Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
77 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 31.01.2018. 19:15 8:1
78 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 31.01.2018. 19:30 2:3 PSM
81 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 13:00 2:4
80 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 03.02.2018. 13:30 7:3
79 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 03.02.2018. 16:00 8:2
84 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 08.02.2018. 19:15 4:3 PL
85 HK Prizma - HK Liepāja 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 13:00 1:7
87 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 10.02.2018. 13:30 7:1
86 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 16:15 2:3
82 HK Prizma - HK Liepāja 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 13.02.2018. 19:00 4:5 PL
83 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 13.02.2018. 19:15 3:2
90 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 21.02.2018. 19:15 4:3 PL
88 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 21.02.2018. 19:30 3:0
89 HS Rīga - HK Liepāja 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.02.2018. 19:30 2:3
1 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 24.02.2018. 13:30 2:10
2 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 24.02.2018. 13:30 5:2
3 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 25.02.2018. 13:30 2:3 PL
4 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 25.02.2018. 13:30 3:5
6 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 28.02.2018. 19:15 6:1
5 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 28.02.2018. 19:30 1:3
8 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 01.03.2018. 19:15 5:3
7 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 01.03.2018. 19:30 4:6
9 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 04.03.2018. 13:30 2:4
10 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 13:30 3:4
11 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 06.03.2018. 19:30 5:2
12 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 12.03.2018. 19:40 3:2 PL
13 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 13.03.2018. 19:40 4:1
14 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 16.03.2018. 19:40 1:6
15 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 17:10 0:1
44 HSR 2001 - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 01.02.2018. 19:00 6:2
60 HSR 2001 - Valmieras HK 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 04.02.2018. 13:00 3:0
63 Lido - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 04.02.2018. 14:30 7:1
61 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 04.02.2018. 15:15 2:5
62 Zemgale Juniors - Daugavpils Dinaburg 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 18:00 0:8
64 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 08.02.2018. 19:30 3:2
67 HSR 2001 - Pārdaugava 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 13:00 4:3
68 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 11.02.2018. 15:45 5:4
65 Daugavpils Dinaburg - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 17:45 6:2
41 Mārupe/Ako - Valmieras HK 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 18.02.2018. 14:15 10:1
34 Venta 2002 - Daugavpils Dinaburg 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 18.02.2018. 15:30 1:9
72 Mārupe/Ako - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 19.02.2018. 20:15 2:5
38 Lido - Zemgale Juniors 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 20.02.2018. 18:00 4:2
42 Venta 2002 - Lido 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 22.02.2018. 19:00 4:3
69 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 22.02.2018. 19:30 4:5 PL
70 Valmieras HK - Zemgale Juniors 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 25.02.2018. 14:05 5:0
66 Mārupe/Ako - Lido 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 25.02.2018. 15:15 2:1 PSM
71 Daugavpils Dinaburg - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 25.02.2018. 16:00 1:7
1 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 28.02.2018. 19:30 3:2 PSM
2 Mārupe/Ako - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Inbox.lv ledus halle 28.02.2018. 20:30 4:5 PL
3 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 01.03.2018. 19:30 2:4
4 Mārupe/Ako - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Ozo ledus halle 01.03.2018. 20:45 4:3
6 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 04.03.2018. 15:00 2:1
5 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 16:45 4:6
7 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 05.03.2018. 19:15 1:6
8 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.03.2018. 19:30 6:2
9 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 18:15 1:3
10 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 12.03.2018. 19:30 0:8
11 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 19:30 3:1
105 HSR 2004 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 03.02.2018. 10:00 7:1
72 HS Kurbads - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 03.02.2018. 11:30 0:3
73 Valmieras HK/BSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.02.2018. 12:00 1:6
104 PIRATI - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 03.02.2018. 13:00 9:0
74 Talsu NSS/THK - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 03.02.2018. 13:00 2:8
108 Brocēnu NBJSS - Ozolnieki Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 13:15 2:5
71 Prizma - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 15:45 2:3
75 HC Klaipeda - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 16:45 15:2
103 Sāga/Daugava - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:00 2:14
107 Pārdaugava - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:30 3:2
152 PIRATI - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 04.02.2018. 11:00 11:0
93 HS Kurbads 04 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Kurbads ledus halle 07.02.2018. 16:15 8:0
100 Venta 2002 - HSR 2004 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 08.02.2018. 17:30 0:11
109 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa LOC ledus halle 10.02.2018. 11:00 3:1
79 Prizma - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 11:30 1:3
113 Ozolnieki Juniors - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2018. 12:00 3:0
114 Brocēnu NBJSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2018. 12:00 5:4 PSM
110 HSR 2005 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 10.02.2018. 13:15 8:4
111 JLSS U-14 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 13:45 1:3
77 Kauno BTA/Saulys - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Ozo ledus halle 10.02.2018. 13:45 10:2
76 HC Klaipeda - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2018. 14:00 8:1
80 Pārdaugava 06 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 15:45 9:0
78 Ogre Juniors - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes ledus halle 10.02.2018. 16:30 6:0
112 Pārdaugava - HSR 2004 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 18:00 7:5
115 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 17.02.2018. 10:15 3:2 PSM
116 Sāga/Daugava - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 11:30 7:3
117 PIRATI - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 17.02.2018. 13:00 8:1
119 Daugavpils BJSS - Ozolnieki Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 17.02.2018. 13:00 2:4
83 HS Kurbads - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 17.02.2018. 13:00 2:5
85 Talsu NSS/THK - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 17.02.2018. 13:00 12:0
118 HSR 2004 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 17.02.2018. 13:15 2:4
81 JLSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2018. 13:45 2:3
82 Prizma - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 15:00 3:2
120 Dinamo Rīga - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.02.2018. 15:30 6:1
84 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2018. 16:45 4:1
97 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 10:00 4:5
95 Daugavpils BJSS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 21.02.2018. 15:15 7:2
122 Ozolnieki Juniors - HSR 2004 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2018. 11:15 8:1
121 Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2018. 12:00 4:5
123 Pārdaugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 14:30 0:7
88 Prizma - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 16:15 1:2 PSM
124 Sāga/Daugava - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 16:30 1:10
86 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 24.02.2018. 17:00 0:10
94 HS Kurbads - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 10:00 5:1
128 Liepājas SSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa LOC ledus halle 03.03.2018. 12:00 1:4
93 Prizma - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 12:15 6:3
130 PIRATI - Ozolnieki Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 03.03.2018. 13:00 3:0
132 Daugavpils BJSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 13:00 2:1
131 HSR 2004 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 03.03.2018. 13:15 6:1
95 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.03.2018. 13:15 4:3
92 JLSS - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:14
91 Pārdaugava 06 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 15:45 3:0
129 Sāga/Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:19
127 HS Kurbads 04 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 18:15 9:1
68 HC Klaipeda - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 16:00 6:1
90 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 07.03.2018. 17:00 5:0
89 Ogre Juniors - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes ledus halle 09.03.2018. 15:50 7:0
125 HSR 2005 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2018. 13:00 4:5 PSM
71 Dinamo Rīga - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 10.03.2018. 15:30 2:0
126 Venta 2002 - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 13:45 1:8
63 Kurbads 05 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.03.2018. 14:00 5:6
134 Brocēnu NBJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 14.03.2018. 17:00 0:4
100 HS Kurbads - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 17.03.2018. 10:00 2:4
136 Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 11:30 6:0
144 PIRATI - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 17.03.2018. 13:00 2:1 PSM
43 JLSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 18.03.2018. 13:50 1:14
96 Kurbads 05 - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2018. 10:00 2:0
135 Ozolnieki Juniors - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 24.03.2018. 11:15 10:0
138 HSR 2005 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 12:00 3:0
137 JLSS U-14 - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:7
99 Prizma - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 14:00 3:2 PSM
98 JLSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 14:30 7:2
106 Daugavpils BJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 26.03.2018. 16:45 2:1
133 Dinamo Rīga - HSR 2004 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 29.03.2018. 17:00 5:1
145 HSR 2004 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2018. 13:30 3:2
140 Venta 2002 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. 15:45 2:9
105 HC Klaipeda - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Klaipēda 07.04.2018. 16:45 3:5
87 HC Klaipeda - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 14:15 9:1
104 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 08.04.2018. 15:15 1:15
151 JLSS U-14 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 10.04.2018. 18:20 8:1
101 HS Kurbads - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 11.04.2018. 15:15 1:3
148 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 11.04.2018. 16:45 1:3
102 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.04.2018. 17:00 2:9
147 Dinamo Rīga - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.04.2018. 17:15 9:0
157 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 12.04.2018. 17:30 5:0
108 HS Kurbads - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 10:00 0:6
109 Kurbads 05 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 11:45 0:1
146 Daugavpils BJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2018. 13:00 1:9
107 Valmieras HK/BSS - Kauno BTA/Saulys 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2018. 13:35 3:4
150 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2018. 15:45 2:8
110 JLSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2018. 16:30 0:7
106 Talsu NSS/THK - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 18:00 0:8
103 Talsu NSS/THK - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 15.04.2018. 13:00 3:6
141 Pārdaugava - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 16.04.2018. 17:00 6:2
139 Sāga/Daugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 18.04.2018. 17:15 1:3
142 Liepājas SSS - Ozolnieki Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa LOC ledus halle 18.04.2018. 17:30 1:14
155 Dinamo Rīga - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 25.04.2018. 17:00 10:0
143 Sāga/Daugava - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 25.04.2018. 17:15 8:6
149 Ozolnieki Juniors - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 25.04.2018. 17:30 2:3
153 HSR 2004 - HS Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 28.04.2018. 11:30 0:5
156 Brocēnu NBJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 28.04.2018. 12:00 6:5 PSM
154 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2018. 18:45 1:3
2 JLSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 13:45 1:4
