Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
15 Valmieras HK/BSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2018. 12:00 13:0
12 HK Tukums/Ozo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 29.09.2018. 12:00 3:4
14 Kauno BTA - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018. 12:00 11:0
14 LSSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 29.09.2018. 12:19 2:8
13 HS Mārupe Zaļi - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 13:45 8:3
11 HSR 06/07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2018. 14:00 4:3
13 HS Mārupe Balti - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 29.09.2018. 15:30 1:12
15 HS Mogo 07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 29.09.2018. 18:30 17:1
20 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 12:00 10:1
76 LSSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 06.10.2018. 12:15 0:4
16 HS Mogo 07 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 06.10.2018. 12:45 15:2
18 DLSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2018. 13:00 8:3
17 Kauno BTA - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 13:45 6:7
18 HS Mārupe Balti - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 06.10.2018. 14:15 1:15
20 Ogre juniors - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2018. 15:00 4:1
19 HSR 2008 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 06.10.2018. 15:30 9:4
16 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 18:00 3:4 PSM
24 Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 13.10.2018. 10:15 3:4 PSM
25 Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2018. 12:15 16:1
23 Pārdaugava 07 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2018. 14:00 10:3
22 HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 13.10.2018. 14:15 3:2 PSM
23 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 13.10.2018. 14:30 4:2
21 HK Venta 2002 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.10.2018. 15:30 3:4 PSM
22 HSR 2008 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2018. 15:30 2:1
24 HS Mogo - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 13.10.2018. 16:15 3:8
33 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.10.2018. 18:30 7:4
28 Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 20.10.2018. 12:00 9:3
26 HS Mārupe Zaļi - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 20.10.2018. 14:15 5:2
34 HSR 2008 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 15:30 1:6
30 JLSS U-13 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 17:15 1:15
27 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 20.10.2018. 17:19 2:7
29 Prizma/Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 18:00 2:8
32 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 11:19 4:5 PSM
31 HS Mārupe Zaļi - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 22.10.2018. 10:30 1:4
34 Prizma/Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.10.2018. 12:15 3:6
35 Pārdaugava 06 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.10.2018. 14:00 7:0
40 HS Mārupe Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 24.10.2018. 13:30 4:3
37 Ogre juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 25.10.2018. 15:45 2:6
38 HSR 2007 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 25.10.2018. 17:00 10:1
41 DLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 27.10.2018. 12:00 4:3
28 HSR 2008 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2018. 12:30 6:2
44 HSR 2007 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2018. 14:15 10:1
27 HS Mārupe Balti - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 27.10.2018. 14:15 7:0
26 Kauno BTA - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 27.10.2018. 14:30 10:0
43 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 27.10.2018. 15:00 11:0
29 HSR 06/07 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2018. 16:00 4:5
25 HS Mogo 07 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 27.10.2018. 16:15 1:8
42 Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2018. 16:45 3:6
48 Prizma/Pārdaugava 06 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2018. 12:15 2:1
47 Valmieras HK/BSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 03.11.2018. 13:15 2:1
50 JLSS U-13 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 03.11.2018. 13:30 1:5
49 Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2018. 14:00 9:0
30 HS Mārupe Balti - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 03.11.2018. 15:30 0:8
33 Pārdaugava 07 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2018. 15:30 15:1
32 HS Mogo - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 03.11.2018. 16:15 1:12
31 HK Venta 2002 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 03.11.2018. 17:30 7:4
55 HS Mārupe Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 10.11.2018. 14:15 4:0
53 HSR 2007 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 10.11.2018. 14:15 5:0
52 Ogre juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 10.11.2018. 17:30 1:5
56 HS Mārupe Zaļi - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2018. 14:15 1:2
58 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 15:30 1:6
59 Ogre juniors - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2018. 16:45 7:0
60 Elektrēnu DKLRM - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 18:00 3:8
38 HSR 2008 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 10:45 11:0
35 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 24.11.2018. 12:00 4:0
64 HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 24.11.2018. 14:15 1:9
61 DLSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 24.11.2018. 14:45 2:6
65 Valmieras HK/BSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 24.11.2018. 14:50 13:3
37 HSR 06/07 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 15:30 3:2
62 JLSS U-13 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 24.11.2018. 16:15 2:3
36 HS Mogo - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 24.11.2018. 16:15 1:13
11 HSR 2007 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 13:00 8:1
70 Elektrēnu DKLRM - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 01.12.2018. 12:40 0:4
67 HS Mārupe Zaļi - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 01.12.2018. 13:45 2:5
69 HSR 2007 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 14:15 5:1
66 LSSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 01.12.2018. 14:34 2:7
43 HS Mārupe Balti - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.12.2018. 15:30 1:4
39 Kauno BTA - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 01.12.2018. 16:00 0:3
40 HS Mogo 07 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 01.12.2018. 16:15 3:6
42 Pārdaugava 07 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 17:00 2:5
41 Jūrmalas SS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 17:15 0:24
52 HK Tukums/Ozo - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 07.12.2018. 17:00 6:1
73 JLSS U-13 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 13:10 1:7
71 Elektrēnu DKLRM - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 14:30 0:6
44 Brocēnu NBJSS - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 14:30 3:5
45 Pārdaugava 07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 16:15 4:3 PSM
