13:45 23.10.2018.

Liepājas SSS

6:2

Pārdaugava

JAHL
Liepāja
18:15 23.10.2018.

Venta 2002

3:4 PL

HK Dinaburga

JAHL
Ventspils
19:00 23.10.2018.

HK Prizma

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
20:00 23.10.2018.

Valmieras HK

4:5 PL

Zemgale Juniors

JAHL
Valmiera
19:00 24.10.2018.

HK Kurbads

6:2

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 24.10.2018.

HK MOGO

4:3 PSM

HS Rīga

OHL
Mogo
13:00 25.10.2018.

Liepājas SSS

8:3

Mārupe/Ako

JAHL
Liepāja
15:00 25.10.2018.

Pārdaugava

3:4

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
18:15 25.10.2018.

HK Dinaburga

12:3

Prizma

JAHL
Daugavpils
18:30 25.10.2018.

Venta 2002

2:3 PSM

HSR 2002

JAHL
Ventspils
13:30 27.10.2018.

HK MOGO

6:1

HK Lido

OHL
Mogo
14:30 27.10.2018.

Zemgale Juniors

6:3

Mārupe/Ako

JAHL
Jelgava
15:00 27.10.2018.

HK Kurbads

2:5

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
17:04 27.10.2018.

HK Liepāja

2:3

HK Prizma

OHL
Liepāja
12:15 28.10.2018.

Prizma

4:5

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
14:45 28.10.2018.

Zemgale Juniors

3:5

HK Dinaburga

JAHL
Jelgava
15:30 28.10.2018.

Valmieras HK

3:2

Pārdaugava

JAHL
Valmiera
19:00 30.10.2018.

HK Prizma

3:2 PSM

HK MOGO

OHL
Volvo SC
19:15 31.10.2018.

HK Lido

0:3

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:15 31.10.2018.

HS Rīga

1:4

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:00 03.11.2018.

Mārupe/Ako

2:4

HSR 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 03.11.2018.

HK Lido

4:7

HK Prizma

OHL
Mogo
15:00 03.11.2018.

HK Kurbads

5:1

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
16:00 03.11.2018.

HK Zemgale LLU

3:4 PSM

HK Liepāja

OHL
Jelgava
13:00 04.11.2018.

HSR 2002

3:4

Prizma

JAHL
HH Rīga
14:00 04.11.2018.

Liepājas SSS

4:6

Zemgale Juniors

JAHL
Liepāja
16:00 04.11.2018.

Venta 2002

5:2

Valmieras HK

JAHL
Ventspils
17:30 04.11.2018.

HK Dinaburga

7:5

Pārdaugava

JAHL
Daugavpils
20:00 07.11.2018.

Latvija U-20

3:2

Austrija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
12:00 08.11.2018.

Latvija U-17

2:1

Kazahstāna U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
13:15 08.11.2018.

Latvijas izlase

4:1

Slovēnijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
15:30 08.11.2018.

Latvijas klubu izlase

4:1

Igaunijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
17:40 08.11.2018.

Latvija U-18

3:1

Norvēģija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Ozo
19:00 08.11.2018.

Lietuvas izlase

3:2 PSM

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
20:00 08.11.2018.

Dānija U-20

1:2

Latvija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
20:00 08.11.2018.

Latvija U-16

7:8 PSM

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
12:00 09.11.2018.

Baltkrievija U-20

2:3 PL

Latvija U-20

U-20 izlases pārbaudes spēles
Dānija
12:00 09.11.2018.

Krievija U-16

6:2

Latvija U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
14:30 09.11.2018.

Francijas izlase

1:4

Latvijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
15:30 09.11.2018.

Igaunijas izlase

3:7

Rumānijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
17:40 09.11.2018.

Latvija U-18

6:3

Norvēģija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Ozo
19:00 09.11.2018.

Baltkrievijas klubu izlase

1:5

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
20:00 09.11.2018.

Norvēģija U-16

2:7

Latvija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
13:10 10.11.2018.

Latvija U-18

2:3

Norvēģija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Ozo
13:30 10.11.2018.

Latvija U-16

2:3

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
15:30 10.11.2018.

Rumānijas izlase

1:2

Latvijas klubu izlase

Baltijas kauss
Viļņa
15:30 10.11.2018.