67 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Ozo ledus halle 30.04.2018. 1:0
120 Mārupe/AKO - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 03.02.2018. 13:30 13:2
119 Valmieras HK - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 03.02.2018. 13:45 1:7
121 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 03.02.2018. 15:45 3:5
118 Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:45 4:8
126 JLSS U-18 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 11:30 1:2 PSM
125 DKLRM - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 10.02.2018. 13:00 5:10
123 Daugava - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 17:30 2:5
91 Pārdaugava - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 15:45 6:2
127 Mārupe/AKO - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 17.02.2018. 13:30 3:2
135 Valmieras HK - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 24.02.2018. 13:35 1:6
132 JLSS U-18 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 24.02.2018. 14:00 6:5 PSM
136 Mārupe/AKO - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 24.02.2018. 14:45 4:5
122 Daugavpils BJSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 02.03.2018. 13:45 0:3
139 Daugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:9
138 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 15:15 3:2 PSM
137 Venta 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 03.03.2018. 15:45 2:3 PSM
106 DKLRM - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 16:00 3:7
129 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 08.03.2018. 16:00 3:7
141 Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 08.03.2018. 16:45 3:4 PSM
133 DKLRM - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Elektrēni, Lietuva 09.03.2018. 17:50 1:6
142 Liepājas SSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 10.03.2018. 12:00 11:1
143 Lido - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mogo ledus halle 10.03.2018. 12:45 17:1
145 Daugavpils BJSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 10.03.2018. 14:15 4:3
144 Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 15:45 0:11
146 Venta 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 10.03.2018. 15:45 4:0
164 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 14.03.2018. 17:00 3:8
148 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 12:15 6:3
150 JLSS U-18 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:1 PSM
151 HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 17.03.2018. 13:00 2:4
147 Valmieras HK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 17.03.2018. 13:35 3:1
149 DKLRM - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 14:45 4:6
160 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 14:30 7:1
134 Pārdaugava - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Itālija 22.03.2018. 18:00 6:3
155 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 11:30 2:5
153 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 24.03.2018. 13:00 4:3
154 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mogo ledus halle 24.03.2018. 13:00 6:0
156 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 24.03.2018. 13:00 3:1
152 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 13:45 3:1
124 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 10:15 4:9
128 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 29.03.2018. 17:30 5:3
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 31.03.2018. 13:30 1:3
157 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 31.03.2018. 14:15 1:4
130 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 01.04.2018. W:0
158 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. W:0
161 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 04.04.2018. 17:00 6:1
78 DKLRM - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 06.04.2018. 0:W
45 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. W:0
46 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 07.04.2018. 14:00 6:2
140 Lido - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mogo ledus halle 08.04.2018. 17:00 2:4
162 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 10.04.2018.
163 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 14.04.2018. 17:45 0:11
162 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 20.04.2018. 19:30 5:0
82 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 21.04.2018. 13:00 0:5
159 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 15:30 6:2
56 JLSS U-18 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 14:30 1:10
1. Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.05.2018. 13:15 1:5
2. HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 05.05.2018. 16:00 0:1 PSM
4. Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 06.05.2018. 14:00 8:5
3. Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Mogo ledus halle 06.05.2018. 16:45 3:2
6. Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 12.05.2018. 13:15 4:3
5. Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 12.05.2018. 14:00 1:7
8. HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 14:00 7:2
7. Lido - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Kurbads ledus halle 13.05.2018. 15:30 5:2
175 Kauno BTA - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 03.02.2018. 15:30 11:5
233 HC Klaipeda - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 18:30 3:11
169 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 04.02.2018. 10:00 3:1
174 Daugava/Sāga - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 10:15 5:2
171 HC Klaipeda - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 04.02.2018. 11:00 2:11
176 JLSS U-17 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 14:00 2:5
170 Jūrmalas SS/EVHS - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 14:15 3:15
172 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 15:45 1:6
173 HSR 2003 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 04.02.2018. 16:45 3:4 PSM
153 Liepājas SSS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 08.02.2018. 16:00 9:5
40 Kauno BTA - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 10.02.2018. 14:45 0:W
190 HSR 2003 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 10.02.2018. 16:30 10:1
178 Ogre Juniors - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 11.02.2018. 10:00 3:4
181 HC Klaipeda - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 11.02.2018. 12:00 1:8
182 Jūrmalas SS/EVHS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 14:00 4:14 PL
179 Pērkons - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 11.02.2018. 14:15 0:8
177 MĀRUPE - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 11.02.2018. 14:45 W:0
183 DLSS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 15:15 11:1
184 Sieviešu klubu izlase - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 15:15 3:2