47 HS Mogo 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 16:15 2:4
48 Kauno BTA - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 16:30 7:2
74 Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 18:00 10:3
46 HS Mogo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 18:00 0:10
80 Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 10.12.2018. 15:00 1:2 PSM
53 Kauno BTA - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 15.12.2018. 12:00
50 HS Mogo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 15.12.2018. 12:45
79 HSR 2007 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 13:00
51 Jūrmalas SS - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 15.12.2018. 15:15
17 JLSS U-13 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 19:00
18 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 29.09.2018. 13:30 5:4
21 HK Kurbads - HK Prizma 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 03.10.2018. 19:00 7:1
23 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 03.10.2018. 19:15 3:1
22 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 03.10.2018. 19:30 4:3
25 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 06.10.2018. 13:00 3:10
26 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 13:00 4:2
24 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 06.10.2018. 17:00 0:3
27 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 09.10.2018. 19:00 2:3
29 HK Lido - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 10.10.2018. 19:15 5:0
28 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 10.10.2018. 19:30 3:1
31 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 13.10.2018. 13:00 8:0
30 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 13.10.2018. 13:30 3:1
32 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 13.10.2018. 17:00 3:2
34 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.10.2018. 19:15 3:2
33 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 17.10.2018. 19:30 4:2
35 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 17.10.2018. 19:30 0:W
36 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 20.10.2018. 13:00 4:2
37 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 13:00 3:1
38 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.10.2018. 13:30 4:6
39 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 23.10.2018. 19:00 3:2
41 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 24.10.2018. 19:00 6:2
40 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 24.10.2018. 19:15 4:3 PSM
43 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 27.10.2018. 13:30 6:1
44 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 27.10.2018. 15:00 2:5
42 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 27.10.2018. 17:04 2:3
45 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 30.10.2018. 19:00 3:2 PSM
46 HK Lido - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 31.10.2018. 19:15 0:3
47 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 31.10.2018. 19:15 1:4
50 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 03.11.2018. 13:30 4:7
49 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 03.11.2018. 15:00 5:1
48 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 03.11.2018. 16:00 3:4 PSM
51 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 13.11.2018. 19:00 6:0
52 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 14.11.2018. 19:30 3:4
53 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 13:00 5:0
54 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.11.2018. 13:30 4:2
55 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 20.11.2018. 19:00 1:0
56 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 21.11.2018. 19:30 6:2
57 HK Liepāja - HK MOGO 2018/2019: OHL LOC ledus halle 21.11.2018. 19:30 1:6
58 HK Lido - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.11.2018. 19:15 0:8
61 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 13:00 2:3 PL
60 HK Lido - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 24.11.2018. 13:30 1:4
59 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 24.11.2018. 15:00 5:2
62 HK Kurbads - HK Prizma 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 28.11.2018. 19:00 3:1
63 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 28.11.2018. 19:15 5:3
75 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 28.11.2018. 19:30 1:4
66 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 13:00 6:2
65 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 01.12.2018. 13:30 4:0
64 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 01.12.2018. 17:00 2:3
69 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 05.12.2018. 19:15 2:4
67 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 05.12.2018. 19:30 3:2 PSM
68 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 05.12.2018. 19:30 8:3
71 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.12.2018. 13:30 1:2 PSM
72 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 16:00 3:2
70 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 08.12.2018. 17:00 0:4
73 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.12.2018. 19:00 2:3
74 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.12.2018. 19:00 2:3
116 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 29.09.2018. 14:30 3:7
26 Pirāti - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.09.2018. 16:15 3:0
28 Pērkons - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 29.09.2018. 16:30 1:12
38 Pērkons - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 06.10.2018. 14:15 2:10
37 JLSS U-17 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 06.10.2018. 14:20 1:2
41 HC Klaipeda - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 06.10.2018. 15:30 1:11
39 IHS/Pārdaugava - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 06.10.2018. 15:45 18:0
42 Daugava/Sāga - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 06.10.2018. 16:45 4:0
46 LSSS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 13.10.2018. 12:19 1:5
44 HK Venta 2002 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 13.10.2018. 13:15 7:0
47 Baltie Vilki - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 13.10.2018. 14:00 1:3
48 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 13.10.2018. 17:30 2:12
45 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 13.10.2018. 18:00 5:6 PSM
40 Kauno BTA - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 14.10.2018. 12:00 4:1
53 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 20.10.2018. 14:45 4:0
56 JLSS U-17 - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 20.10.2018. 15:00 6:3
51 IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 20.10.2018. 15:45 4:3
55 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 20.10.2018. 15:45 12:3
122 Pirāti - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 20.10.2018. 16:15 14:2
54 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 20.10.2018. 17:25 1:8
58 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 27.10.2018. 12:00 9:6
60 IHS/Prizma - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 27.10.2018. 12:15 0:11
63 Baltie Vilki - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 27.10.2018. 14:00 7:2
61 IHS/Pārdaugava - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 27.10.2018. 14:30 3:0
62 Daugava/Sāga - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 27.10.2018. 16:45 2:11
