Nosaukts labākais vārtsargs, aizsargs un uzbrucējs OHL čempionātā

Optibet Hokeja Līgas (OHL) treneru balsojumā noteikts labākais līgas vārtsargs, aizsargs un uzbrucējs.

Ulda Opita vārdā nosaukto balvu par labāko vārtsargu saņēma HK “MOGO/LSPA” pārstāvis Henrijs Ančs. Viņš 15 OHL mačos vidēji ielaida 1.37 ripas un atvairīja 93.20% metienu. Abi šie rādītāji bija labākie OHL regulārajā čempionātā. 

Tikmēr Sergeja Žoltoka balvu ieguva “Zemgale/LLU” centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš. Jelgavas komandas hokejists 33 spēlēs guva 22 vārtus, izdarīja 28 rezultatīvas piespēles un uzvarēja 59.28% iemetienos. 

Savukārt Kārļa Skrastiņa balvu otro gadu pēc kārtas ieguva Krišjānis Rēdlihs no “MOGO/LSPA” vienības. 35 spēlēs Rēdlihs guva 7 vārtus un veica 20 rezultatīvas piespēles.

Jāizceļ, ka Edgara Rozenberga (labākais OHL treneris) un Leonīda Vedēja (izslēgšanas turnīra MVP) vārdā nosauktās balvas tiks nosauktas pēc “playoff” turnīra beigām.

Par Ulda Opita balvu:

Opita ieguldījums Latvijas hokejā kā trenera, bet jo īpaši sieviešu, veterānu un amatieru hokeja organizatora ir ievērojams un neapstrīdams. Jaunībā bijis vārtsargs meistarkomandā "Daugava". Ievērojams hokeja organizators un veterānu kustības iniciators. Opits sāka ne tikai Latvijas hokeja vecmeistaru sacensības, bet arī iesaistījās Latvijas amatieru hokeja kustības pirmsākumos.

Par Kārļa Skrastiņa balvu:

Viens no spožākajiem Latvijas hokeja aizsargiem, kura dzīvība traģiski izdzisa aviokatastrofā. Aizvadījis vairāk kā 800 spēles NHL. Ieguvis arī “dzelzs vīrs” titulu, aizvadot gandrīz 500 spēles NHL pēc kārtas, nevienu neizlaižot. Pārstāvējis Latvijas izlasi astoņos elites grupas PČ un trīs Olimpiādēs. 

Par Sergeja Žoltoka balvu:

Spilgts uzbrucējs, kurš bija zvaigzne NHL laukumos un elks Latvijas jaunajiem hokejistiem. Viņa dzīvība traģiski zuda pēc samaņas zaudēšanas hokeja spēles laikā. Aizvadījis gandrīz 600 spēles NHL, esot rezultatīvam vidēji gandrīz katrā otrajā spēlē. Izpelnījies arī NHL komandas Minesotas “Wild” kapteiņa uzšuvi. Ļoti rezultatīvi pārstāvējis arī Latvijas izlasi piecos elites grupas PČ.  

 

Sadarbības partneri