164 IHS/Pārdaugava - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 17:00 5:4
148 HSR 2003 - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 18.02.2018. 13:00 2:3
126 Brocēnu NJBSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 13:30 5:4 PSM
130 JLSS U-17 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 18.02.2018. 14:00 13:2
159 JLSS U-17 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 24.02.2018. 11:45 9:2
188 HC Klaipeda - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 25.02.2018. 12:00 2:12
189 IHS/Prizma - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 13:45 2:4
186 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 25.02.2018. 14:00 7:6 PSM
187 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 14:30 1:10
185 Venta 2002 - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 25.02.2018. 15:45 3:9
192 Kauno BTA - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 25.02.2018. 15:45 4:6
191 Daugava/Sāga - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 16:00 2:4
103 HSR 2003 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 03.03.2018. 14:45 9:0
194 HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 04.03.2018. 10:15 2:3 PSM
199 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 04.03.2018. 10:45 10:7
197 Jūrmalas SS/EVHS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 12:00 5:8
196 HC Klaipeda - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 13:45 2:3
200 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 15:15 14:2
198 IHS/Pārdaugava - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 19:15 11:2
254 Jūrmalas SS/EVHS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Majoru SLS 07.03.2018. 16:30 3:13
68 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 17:15 4:8
205 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 11.03.2018. 12:00 10:4
203 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 11.03.2018. 12:15 3:7
204 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Majoru SLS 11.03.2018. 12:45 1:11
208 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 12:45 8:5
206 IHS/Prizma - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 14:30 0:7
202 Venta 2002 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 15:30 4:3
201 Sieviešu klubu izlase - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 15:45 0:10
212 Jūrmalas SS/EVHS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Majoru SLS 13.03.2018. 12:00 8:5
213 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 13.03.2018. 12:00 1:7
214 Brocēnu NJBSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 13.03.2018. 15:00 8:2
216 Liepājas SSS - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 13.03.2018. 17:00 5:11
210 JLSS U-17 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 13.03.2018. 18:00 12:0
221 Jūrmalas SS/EVHS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Majoru SLS 15.03.2018. 12:00 1:13
224 HSR 2003 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 15.03.2018. 12:45 9:4
217 DLSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 15.03.2018. 14:30 3:4
219 Venta 2002 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 14:30 0:5
220 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 15.03.2018. 15:30 4:7
222 HC Klaipeda - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 15.03.2018. 16:00 5:11
218 Sieviešu klubu izlase - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 15.03.2018. 19:30 0:14
223 IHS/Prizma - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 16.03.2018. 12:45 2:8
211 HC Klaipeda - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 17.03.2018. 12:00 3:7
225 Daugava/Sāga - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 18.03.2018. 10:15 7:3
231 Brocēnu NJBSS - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 12:30 3:4 PSM
227 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Majoru SLS 18.03.2018. 12:45 1:17
230 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 18.03.2018. 12:45 7:2
229 Ogre Juniors - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 18.03.2018. 14:00 5:9
228 MĀRUPE - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 18.03.2018. 14:45 10:1
243 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 19:45 1:6
239 Pērkons - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 25.03.2018. 12:45 8:3
236 JLSS U-17 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 14:00 12:0
238 Ogre Juniors - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 25.03.2018. 14:00 1:11
237 MĀRUPE - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 25.03.2018. 14:45 7:3
234 Jūrmalas SS/EVHS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 16:15 3:18
235 Kauno BTA - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.03.2018. 18:00 8:6
246 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 01.04.2018. 12:30 3:10
241 Liepājas SSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 01.04.2018. 14:15 5:6
36 Brocēnu NJBSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 04.04.2018. 17:45 1:6
264 Brocēnu NJBSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 07.04.2018. 12:00 6:0
250 Liepājas SSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 08.04.2018. 12:00 8:3
255 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 12:00 9:4
249 Pērkons - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 08.04.2018. 12:45 5:4 PSM
252 Venta 2002 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 08.04.2018. 13:15 1:2
251 DLSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 08.04.2018. 14:15 3:4
248 IHS/Prizma - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 10.04.2018. 16:00 0:7
245 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 10.04.2018. 18:00 1:8
83 Kauno BTA - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 15.04.2018. 11:00 12:2
43 IHS/Prizma - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 18.04.2018. 17:45 2:4
232 IHS/Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 19.04.2018. 15:45 8:3
193 JLSS U-17 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 19.04.2018. 18:15 7:3
242 DLSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 20.04.2018. 13:45 8:0
269 Venta 2002 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 20.04.2018. 15:45 0:10
209 Kauno BTA - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 21.04.2018. 0:W
240 IHS/Pārdaugava - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 21.04.2018. 14:00 5:6 PSM
244 Venta 2002 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 21.04.2018. 18:30 0:6
259 Kauno BTA - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 0:W
262 Ogre Juniors - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 22.04.2018. 11:40 2:12
257 HSR 2003 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 11:45 11:1
263 Pērkons - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 22.04.2018. 13:00 6:5 PSM
256 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 22.04.2018. 14:00 6:7 PSM
