LHF nodod tiesības rīkot pasaules čempionātu "Hokeja akadēmija"

FOTO: Guntis Lazdāns

Trešdien, 16.oktobrī, Latvijas Hokeja federācija (LHF) oficiāli tiesības rīkot 2021.gada pasaules hokeja čempionātu nodeva SIA "Hokeja akadēmija".

Preses konference laikā LHF prezidents Aigars Kalvītis oficiāli paziņoja, ka tiesības rīkot pasaules čempionātu tiek nodotas "Hokeja Akadēmija". "Hokeja Akadēmija" vienīgais valdes loceklis ir Edgars Buncis, bet padomē iecelti - Juris Savickis, Aigars Kalvītis, Viesturs Koziols un Jānis Dzanuškāns. 

" "Hokeja akadēmija” ir izveidota kā saimnieciska struktūra, kas pilnībā pieder Latvijas Hokeja federācijai. Esam ieguvuši tiesības rīkot 2021.gada pasaules čempionātu Rīgā, tādēļ vēlamies nodot šīs saimnieciskās funkcijas mūsu meitas kompānijai. Tā ikdienā nodarbosies ar čempionāta rīkošanu," sacīja LHF prezidents Aigars Kalvītis.

"Hokeja Akadēmija" vadītājs Edgars Buncis pateicās par šo uzticību Latvijas Hokeja federācijai un uzsvēra, ka 2021.gada pasaules hokeja čempionāts būs svarīgākais sporta notikums pasaulē, jo 2021.gadā nenorisināsies olimpiskās spēles un nenotiks arī neviens no futbola lielākajiem turnīriem.

Preses konferences laikā Kalvītis un Buncis arī izteica cerību, ka šo grandiozo hokeja notikumu atbalstīs arī valsts un pašvaldība, jo 2021.gada pasaules čempionāts ienesīšot lielu peļņu arī pašai valstī kopumā. 

Preses konferences noslēgumā Latvijas Hokeja federācija un "Hokeja Akadēmija" parakstīja oficiālu vienošanos, kur tiesības rīkot PČ tiek pilnībā nodotas "Hokeja Akadēmija".

Sadarbības partneri