Baltkrievija U-17

8:1

Latvija U-17

Turnīrs Minskā
Minska, Baltkrievija
17:00 10.11.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

1:6 PSM

Polijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
18:30 10.11.2018.

Latvijas izlase

2:1 PSM

Baltkrievijas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Minska, Baltkrievija
19:00 10.11.2018.

Lietuvas izlase

0:1

Baltkrievijas klubu izlase

Baltijas kauss
Viļņa
10:30 11.11.2018.

Latvijas Sieviešu izlase

0:7

Polijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Valmiera
12:00 11.11.2018.

Prizma

4:3

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
12:00 11.11.2018.

Baltkrievijas klubu izlase

4:3

Rumānijas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
14:30 11.11.2018.

Mārupe/Ako

1:4

HK Dinaburga

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:15 11.11.2018.

Venta 2002

7:3

Pārdaugava

JAHL
Ventspils
15:30 11.11.2018.

Latvijas klubu izlase

3:0

Japānas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
19:00 11.11.2018.

Igaunijas izlase

-

Lietuvas izlase

Baltijas kauss
Viļņa
19:00 13.11.2018.

HK Kurbads

6:0

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 14.11.2018.

HK Zemgale LLU

3:4

HK Prizma

OHL
Jelgava
15:30 16.11.2018.

HK Kurbads

2:6

HC Gomel

Kontinentālais Kauss
Francija
13:00 17.11.2018.

HS Rīga

5:0

HK Lido

OHL
HH Rīga
13:30 17.11.2018.

HK MOGO

4:2

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
16:00 17.11.2018.

Arlan Kokshetau

4:3 PL

HK Kurbads

Kontinentālais Kauss
Francija
19:00 18.11.2018.

HK Kurbads

3:2

HC Lyon

Kontinentālais Kauss
Francija
11:30 19.11.2018.

Prizma

2:4

Pārdaugava

JAHL
Volvo SC
12:00 19.11.2018.

Mārupe/Ako

4:5

Venta 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 19.11.2018.

Liepājas SSS

3:2

HK Dinaburga

JAHL
Liepāja
19:00 20.11.2018.

HK Prizma

1:0

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
19:30 21.11.2018.

HK Zemgale LLU

6:2

HS Rīga

OHL
Jelgava
19:30 21.11.2018.

HK Liepāja

1:6

HK MOGO

OHL
Liepāja
19:15 22.11.2018.

HK Lido

0:8

HK Kurbads

OHL
Mogo
19:30 22.11.2018.

Liepājas SSS

6:2

Venta 2002

JAHL
Liepāja
13:00 24.11.2018.

HS Rīga

2:3 PL

HK Prizma

OHL
HH Rīga
13:30 24.11.2018.

HK Lido

1:4

HK Liepāja

OHL
Mogo
15:00 24.11.2018.

HK Kurbads

5:2

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
14:00 25.11.2018.

Venta 2002

7:0

Prizma

JAHL
Ventspils
14:30 25.11.2018.

Mārupe/Ako

3:2 PL

Zemgale Juniors

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 25.11.2018.

Liepājas SSS

2:0

HSR 2002

JAHL
Liepāja
18:00 25.11.2018.

HK Dinaburga

8:2

Valmieras HK

JAHL
Daugavpils
19:00 28.11.2018.

HK Kurbads

3:1

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 28.11.2018.

HK MOGO

5:3

HK Liepāja

OHL
Mogo
19:30 28.11.2018.

HK Zemgale LLU

1:4

HS Rīga

OHL
Jelgava
13:00 01.12.2018.

HK Prizma

6:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
13:30 01.12.2018.

HK MOGO

4:0

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 01.12.2018.

HK Liepāja

2:3

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
12:15 02.12.2018.

Prizma

4:5

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
13:00 02.12.2018.

Zemgale Juniors

4:7

Venta 2002

JAHL
Jelgava
14:05 02.12.2018.

Valmieras HK

5:3

Mārupe/Ako

JAHL
Valmiera
19:15 05.12.2018.

HS Rīga

2:4

HK Prizma

OHL
HH Rīga
19:30 05.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2 PSM

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:30 05.12.2018.

HK Liepāja

8:3

HK Lido

OHL
Liepāja
13:30 08.12.2018.

