U20 izlasei pirmajā pārbaudes spēlē neveiksme pret Kazahstānu + Foto

Trešdien, 7. decembrī Latvijas hokeja izlase "Volvo SC" ledus hallē aizvadīja pirmo no divām pārbaudes pārbaudes spēlēm. Šovakar uzvaru ar 4:1 svinēja viesu komanda. Abu komandu otrā tikšanās paredzēta ceturtdien. Spēles sākums plkst. 19:00

Latvijas U20 izlase Ērika Miļuna vadībā šodienas pārbaudes spēli nevarēja aizvadīt savā labākajā sastāvā.  HK „Rīga” pārstāvji vēl šodien aizvadīja MHL spēli un izlasei pievienosies tikai pēc piecām dienām, kamēr vēl vairāki potenciālie izlases līderi ir savos klubos Ziemeļamerikā un izlasi sagaidīs 18. decembrī Kanādā, kur notiks PČ elites divīzijas turnīrs.

Kazahstānas izlase Rīgā ieradās spēcīgākajā sastāvā, jo jau pavisam drīz, 11. decembrī startēs pirmās divīzijas A grupas turnīrā, kas nosināsies Vācijā.

Kazahi jau pašā spēles sākumā realizēja vairākumu un izvirzījās vadībā, kamēr pavisam neveiksmīgi spēle sākās Magnusam Jākobsonam, kurš jau ceturtajā minūtē nopelnīja savu otro noraidījumu. Latvijas vārtsargam Denijam Romanovskim pirmajā periodā darba netrūka (metieni 17:4 par labu Kazahstānai), taču gandrīz izdevās periodu noslēgt ar minimālu deficītu. Taču Iļja Solodovņikovs ar spēku izlauzās līdz vārtiem un pārspēja Romanovski, panākot 2:0.

Otrā perioda pirmajā pusē Latvijai bija divas iespējas vairākumā, taču abas palika neizmantotas, kamēr 30. minūtē Samats Danijars panāca jau 3:0 Kazahstānas labā. Latvijas vārtos spēles vidū Romanovski nomainīja 17 gadus vecais Normunds Borskovičs.

Trešā perioda sākumā kapitulēt spiests bija arī Borskovičs, un kazahi panāca jau  4:0. Perioda vidū Kalnbērziņš izkārtoja brīvu metienu Deividam Tempelmanim, kurš guva vienīgos Latvijas izlases vārtus.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts vairākus bīstamus metienus atvairījušais un tikai vienus vārtus ielaidušais Borskovičs, kurš pārstāv HS "Rīga" vienību.

Rīt abas izlases 19:00 tiksies vēlreiz, un vēlreiz mačs būs pieejams Sportacentrs.com tiešraidē.

Sadarbībā ar sportacentrs.com

Latvijas U20 izlase – Kazahstānas U20 izlase 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Vārti: 2:46 Paņukovs (Melihovs, Demjanovs) (vair.) 0:1, 19:42 Solodovņikovs (Borisevičs) 0:2, 29:23 Danijars 0:3, 44:40 Aidašs (Pismarkins) 0;4, 48:32 Tempelmanis (Kalnbērziņš) 1:4.
Metieni: 25:35
Vārtsargi:Denijs Romanovskis (no 30:27 Normunds Borskovičs) – Nikita Bojarins