118 |
Ogre juniors - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
11:30 |
5:2 |
97 |
HSR 2005 - Kurbads 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-2424.03.2019. |
13:00 |
7:0 |
99 |
Kauno BTA/Saulys - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-2424.03.2019. |
13:45 |
3:2 |
116 |
Pārdaugava 05 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
14:30 |
2:6 |
98 |
HSR 2006 - Ozolnieki Juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-2424.03.2019. |
14:45 |
3:2 PSM |
119 |
Pērkons - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
15:15 |
0:26 |
120 |
HK Venta 2002/Tukums - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
15:30 |
2:3 |
100 |
Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
16:15 |
5:4 |
150 |
HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-2424.03.2019. |
11:30 |
10:0 |
187 |
THK/Talsu NSS - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
12:00 |
1:8 |
188 |
Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-2424.03.2019. |
12:00 |
5:8 |
185 |
LSSS - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
12:15 |
11:2 |
146 |
Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
12:45 |
7:6 |
183 |
Ogre Juniors - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
13:15 |
4:1 |
149 |
Venta 2002 - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
13:45 |
9:4 |
148 |
Liepājas SSS - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
14:00 |
0:13 |
189 |
BHC 37 - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
14:30 |
3:0 |
147 |
DLSS - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
15:00 |
3:10 |
143 |
Pārdaugava - Liepājas SSS |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
12:15 |
6:3 |
141 |
Mārupe/Ako - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
14:30 |
4:2 |
144 |
Zemgale Juniors - Valmieras HK |
2018/2019: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
15:30 |
1:5 |
142 |
HK Dinaburga - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
17:00 |
6:2 |
74 |
HK Venta 2002 - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-2424.03.2019. |
17:15 |
12:0 |