36 HSR 2003 - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 28.10.2018. 13:00 19:0
69 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 03.11.2018. 17:00 2:7
72 IHS/Pārdaugava - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 03.11.2018. 17:00 5:3
66 Pērkons - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 03.11.2018. 17:45 0:20
71 JLSS U-17 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 03.11.2018. 18:30 5:3
64 Pirāti - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 04.11.2018. 10:15 3:7
57 HSR 2004 - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 04.11.2018. 14:15 13:3
68 HSR 2004 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 07.11.2018. 17:45 2:4
59 Kauno BTA - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Kauņa, Lietuva 07.11.2018. 18:00 9:1
73 Kauno BTA - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 10.11.2018. 14:00 7:4
78 Baltie Vilki - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 10.11.2018. 14:00 16:3
27 HSR 2003 - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 10.11.2018. 16:00 8:6
79 Jūrmalas SS/EVHS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 10.11.2018. 16:30 2:18
77 Daugava/Sāga - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 11.11.2018. 14:30 6:1
83 HK Venta 2002 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.11.2018. 15:45 2:5
81 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 17.11.2018. 16:00 5:11
84 Pirāti - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 17.11.2018. 16:15 4:9
86 JLSS U-17 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 17.11.2018. 16:15 2:6
85 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 17:00 3:2
87 Baltie Vilki - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 17.11.2018. 17:00 9:2
29 Daugava/Sāga - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 19.11.2018. 12:00 19:3
121 IHS/Prizma - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 20.11.2018. 13:15 2:6
100 HSR 2004 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 23.11.2018. 15:30 5:4 PSM
67 HC Klaipeda - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 23.11.2018. 20:30 2:18
90 LSSS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 24.11.2018. 12:45 14:1
93 HC Klaipeda - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 24.11.2018. 13:45 3:7
96 Baltie Vilki - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 24.11.2018. 14:00 2:0
89 HK Venta 2002 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 24.11.2018. 15:45 2:10
91 DLSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 24.11.2018. 16:30 6:2
92 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 24.11.2018. 18:00 7:4
70 HSR 2003 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 10:45 6:0
65 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 12:00 2:11
80 IHS/Pārdaugava - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 15:15 4:2
76 LSSS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 29.11.2018. 17:45 7:5
103 HSR 2003 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 12:00 11:2
99 Baltie Vilki - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 01.12.2018. 14:00 7:2
43 DLSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 01.12.2018. 14:45 11:1
104 IHS/Pārdaugava - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 15:45 10:1
101 JLSS U-17 - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 01.12.2018. 16:15 23:0
97 IHS/Prizma - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 18:00 2:4
98 Kauno BTA - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 01.12.2018. 19:00 5:10
119 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 09:30 5:6 PSM
94 Kauno BTA - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 14:00 1:4
110 HSR 2003 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 15:00 3:2
106 Pirāti - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 06.12.2018. 16:30 3:5
102 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2018. 20:30 6:8
108 HC Klaipeda - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:7
107 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 12:15 3:4 PSM
111 Pērkons - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.12.2018. 14:15 1:5
112 DLSS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 08.12.2018. 14:45 14:0
109 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 15:30 2:19
82 HSR 2004 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 09.12.2018. 14:15 4:1
113 LSSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 09.12.2018. 15:45 22:0
95 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 11.12.2018. 17:30 2:13
50 HSR 2004 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 14.12.2018. 19:30 3:2
117 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 15.12.2018. 14:45
52 HSR 2003 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 16:30
88 Daugava/Sāga - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.12.2018. 16:45
114 Jūrmalas SS/EVHS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 17:00
118 Pērkons - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 16.12.2018. 10:00
74 Pirāti - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 16.12.2018. 10:30
115 LSSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 16.12.2018. 13:15
38 HC Klaipēda - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2018. 18:00 4:2
25 HC Klaipēda - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018. 10:30 1:4
26 HK Tukums - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 30.09.2018. 12:00 3:4 PSM
16 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2018. 12:00 2:6
17 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2018. 12:00 10:7
18 DLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 12:00 8:1
22 LSSS - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 12:15 6:3
28 HS Kurbads - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 12:30 4:7
23 JLSS U11 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 30.09.2018. 13:00 4:1
27 Vilnius SLRA - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018. 13:15 2:6
19 Liepājas SSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 30.09.2018. 14:00 1:4
20 HSR 2008/09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2018. 14:15 6:3
24 Ogre Juniors - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 15:20 3:1
35 HC Klaipēda - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 07.10.2018. 11:00 7:2
23 DLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 07.10.2018. 12:00 3:4
32 LSSS - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 07.10.2018. 12:15 2:5
22 HS MOGO 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 07.10.2018. 12:45 2:6
24 JLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2018. 12:45 9:7
30 THK/Talsu NSS - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 07.10.2018. 14:15 4:2
31 Mārupes HS/Zaļi - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 07.10.2018. 14:15 7:2
33 JLSS U11 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2018. 14:30 5:2
25 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 14:30 4:2
21 Mārupes HS/Balti - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 07.10.2018. 15:45 5:1
34 Ogre Juniors - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 07.10.2018. 15:50 6:2
29 Pārdaugava 08 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 16:30 7:1
