Augustā startēs LHF Prezidenta kausa izcīņa!

No 15. līdz 18. augustam startēs U-20 sešu komandu Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Prezidenta kausa izcīņa.

Bez divām mājinieku Latvijas U-20 valstsvienībām – “bordo” un “baltā” - šajā LHF Prezidenta kausa izcīņā piedalīsies arī Austrijas U-20 izlase, Somijas Mestis līgas klubs “TUTO” (U-23), kā arī divas ASV Nacionālās sporta koledžas asociācijas vienības – “Castleton Spartans” un “Milwaukee Raiders”.

Sešas komandas tiks sadalītas pa divām apakšgrupām. Sākotnēji vienības izspēlēs mačus savu apakšgrupu ietvaros, bet pēc tam notiks cīņas par vietām. 

“Ar šo turnīru vēlamies atjaunot U-20 turnīra tradīcijas, kas iepriekš pirms sezonas sākuma norisinājās augustā. Gatavojoties galvenajam turnīram decembrī  - pasaules čempionātam, LHF Prezidenta kausa izcīņa palīdzēs realizēt pilnvērtīgu sagatavošanās procesu. Šī būs lieliska iespēja sevi apliecināt visiem izlases kandidātiem. Liels paldies visām viesu komandām, kuras atsaucās un piekrita startēt. Esmu pārliecināts, ka mūs sagaida aizraujošs un intrigām bagāts starptautiskā līmeņa hokejs,” sacīja LHF sporta direktors Edgars Buncis.

Tomass Hanpā, “TUTO” hokeja kluba prezidents: “Esam ļoti pagodināti piedalīties šajā turnīrā. Ja runājam par jauno spēlētāju attīstību, ļoti svarīgi ir izvērtēt savas prasmes starptautiskajā arēnā. Starp Somijas un Latvijas hokeja federācijām jau labu laiku ir izveidojusies veiksmīga sadarbība. Šī vēlreiz būs lieliska iespēja apliecināt abu valstu ciešo hokeja saikni.”

“Milvokī augstskola ir pagodināta būt par daļu no šī starptautiskā turnīra. Dalība un piedzīvojums vēsturiskajā Rīgā būs neaizmirstama pieredze,” sacīja “Milwaukee Raiders” galvenais treneris Greihams Džonsons. 

“Piedalīties šādā starptautiskā turnīrā, kur hokejs valstī ir bagāts ar tradīcijām, mūsu puišiem būs neizmirstama pieredze līdz mūža beigām,” izteicās “Castleton Spartans” treneris Kails Ričardsons. 

Latvijas Hokeja federācijas Prezidenta kausa izcīņa tiek plānota kā ikgadējs U-20 turnīrs, kas norisināsies pirms gaidāmās sezonas.

Par turnīra norises vietu un spēļu kalendāru Latvijas Hokeja federācija informēs atsevišķi. 

 

Sadarbības partneri