261 MĀRUPE - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 14:45 3:2
260 JLSS U-17 - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 15:15 5:7
266 Liepājas SSS - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 24.04.2018. 18:00 2:6
215 IHS/Pārdaugava - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 24.04.2018. 19:30 6:1
207 HSR 2003 - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 26.04.2018. 19:30 7:3
268 Sieviešu klubu izlase - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 12:15 0:15
271 Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 13:45 6:4
267 DLSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 14:00 12:0
133 HSR 2003 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 14:30 10:3
265 MĀRUPE - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 29.04.2018. 14:45 5:4 PSM
270 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 29.04.2018. 16:30 11:1
131 Kauno BTA - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 30.04.2018. 10:30 0:0
195 Ogre Juniors - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 30.04.2018. 15:20 7:2
258 Venta 2002 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 30.04.2018. 18:30 3:10
69 HSR 2003 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 01.05.2018. 13:00 9:4
226 Kauno BTA - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 5:2
247 HC Klaipeda - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 04.05.2018. 18:00 12:14
1. HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 04.05.2018. 19:15 4:3 PL
2. JLSS U-17 - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 05.05.2018. 14:00 3:2 PSM
4. DLSS - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 06.05.2018. 12:00 4:2
3. MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 06.05.2018. 14:45 4:2
253 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 06.05.2018. 16:00 2:4
5. DLSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 12.05.2018. 12:00 1:2
6. HSR 2003 - JLSS U-17 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 12.05.2018. 16:00
8. JLSS U-17 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 13.05.2018.
147 Liepājas SSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 13.05.2018. 13:00 3:9
7. MĀRUPE - DLSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 13.05.2018. 14:45 3:0
101 HSR 2006 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 04.02.2018. 11:15 3:4
64 Prizma 07 - HSR 06/07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 12:00 0:6
63 HS Mogo 07 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 04.02.2018. 12:45 4:3 PSM
100 HK Venta 2002 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 04.02.2018. 13:15 3:6
96 DLSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 04.02.2018. 13:30 4:6
99 Pārdaugava 06 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 13:45 8:4
98 Brocēnu NBJSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 04.02.2018. 14:00 3:4 PSM
66 Mārupes HS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 04.02.2018. 14:45 7:3
97 JLSS U-13 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 16:15 5:2
68 HSR 2008 - HSR 06/07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 11:15 4:1
70 Liepājas SSS - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 11.02.2018. 12:00 7:5
104 SAULYS/HPA - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Šiauliai, Lietuva 11.02.2018. 12:00 2:4
69 HS Mogo 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 11.02.2018. 12:45 8:1
106 DLSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 13:00 8:0
103 HK Ogre - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 11.02.2018. 13:20 3:7
102 HK Venta 2002 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 11.02.2018. 13:45 2:9
107 HC Klaipeda - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 11.02.2018. 14:30 8:5
105 LT UNITED - JLSS U-13 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 16:15 4:10
108 HC Klaipeda - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2018. 12:15 7:2
71 Prizma 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 18.02.2018. 12:00 2:6
111 Brocēnu NBJSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 12:00 0:8
73 HK Tukums - HSR 06/07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 18.02.2018. 14:15 5:3
112 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 18.02.2018. 18:30 7:1
113 HK Venta 2002 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 23.02.2018. 19:00 0:12
116 HK Ogre - JLSS U-13 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 25.02.2018. 10:50 7:0
117 SAULYS/HPA - DLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 25.02.2018. 11:30 3:6
75 HK Tukums - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 25.02.2018. 12:00 8:0
119 Pārdaugava 07 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 12:00 0:7
115 Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 25.02.2018. 12:15 7:3
78 HSR 06/07 - HS Mogo 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 12:30 1:4
114 HSR 2006 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 14:00 3:1
76 Mārupes HS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 25.02.2018. 14:45 5:3
121 HC Klaipeda - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Klaipēda 04.03.2018. 12:00 5:4
82 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 12:30 3:4
122 DLSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 13:00 3:6
81 Prizma 07 - Mārupes HS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 13:45 3:6
120 HSR 2007 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 14:00 2:4
123 JLSS U-13 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 14:00 2:7
125 Pārdaugava 06 - HK Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 14:15 14:1
79 JLSS - HSR 06/07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 15:30 5:6 PSM
128 Valmieras HK/BSS - DLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 09.03.2018. 14:30 3:6
98 HS Mogo 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 10.03.2018. 15:15 3:9
88 HS Mogo 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 11.03.2018. 15:00 4:5 PSM
145 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 13.03.2018. 17:00 2:6
110 JLSS U-13 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:25 5:4 PSM
124 Brocēnu NBJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 11:00 1:15
104 HSR 06/07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 13:00 2:3
142 HK Ogre - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2018. 16:20 6:0
85 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 25.03.2018. 12:00 7:1
129 HC Klaipeda - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 25.03.2018. 12:00 3:2 PSM
127 HSR 2006 - JLSS U-13 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 25.03.2018. 12:45 11:1
86 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 1:6
131 LT UNITED - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 2:1
84 JLSS - Mārupes HS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 16:15 4:9
52 Liepājas SSS - Mārupes HS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 30.03.2018. 13:00 5:1
95 Mārupes HS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. 10:45 1:3
109 DLSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 03.04.2018. 13:15 7:1
126 HK Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.04.2018. 17:30 2:3 PSM
72 HSR 2008 - HS Mogo 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 08.04.2018. 12:45 6:3
76 SAULYS/HPA - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 13:00 1:10
155 HK Ogre - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 17:00 8:1
151 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2018. 18:00 2:9
87 HSR 06/07 - Mārupes HS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 10:45 2:3
134 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 11:00 8:6
90 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 15.04.2018. 12:00 10:1
133 HSR 2007 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 12:15 0:1
137 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 12:30 2:7
135 DLSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 15.04.2018. 13:00 1:7
89 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2018. 17:00 2:8
102 HK Tukums - Mārupes HS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 20.04.2018. 15:45 6:2
136 JLSS U-13 - HK Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 20.04.2018. 17:10 5:4 PSM
93 Mārupes HS - HS Mogo 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 10:45 3:7
92 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 22.04.2018. 12:00 13:0
140 HC Klaipeda - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 12:00 1:4
91 HSR 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 14:00 5:3
138 JLSS U-13 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 17:30 1:5
139 HK Venta 2002 - DLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2018. 15:00 3:2
143 SAULYS/HPA - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Šiauliai, Lietuva 28.04.2018. 12:00 7:5
148 DLSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 11:45 3:7
147 HC Klaipeda - HK Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 29.04.2018. 12:00 7:4
144 LT UNITED - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 14:45 2:6
146 HSR 2007 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 30.04.2018. 14:15 4:10
149 JLSS U-13 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 17:00 2:3 PSM
157 Pārdaugava 06 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 01.05.2018. 5:0
97 HSR 06/07 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 02.05.2018. 14:45 2:7
150 Brocēnu NBJSS - DLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 15:15 1:4
141 Valmieras HK/BSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 02.05.2018. 16:40 2:6
100 HSR 06/07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 06.05.2018. 12:45 5:1
152 HK Venta 2002 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.05.2018. 13:15 1:9
153 Pārdaugava 07 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 06.05.2018. 13:45 0:8
99 Liepājas SSS - HS Mogo 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 12.05.2018. 13:00 4:7
156 Valmieras HK/BSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.05.2018. 18:30 8:3
130 SAULYS/HPA - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 10:45 2:10
154 HSR 2006 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 12:30 15:1
106 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 13.05.2018. 14:00 4:11
132 SAULYS/HPA - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 16:15 0:8
105 HS Mogo 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 16.05.2018. 17:15 2:3
Latvijas izlase - Kanādas izlase Arēna Rīga 04.02.2018. 21:00 0:2
12:00 Kanādas izlase - Arēna Rīga 06.02.2018.
7. HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Arēna Rīga 06.02.2018. 19:30 3:2 PL
70 HC Klaipeda 08 - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:00 4:1
74 Mārupes HS/Zaļi - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:00 4:1
65 HC Klaipeda 09 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:45 1:2
75 HS Kurbads - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:45 1:3
71 Liepājas SSS - Mārupes HS/Zaļi 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 12:45 1:3
76 Venta 2002 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 12:45 0:9
69 TNSS/THK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 13:30 8:0
72 Vilnius SLRA - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 13:30 0:3
73 BHC37 WildCats - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 14:30 2:3 PSM
77 Brocēnu NBJSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 14:30 0:3
78 HS MOGO 08 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 15:15 1:3
80 HC Klaipeda 09 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 15:15 0:5
68 JLSS - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 16:15 2:0
79 Ogre juniors 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 16:15 0:1
66 Pārdaugava 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 17:00 1:0 PSM
67 HK Tukums - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 17:00 3:0
49 HS Rīga 2009 - BHC37 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:00 0:1
50 HS MOGO 09 - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:00 2:1
51 DLSS-1 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:45 4:0
56 HC Klaipeda - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:45 0:2
54 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 12:45 5:2
55 HS Rīga 2009 - DLSS-1 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 12:45 0:7
57 Jūrmalas SS - BHC37 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 13:30 2:1 PSM
58 Mārupes HS/Balti - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 13:30 0:4
52 HC Klaipeda - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 14:30 2:3
59 Brocēnu NBJSS 09 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 14:30 2:3
53 Mārupes HS/Balti - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 15:15 0:4
87 Vilnius SLRA - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 3:2 PSM
89 BHC37 WildCats - Mārupes HS/Zaļi 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 1:0
90 HS Kurbads - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 2:3 PSM
96 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 3:1
88 HSR 2009 - Mārupes HS/Zaļi 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 5:1
91 Venta 2002 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 0:4
81 Pārdaugava 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 2:1 PSM
82 HK Tukums - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 10:0
85 HC Klaipeda 08 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 2:1
86 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 4:0
84 TNSS/THK - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:0
95 HC Klaipeda 09 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:3
83 JLSS - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 0:2
92 Brocēnu NBJSS 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:4
93 HS MOGO 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 2:6
94 Ogre juniors 2008 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 1:2 PSM
98 JLSS - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 1:2
104 Mārupes HS/Zaļi - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 2:3 PSM
105 BHC37 WildCats - HS Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 4:1
112 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 2:3
106 Venta 2002 - Mārupes HS/Zaļi 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 1:8
111 Pārdaugava 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:0
97 HK Tukums - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 4:3 PSM
99 TNSS/THK - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 2:1
100 HC Klaipeda 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 2:0
103 HSR 2009 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 8:0
101 Liepājas SSS - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:0 PSM
102 Vilnius SLRA - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:2 PSM
109 Ogre juniors 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 0:1
110 HC Klaipeda 09 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 1:7
107 Brocēnu NBJSS 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:4
108 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:0
63 HC Klaipeda - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 0:1 PSM
67 Ogre juniors 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 1:3
60 Valmieras HK/BSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 4:0
65 JLSS U-9 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:4
64 Prizma 08 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 PSM
71 HS MOGO 09 - BHC37 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 PSM
61 HS Rīga 2009 - JLSS U-9 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 2:1
66 DLSS-1 - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 6:0
68 HC Klaipeda - BHC37 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 0:2
70 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 1:2 PSM
62 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 1:4
69 DLSS-1 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 6:1
73 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 10:00 4:3 PSM
72 HS MOGO 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 11:00 2:1
78 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS U-9 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 12:00 0:3
75 DLSS-1 - Mārupes HS/Balti 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 13:00 4:0
77 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 14:00 1:5
76 DLSS-1 - JLSS U-9 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 15:00 4:0
74 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 16:00 0:4
113 JLSS - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 0:2
114 TNSS/THK - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 1:2
115 HC Klaipeda 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 1:2 PSM
117 Vilnius SLRA - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 2:0
116 Liepājas SSS - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
118 HSR 2009 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
119 Mārupes HS/Zaļi - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:0
120 HS Kurbads - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:1
16 L&L/JLSS - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 18:30 0:3
3 Laima Juniors - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 24.02.2018. 18:45 5:2
1 Laima Juniors - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 15:30 1:9
23 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 10.03.2018. 14:00 0:5
24 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 10.03.2018. 17:00 0:6
5 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 11.03.2018. 11:00 3:0
6 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 11.03.2018. 14:30 7:0
7 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 21.04.2018. 19:45 7:0
4 Laima - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 03.05.2018. 20:30 5:0
13 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 07.05.2018. 20:20 0:3
1 Norvēģija U-18 - Dānija U-18 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 15.02.2018. 15:30 0:3
2 Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 15.02.2018. 19:00 4:0
3 Dānija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 16.02.2018. 15:30 2:3
4 Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 16.02.2018. 19:00 3:2
5 Austrijas U-18 izlase - Norvēģija U-18 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 17.02.2018. 12:30 1:7
6 Dānija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: 4 NĀCIJU TURNĪRS: U18 LOC ledus halle 17.02.2018. 16:00 2:1 PSM
1 Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Baltic Cup Vidzemes OC ledus halle 15.02.2018. 15:30 4:1
2 Latvijas klubu izlase - Latvijas klubu izlase 2 2017/2018: Baltic Cup Vidzemes OC ledus halle 15.02.2018. 19:30 6:4
3 Lietuvas izlase - Latvijas klubu izlase 2 2017/2018: Baltic Cup Vidzemes OC ledus halle 16.02.2018. 15:30 6:2
4 Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Baltic Cup Vidzemes OC ledus halle 16.02.2018. 19:30 7:0
5 Igaunijas izlase - Latvijas klubu izlase 2 2017/2018: Baltic Cup Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 12:00 0:6
6 Latvijas klubu izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Baltic Cup Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 15:10 6:2
1. Latvijas izlase - Austrijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Dānija 15.02.2018. 20:00 6:1
2. Latvijas izlase - Francijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Dānija 16.02.2018. 20:00 3:5
3. Latvijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Dānija 17.02.2018. 17:00 2:3 PSM
1 Vācija U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 12:15 7:2
2 Norvēģija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 16:15 2:5
3 Slovēnija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 20:15 1:2
4 Kazahstāna U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 12:15 0:1
5 Dānija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 16:15 2:3
6 Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 20:15 3:0
7 Slovēnija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 12:15 0:5
8 Kazahstāna U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 16:15 2:4
9 Latvija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 20:15 3:1
10 Kazahstāna U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 12:15 7:1
11 Norvēģija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 16:15 4:5
12 Dānija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 20:15 1:4
13 Dānija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 12:15 5:3
14 Vācija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 16:15 8:2
15 Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 20:15 2:1
1 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 06.04.2018. 20:00 3:2
2 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 07.04.2018. 15:45 6:2
3 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 11.04.2018. 19:30 0:3
4 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 12.04.2018. 19:30 0:5
5 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 20.04.2018. 18:00 4:1
6 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 21.04.2018. 18:30 4:1
7 Latvijas izlase - Šveices izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 26.04.2018. 19:40 1:2 PL
8 Latvijas izlase - Šveices izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 27.04.2018. 19:40 0:3
9 Latvijas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 01.05.2018. 17:00 1:6
1 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
2 Polijas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
3 Itālijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018. 20:30 5:1
5 Ķīnas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
6 Kazahstānas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
4 Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018. 13:30 2:1
8 Kazahstānas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
9 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
7 Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018. 13:30 2:1
10 Ķīnas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
12 Itālijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
11 Latvijas Sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018. 18:00 1:5
13 Polijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
15 Ķīnas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
14 Kazahstānas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018. 18:00 0:1
ASV izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 04.05.2018. 4:4 PSM
Vācijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 04.05.2018. 2:3 PSM
Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 2:3 PL
Somijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 8:1
Dānijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 0:4
Korejas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 0:10
Vācijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 4:5 PSM
Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 21:15 1:8
ASV izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 3:0
Kanādas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 7:1
Somijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 7:0
Korejas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 17:15 0:5
Vācijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 6:1
Somijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 2:3
Norvēģijas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 0:5
ASV izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 17:15 3:2 PL
Dānijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 3:0
ASV izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 13:1
Dānijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 3:1
Kanādas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 1:5
Latvijas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 13:15 3:1
Norvēģijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:9
Vācijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:2
Korejas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 0:3
Kanādas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 21:15 2:1 PL
Somijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 6:2
Kanādas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 3:0
Latvijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 21:15 1:0
Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ 17.05.2018. 21:15 3:2
2. Vācija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 22.08.2018. :
1. Latvija U-16 - Austrija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 22.08.2018. 19:30 11:2
4. Austrija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018.
3. Latvija U-16 - Vācija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018. 16:00 5:3
6. Vācija U-16 - Austrija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018.
5. Latvija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018. 11:00 4:8
1. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 31.08.2018. 19:15 6:5 PL
2. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 01.09.2018. 12:00 2:5
4. Prizma - Daugavpils Dinaburg 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 12:15 4:8
5. Zemgale Juniors - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 15:00 0:4
6 Pārdaugava - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:15 2:0
8 Mārupe/Ako - Prizma 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 09.09.2018. 14:30 6:5 PL
9 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:2 PSM
7 Daugavpils Dinaburg - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 18:45 13:1
10 Prizma - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 12:15 2:7
11 Zemgale Juniors - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.09.2018. 13:00 2:3
12 Valmieras HK - Venta 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 16.09.2018. 13:50 1:5
13 Pārdaugava - Daugavpils Dinaburg 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 15:00 2:5
17 Daugavpils Dinaburg - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 23.09.2018.
15 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 12:00
14 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 13:00
16 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 14:00
7 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 01.09.2018. 12:00 0:29
4 HSR 2003 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 13:30 3:0
8 JLSS U-17 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 14:15 14:0
2 HK Venta 2002 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 14:30 11:2
3 HSR 2004 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 08.09.2018. 16:15 3:7
5 HC Klaipeda - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 17:00 2:9
1 Daugava/Sāga - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.09.2018. 17:45 4:1
9 Baltie Vilki - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 09:00 14:2
134 HC Klaipeda - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 14.09.2018. 17:30 3:8
6 Kauno BTA - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 14.09.2018. 19:00 4:3
14 DLSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 15.09.2018. 10:30 15:3
