LHF Tiesneši apkalpo IIHF augstāko divīziju Pasaules Čempionātus

Vairāki LHF licencētie tiesneši saņēmuši izsaukumus uz IIHF augstāko divīziju Čempionātiem.

 

Agnese Kārkliņa no 21. līdz 27.aprīlim strādās IIHF Sieviešu IA divīzijas Pasaules Čempionātā, kas ir pēc spēka otrais spēcīgākais. Agnese iepriekš strādājusi divos Elites Čempionātos 2022. un 2023.gadā, kā arī šajā pašā līmenī jau strādājusi 2022.gadā. Šosezon arī aktīvi strādājusi Zviedrijas sieviešu hokeja līgā, kas ir spēcīgākā sieviešu hokeja līga Eiropā.

 

Baiba Dzene jau aizvadījusi savu IIHF IB divīzijas turnīru, kas norisinājās Rīgā un kas bija līdz šim augstākai līmenis kādā Baiba līdz šim strādājusi, iepriekš apkalpojot  U18IA un pieaugušo līmeņa IIB Čempionātus.

 

Emīls Druseiks kā galvenais tiesnesis un Renārs Davidonis, kā līnijtiesnesis izvēlēti apkalpot U18 Elites Pasaules Čempionātu, kas no 25. aprīļa līdz 5. maijam norisināsies Somijas pilsētās Espo un Vantā.

Emīls iepriekšējā sezonā debitēja IIHF sacensībās kā galvenais tiesnesis apkalpojot U18IA Pasaules Čempionātu un Čempionu Hokeja Līgas sacensības.

Renāram šis būs jau trešais PČ, iepriekšējā sezonā strādājot pieaugušo IB un U20IA PČ līmenī.

Šī būs pirmā reize, kad vienlaicīgi divi tiesneši no Latvijas vienlaicīgi apkalpos šāda līmeņa PČ.

 

Uldis Bušs no 28.aprīļa līdz 4.maijam apkalpos IA līmeņa PČ, kas norisināsies Itālijas pilsētā Bolzāno, pagājušajā sezonā Uldis kā galvenais tiesnesis debitēja IB līmeņa PČ Tallinā un strādāja Kontinentālā Kausa finālsacensībās Francijā, kā arī apkalpoja Čempionu Hokeja Līgu.

Uldis ir arī 2022.gada Plikšķa Balvas ieguvējs, ko saņem LHF sacensību labākais tiesnesis.

 

Agris Ozoliņš no 27.aprīļa līdz 3.maijam apkalpos IB PČ Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, Agrim šis būs jau trešais šāda līmeņa turnīrs iepriekšējos gados, šajā līmenī, strādājot 2022.gadā Polijā, Tihī un 2023.gadā Igaunijā, Tallinā.

Sadarbības partneri