Latvijas U20 izlase izcīna uzvaru pēdējā spēlē pirms pasaules čempionāta

Šonakt pēc Latvijas laika, Latvijas U20 hokeja izlase aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta elites divīzijā Toronto un Monreālā. Ērika Miļuna vadītā komanda ar rezultātu 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) izcīnīja uzvaru pār vietējo junioru komandu Hawkesbury Hawks.

Latvijas U20 hokeja izlase visus vārtu guva pirmajā periodā. Jau spēles 50 sekundē precīzs bija aizsargs Maksims Ponomarenko. Ceturtajā minūtē Rūdolfs Balcer jau panāca 2:0. Līdz ar perioda beigu sirēnu Rūdolfs Balcers jau panāca 3:0, Latvijas U20 izlases labā.

Otrajā un trešajā periodā mājinieki vārtus guva, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Spēles noslēdzās ar 3:2 Latvijas U20 izlases uzvaru.

Jāatzīmē Mārtiņa Dzierkala trīs rezultatīvas piespēles, kurš aizvadīja pirmo spēli pēc savainojuma sadziedēšanas. Tāpat spēli aizadīja viens Latvijas izlases aizsardzības balstiem Kristiāns Rubīns.

Pasaules čempionāts U-20 izlasēm augstākajā divīzijā 26.decembrī sāksies Toronto un Monreālā. Latvijas hokejisti apakšgrupas spēles aizvadīs Toronto, tiekoties ar Kanādas, ASV, Krievijas un Slovākijas vienaudžiem. Savukārt otrā apakšgrupā tiksies Čehija, Dānija, Somija, Zviedrija un Šveice.

Atgādinām, ka Viasat Sport Baltic un video satura platforma internetā Viaplay sadarbībā ar Latvijas hokeja federāciju pārraidīs visas Latvijas un citas svarīgākās 2017. gada U-20 pasaules hokeja čempionāta (PČ) spēles.

Latvija U20 - Hawkesbury Hawks 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)

Vārti: 0:50 Maksims Ponomarenko (Mārtiņš Dzierkals) 1:0, 03:24 Rūdolfs Balcers ( Mārtiņš Dzierkals, Filips Buncis), 2:0, 20:00 Rūdolfs Balcers (Kārlis Čukste, Mārtiņš Dzierkals) 3:0, 34:18 Brett Everson (Charles Levesque, David Jankovski, vair.) 3:1, 42:00 Domenico Argento (Chris Smith, Jonathan Cyr, vair.) 3:2.

Metieni: 40:36

Soda min: 12-10

Vārtsargi: Denijs Romanovskis – Jacob Standen (no 29:44 Mathew Chan)