HK Lido

1:2 PSM

HS Rīga

OHL
Mogo
16:00 08.12.2018.

HK Zemgale LLU

3:2

HK MOGO

OHL
Jelgava
17:00 08.12.2018.

HK Liepāja

0:4

HK Kurbads

OHL
Liepāja
12:15 09.12.2018.

Pārdaugava

3:1

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
14:00 09.12.2018.

HSR 2002

4:3

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
14:00 09.12.2018.

Zemgale Juniors

16:2

Prizma

JAHL
Jelgava
14:00 09.12.2018.

Latvija U-20

1:3

Francija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:50 09.12.2018.

Valmieras HK

2:1 PL

Liepājas SSS

JAHL
Valmiera
19:00 11.12.2018.

HK Prizma

2:3

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
20:00 11.12.2018.

Latvija U-20

4:1

Austrija U-20

U-20 PČ
Vācija
17:30 12.12.2018.

Latvija U-20

1:4

Vācija U-20

U-20 PČ
Vācija
19:00 12.12.2018.

HK Kurbads

2:3

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:30 12.12.2018.

HSR 2002

5:4 PL

Zemgale Juniors

JAHL
HH Rīga
15:30 13.12.2018.

Baltkrievija U-18

8:1

Kazahstāna U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 13.12.2018.

Latvija U-16

8:2

Dānija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
19:00 13.12.2018.

Latvija U-18

4:3 PSM

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
14:00 14.12.2018.

Latvija U-20

2:4

Norvēģija U-20

U-20 PČ
Vācija
15:30 14.12.2018.

Kazahstāna U-18

6:0

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 14.12.2018.

Latvija U-16

2:3 PL

Norvēģija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
19:00 14.12.2018.

Latvija U-18

5:4 PSM

Baltkrievija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
16:00 15.12.2018.

Latvija U-18

0:3

Kazahstāna U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Jelgava
17:00 15.12.2018.

Latvija U-16

5:1

Francija U-16

U-16 izlases pārbaudes spēles
Francija
21:00 15.12.2018.

Baltkrievija U-20

1:3

Latvija U-20

U-20 PČ
Vācija
12:15 16.12.2018.

Pārdaugava

1:2

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
14:30 16.12.2018.

Zemgale Juniors

2:6

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
17:30 16.12.2018.

HK Dinaburga

6:5 PSM

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
19:15 19.12.2018.

HK MOGO

7:5

HK Prizma

OHL
Mogo
19:30 19.12.2018.

HK Zemgale LLU

7:0

HK Lido

OHL
Jelgava
19:30 19.12.2018.

HK Liepāja

0:1

HS Rīga

OHL
Liepāja
18:00 20.12.2018.

HK Dinaburga

6:5 PSM

Zemgale Juniors

JAHL
Daugavpils
12:30 22.12.2018.

HK Lido

1:11

HK MOGO

OHL
Mogo
13:00 22.12.2018.

HK Prizma

0:3

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
13:00 22.12.2018.

HS Rīga

1:3

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
13:15 22.12.2018.

Mārupe/Ako

3:7

Venta 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:00 23.12.2018.

Prizma

1:10

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
13:00 23.12.2018.

Zemgale Juniors

5:7

Pārdaugava

JAHL
Jelgava
14:30 23.12.2018.

Mārupe/Ako

3:2

Liepājas SSS

JAHL
Mārupes Ledus Halle
10:15 27.12.2018.

Mārupe/Ako

5:1

Prizma

JAHL
Mārupes Ledus Halle
16:15 27.12.2018.

Pārdaugava

4:5

Valmieras HK

JAHL
Volvo SC
17:45 27.12.2018.

Venta 2002

7:2

Liepājas SSS

JAHL
Ventspils
12:30 29.12.2018.

Pārdaugava

4:3

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
17:00 29.12.2018.

HK Liepāja

5:2

HK Lido

OHL
Liepāja
10:00 30.12.2018.

HSR 2002

5:2

Pārdaugava

JAHL
HH Rīga
12:30 03.01.2019.

Prizma

3:2

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
15:30 03.01.2019.

Pārdaugava

4:7

HK Dinaburga

JAHL
Volvo SC
19:30 03.01.2019.

Zemgale Juniors

4:1

Liepājas SSS

JAHL
Jelgava
19:30 03.01.2019.