30 HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2018. 11:45 3:4
36 DLSS-1 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2018. 12:00 4:3 PSM
39 HK Tukums - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 14.10.2018. 12:00 3:2
26 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2018. 12:00 10:5
28 Liepājas SSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 14.10.2018. 12:15 0:12
41 HS Kurbads - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2018. 12:30 6:4
40 Vilnius SLRA - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 14.10.2018. 12:45 2:0
29 Venta 2002 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 13:15 5:2
27 DLSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2018. 13:45 2:3 PSM
37 Ogre Juniors - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 14.10.2018. 15:20 0:4
45 Brocēnu NBJSS 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 12:00 4:5
47 DLSS-1 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 12:00 4:7
43 HS MOGO 08 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 21.10.2018. 12:45 1:8
31 JLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2018. 12:45 11:2
48 LSSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 13:04 3:2
34 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 13:35 10:3
35 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 13:45 10:3
46 THK/Talsu NSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 14:15 2:6
33 Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 15:30 1:9
44 BHC 37 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 21.10.2018. 15:45 8:2
32 Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 16:30 4:3
37 Pārdaugava 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 23.10.2018. 12:15 11:3
39 HSR 2008/09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.10.2018. 16:00 8:1
38 Venta 2002 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 23.10.2018. 16:15 1:5
40 HS MOGO 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.10.2018. 17:30 1:15
36 DLSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 23.10.2018. 18:00 11:4
49 HS Kurbads - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 25.10.2018. 15:15 1:2
44 Pārdaugava 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 26.10.2018. 12:15 7:5
45 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 26.10.2018. 13:00 7:9
42 Venta 2002 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 26.10.2018. 15:45 1:2
43 JLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 26.10.2018. 16:30 4:1
41 HS MOGO 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 26.10.2018. 17:45 2:18
55 HSR 2009 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 28.10.2018. 11:30 5:1
52 THK/Talsu NSS - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 28.10.2018. 12:00 5:4
54 HS Kurbads - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 28.10.2018. 12:00 5:6 PSM
49 Brocēnu NBJSS 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 28.10.2018. 12:00 4:2
53 Vilnius SLRA - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 28.10.2018. 12:45 4:0
47 JLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 28.10.2018. 12:45 0:5
50 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 28.10.2018. 13:35 11:8
51 HC Klaipēda - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 28.10.2018. 13:45 7:2
56 Mārupes HS/Zaļi - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 28.10.2018. 14:15 7:3
48 Pārdaugava 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 28.10.2018. 14:45 5:0
50 Ogre Juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2018. 15:15 4:3 PSM
46 Mārupes HS/Balti - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 28.10.2018. 15:45 1:9
53 HSR 2008/09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 04.11.2018. 11:15 5:6 PSM
51 Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 04.11.2018. 12:00 2:13
52 Brocēnu NBJSS 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 04.11.2018. 12:00 5:7
63 JLSS U11 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 04.11.2018. 12:45 5:2
55 HS MOGO 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 04.11.2018. 12:45 0:18
61 DLSS-1 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 04.11.2018. 13:15 6:2
60 THK/Talsu NSS - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 04.11.2018. 14:15 3:2
58 BHC 37 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 04.11.2018. 14:30 2:4
54 JLSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 04.11.2018. 14:30 2:3 PSM
59 Brocēnu NBJSS 08 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 04.11.2018. 15:00 6:7
57 Pārdaugava 08 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 04.11.2018. 15:30 0:3
65 Vilnius SLRA - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vilnius Arena 11.11.2018. 10:00 3:2
67 HSR 2009 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 11.11.2018. 12:00 4:2
66 HS Kurbads - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 11.11.2018. 13:00 2:1
56 DLSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 13:15 6:2
64 HK Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 11.11.2018. 13:30 0:1
58 Brocēnu NBJSS 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 13:45 2:8
57 Valmieras HK/BSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 14:15 5:9
59 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 11.11.2018. 14:15 2:16
68 BHC 37 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.11.2018. 14:30 4:3
60 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2018. 14:45 3:4
69 HS MOGO 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2018. 18:00 2:5
87 BHC 37 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 24.11.2018. 18:00 5:4 PSM
76 Ogre Juniors - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 25.11.2018. 10:45 2:3 PSM
73 DLSS-1 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 12:00 5:2
63 Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 12:00 1:9
75 JLSS U11 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 25.11.2018. 12:45 1:4
65 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 13:45 4:2
72 THK/Talsu NSS - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 25.11.2018. 14:15 0:5
74 LSSS - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 25.11.2018. 14:15 3:1
70 BHC 37 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 25.11.2018. 14:30 3:5
61 JLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 25.11.2018. 14:30 8:1
62 Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 14:30 1:2 PSM
64 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 25.11.2018. 15:25 13:2
71 Brocēnu NBJSS 08 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 15:30 4:7
77 HK Tukums - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 02.12.2018. 12:00 1:3
78 Vilnius SLRA - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 02.12.2018. 12:00 2:6
80 HSR 2009 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 12:00 6:3
83 Pārdaugava 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 12:30 1:2 PSM
82 HS MOGO 08 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 02.12.2018. 12:45 4:5 PSM
79 HS Kurbads - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 02.12.2018. 13:00 0:4
69 HSR 2008/09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 13:30 13:2
81 Mārupes HS/Zaļi - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.12.2018. 14:15 3:0
67 HS MOGO 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 02.12.2018. 14:15 0:3
70 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.12.2018. 15:00 4:3
66 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 02.12.2018. 16:00 4:5 PSM
42 HSR 2009 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 07.12.2018. 15:00 5:0
84 HS Kurbads - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 12:00 2:9
88 Brocēnu NBJSS 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 12:00 4:3 PSM
89 THK/Talsu NSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 12:00 3:4
71 Liepājas SSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 12:04 5:6
85 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 09.12.2018. 12:45 4:1
73 Valmieras HK/BSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 14:00 15:2
86 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 14:30 4:1
90 DLSS-1 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2018. 14:30 5:9
75 Pārdaugava 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 16:15 1:0 PSM
93 HSR 2009 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2018. 12:00
92 HS Kurbads - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 12:30
96 Pārdaugava 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:30
95 HS MOGO 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 12:45
77 JLSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 12:45
79 HS MOGO 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 14:15
97 BHC 37 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.12.2018. 14:30
76 Pārdaugava 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:45
78 Jūrmalas SS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 16.12.2018. 15:15
15 Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 30.09.2018. 11:30 6:0
15 Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:30 2:13
16 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 13:45 6:0
19 Pērkons - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 30.09.2018. 14:00 2:25
12 Pārdaugava 04 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 14:45 6:1
17 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 15:00 2:3 PSM
13 Pārdaugava 06 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 16:30 1:0
18 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2018. 16:50 2:3
18 HSR 2006 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 11:15 7:3
22 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.10.2018. 12:00 2:5
23 Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 07.10.2018. 12:00 3:2 PSM
24 Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 07.10.2018. 12:30 12:1
17 HSR 2005 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 13:00 4:1
20 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 07.10.2018. 13:15
21 LSSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 07.10.2018. 14:00 26:0
16 HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 07.10.2018. 15:15 3:2 PSM
20 Kurbads 05 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 12.10.2018. 16:30 1:2
23 Ozolnieki Juniors - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 14.10.2018. 11:00 6:2
25 Pārdaugava 05 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 12:00 1:2
28 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2018. 13:35 1:35
21 Pārdaugava 06 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 13:45 6:1
24 Kurbads 05 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2018. 14:00 0:6
29 HK Venta 2002/Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 15:00 6:3
26 Sieviešu klubu izlase - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2018. 15:45 1:3
27 Ogre juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 14.10.2018. 16:50 8:0
25 HSR 2005 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2018. 10:15 8:0
32 Talsu NSS/THK - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 21.10.2018. 12:00 10:0
33 Brocēnu NBJSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 13:30 2:3 PSM
28 Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 14:30 4:2
30 LSSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 21.10.2018. 14:49 5:1
31 Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 21.10.2018. 15:10 2:1
34 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 15:30 7:1
27 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 21.10.2018. 17:00 3:5
42 Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 24.10.2018. 12:00 7:1
26 HSR 2006 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.10.2018. 16:45 4:1
14 JLSS - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 25.10.2018. 18:40 4:1
30 Ozolnieki Juniors - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 28.10.2018. 11:00 6:3
32 HS Kurbads 04 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 28.10.2018. 13:30 2:0
31 Kurbads 05 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 28.10.2018. 15:15 1:2
37 Brocēnu NBJSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 28.10.2018. 15:30 27:0
35 Pārdaugava 05 - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 28.10.2018. 16:30 2:1 PSM
36 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2018. 16:45 3:4
38 HK Venta 2002/Tukums - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 28.10.2018. 17:00 4:2
41 Talsu NSS/THK - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 04.11.2018. 12:00 5:3
40 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 04.11.2018. 12:15 12:1
43 DLSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 04.11.2018. 15:00 30:0
40 HSR 2006 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 04.11.2018. 15:30 1:2
36 JLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 04.11.2018. 16:15 5:7
19 Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 10.11.2018. 12:00 1:9
48 Brocēnu NBJSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 12:00 6:4
49 Talsu NSS/THK - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 11.11.2018. 12:00 3:4 PSM
37 Pārdaugava 06 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 14:15 3:4 PSM
47 DLSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 15:00 4:6
38 Pārdaugava 04 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 16:00 7:0
33 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.11.2018. 17:30 2:7
29 Pārdaugava 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45 3:4
44 Ozolnieki Juniors - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 25.11.2018. 11:00 3:2
50 LSSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 25.11.2018. 12:00 9:1
42 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 25.11.2018. 13:30 4:2
53 Brocēnu NBJSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 13:30 3:4 PSM
51 Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 25.11.2018. 13:50 5:2
41 HSR 2005 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 14:45 4:1
43 Kurbads 05 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 25.11.2018. 15:15 3:7
54 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 15:30 4:2
52 Talsu NSS/THK - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 25.11.2018. 17:30 23:0
11 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 16:00 2:6
59 Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 12:00 8:1
57 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 02.12.2018. 13:04 3:2