11 IHS/Pārdaugava - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.09.2018. 12:15 5:1
15 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 15.09.2018. 12:30 2:4
12 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 15.09.2018. 14:00 6:5
13 Baltie Vilki - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 15.09.2018. 14:00 5:2
10 Pirāti - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 15.09.2018. 16:15 3:0
17 Daugava/Sāga - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 17:45 4:2
16 Pērkons - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 20:00 1:13
20 HSR 2003 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 22.09.2018. 11:30
25 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 12:15
18 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 22.09.2018. 13:15
21 HC Klaipeda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 22.09.2018. 14:00
23 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 17:00
19 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 22.09.2018. 18:00
24 JLSS U-17 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 18:15
49 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 23.09.2018. 14:15
7 HS MOGO 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 01.09.2018. 14:00 3:5
6 Brocēnu NBJSS 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 02.09.2018. 12:00 3:4
2 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 12:30 10:9
4 HS MOGO 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 12:45 0:8
5 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 13:00 0:7
1 HSR 2009 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 14:00 3:6
2 Mārupes HS/Zaļi - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 14:15 2:3
4 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 14:15 3:11
3 Pārdaugava 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 14:45 1:3
5 BHC 37 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 02.09.2018. 15:00 10:0
3 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 15:45 13:2
1 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 16:15 4:5
15 HC Klaipēda - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 16:30 5:12
10 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 11:00 3:5
12 HC Klaipēda - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 11:30 6:1
9 DLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 12:00 2:6
6 Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:30 0:W PSM
8 Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.09.2018. 12:30 17:5
9 LSSS - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 12:45 8:4
14 Vilnius SLRA - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 09.09.2018. 13:00 3:2
8 DLSS-1 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 14:30 8:2
10 JLSS U11 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 14:45 7:2
7 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 14:45 8:1
11 Ogre Juniors - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 15:20 6:4
62 LSSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 10.09.2018. 15:45 3:2
13 HK Tukums - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 12.09.2018. 17:45 1:7
14 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 12:00
17 Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018.
12 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018.
20 Brocēnu NBJSS 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.09.2018. 12:00
18 Pārdaugava 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 12:15
13 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.09.2018. 12:45
11 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 13:15
21 THK/Talsu NSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 14:15
19 BHC 37 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.09.2018. 14:30
16 HSR 2009 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 14:45
15 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 15:30
3 LSSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 02.09.2018. 10:00 6:7
3 HSR 2005 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 10:45 2:3
4 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 02.09.2018. 12:30 3:2
2 HK Venta 2002/Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 14:30 4:5 PSM
1 Ogre juniors - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 02.09.2018. 16:50 4:1
7 JLSS - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 13:00 4:5 PSM
6 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 13:00 2:3 PSM
5 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:15 1:3
8 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 14:30 2:4
5 Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:45 4:0
6 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 16:30 5:0
7 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:1
9 Ogre juniors - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 16:50 25:0
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 15.09.2018.
2 HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2018. 12:45 7:2
11 HK Venta 2002/Tukums - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 16.09.2018. 15:45 0:4
11 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2018. 13:45
10 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 11:30
14 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 12:00
9 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 13:00
12 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 23.09.2018. 13:30
13 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 14:30
8 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 14:45
10 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 16:30
2 HSR 06/07 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 10:00 4:1
5 Kauno BTA - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 11:00 4:3
3 HSR 2008 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 11:45 29:0
5 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 08.09.2018. 13:45 2:3
1 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.09.2018. 13:50 5:3
4 HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 08.09.2018. 15:30 7:4
1 HK Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 16:45 3:6
4 HS Mogo - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.09.2018. 18:30 1:9
6 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 10:00
10 HK Tukums/Ozo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2018. 13:00
10 Ogre juniors - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2018. 13:50
9 DLSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2018. 14:15
6 Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 14:30
7 Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 16:15
7 HS Mogo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2018. 16:15
9 Pārdaugava 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 18:00
20 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 08.09.2018. 13:00 6:1
2 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.09.2018. 13:30 4:2
1. HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 08.09.2018. 15:00 7:1
3 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.09.2018. 19:00 2:0
4 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.09.2018. 19:00 3:2
5 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 12.09.2018. 19:30 4:5 PL
8 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 15.09.2018. 13:30 1:7
7 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 15.09.2018. 15:00 3:4
6 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 15.09.2018. 16:00 7:1
11 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.09.2018. 19:00
9 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.09.2018. 19:15
10 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.09.2018. 19:30
12 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.09.2018. 13:30
14 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 16:00
13 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 22.09.2018. 17:00