Valmieras HK

6:7 PSM

Venta 2002

JAHL
Valmiera
13:00 05.01.2019.

HS Rīga

2:1 PSM

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:30 05.01.2019.

HK Lido

4:8

HK Kurbads

OHL
Mogo
12:00 06.01.2019.

Pārdaugava

4:10

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
15:45 06.01.2019.

Zemgale Juniors

6:3

HSR 2002

JAHL
Jelgava
15:50 06.01.2019.

Valmieras HK

2:3 PL

Prizma

JAHL
Valmiera
17:00 06.01.2019.

HK Dinaburga

3:2

Mārupe/Ako

JAHL
Daugavpils
19:00 09.01.2019.

HK Kurbads

2:5

HK Zemgale LLU

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 09.01.2019.

HK MOGO

7:1

HK Lido

OHL
Mogo
19:30 09.01.2019.

HK Liepāja

2:4

HK Prizma

OHL
Liepāja
13:00 12.01.2019.

HK Prizma

3:4 PSM

HK MOGO

OHL
Volvo SC
13:00 12.01.2019.

HS Rīga

0:5

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:30 12.01.2019.

HK Lido

1:7

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
12:15 13.01.2019.

Pārdaugava

6:5

Prizma

JAHL
Volvo SC
13:30 13.01.2019.

Venta 2002

4:5

Mārupe/Ako

JAHL
Ventspils
14:15 13.01.2019.

HSR 2002

4:1

Valmieras HK

JAHL
HH Rīga
17:30 13.01.2019.

HK Dinaburga

5:1

Liepājas SSS

JAHL
Daugavpils
19:00 16.01.2019.

HK Kurbads

5:1

HS Rīga

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 16.01.2019.

HK Lido

1:7

HK Prizma

OHL
Mogo
19:15 16.01.2019.

HSR 2002

5:3

Mārupe/Ako

JAHL
HH Rīga
19:30 16.01.2019.

HK Zemgale LLU

4:5 PSM

HK Liepāja

OHL
Jelgava
13:00 19.01.2019.

HS Rīga

0:6

HK MOGO

OHL
HH Rīga
15:00 19.01.2019.

HK Kurbads

5:1

HK Lido

OHL
Kurbads ledus halle
17:15 19.01.2019.

HK Zemgale LLU

5:2

HK Prizma

OHL
Jelgava
12:15 20.01.2019.

Prizma

7:4

Venta 2002

JAHL
Volvo SC
14:05 20.01.2019.

Valmieras HK

2:4

HK Dinaburga

JAHL
Valmiera
14:45 20.01.2019.

Zemgale Juniors

7:4

Mārupe/Ako

JAHL
Jelgava
19:15 23.01.2019.

HS Rīga

2:1

HK Lido

OHL
HH Rīga
19:15 23.01.2019.

HK MOGO

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
19:30 23.01.2019.

HK Liepāja

2:1

HK Kurbads

OHL
Liepāja
18:00 24.01.2019.

Liepājas SSS

11:6

Prizma

JAHL
Liepāja
19:00 24.01.2019.

Venta 2002

7:1

Zemgale Juniors

JAHL
Ventspils
19:15 24.01.2019.

HSR 2002

5:6 PSM

Pārdaugava

JAHL
HH Rīga
13:00 26.01.2019.

HK Prizma

2:3 PL

HK Kurbads

OHL
Volvo SC
13:00 26.01.2019.

HS Rīga

2:9

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
17:00 26.01.2019.

HK Liepāja

5:4

HK MOGO

OHL
Liepāja
12:45 27.01.2019.

Prizma

6:9

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
14:30 27.01.2019.

Mārupe/Ako

4:3

Pārdaugava

JAHL
Mārupes Ledus Halle
17:30 27.01.2019.

HK Dinaburga

4:1

HSR 2002

JAHL
Daugavpils
17:45 27.01.2019.

Liepājas SSS

7:0

Valmieras HK

JAHL
Liepāja
19:00 29.01.2019.

HK Prizma

3:4

HS Rīga

OHL
Volvo SC
19:00 30.01.2019.

HK Kurbads

4:3 PL

HK MOGO

OHL
Kurbads ledus halle
19:15 30.01.2019.

HK Lido

2:12

HK Liepāja

OHL
Mogo
13:00 02.02.2019.