58 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 02.12.2018. 13:15 3:1
55 Pārdaugava 05 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 14:30 10:1
46 Pārdaugava 06 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 14:45 2:0
45 JLSS - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 02.12.2018. 15:30 2:3
47 Pārdaugava 04 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 16:30 4:0
48 Kauno BTA/Saulys - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 16:30 2:3 PSM
56 Ogre juniors - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 02.12.2018. 16:45 1:2
44 Sieviešu klubu izlase - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 17:00 1:3
62 Valmieras HK/BSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 12:15 4:1
51 HS Kurbads 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 13:30 4:3
60 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 13:30 8:4
63 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 13:45 6:1
61 Talsu NSS/THK - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 14:15 4:3
52 Kurbads 05 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 15:15 0:7
64 HK Venta 2002/Tukums - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.12.2018. 15:45
49 HSR 2006 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 14:45
68 Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 16.12.2018. 12:00
69 DLSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 16.12.2018. 13:15
66 Pērkons - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 14:00
65 Pārdaugava 05 - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:15
56 Pārdaugava 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 16:30
54 JLSS - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 16:45
67 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 16.12.2018. 16:45
19 Pārdaugava - Prizma 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 30.09.2018. 12:00 2:3
20 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 30.09.2018. 16:00 5:4 PL
23 Prizma - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 07.10.2018. 12:15 1:8
22 HSR 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 07.10.2018. 15:00 5:4 PL
25 Valmieras HK - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 07.10.2018. 15:15 2:1 PL
29 Liepājas SSS - Prizma 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 14.10.2018. 14:15 8:1
27 Mārupe/Ako - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 14.10.2018. 14:25 3:1
28 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 14.10.2018. 17:00 4:2
33 Prizma - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 21.10.2018. 12:15 4:3
31 Mārupe/Ako - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 21.10.2018. 14:30 4:3 PL
32 Liepājas SSS - Valmieras HK 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 21.10.2018. 17:00 2:1 PL
30 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 21.10.2018. 18:45 8:2
36 Liepājas SSS - Pārdaugava 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 23.10.2018. 13:45 6:2
35 Venta 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 23.10.2018. 18:15 3:4 PL
37 Valmieras HK - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.10.2018. 20:00 4:5 PL
39 Liepājas SSS - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 25.10.2018. 13:00 8:3
41 Pārdaugava - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 25.10.2018. 15:00 3:4
40 HK Dinaburga - Prizma 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 25.10.2018. 18:15 12:3
38 Venta 2002 - HSR 2002 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 25.10.2018. 18:30 2:3 PSM
24 Zemgale Juniors - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 27.10.2018. 14:30 6:3
44 Prizma - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 28.10.2018. 12:15 4:5
43 Zemgale Juniors - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 28.10.2018. 14:45 3:5
42 Valmieras HK - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 28.10.2018. 15:30 3:2
34 Mārupe/Ako - HSR 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 03.11.2018. 13:00 2:4
46 HSR 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 04.11.2018. 13:00 3:4
47 Liepājas SSS - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 04.11.2018. 14:00 4:6
48 Venta 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 04.11.2018. 16:00 5:2
49 HK Dinaburga - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 04.11.2018. 17:30 7:5
3. Liepājas SSS - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 10.11.2018. 12:15 4:2
51 Prizma - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 12:00 4:3
53 Mārupe/Ako - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 11.11.2018. 14:30 1:4
52 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 11.11.2018. 15:15 7:3
55 Prizma - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 19.11.2018. 11:30 2:4
57 Mārupe/Ako - Venta 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 19.11.2018. 12:00 4:5
56 Liepājas SSS - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 19.11.2018. 16:15 3:2
45 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 22.11.2018. 19:30 6:2
59 Venta 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 25.11.2018. 14:00 7:0
60 Mārupe/Ako - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 25.11.2018. 14:30 3:2 PL
58 Liepājas SSS - HSR 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 25.11.2018. 16:15 2:0
61 HK Dinaburga - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 18:00 8:2
65 Prizma - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 12:15 4:5
64 Zemgale Juniors - Venta 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 02.12.2018. 13:00 4:7
63 Valmieras HK - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 02.12.2018. 14:05 5:3
67 Pārdaugava - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 12:15 3:1
66 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 09.12.2018. 14:00 4:3
69 Zemgale Juniors - Prizma 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 09.12.2018. 14:00 16:2
68 Valmieras HK - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 15:50 2:1 PL
50 HSR 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 12.12.2018. 19:30 5:4 PL
72 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:15
73 Zemgale Juniors - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 14:30
71 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 16.12.2018. 17:30
6 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:00 4:3
7 BHC37 WildCats - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:00 7:5
2 HSR 2010 - 2 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:50 7:0
8 MHK Rīga - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 12:50 4:8
5 HK Tukums - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:00 1:9
10 HS Kurbads - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:00 0:7
4 Pārdaugava 10 - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:50 2:1
9 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 14:50 1:4
1 HS Kurbads - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 16:00 1:2 PSM
3 Mārupes HS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 06.10.2018. 16:00 3:4 PSM
1 Venta 2002 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:00 4:3
3 HSR 2010 - 1 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:00 3:0
2 Pārdaugava - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:50 11:0
