Maxima” dāvina vārtsarga ekipējumu mazajiem Tukuma hokejistiem

Vakar, 6. decembrī, svinīgā pasākumā hokeja klubs “Tukums” saņēma dāvanu no uzņēmuma “Maxima Latvija” jauno vārtsargu apmācības veicināšanai - pilnu vārtsarga ekipējuma komplektu. Tas hokeja klubam dāvināts Vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir „Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programmas ietvaros “Maxima Latvija” 16 hokeja skolām visā Latvijā dāvina pilnu vārtsarga ekipējumu, kurā ietilpst ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams, trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļauj mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet  treneriem sniedz iespēju jau laicīgi pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

“Hokeja pieejamība mūsdienās nav tik vienkārša. Kā jau zināms, tad hokeja ekipējums, jo īpaši vārtsargiem, ir ļoti dārgs. Tādēļ esam ļoti priecīgi, ka uzņēmums “Maxima Latvija” nācis talkā Latvijas Hokeja federācijai un nodrošinās visas Latvijas hokeja skolas ar vārtsargu ekipējumu. Ļoti ceru, ka topošajiem vārtsargiem šis ekipējums būs noderīgs, un, iespējams, kāds no šiem mazajiem censoņiem nākotnē vilks mugurā arī Latvijas nacionālās hokeja valstsvienības formu,” dalās Latvijas hokeja federācijas sporta direktors Edgars Buncis.

“Sadarbību ar LHF uzsākām, lai padarītu Latvijā populārāko sporta veidu hokeju pieejamāku mazajiem sportistiem un viņu ģimenēm. Savukārt tieši Vārtsargu programma tika izveidota, lai parādītu, cik liela nozīme hokeja komandā ir vārtsargam un sniegtu iespēju katram mazajam hokejistam pārbaudīt savas prasmes šajā komandas pozīcijā. Ļoti ceram, ka jaunais ekipējuma komplekts palīdzēs arī hokeja kluba “Tukums” komandai un treneriem atrast jaunus, talantīgus vārtsargus, kas kādreiz nokļūs arī Latvijas hokeja izlases sastāvā”, stāsta uzņēmuma „Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

“Liels paldies Latvijas Hokeja federācijai un “Maxima Latvija” par šo lielisku programmu. Tukuma hokeja skola ir ļoti gandarīta saņemt vārtsarga ekipējumu. Ceru, ka šis ekipējums kādam jaunam puisim pavērs iespēju, un viņš varēs aizkļūt līdz hokeja sporta veida elitei,” saka Hokeja kluba “Tukums” valdes priekšsēdētājs Verners Kaimiņš.

Jauno hokeja vārtsargu atbalsta programma uzsākta, lai sniegtu iespēju hokeja skolu audzēkņiem visā Latvijā treniņu procesā izmēģināt arī vārtsarga pozīciju un palīdzētu piesaistīt vairāk jauno talantu hokejam profesionālā līmenī. Ekipējuma komplekti dāvināti sporta skolām visā Latvijā -  Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Mārupē, Tukumā, Ogrē, Brocēnos, Rīgā, Talsos, Ventspilī un Valmierā.

 

Sadarbības partneri