HS Rīga

1:4

HK Zemgale LLU

OHL
HH Rīga
15:00 02.02.2019.

HK Kurbads

7:3

HK Prizma

OHL
Kurbads ledus halle
17:00 02.02.2019.

HK Liepāja

1:7

HK MOGO

OHL
Liepāja
12:30 03.02.2019.

Valmieras HK

6:3

Zemgale Juniors

JAHL
Valmiera
15:00 03.02.2019.

Liepājas SSS

6:1

Pārdaugava

JAHL
Liepāja
15:45 03.02.2019.

Venta 2002

6:4

HK Dinaburga

JAHL
Ventspils
11:00 06.02.2019.

Latvijas izlase

6:2

Korejas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
19:15 06.02.2019.

HSR 2002

3:2

Mārupe/Ako

JAHL
HH Rīga
08:30 07.02.2019.

Latvijas izlase

6:3

Japānas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
17:00 07.02.2019.

Latvija U-18

6:0

Dānija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
08:30 08.02.2019.

Latvijas izlase

2:3 PL

Kazahstānas izlase

Latvijas valstvienības pārbaudes spēles
Koreja
20:30 08.02.2019.

Latvija U-18

0:6

Norvēģija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
08:30 09.02.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

1:2

Dienvidkorejas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Koreja
13:00 09.02.2019.

Mārupe/Ako

3:2

Liepājas SSS

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 09.02.2019.

HK Lido

2:7

HK Zemgale LLU

OHL
Mogo
16:00 09.02.2019.

Latvija U-18

6:3

Austrija U-18

U-18 Izlases pārbaudes spēles
Norvēģija
12:15 10.02.2019.

Pārdaugava

3:4

Zemgale Juniors

JAHL
Volvo SC
17:00 10.02.2019.

HK Dinaburga

11:3

Prizma

JAHL
Daugavpils
17:30 10.02.2019.

Venta 2002

7:1

HSR 2002

JAHL
Ventspils
12:30 11.02.2019.

Latvijas Sieviešu izlase

2:3 PSM

Ungārijas sieviešu izlase

Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
Koreja
19:00 12.02.2019.

HK Prizma

3:2

HK Lido

OHL
Volvo SC
19:00 13.02.2019.

Prizma

3:7

Valmieras HK

JAHL
Valmiera
19:15 13.02.2019.

HS Rīga

2:3

HK Kurbads

OHL
HH Rīga
19:30 13.02.2019.

HK Liepāja

3:2

HK Zemgale LLU

OHL
Liepāja
13:00 16.02.2019.

HS Rīga

3:2 PSM

HK Prizma

OHL
HH Rīga
13:15 16.02.2019.

Mārupe/Ako

4:6

Valmieras HK

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 16.02.2019.

HK MOGO

2:6

HK Kurbads

OHL
Mogo
17:00 16.02.2019.

HK Liepāja

5:4

HK Lido

OHL
Liepāja
12:15 17.02.2019.

Prizma

2:3 PL

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
12:30 17.02.2019.

Liepājas SSS

5:3

Venta 2002

JAHL
Liepāja
13:45 17.02.2019.

Valmieras HK

2:3 PL

Pārdaugava

JAHL
Valmiera
18:00 17.02.2019.

Zemgale Juniors

3:4

HK Dinaburga

JAHL
Jelgava
19:00 19.02.2019.

HK Prizma

2:3

HK Liepāja

OHL
Volvo SC
19:00 20.02.2019.

HK Kurbads

5:1

HK Liepāja

OHL
Kurbads ledus halle
19:00 20.02.2019.

Valmieras HK

6:1

HSR 2002

JAHL
Valmiera
19:15 20.02.2019.

HK Lido

1:4

HS Rīga

OHL
Mogo
19:30 20.02.2019.

HK Zemgale LLU

3:6

HK MOGO

OHL
Jelgava
13:00 23.02.2019.

HS Rīga

-

HK Liepāja

OHL
HH Rīga
13:30 23.02.2019.

HK MOGO

-

HK Prizma

OHL
Mogo
17:00 23.02.2019.

HK Zemgale LLU

-

HK Lido

OHL
Jelgava
12:30 24.02.2019.

Liepājas SSS

-

Zemgale Juniors

JAHL
Liepāja
15:30 24.02.2019.