7 BHC37 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 12:50 2:5
6 Ogre Juniors - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:00 9:0
10 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:00 0:7
4 HS Mogo 10 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:50 0:5
9 Valmieras HK/BSS - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 14:50 1:12
5 JLSS U-9 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 16:00 17:0
8 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.10.2018. 16:00 8:3
11 HSR 2010 - 2 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00 6:2
12 Talsu NSS/THK - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:00 3:7
13 Mārupes HS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50 4:0
14 MHK Rīga - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 12:50 2:5
15 Pārdaugava 10 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00 5:0
16 DLSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:00 6:1
17 HK Tukums - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50 2:6
18 HSR 2010 - 2 - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 14:50 8:1
19 Liepājas SSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00 10:1
20 HS Kurbads - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 20.10.2018. 16:00 1:2 PSM
11 HSR 2010 - 1 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 10:00 10:1
12 Venta 2002 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 10:00 15:0
13 HS Mogo 10 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 10:50 0:9
14 Valmieras HK/BSS - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 10:50 1:2 PSM
15 JLSS U-9 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 12:00 6:0
16 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 12:00 4:6
17 LSSS B - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 12:50 0:6
18 HSR 2010 - 1 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 12:50 7:0
19 BHC37 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 14:00 0:1
20 Pārdaugava - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 03.11.2018. 14:00 3:2
21 Mārupes HS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:00 1:4
22 HS Kurbads - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:00 3:5
23 Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:50 1:2 PSM
24 Talsu NSS/THK - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:50 2:3 PSM
25 HK Tukums - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:00 1:6
26 DLSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:00 3:1
27 Liepājas SSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:50 9:1
28 Mārupes HS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:50 2:8
29 BHC37 WildCats - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 16:00 4:3 PSM
30 HSR 2010 - 2 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 10.11.2018. 16:00 11:1
24 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15 1:7
25 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15 1:3
22 LSSS B - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15 0:15
23 BHC37 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15 0:6
34 MHK Rīga - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30 1:3
21 JLSS U-9 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30 5:0
32 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30 1:2
33 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30 2:0
31 HK Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45 1:7
26 HS Mogo 10 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:00 1:4
27 Pārdaugava - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:00 3:0
28 JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:50 0:1
29 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:50 3:4
30 LSSS B - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:00 0:34
31 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:00 1:4
32 BHC37 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:50 3:2 PSM
33 HS Mogo 10 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:50 0:7
34 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 15:00 4:3
35 HSR 2010 - 1 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 15:00 26:1
36 Liepājas SSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:00 1:4
37 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:00 7:1
38 HK Tukums - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:50 4:5
39 HS Kurbads - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:50 0:4
40 Pārdaugava 10 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:00 0:3
41 HSR 2010 - 2 - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:00 9:0
42 MHK Rīga - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:50 8:2
43 Mārupes HS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:50 2:3 PSM
44 BHC37 WildCats - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 16:00 4:5 PSM
45 Pārdaugava 10 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 16:00 10:0
36 Pārdaugava - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 6:1
37 Valmieras HK/BSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:5
38 HSR 2010 - 1 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 1:0
39 Brocēnu NBJSS - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 16:0
40 HS Mogo 10 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 1:3
41 Ogre Juniors - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 0:2
42 JLSS U-9 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 5:1
43 Pārdaugava - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 1:0
44 LSSS B - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 0:6
45 Venta 2002 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 1:0
1 BHC37 WildCats - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 12:15
2 Talsu NSS/THK - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 12:15
3 Mārupes HS - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 13:05
4 HK Tukums - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 13:05
5 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 14:15
6 Venta 2002 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 14:15
7 HS Kurbads - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 15:05
8 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 15:05
9 Ogre Juniors - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 16:15
10 LSSS B - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 16:15
1. Txuri Urdin - HC Donbass 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 19.10.2018. 15:30 2:6
2. HK Kurbads - Skautafelag Akureyrar 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 19.10.2018. 19:30 9:2
3. HC Donbass - Skautafelag Akureyrar 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2018. 14:00 6:3
4. HK Kurbads - Txuri Urdin 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2018. 18:00 9:1
5. Txuri Urdin - Skautafelag Akureyrar 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2018. 14:00 2:3
6. HK Kurbads - HC Donbass 2018/2019: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2018. 18:00 2:1
6 Hockey Girls - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 03.11.2018. 15:00 1:16
4 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 03.11.2018. 16:15 0:5
1 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 03.11.2018. 17:30 9:0
2 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 04.11.2018. 10:30 1:2 PSM
