Otro gadu pēc kārtas startēs KIVI programma!

Godinot mūžībā aizgājušā Latvijas vārtsarga Matīsa Kivlenieka piemiņu, Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar NHL klubu Kolumbusas "Blue Jackets", otro gadu pēc kārtas organizēs jauno vārtsargu iesaistes projektu - KIVI programma.

Programmas mērķis ir iepazīstināt ar hokeja vārtsarga pozīciju tos mazos hokejistus, iesācējus līdz U10 vecumam, kuri līdz šim vēl nav spēlējuši vārtsarga pozīcijā, bet vēlas to izmēģināt.

Pērn KIVI programma norisinājās divos posmos – Rīgā un Jelgavā. Tomēr šogad LHF nolēmusi paplašināt teritorijas un jauno vārtsargu iesaistes projektu rīkot trīs posmos.

No 8. līdz 9. jūnijam KIVI programma startēs Brocēnos, kurā piedalīsies Rietumu klubi (iedalījums pēc Latvijas ģeogrāfiskā principa), no 6. līdz 7. jūlijam norisināsies Volvo sporta centrā Rīgā, bet 13. un 14. jūlijā KIVI programma dosies Valmieru, kas paredzēta Austrumu klubiem. 

Šajā vasarā KIVI programma varētu piedalīties līdz 60 jauno hokejisti, kas vēlas izmēģināt vārtsargu pozīciju.

KIVI programmas vadītājs Toms Broks: “Liels prieks un lepnums par KIVI programmas turpinājumu. Šis projekts pagājušā gadā sevi apliecināja, kā lieliska platforma jaunajiem hokejistiem izmēģināt spēkus un pārbaudīt savu vēlmi/gribēšanu spēlēt vārtsargu pozīcijā. Esam gandarīti arī paplašināt KIVI programmas vēl vairākās Latvijas teritorijās. Turpinam īstenot KIVI programmu un pieminam Matīsa gaišo piemiņu.”

Katra no nometnēm norisināsies divu dienu garumā un tās vadīs Latvijas U18 izlases vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš. Ar viņu kopā darbosies arī Latvijas izlašu vārtsargi, kuri palīdzēs iedvesmot jaunos hokejistus un izzināt vārtsargu spēli, godinot Matīsa atstāto mantojumu. 

Brocēnos treniņprocesā un darbā ar jaunajiem hokejistiem Lūsiņam asistēs U-20 izlases vārtsargs Linards Feldbergs, U-18 vārtu vīrs Mikus Vecvanags, latviešu vārtsargs Mareks Mitens un U-18 izlases vārtsargu treneris Reinis Repšs.

Atceroties un sirsnīgi pieminot Matīsu, Latvijas Hokeja Federācija rod iespēju hokeju darīt pieejamāku Latvijas bērniem. Latvijas Hokeja Federācija izsaka lielu pateicību Kolumbusas “Blue Jackets” organizācijai par šo iniciatīvu un ar lielu aizrautību realizēs "Kivi bērni" programmu.

 

 

Sadarbības partneri