BITE paplašina sadarbību ar LHF un kļūst par pirmo oficiālo PČ hokejā Latvijā atbalstītāju

Šodien mobilo sakaru operators BITE parakstīja jaunu divu gadu sadarbības līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) un SIA “Hokeja akadēmija”, kļūstot par Latvijas hokeja valstsvienību lielfanu un pirmo oficiālo atbalstītāju Pasaules čempionātam hokejā, kas 2021. gadā notiks arī Latvijā. Tādējādi kompānija paplašina atbalstu hokeja un hokejistu attīstībai Latvijā.

BITE un LHF pirmo reizi uzsāka sadarbību pirms diviem gadiem, kļūstot par Latvijas hokeja valstsvienību ģenerālsponsoru jeb lielfanu. Līdzšinējās sadarbības laikā ir sniegts atbalsts hokeja un spēlētāju attīstībai, kā arī īstenotas vairākas aktivitātes šī sporta veida faniem.

“Hokejā spilgti redzam komandas darbu un degsmi iet uz mērķi. Tās ir tradīcijas, emocijas un īpašs #kopāspēks. Arī BITEI šīs visas ir ļoti saprotamas un svarīgas vērtības, tāpēc jau divus gadus mums ir tas gods būt par Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsponsoru. Ilgtermiņa sadarbība ir pareiza spēles stratēģija, tāpēc esam nolēmuši paplašināt līdzšinējo sadarbību un atbalstu hokejam Latvijā, kļūstot par izlases ģenerālsponsoru, kā arī pirmo oficiālo atbalstītāju Pasaules čempionātam hokejā, kas 2021. gadā notiks Latvijā,” uzsver BITES vadītājs Kaspars Buls.

Viņš papildina, ka nākamo divu gadu sadarbības ietvaros neizpaliks arī īpašas aktivitātes un uzmanība Latvijas hokeja faniem, pavadot mūsu hokeja valstsvienības uz abiem gaidāmajiem Pasaules čempionātiem hokejā, kas 2020. gadā notiks Šveicē, bet 2021. gadā – Latvijā un Baltkrievijā.

“Aizvadītajos gados BITES atbalstam ir bijusi būtiska nozīme Latvijas hokeja izlases sasniegumos, un man ir patiess prieks par mūsu līdzšinējo sadarbību. Jāuzsver, ka, līdz ar jauna sadarbības līguma parakstīšanu, BITE ir kļuvusi par Latvijas hokeja valstsvienības ilgāko atbalstītāju. Turklāt nākamajos gados atbalsts būs nepieciešams ne tikai mūsu hokejistu un hokeja attīstībai kopumā, bet arī čempionāta organizēšanai Latvijā visaugstākajā līmenī, sagādājot neaizmirstamus mirkļus arī šī sporta veida līdzjutējiem, pie kā jau esam uzsākuši darbu,” saka Latvijas Hokeja federācijas valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

“Sadarbības paplašināšana, sniedzot atbalstu gan Latvijas valstsvienībai, gan Pasaules čempionāta hokejā organizēšanai 2021. gadā, manuprāt, ir ļoti organisks un loģisks solis, jo kopā ar BITI esam bijuši jau divus gadus. Turklāt tehnoloģijas pēdējos gados ir mainījušas to, kādu hokeja pieredzi varam sniegt arī mūsu faniem, piedāvājot stabilus sakarus, ātru informācijas pārraidi u.tml. Domāju, ka, sadarbojoties ar BITI, to pieredzēsim arī čempionāta norises laikā Latvijā. Ne velti esam uzsākuši sadarbību teju 18 mēnešus pirms šī lielā hokeja notikuma,” papildina SIA “Hokeja akadēmija” valdes loceklis Edgars Buncis.

“Mums ar BITI ir kopīgi mērķi un vērtības tostarp attīstība, darbs komandā, tiecoties veidot Latviju par hokeja lielvalsti. Tāpat man ļoti patīk strādāt ar Latvijas hokejistiem, jo viņi vienlaikus reprezentē šīs valsts vērtības – lielu ieguldīto darbu, mērķtiecību, godīgumu un pilnu atdevi. Pasaules čempionāts hokejā, kas 2021. gadā notiks Latvijā, būs lieliska iespēja parādīt šīs valsts skaistumu plašākai pasaulei. Nākamajos gados mūs sagaida liels hokeja notikumu “vilnis” - Pasaules čempionāti hokejā Šveicē un Latvijā, kā arī kvalifikācija Ziemas olimpiskajām spēlēm Pekinā, Ķīnā. Domāju, ka BITES atbalstam būs liela nozīme, gan organizējot čempionātu Latvijā, gan iedvesmojot jaunos hokeja spēlētājus un fanus,” secina Latvijas hokeja valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs. 

2020. gada Pasaules čempionāts hokejā norisināsies Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā no 8. līdz 24. maijam. Latvijas hokeja izlase tā ietvaros spēlēs Cīrihes apakšgrupā, kur tās pretinieki būs Krievijas, Somijas, Amerikas Savienoto Valstu, Šveices, Norvēģijas, Itālijas un Kazahstānas valstsvienības. Latvijas komanda IIHF rangā šobrīd ar 3025 punktiem ieņem 10. pozīciju.

Sadarbības partneri