Jaunie hokeja treneri stažēsies pie Latvijas izlasēm

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valde akceptējusi ieceri jaunajiem hokeja treneriem apgūt zināšanas un stažēties Latvijas hokeja valstsvienībā.

Jau šajā Starptautiskās ledus hokeja federācijas (IIHF) izlašu logā, novembrī, četri jaunie hokeja treneri - Edgars Brancis (pievienosies nacionālajai valstsvienībai), Toms Bluks (pievienosies U-20 junioru izlasei), Sandis Grīnbergs (pievienosies U-18 jauniešu izlasei) un Edijs Brahmanis (pievienosies U-16 komandai) stažēsies un atradīsies līdzās valstsvienībām, kuras aizvadīs starptautiskas spēles un nometnes. 

Par šo jauno ideju un ieceri stāsta Latvijas Hokeja federācijas (LHF) sporta direktors Edgars Buncis: “Jauno treneru rokās ir mūsu hokeja nākotne un izaugsme. Mūsu izlašu treneru kolektīvā ir augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, no kuriem var daudz mācīties. Šis projekts nodrošinās zināšanu pārnesi, ceram, ka jaunie speciālisti šīs zināšanas uzsūks un liks lietā.”

Latvijas Hokeja federācija (LHF) plāno šo jauno speciālistu stažēšanos līdz sezonas beigām ieviest visos starptautiskajos logos. Plānots, ka treneri, kuri pievienosies Latvijas valstsvienībām, mainīsies un rotēs. Līdz ar to iespējas tiks dotas speciālistiem no hokeja organizācijām visā Latvijā.

Pirmais un nākamais starptautiskais izlašu logs startēs jau pēc pāris nedēļām – no 6. līdz 12. novembrim. Šajā IIHF valstsvienību logā kopumā startēs sešas Latvijas izlases.

Sadarbības partneri