Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
2 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 29.03.2019. 19:00 3:2 PL
1 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 29.03.2019. 19:15 3:2 PL
3 HSR 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 31.03.2019. 15:00 1:4
4 Venta 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 31.03.2019. 16:00 3:2
5 Liepājas SSS - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 05.04.2019. 19:00 5:1
6 HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Hokeja halle Rīga 05.04.2019. 19:15 1:5
7 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:4
8 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:4 PL
9 Liepājas SSS - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls LOC ledus halle 12.04.2019. 19:00 1:0
10 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 12.04.2019. 19:30 2:6
12 Venta 2002 - HSR 2002 2018/2019: JAHL: Fināls Ventspils OC ledus halle 14.04.2019. 15:15 5:6 PSM
11 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL: Fināls Daugavpils ledus halle 14.04.2019. 18:45 5:2
13 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 29.03.2019. 19:40 4:3 PL
14 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 31.03.2019. 19:40 1:2 PL
156 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 30.03.2019. 12:00 6:9
304 Baltie Vilki - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Mārupes Ledus Halle 30.03.2019. 13:30 2:3 PSM
305 HSR 2003 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 30.03.2019. 14:00 4:3 PSM
354 HSR 2004 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Mogo ledus halle 30.03.2019. 14:15 3:6
155 Pērkons - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 30.03.2019. 16:30 6:5 PSM
306 IHS/Pārdaugava - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 30.03.2019. 18:00 4:5 PSM
157 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 06.04.2019. 12:30 11:4
158 HC Klaipeda - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 06.04.2019. 14:30 3:4 PSM
307 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls LOC ledus halle 06.04.2019. 14:45 4:2
356 HSR 2004 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Hokeja halle Rīga 06.04.2019. 15:45 5:3
308 JLSS U-17 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 06.04.2019. 19:15 5:3
309 HSR 2003 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 10.04.2019. 19:30 4:2
159 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Tukuma ledus halle 13.04.2019. 13:00 7:9
315 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 17.04.2019. 16:00 0:7
357 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.04.2019. 17:15 3:5
303 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 18.04.2019. 12:00 5:1
310 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 20.04.2019. 12:30 3:5
312 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 20.04.2019. 14:15 3:6
311 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 20.04.2019. 15:00 2:3
353 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Vidzemes ledus halle 22.04.2019. 14:00 7:5
314 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls LOC ledus halle 22.04.2019. 14:15 5:3
313 JLSS U-17 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 22.04.2019. 14:30 4:5
355 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.04.2019. 17:15 3:2
358 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Hokeja halle Rīga 27.04.2019. 12:45
36 HS Kurbads - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:00 2:5
37 Valmieras HK/BSS - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:00 3:0
38 Venta 2002 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:50 7:1
39 Mārupes HS - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 12:50 8:1
40 BHC37 WildCats - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:00 2:1
41 HS Mogo 10 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:00 1:2
42 HK Tukums - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:50 5:7
43 Ogre Juniors - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 14:50 2:1
44 LSSS B - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 16:00 0:2
45 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.03.2019. 16:00 0:3
176 HS MOGO 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 30.03.2019. 12:45 3:5
195 Vilnius SLRA - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 31.03.2019. 12:00 4:2
191 HS MOGO 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 31.03.2019. 12:45 0:6
193 HSR 2009 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 31.03.2019. 13:00 3:6
155 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 31.03.2019. 13:30 4:2
153 JLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 31.03.2019. 15:00 3:2
154 DLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 31.03.2019. 15:00 1:3
200 LSSS - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.04.2019. 14:30 1:3
190 Brocēnu NBJSS 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 04.04.2019. 17:00 2:5
186 DLSS-1 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 05.04.2019. 12:00 0:12
152 Jūrmalas SS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 05.04.2019. 16:45 5:1
163 Venta 2002 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.04.2019. 15:45 1:2 PSM
202 THK/Talsu NSS - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 07.04.2019. 12:00 2:3 PSM
203 Brocēnu NBJSS 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 07.04.2019. 12:00 0:4
199 JLSS U11 - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 07.04.2019. 13:00 7:3
157 Liepājas SSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 07.04.2019. 13:00 3:6
201 DLSS-1 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 13:15 0:0
159 HSR 2008/09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2019. 13:15 7:4
160 Mārupes HS/Balti - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 07.04.2019. 14:30 3:1
156 DLSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 07.04.2019. 15:00 2:4
158 Venta 2002 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2019. 15:45 3:2 PSM
198 Ogre Juniors - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 07.04.2019. 17:00 3:2 PSM
161 Jūrmalas SS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 10.04.2019. 17:00 5:0
192 DLSS-1 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 11.04.2019. 13:35 3:7
143 Brocēnu NBJSS 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 13.04.2019. 12:00 2:5
164 Brocēnu NBJSS 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 12:00 8:7
205 HS MOGO 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 14.04.2019. 12:45 5:4 PSM
209 Vilnius SLRA - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:1
162 JLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2019. 14:15 2:1 PSM
165 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2019. 15:15 10:3
204 DLSS-1 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 16.04.2019. 13:00 2:3
207 HSR 2009 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 14:15 8:1
206 Mārupes HS/Zaļi - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 18.04.2019. 18:30 0:6
116 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 18.04.2019. 18:45 5:4
151 HS MOGO 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 21.04.2019. 12:45 2:1
208 HS Kurbads - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.04.2019. 15:00 0:8
210 BHC 37 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 22.04.2019. 18:15 5:1
197 HC Klaipēda - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 25.04.2019. 16:45
148 Elektrēnu DKLRM - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 30.03.2019. 18:30 2:4
153 Elektrēnu DKLRM - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 31.03.2019. 10:00 6:5 PSM
152 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 06.04.2019. 13:45 3:1
103 HSR 06/07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 06.04.2019. 14:00 4:0
105 HS Mārupe Balti - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 06.04.2019. 14:15 1:6
154 Ogre juniors - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 09.04.2019. 13:30 5:0
101 HK Tukums/Ozo - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 09.04.2019. 18:00 2:1
163 Ogre juniors - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 10.04.2019. 15:45 7:1
108 HSR 06/07 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 12:00 13:0
158 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2019. 12:45 3:0
110 Brocēnu NBJSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 13.04.2019. 13:30 7:0
156 DLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 13.04.2019. 13:45 2:6
159 HSR 2007 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 13:45 6:1
106 HS Mārupe Balti - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 13.04.2019. 14:15 1:8
109 HK Venta 2002 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.04.2019. 17:30 4:5 PSM
36 Elektrēnu DKLRM - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2019. 12:45 2:5
102 HK Venta 2002 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:4
100 Pārdaugava 06 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 15.04.2019. 17:00 4:3 PSM
146 JLSS U-13 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2019. 19:10 3:2
151 JLSS U-13 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 16.04.2019. 19:10 3:6
107 HSR 2008 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 15:45 15:0
164 Elektrēnu DKLRM - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.04.2019. 18:00 4:5
82 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.04.2019. 17:00 9:4
101 Prizma/Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 24.04.2019. 16:00 7:
162 HSR 2007 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 24.04.2019. 16:45 8:4
75 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 26.04.2019. 15:00 3:5
157 Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Elektrēni, Lietuva 27.04.2019. 15:00
165 DLSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2019.
125 Pērkons - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 30.03.2019. 18:45 0:21
102 Kauno BTA/Saulys - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 31.03.2019. 11:45 2:5
121 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 31.03.2019. 12:00 1:2
104 HS Kurbads 04 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 31.03.2019. 13:30 3:1
123 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 31.03.2019. 14:15 6:4
103 Kurbads 05 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 31.03.2019. 15:15 0:4
108 JLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 31.03.2019. 16:30 4:1
128 Pērkons - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 07.04.2019. 15:15
133 Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2019. 18:00 6:0
107 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 11.04.2019. 17:30 2:3
130 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 11.04.2019. 19:00 4:0
83 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 12.04.2019. 18:00 0:2
84 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 13.04.2019. 15:30 2:5
129 HK Venta 2002/Tukums - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.04.2019. 15:45 10:0
131 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2019. 12:15 3:0
105 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.04.2019. 12:45 1:5
134 DLSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2019. 13:15 0:0
106 Kauno BTA/Saulys - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 13:45 5:1
132 Talsu NSS/THK - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2019. 14:00 1:10
34 Kauno BTA/Saulys - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2019. 16:15 3:4 PSM
53 Ozolnieki Juniors - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 17.04.2019. 17:30 2:4
135 Ogre juniors - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 17.04.2019. 18:10 7:1
22 JLSS - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 18.04.2019. 19:00 3:1
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 12:00 0:5
77 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 15:00 4:2
101 JLSS - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 23.04.2019. 18:50 4:3
124 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 25.04.2019. 19:30 5:1
20 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2019. 16:30 6:0
2. Nīderlandes sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 5:2
3. Polijas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 5:3
1. Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 06.04.2019. 08:00 0:3
4. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 2:5
5. Kazahstānas sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 1:3
6. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 07.04.2019. 15:00 0:1
8. Nīderlandes sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 4:0
9. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 4:3
7. Latvijas Sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 09.04.2019. 08:00 2:1 PSM
11. Ķīnas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019.
12. Kazahstānas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019.
10. Latvijas Sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 10.04.2019. 08:00 1:3
13. Polijas sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019.
15. Kazahstānas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019.
14. Dienvidkorejas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2018/2019: PČ sievietēm Pekina 12.04.2019. 11:30 4:1
1. Krievija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019. 6:3
2. Zviedrija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019. 1:6
3. Slovākija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019. 5:12
4. Zviedrija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019. 20:30 5:2
5. Krievija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 20.04.2019. 16:30 5:1
6. ASV U-18 - Krievija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
7. Slovākija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
8. Latvija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 22.04.2019. 16:30 2:0
10. Krievija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019.
9. ASV U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019. 16:30 7:1
1. Latvija U-18 - Kanāda U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: Play-off Zviedrija 25.04.2019. 20:30 1:3
1. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 19.04.2019. 21:15 2:3 PSM
2. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 21.04.2019. 17:00 2:0
3. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 24.04.2019. 19:30 2:4
4. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 25.04.2019. 18:30 2:1 PL
1 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 24.04.2019. 14:00 2:0
2 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 25.04.2019. 14:00 6:1
16 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 15:00
18 Hockey Girls - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 16:15
13 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 17:30
15 Laima - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 18:45
17 L&L/JLSS - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 10:00
14 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 11:15