3 Laima - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 04.11.2018. 11:45 19:0
5 L&L/JLSS - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 04.11.2018. 13:00 8:3
1. Latvija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 07.11.2018. 20:00 3:2
2. Austrija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 08.11.2018.
3. Dānija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 08.11.2018. 20:00 1:2
5. Dānija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 09.11.2018.
4. Baltkrievija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 09.11.2018. 12:00 2:3 PL
6. Dānija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 10.11.2018.
2. Francijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 08.11.2018. 2:5
1. Latvijas izlase - Slovēnijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 08.11.2018. 13:15 4:1
4. Slovēnijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 09.11.2018. 1:4
3. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 09.11.2018. 14:30 1:4
5. Francijas izlase - Slovēnijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 10.11.2018. 5:2
6. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 10.11.2018. 18:30 2:1 PSM
2. Baltkrievija U-17 - Krievija U-16 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 08.11.2018.
1. Latvija U-17 - Kazahstāna U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 08.11.2018. 12:00 2:1
4. Kazahstāna U-17 - Baltkrievija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 09.11.2018.
3. Krievija U-16 - Latvija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 09.11.2018. 12:00 6:2
5. Krievija U-16 - Kazahstāna U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 10.11.2018.
6. Baltkrievija U-17 - Latvija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 10.11.2018. 15:30 8:1
1. Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 08.11.2018. 15:30 4:1
2. Lietuvas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 08.11.2018. 19:00 3:2 PSM
3. Igaunijas izlase - Rumānijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 09.11.2018. 15:30 3:7
4. Baltkrievijas klubu izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 09.11.2018. 19:00 1:5
5. Rumānijas izlase - Latvijas klubu izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 10.11.2018. 15:30 1:2
6. Lietuvas izlase - Baltkrievijas klubu izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 10.11.2018. 19:00 0:1
8. Baltkrievijas klubu izlase - Rumānijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 12:00 4:3
9. Latvijas klubu izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 15:30 3:0
7. Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 19:00
1. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Ozo ledus halle 08.11.2018. 17:40 3:1
2. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Ozo ledus halle 09.11.2018. 17:40 6:3
3. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Ozo ledus halle 10.11.2018. 13:10 2:3
1. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 08.11.2018. 20:00 7:8 PSM
2. Norvēģija U-16 - Latvija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 09.11.2018. 20:00 2:7
3. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 10.11.2018. 13:30 2:3
1. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 10.11.2018. 17:00 1:6 PSM
2. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 10:30 0:7
1. - HK Kurbads 2018/2019: Kontinentālais Kauss: Regulārais turnīrs Francija 16.11.2018.
2. Arlan Kokshetau - 2018/2019: Kontinentālais Kauss: Regulārais turnīrs Francija 16.11.2018.
2. HC Lyon - Arlan Kokshetau 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 16.11.2018.
1. HK Kurbads - HC Gomel 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 16.11.2018. 15:30 2:6
4. HC Gomel - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018.
3. Arlan Kokshetau - HK Kurbads 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018. 16:00 4:3 PL
5. Arlan Kokshetau - HC Gomel 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018.
6. HK Kurbads - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018. 19:00 3:2
2. Austrija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 2:3 PSM
3. Norvēģija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 3:5
1. Latvija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 14:00 1:3
4. Baltkrievija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018. 6:2
6. Vācija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018. 4:0
7. Latvija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 11.12.2018. 20:00 4:1
8. Norvēģija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 5:0
10. Baltkrievija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 5:0
9. Latvija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 17:30 1:4
11. Vācija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 13.12.2018. 5:1
15. Francija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018.
12. Latvija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018. 14:00 2:4
16. Austrija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018.
17. Vācija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018.
18. Baltkrievija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018. 21:00
2. Francija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 13.12.2018.
1. Latvija U-16 - Dānija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 13.12.2018. 17:00 8:2
4. Norvēģija U-16 - Dānija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 14.12.2018.
3. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 14.12.2018. 17:00 2:3 PL
5. Dānija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 15.12.2018.
6. Latvija U-16 - Francija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 15.12.2018. 17:00
1. Baltkrievija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 15:30 8:1
2. Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 19:00 4:3 PSM
3. Kazahstāna U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 15:30 6:0
4. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 19:00 5:4 PSM
5. Austrijas U-18 izlase - Baltkrievija U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 12:30
6. Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: Četru Nāciju turnīrs: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 16:00