderu duelī

Šodien Optibet hokeja līgā pirmajā vietā esošā "Mogo" savā laukumā uzņēma tuvāko sekotāju "Liepāju/Optibet". Mājinieki ieguva trīs vārtu pārsvaru, 11 minūšu laikā to izsēja, tomēr beigās uzvarēja ar 4:3. Uzvaras ripu iemeta Miks Lipsbergs.