Vārtsargs Cimermanis atzīts par novembra mēneša MVP

FOTO: Zemgale/LLU

“Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis atzīts par Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta novembra mēneša MVP jeb vērtīgāko spēlētāju.

Trijās novembra spēlēs 24 gadus vecais Cimermanis vidēji ielaida 1,67 vārtus un atvairīja 95,90% pretinieku metienu.

Jelgavnieki aizvadītā mēneša sešās spēlēs izcīnīja sešas uzvaras un OHL turnīra tabulā ar 30 punktiem atrodas ceturtajā vietā. Līdz trešajai vietai “Zemgale/LLU” šķir tikai viens punkts.

“Novembrī kā vienība nospēlējām ļoti atzīstami,” sacīja Cimermanis. “Pateicoties komandas sapulcēm un video analīzēm, spējām savest kārtībā aizsardzību un vienkāršot (pozitīvā ziņā) uzbrukumu, kas arī mums nesa rezultātu - 6 uzvaras pēc kārtas. Arī savu darbu vārtos paveicu kā nākas un “vieglus” vārtus pretiniekiem nepieļāvu iemest. Uzteikšu arī trenera V. Kuļibabas darbu, kurš pašlaik aizvieto H. Vasiļjevu galvenā trenera amatā. Jāatzīst, ka arī debija izlasē bija patīkams pārsteigums un gods, šo iespēju biju gaidījis vairākus gadus. Bet ar vienu veiksmīgu mēnesi nepietiek, lai paveiktu ko lielu, centīsimies pastāvīgi uzlabot savu spēli, lai būtu maksimāli gatavi martam - playoff. Hokejs ir komandas sporta veids, tādēļ uzskatu, ka arī individuālās balvas ir lielā mērā komandas nopelns.”

Šosezon Cimermanis OHL čempionātā kopumā vidēji ielaidis 2,91 ripu un atvairījis 92,64% metienu.

Atgādināsim, ka septembra mēneša MVP balvu izcīnīja “Liepāja/Optibet” aizsargs Mārtiņš Freimanis, bet oktobrī šo godu izpelnījās HK “Mogo” uzbrucējs Elvis Želubovskis.

Optibet hokeja līgas mēneša vērtīgāko spēlētāju nosaka čempionāta organizatori, statistiķi un LHF darbinieki.

Sadarbības partneri