Latvijas sieviešu izlases statistika

15.04.2017 15:17

Latvijas sieviešu izlases spēles (01.11.1992 - 11.11.2018)

Datums Vieta Turnīra nos. Pret.kom. Rezultāts Labākā spēlētāja Kapteine Treneris
01.11.92. Rīga EČ kvalifikācija Ukraina 0 : 3 Aija Balode Baiba Liepiņa Uldis Opits
07.11.92. Kijeva EČ kvalifikācija Ukraina 2 : 1 Inese Geca Baiba Liepiņa Uldis Opits
08.11.92. Kijeva EČ kvalifikācija Ukraina 0 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
22.03.93. Kijeva EČ čempionāts B grupā Francija 4 : 3   Baiba Liepiņa Uldis Opits
23.03.93. Kijeva EČ čempionāts B grupā Čehija 3 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
25.03.93. Kijeva EČ čempionāts B grupā Ukraina 0 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
26.03.93. Kijeva EČ čempionāts B grupā Lielbritānija 3 : 0 Laila Dekmeijere Baiba Liepiņa Uldis Opits
29.03.94. Rīga Pārb.sp Dānija 1 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
30.03.94. Rīga Pārb.sp Dānija 0 : 3   Baiba Liepiņa Uldis Opits
07.10.94. Maskava Četru valstu hokeja turnīrs Krievija 1 : 4   Baiba Liepiņa Uldis Opits
08.10.94. Maskava Četru valstu hokeja turnīrs Somija 0 : 12   Baiba Liepiņa Uldis Opits
09.10.94. Maskava Četru valstu hokeja turnīrs Ukraina 8 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
09.11.94. Prāga Pārb.sp Čehija 4 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
14.12.94. Rīga Pārb.sp Krievija 0 : 3   Baiba Liepiņa Uldis Opits
15.12.94. Rīga Pārb.sp Krievija 2 : 4   Baiba Liepiņa Uldis Opits
16.12.94. Rīga Pārb.sp Krievija 1 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
10.02.95. Kopenhāgena Triju izlašu turnīrs Čehija 5 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
12.02.95. Kopenhāgena Triju izlašu turnīrs Dānija 4 : 3   Baiba Liepiņa Uldis Opits
25.02.95. Maskava Pārb.sp Krievija 1 : 5   Baiba Liepiņa Uldis Opits
26.02.95. Maskava Pārb.sp Krievija 0 : 9   Baiba Liepiņa Uldis Opits
20.03.95. Rīga EČ čempionāts A grupa Šveice 1 : 3 L.Andriševska un I.Koka Baiba Liepiņa Uldis Opits
21.03.95. Rīga EČ čempionāts A grupa Vācija 4 : 5 I.Geca un A.Balode Baiba Liepiņa Uldis Opits
22.03.95. Rīga EČ čempionāts A grupa Zviedrija 0 : 8 L.Dekmeijere un A.Balode Baiba Liepiņa Uldis Opits
24.03.95. Rīga EČ čempionāts A grupa Somija 0 : 17   Baiba Liepiņa Uldis Opits
25.03.95. Rīga EČ čempionāts A grupa Norvēģija 0 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
21.10.95. Rīga Pārb.sp Kazahija 4 : 0   Baiba Liepiņa Uldis Opits
22.10.95. Rīga Pārb.sp Kazahija 5 : 5   Baiba Liepiņa Uldis Opits
12.03.96. Trnava; Slovākija EČ čempionāts B grupā Kazahija 4 : 2   Baiba Liepiņa Uldis Opits
13.03.96. Trnava; Slovākija EČ čempionāts B grupā Francija 4 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
15.03.96. Trnava; Slovākija EČ čempionāts B grupā Slovākija 3 : 1   Baiba Liepiņa Uldis Opits
16.03.96. Trnava; Slovākija EČ čempionāts B grupā Dānija 0 : 3   Baiba Liepiņa Uldis Opits
23.03.98. Hutvila; Šveice PČ kvalifikācija Norvēģija 0 : 6   Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
24.03.98. Hutvila; Šveice PČ kvalifikācija Šveice 1 : 6   Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
25.03.98. Hutvila; Šveice PČ kvalifikācija Čehija 1 : 2   Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
22.03.99. Kalmāra; Francija PČ B grupa Dānija 3 : 1 Lolita Andriševska Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
24.03.99. Kalmāra; Francija PČ B grupa Japāna 2 : 6 Lolita Andriševska Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
25.03.99. Kalmāra; Francija PČ B grupa Norvēģija 0 : 3 Iveta Koka Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
27.03.99. Kalmāra; Francija PČ B grupa Slovākija 8 : 0 Inese Geca-Miljone Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
28.03.99. Kalmāra; Francija PČ B grupa Dānija 5 : 2 Iveta Koka Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
20.03.00. Rīga; Liepāja PČ B grupa Čehija 2 : 2 Inese Geca-Miljone Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
21.03.00. Rīga; Liepāja PČ B grupa Šveice 0 : 5 Iveta Koka Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
23.03.00. Rīga; Liepāja PČ B grupa Kazahija 0 : 3 Lolita Andriševska Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
25.03.00. Rīga; Liepāja PČ B grupa Francija 3 : 3 Liene Brante Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
26.03.00. Rīga; Liepāja PČ B grupa Itālija 2 : 0 Adrija Radziņa Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
20.03.01. Brianson FRA PČ I divīzija Šveice 0 : 4 Liene Brante Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
22.03.01. Brianson FRA PČ I divīzija Norvēģija 3 : 1 Iveta Koka Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
23.03.01. Brianson FRA PČ I divīzija Čehija 3 : 3 Inese Geca-Miljone Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
25.03.01. Brianson FRA PČ I divīzija Francija 1 : 2 Lolita Andriševska Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
05.02.02. Kežmaroka SLK Pārb.sp Slovākija 1 : 0   Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
06.02.02. Kežmaroka SLK Pārb.sp Slovākija 2 : 0   Baiba Liepiņa Vjačeslavs Nazarovs
22.02.03. Daugavpils Pārb.sp Slovākija 2 : 1   Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
23.02.03. Daugavpils Pārb.sp Slovākija 4 : 5   Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
09.03.03. Ventspils PČ I divīzija Kazahija 1 : 6 Laila Štolte (Dekmeijere) Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
10.03.03. Ventspils PČ I divīzija Čehija 1 : 2 Iveta Koka Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
12.03.03. Ventspils PČ I divīzija KTDR 5 : 2 Aija Apsīte Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
13.03.03. Ventspils PČ I divīzija Japāna 0 : 5 Adrija Radziņa Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
15.03.03. Ventspils PČ I divīzija Francija 0 : 1 Baiba Liepiņa Baiba Liepiņa Andrejs Zaķis
09.10.03. Slany Pārb.sp Čehija 1 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
10.10.03. Slany Pārb.sp Čehija 2 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
11.10.03. Slany Pārb.sp Čehija 2 : 4   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
20.02.04. Martin SLK Pārb.sp Slovākija 1 : 2   Iveta Koka Andrejs Zaķis
21.02.04. Prievidza SLK Pārb.sp Slovākija 4 : 6   Iveta Koka Andrejs Zaķis
12.03.04. Ventspils Pārb.sp Norvēģija 2 : 1   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
14.03.04. Ventspils PČ I divīzija Čehija 1 : 4   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
15.03.04. Ventspils PČ I divīzija Kazahija 3 : 3 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
17.03.04. Ventspils PČ I divīzija KTDR 4 : 1 Lolita Andriševska Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
18.03.04. Ventspils PČ I divīzija Norvēģija 7 : 5 Inguna Lukaševica Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
20.03.04. Ventspils PČ I divīzija Francija 3 : 2 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
11.11.04. Bad Tolz GER OS kvalifikācija Vācija 1 : 5 Lolita Andriševska Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
13.11.04. Bad Tolz GER OS kvalifikācija Kazahija 1 : 4 Inese Geca-Miljone Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
14.11.04. Bad Tolz GER OS kvalifikācija Slovēnija 11 : 2 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
27.03.05. Romanshorna SWI PČ I divīzija Japāna 1 : 5 Olita Liepiņa Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
28.03.05. Romanshorna SWI PČ I divīzija Šveice 2 : 5 Inese Geca-Miljone Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
30.03.05. Romanshorna SWI PČ I divīzija Dānija 4 : 9 Sintija Grāviņa-Grēve Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
01.04.05. Romanshorna SWI PČ I divīzija Francija 4 : 6 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
02.04.05. Romanshorna SWI PČ I divīzija Čehija 1 : 6 Linda Zaķe Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
19.01.06. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Slovākija 1 : 5   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
20.01.06. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Krievija 0 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
21.01.06. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Francija 6 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
17.03.06. Valmiera IIHF turnīrs Nīderlande 5 : 3 Inese Geca-Miljone Inese Geca-Miljone Andrejs Zaķis
18.03.06. Valmiera IIHF turnīrs Igaunija 15 : 0 Aina Mihejeva Inese Geca-Miljone Andrejs Zaķis
19.03.06. Valmiera IIHF turnīrs Norvēģija 1 : 3 Lolita Andriševska Inese Geca-Miljone Andrejs Zaķis
18.01.07. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Slovākija 4 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
19.01.07. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Norvēģija 2 : 2   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
20.01.07. Prievidza SLK 4. Valstu turnīrs Francija 4 : 3   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
31.03.07. Nikko JPN Pārb. sp. Francija 2 : 4   Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
02.04.07. Nikko JPN PČ I divīzija Japāna 2 : 5 Aija Sakne Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
03.04.07. Nikko JPN PČ I divīzija Francija 2 : 3 Lolita Andriševska Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
05.04.07. Nikko JPN PČ I divīzija Dānija 5 : 0 Laila Štolte (Dekmeijere) Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
07.04.07. Nikko JPN PČ I divīzija Čehija 2 : 1 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
08.04.07. Nikko JPN PČ I divīzija Norvēģija 2 : 0 Inese Geca-Miljone Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
10.03.08. Ventspils PČ I divīzija Norvēģija 1 : 3 Ieva Pētersone Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
11.03.08. Ventspils PČ I divīzija Čehija 3 : 4 Inese Geca-Miljone Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
13.03.08. Ventspils PČ I divīzija Francija 0 : 1 Aija Apsīte Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
14.03.08. Ventspils PČ I divīzija Slovākija 2 : 3 Lolita Andriševska Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
16.03.08. Ventspils PČ I divīzija Kazahija 3 : 1 Iveta Koka Laila Štolte (Dekmeijere) Andrejs Zaķis
24.08.08. Nižnij Novgorod Pārb. sp. Ķīna 1 : 2   Laila Dekmeijere-Trigubova Valentīns Kozins
02.09.08. Liepāja OS kvalifikācija Slovākija 0 : 2 Lolita Andriševska Laila Dekmeijere-Trigubova Valentīns Kozins
04.09.08. Liepāja OS kvalifikācija Horvātija 9 : 0 Iveta Koka Laila Dekmeijere-Trigubova Valentīns Kozins
05.09.08. Liepāja OS kvalifikācija Bulgārija 39 : 0 Laila Dekmeijere-Trigubova Laila Dekmeijere-Trigubova Valentīns Kozins
07.09.08. Liepāja OS kvalifikācija Itālija 5 : 1 Inese Geca-Miljone Laila Dekmeijere-Trigubova Valentīns Kozins
12.04.09. Torre Pellice PČ II divīzija KTDR 6 : 1 Lolita Andriševska Iveta Koka Ģirts Ūdris
13.04.09. Torre Pellice PČ II divīzija Itālija 5 : 1 Inese Geca-Miljone Iveta Koka Ģirts Ūdris
15.04.09. Torre Pellice PČ II divīzija Nīderlande 5 : 0 Ieva Pētersone Iveta Koka Ģirts Ūdris
16.04.09. Torre Pellice PČ II divīzija Lielbritānija 3 : 0 Iveta Koka Iveta Koka Ģirts Ūdris
18.04.09. Torre Pellice PČ II divīzija Dānija 6 : 2 Ilze Bičevska Iveta Koka Ģirts Ūdris
09.04.11. Ravensburga Pārb. sp. Ķīna 4 : 3   Iveta Koka Ģirts Ūdris
13.04.11. Ravensburga PČ I divīzija Vācija 1 : 2 Lolita Andriševska Iveta Koka Ģirts Ūdris
14.04.11. Ravensburga PČ I divīzija Ķīna 3 : 1 Inese Geca-Miljone Iveta Koka Ģirts Ūdris
16.04.11. Ravensburga PČ I divīzija Norvēģija 0 : 2 Ilze Bičevska Iveta Koka Ģirts Ūdris
17.04.11. Ravensburga PČ I divīzija Austrija 1 : 2 Iveta Koka Iveta Koka Ģirts Ūdris
25.03.12. Ventspils PČ I divīzija Kazahstāna 3 : 2 Lolita Andriševska Aija Apsīte Andrejs Zaķis
26.03.12. Ventspils PČ I divīzija Japāna 2 : 1 Ieva Pētersone Aija Apsīte Andrejs Zaķis
28.03.12. Ventspils PČ I divīzija Čehija 0 : 5 Aija Apsīte Aija Apsīte Andrejs Zaķis
30.03.12. Ventspils PČ I divīzija Austrija 0 : 6 Sarma Pone Aija Apsīte Andrejs Zaķis
31.03.12. Ventspils PČ I divīzija Norvēģija 0 : 6 Laila Dekmeijere-Trigubova Aija Apsīte Andrejs Zaķis
08.11.12. Valmiera OS kvalifikācija Dānija 1 : 4 Evija Tētiņa Iveta Koka Andrejs Zaķis
09.11.12. Valmiera OS kvalifikācija Itālija 0 : 3 Aija Apsīte Iveta Koka Andrejs Zaķis
11.11.12. Valmiera OS kvalifikācija Austrija 2 : 3 Ieva Pētersone Iveta Koka Andrejs Zaķis
07.04.13. Stavangera PČ I divīzija A Japāna 0 : 5 Evija Tētiņa Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
09.04.13. Stavangera PČ I divīzija A Norvēģija 4 : 7 Līga Miljone Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
10.04.13. Stavangera PČ I divīzija A Slovākija 2 : 4 Ieva Pētersone Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
12.04.13. Stavangera PČ I divīzija A Austrija 2 : 5 Iveta Koka Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
13.04.13. Stavangera PČ I divīzija A Japāna 1 : 6 Ilze Bičevska Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
06.04.14. Ventspils PČ I divīzija B Ungārija 4 : 0 Laila Dekmeijere-Trigubova Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
07.04.14. Ventspils PČ I divīzija B Ķīna 5 : 1 Inese Geca-Miljone Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
09.04.14. Ventspils PČ I divīzija B Ķīna 3 : 1 Evija Tētiņa Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
10.04.14. Ventspils PČ I divīzija B Ziemeļkoreja 3 : 1 Sarma Ozmena Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
12.04.14. Ventspils PČ I divīzija B Nīderlanda 2 : 0 Iveta Koka Iveta Koka Vladimirs Golovkovs
12.04.15. Ruāna PČ I divīzija A Čehija 1 : 5 Evija Tētiņa Iveta Koka Aleksandrs Macijevskis
13.04.15. Ruāna PČ I divīzija A Dānija 4 : 5 Līga Miljone Iveta Koka Aleksandrs Macijevskis
15.04.15. Ruāna PČ I divīzija A Francija 0 : 7 Aija Apsīte Iveta Koka Aleksandrs Macijevskis
16.04.15. Ruāna PČ I divīzija A Norvēģija 1 : 2 Iveta Koka Iveta Koka Aleksandrs Macijevskis
18.04.15. Ruāna PČ I divīzija A Austrija 0 : 8 Sarma Ozmena Iveta Koka Aleksandrs Macijevskis
04.04.16. Asiago PČ I divīzija B Kazahstāna 5 : 2 Līga Miljone Ilze Kronberga Lolita Andriševska
05.04.16. Asiago PČ I divīzija B Ungārija 2 : 5 Ieva Pētersone Ilze Kronberga Lolita Andriševska
07.04.16. Asiago PČ I divīzija B Itālija 4 : 3 Ilze Bičevska Ilze Kronberga Lolita Andriševska
08.04.16. Asiago PČ I divīzija B Ķīna 3 : 1 Anna Kubliņa Ilze Kronberga Lolita Andriševska
10.04.16. Asiago PČ I divīzija B Nīderlande 2 : 4 Inese Geca-Miljone Ilze Kronberga Lolita Andriševska
29.10.16. Katovice Pārb. sp. Polija 2 : 4   Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
30.10.16. Katovice Pārb. sp. Polija 0 : 5   Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
15.12.16. Seržī OS kvalifikācija Itālija 2 : 3 Līga Miljone Iveta Koka Lolita Andriševska
16.12.16. Seržī OS kvalifikācija Ķīna 4 : 2 Ilze Bičevska Iveta Koka Lolita Andriševska
18.12.16. Seržī OS kvalifikācija Francija 1 : 8 Iveta Koka Iveta Koka Lolita Andriševska
08.04.17. Katovice PČ I divīzija B Itālija 4 : 1 Kristiāna Apsīte Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
09.04.17. Katovice PČ I divīzija B Ķīna 3 : 2 Līga Miljone Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
11.04.17. Katovice PČ I divīzija B Kazahstāna 1 : 2 Ieva Pētersone Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
12.04.17. Katovice PČ I divīzija B Polija 5 : 4 Anna Kubliņa Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
14.04.17. Katovice PČ I divīzija B Slovākija 0 : 8 Aija Apsīte Laila Dekmeijere-Trigubova Lolita Andriševska
16.12.17 Valmiera Pārb. sp. Polija 1 : 5     Miks Golubovičs
17.12.17 Valmiera Pārb. sp. Polija 4 : 5 PSM     Miks Golubovičs
16.02.18 Katovice 4 valstu turnīrs Ungārija U19 7 : 2     Miks Golubovičs
17.02.18 Katovice 4 valstu turnīrs Polija 1: 2 PSM     Miks Golubovičs
18.02.18 Katovice 4 valstu turnīrs Spānija 3 : 2     Miks Golubovičs
08.04.18 Asiago PČ I divīzija B Itālija 1 : 5   Anna Kubliņa Miks Golubovičs
09.04.18 Asiago PČ I divīzija B Polija 2 : 1   Anna Kubliņa Miks Golubovičs
11.04.18 Asiago PČ I divīzija B Ķīna 2 : 1   Anna Kubliņa Miks Golubovičs
12.04.18 Asiago PČ I divīzija B Dienvidkoreja 1 : 5   Anna Kubliņa Miks Golubovičs
14.04.18 Asiago PČ I divīzija B Kazahstāna 1 : 0   Anna Kubliņa Miks Golubovičs
10.11.18 Valmiera Pārb. sp. Polija 1 : 6     Miks Golubovičs
11.11.18 Valmiera Pārb. sp. Polija 0 : 7     Miks Golubovičs

 

Visvairāk izlasē nospēlētās spēles (1992-11.2018) TOP20

Nr. Vārds Uzvārds Sp
1. Inese Geca-Miljone 133
2. Aija Apsīte 129
3. Iveta Koka 128
4. Olita Liepiņa 122
5. Laila Dekmeijere-Trigubova 120
6. Lolita Andriševska 112
7. Eva Dinsberga 102
8. Ieva Pētersone 95
9. Aija Sakne 88
10. Adrija Radziņa 83
11. Ilze Bičevska 78
12. Jūlija Mihejenko 77
13. Ivita Krūmiņa 74
14. Sintija Rukmane 69
15. Ingūna Lukašēvica 65
16. Evija Tētiņa 62
17. Amanda Apsīte 61
18. Linda Zaķe 60
19. Sarma Ozmēna (Pone) 60
20. Baiba Liepiņa 57

Rezultatīvākās spēlētājas (1992-11.2018) TOP20

Nr. Vārds Uzvārds Sp V P PTS
1. Inese Geca-Miljone 133 87 55 142
2. Iveta Koka 128 56 84 140
3. Laila Dekmeijere-Trigubova 120 37 35 72
4. Ieva Pētersone 95 37 24 61
5. Jūlija Mihejenko 77 22 32 54
6. Inguna Lukašēvica 65 17 20 37
7. Līga Miljone 30 22 12 34
8. Adrija Radziņa 83 15 16 31
9. Sarma Ozmena (Pone) 60 13 12 25
10. Ilze Bičevska 78 10 11 21
11. Aija Apsīte 129 5 15 20
12. Aija Sakne 88 6 12 18
13. Eva Dinsberga 102 3 15 18
14. Anna Kubliņa 36 7 8 15
15. Jana Gerkena 53 9 4 13
16. Baiba Liepiņa 57 6 7 13
17. Māra Trēziņa 49 7 5 12
18. Aina Mihejeva 38 5 6 11
19. Olita Liepiņa 122 1 10 11
20. Sintija Greiere 39 8 2 10

Labākās vārtu guvējas (1992-11.2018) TOP20

Nr. Vārds Uzvārds Sp V
1. Inese Geca-Miljone 133 87
2. Iveta Koka 128 56
3. Laila Dekmeijere-Trigubova 120 37
4. Ieva Pētersone 95 37
5. Līga Miljone 30 22
6. Jūlija Mihejenko 77 22
7. Inguna Lukašēvica 65 17
8. Adrija Radziņa 83 15
9. Sarma Ozmena (Pone) 60 13
10. Ilze Bičevska 78 10
11. Jana Gerkena 53 9
12. Sintija Greiere 39 8
13. Māra Trēziņa 49 7
14. Anna Kubliņa 39 7
15. Aija Sakne 88 6
16. Baiba Liepiņa 57 6
17. Aija Apsīte 129 5
18. Aina Mihejeva 38 5
19. Krista Jip-Čaka 8 5
20. Baiba Kurna 42 4

Rezultatīvākās piespēlētājas (1992 - 08.2017)

Nr. Vārds Uzvārds Sp Piesp.
1. Iveta Koka 128 84
2. Inese Geca-Miljone 133 55
3. Laila Dekmeijere-Trigubova 120 35
4. Jūlija Mihejenko 77 32
5. Ieva Pētersone 95 24
6. Inguna Lukašēvica 65 20
7. Adrija Radziņa 83 16
8. Eva Dinsberga 102 15
9. Aija Apsīte 129 15
10. Sarma Ozmena (Pone) 60 12
11. Aija Sakne 88 12
12. Līga Miljone 30 12
13. Ilze Bičevska 78 11
14. Olita Liepiņa 122 10
15. Anna Kubliņa 36 8
16. Solvita Švalbe 57 8
17. Sindija Agare 57 8
18. Baiba Liepiņa 57 7
19. Aina Mihejeva 38 6
20. Linda Zaķe 60 6

Galvenie treneri (1992 - 11.2018)

Uzvārds Vārds Spēles
ZAĶIS ANDREJS 54
OPITS ULDIS 31
NAZAROVS VJAČESLAVS 19
ANDRIŠEVSKA LOLITA 15
MIKS GOLUBOVIČS 12
ŪDRIS ĢIRTS 10
GOLOVKOVS VLADIMIRS 10
KOZINS VALENTINS 5
MACIJEVSKIS ALEKSANDRS 5

Kalendārs

Maijs 2019

P O T C P S Sv
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
1
2

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter