U-10 čempionātā sīva cīņa par līderpozīcijām

Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta (LBJČH) U-10 vecuma grupā aizvadīts jau lērums spēļu. Cīņa par Austrumu un Rietumu tabulas līderpozīcijām jaunajā sezonā iesākusies ļoti spraigi. Šajā vecumā, protams, rezultātiem nav nozīmes. Jaunajiem hokejistiem vēl daudz jāapgūst, bet spēles azarts un spēles emocijas ir svarīgas.

Austrumu grupā šosezon spēlē astoņas komandas: “Mārupes Baltu vilki”, HS Rīga 2014”, “HOCKEY PLANET/BHC37”, HS “Grīziņkalns”, HS “Baltijas vilki U10”, “Prizma 14”, “Daugavpils U-10” un “Baltu lūši”.

Savukārt Rietumu grupā cīnās deviņi klubi: HK “Tukums”, “Talsu NSS/THK”, “Jelgava LSS”, HK “Ventspils”, “Liepāja SSS”, HK “Olaine sarkanie”, HK “Olaine baltie”, HK “Zibeņi” un “Brocēni”. 

U-10 čempionāta Austrumu grupas līdere šobrīd ar 10 punktiem ir HK “Prizma 14” komanda, bet divi punkti mazāk ir veselām trijām vienībām – “Baltijas vilki U-10”, “Mārupes Baltu vilki” un HS “Rīga 2014”.

Vēl sīvāka konkurence par līdera titulu ir Rietumu grupā. “Liepāja SSS” un “Olaine sarkanie” ieguvuši desmit punktus sešās spēlēs, bet “Olaine baltie” ir par vienu punktu mazāk, kas šobrīd dod trešo vietu. Savukārt “Zibeņi” ar maksimāli izcīnītajiem sešiem punktiem trijās spēlēs atrodas ceturtajā vietā.

Līdz ar to abās grupās priekšā vēl gaidāmi aizraujoši un emocijām bagāti mači. 

Novēlām visām komandām pacietību, uzkrāt jaunas zināšanas hokeja spēlē un veiksmi turpmākajā sezonā. Lai izdodas!

Sadarbības partneri