HSR 2002

-

Prizma

JAHL
HH Rīga
17:00 24.02.2019.

Venta 2002

-

Valmieras HK

JAHL
Ventspils
18:00 24.02.2019.

HK Dinaburga

-

Pārdaugava

JAHL
Daugavpils
19:15 25.02.2019.

HK MOGO

-

HS Rīga

OHL
Mogo
19:15 27.02.2019.

HK Lido

-

HK MOGO

OHL
Mogo
19:30 27.02.2019.

HK Zemgale LLU

-

HK Kurbads

OHL
Jelgava
19:15 28.02.2019.

HSR 2002

-

Liepājas SSS

JAHL
HH Rīga
13:00 02.03.2019.

HS Rīga

-

HK MOGO

OHL
HH Rīga
13:00 02.03.2019.

HK Prizma

-

HK Zemgale LLU

OHL
Volvo SC
13:15 02.03.2019.

Mārupe/Ako

-

Zemgale Juniors

JAHL
Mārupes Ledus Halle
13:30 02.03.2019.

HK Lido

-

HK Kurbads

OHL
Mogo
13:00 03.03.2019.

HSR 2002

-

Zemgale Juniors

JAHL
HH Rīga
14:30 03.03.2019.

Mārupe/Ako

-

HK Dinaburga

JAHL
Mārupes Ledus Halle
15:15 03.03.2019.

Venta 2002

-

Pārdaugava

JAHL
Ventspils
10.03.2019.

Prizma

-

Pārdaugava

JAHL
Volvo SC
10.03.2019.

Liepājas SSS

-

HK Dinaburga

JAHL
Liepāja
10.03.2019.

Venta 2002

-

Mārupe/Ako

JAHL
Ventspils
14.03.2019.

Liepājas SSS

-

HSR 2002

JAHL
Liepāja
14.03.2019.

Venta 2002

-

Prizma

JAHL
Ventspils
14.03.2019.

HK Dinaburga

-

Valmieras HK

JAHL
Daugavpils
17.03.2019.

Pārdaugava

-

HSR 2002

JAHL
Volvo SC
17.03.2019.

Valmieras HK

-

Mārupe/Ako

JAHL
Valmiera
17.03.2019.

Zemgale Juniors

-

Venta 2002

JAHL
Jelgava
17.03.2019.

Prizma

-

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
19:00 19.03.2019.

Valmieras HK

-

HSR 2002

JAHL
Valmiera
21.03.2019.

HSR 2002

-

HK Dinaburga

JAHL
HH Rīga
21.03.2019.

Pārdaugava

-

Mārupe/Ako

JAHL
Volvo SC
21.03.2019.

Valmieras HK

-

Liepājas SSS

JAHL
Valmiera
21.03.2019.

Zemgale Juniors

-

Prizma

JAHL
Jelgava
24.03.2019.

Mārupe/Ako

-

HSR 2002

JAHL
Mārupes Ledus Halle
24.03.2019.

HK Dinaburga

-

Venta 2002

JAHL
Daugavpils
24.03.2019.

Pārdaugava

-

Liepājas SSS

JAHL
Volvo SC
24.03.2019.

Zemgale Juniors

-

Valmieras HK

JAHL
Jelgava
28.03.2019.

HSR 2002

-

Valmieras HK

JAHL
HH Rīga

Kalendārs

Februāris 2019

P O T C P S Sv
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
1
2
3

OHL turnīra tabula

Turnīra tabula

Vieta Komanda Spēles Punkti
1. HK MOGO 32 72
2. HK Kurbads 34 65
3. HK Zemgale LLU 33 60
4. HK Prizma 34 59
5. HS Rīga 33 46
6. HK Liepāja 35 45
7. HK Lido 33 4

Statistika

OHL rezultatīvākie spēlētāji

Vieta Vārds Vārti Piespēles Punkti
1. Mārtiņš Cipulis 19 22 41
2. Juris Upītis 16 22 38
3. Jānis Sprukts 10 28 38
4. Bruno Zabis 17 19 36
5. Gatis Gricinskis 13 22 35
6. Edgars Homjakovs 17 16 33
7. Rustams Begovs 14 19 33

Izlases

Čempionāti

Kalendārs

Februāris 2019

P O T C P S Sv
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
1
2
3

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter