LHF apstiprina Latvijas izlases vecāko treneri

03.08.2011 14:37
Foto: www.cbc.ca

Šodien, 3. augustā LHF ārkārtas valdes sēdē tika apstiprināts jaunais Latvijas hokeja izlases vecākais treneris, Kanādas speciālists Teds Nolans (Theodore John Nolan.), ar kuru tuvākajās dienās tiks parakstīts oficiāls līgums.

Visas vasaras garumā LHF aktīvi strādāja pie jaunās Latvijas hokeja izlases vadības veidošanas. LHF prezidents vasaras sākumā bija devies uz ASV, lai klātienē tiktos ar potenciālajiem trenera amata kandidātiem, lai veiktu pārrunas un iepazītos ar viņu programmām un skatu uz Latvijas hokeja izlasi. Šajā sakarībā tika izraudzīti 5 Latvijas hokeja izlases trenera amata kandidāti, no kuriem palika divi: Teds Nolans un Maiks Kīnans, kurš sev zināmu apsvērumu dēļ nepieņēma LHF piedāvājumu. Līdz ar to, šodienas LHF ārkārtas valdes sēdē, Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatā vienbalsīgi tika apstiprināts Kanādas speciālists Teds Nolans, kurš augusta beigās ieradīsies Rīgā.

53 gadus vecajam Kanādas speciālistam ir liela pieredze trenera amatā. Viņš ir strādājis ar tādām NHL komandām kā Bufalo „Sabres”, Ņujorkas „Islanders”, Hartfordas „Whalers”. 1996./1997. gada sezonā, būdams Bufalo „Sabres” vecākais treneris ir saņēmis Džeka Adamsa balvu (Jack Adams Awards). Kopš 2009. gada ieņēmis nozīmīgu amatu (Vice President of Hockey Operations) AHL klubā Ročesteras „Americans”.

Līdz ar jaunā Latvijas hokeja izlases vecākā trenera apstiprināšanu, LHF vēl ciešāk turpinās sadarboties ar Rīgas „Dinamo”, ar mērķi sasniegt augstvērtīgus rezultātus, no kā iegūs viss Latvijas hokejs.

LHF prezidenta Kirovs Lipmans pēc vēsturiskās valdes sēdes atzina: Šī tiešām bija grūta vasara, tika veikts milzīgs darbs. Process izdevās ātrāk kā paredzējām. Mums bija vajadzīgs neitrāls, autoritatīvs treneris ar lielu pieredzi un labu izglītību. Tieši tāds ir Teds Nolans! Domājam viņu piesaistīt kā konsultantu arī U-20 izlasei, kurai gadu mijā ir paredzēts startēt pasaules čempionātā augstākajā divīzijā, Kanādā.

Kalendārs

Aprīlis 2019

P O T C P S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
1
2
3
4
5

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter