Noslēgusies OHL pirmssezonas preses konference

FOTO: Romāns Kokšarovs

Ceturtdien, 5.septembrī, plkst. 13:00, “Royal Casino Spa & Resort Hotel” norisinājās Optibet Hokeja Līgas (OHL) pirmssezonas preses konference, kur Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadība un visu astoņu komandas dalībnieki stāstīja par gaidāmo sezonu.

"Liels prieks, ka čempionātam pievienojusies jaunizveidotā komanda "Olimp". Statāmies uz to ar lielām cerībām, viņu konkurētspēju cīnīties ar mūsu hokeja dūžiem. Protams, liels prieks arī, ka virslīgā atgriezusies Daugavpils komanda. Domāju, ka sacensību turnīrs būs ļoti aizraujošs," sacīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.

Gaidāmajā sezonā par OHL kausu spēkosies astoņas komandas: HK “MOGO”, HK “Kurbads””,  HK “Zemgale/LLU”, HK “Prizma/IHS” HK “Liepāja”, HS “Rīga”, HK “Olimp” un Daugavpils “Dinaburga”. Līdz ar to debiju OHL turnīrā piedzīvos “Olimp”, bet daugavpilieši Latvijas virslīgā pēdējo reizi piedalījās 2013./2014.gada sezonā.

"Sastāvs ir gandrīz nokomplektēts, vēl gan ir daži robi. Meklējam spēlētājus, lai tos aizpildītu. Gatavojamies aizstāvēt čempiontitulu un gatavojamies arī Kontinentālajam kausam. Protams, galvenais mērķis ir paturēt čempiontitulu," atzina HK “MOGO” spēlētājs un menedžeris Elvis Želubovskis.

"Gatavošanās cikls aizritēja ļoti labi. Aizvadījām sešas pārbaudes spēles ar ārzemju komandām. Uzskatu, ka rezultāti bija ļoti labi. Sastāva komplektācija vēl nav pilnībā noslēgta, bet esam labi pastrādājuši treniņu procesā. Gatavojamies tam, lai pēc vienas sezonas pārtraukuma atgūtu kausu mūsu rīcībā. Mūsu mērķis ir zelta medaļas," izteicās HK “Kurbads” spēlētājs un pārstāvis Jānis Straupe.

Katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs 35 spēles (piecu apļu turnīrs). Pavisam kopā OHL regulārajā turnīrā tiks izspēlēti 140 mači.

Izslēgšanas turnīrs sāksies 2020.gada 10.martā. OHL “playoff” pusfināla spēlēm automātiski kvalificēsies divas labākās regulārā turnīra komandas. Savukārt 3., 4., 5., un 6. vietās esošās vienības aizvadīs cīņas, lai iekļūtu pusfinālos. Šie mači ilgs līdz kādas komandas divām uzvarām.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu. Savukārt 3.vietu čempionātā iegūst komanda, kas zaudējusi izslēgšanas spēļu pusfinālā, bet ieguvusi augstāku vietu čempionāta pirmajā etapā. Čempionāta uzvarētāji saņems ne tikai OHL kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Atgādināsim, ka pērn OHL čempionāta finālā HK “MOGO” sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-2 uzveica “Kurbads” vienību.

Sadarbības partneri