Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
4. Austrija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018.
3. Latvija U-16 - Vācija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 23.08.2018. 16:00 5:3
6. Vācija U-16 - Austrija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018.
5. Latvija U-16 - Šveice U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Austrija 24.08.2018. 11:00 4:8
1. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 31.08.2018. 19:15 6:5 PL
2. HSR 2002 - Venta 2002 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 01.09.2018. 12:00 2:5
4. Prizma - Daugavpils Dinaburg 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 12:15 4:8
5. Zemgale Juniors - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 15:00 0:4
6 Pārdaugava - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:15 2:0
8 Mārupe/Ako - Prizma 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 09.09.2018. 14:30 6:5 PL
9 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:2 PSM
7 Daugavpils Dinaburg - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 18:45 13:1
10 Prizma - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 12:15 2:7
11 Zemgale Juniors - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.09.2018. 13:00 2:3
12 Valmieras HK - Venta 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 16.09.2018. 13:50 1:5
13 Pārdaugava - Daugavpils Dinaburg 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.09.2018. 15:00 2:5
15 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 12:00 7:5
14 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:4
16 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 14:00 1:6
17 Daugavpils Dinaburg - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:0
7 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 01.09.2018. 12:00 0:29
4 HSR 2003 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 13:30 3:0
8 JLSS U-17 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 14:15 14:0
2 HK Venta 2002 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 14:30 11:2
3 HSR 2004 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 08.09.2018. 16:15 3:7
5 HC Klaipeda - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 17:00 2:9
1 Daugava/Sāga - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.09.2018. 17:45 4:1
9 Baltie Vilki - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 09:00 14:2
134 HC Klaipeda - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 14.09.2018. 17:30 3:8
6 Kauno BTA - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 14.09.2018. 19:00 4:3
14 DLSS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 15.09.2018. 10:30 15:3
11 IHS/Pārdaugava - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.09.2018. 12:15 5:1
15 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 15.09.2018. 12:30 2:4
12 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 15.09.2018. 14:00 6:5
13 Baltie Vilki - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 15.09.2018. 14:00 5:2
10 Pirāti - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 15.09.2018. 16:15 3:0
17 Daugava/Sāga - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 17:45 4:2
16 Pērkons - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 15.09.2018. 20:00 1:13
25 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 12:15 0:12
18 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 22.09.2018. 13:15 3:6
21 HC Klaipeda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 LOC ledus halle 22.09.2018. 14:04 2:22
23 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 17:05 0:8
19 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 22.09.2018. 18:00 7:3
24 JLSS U-17 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 18:15 15:4
49 HSR 2004 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 23.09.2018. 14:15 4:7
7 HS MOGO 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 01.09.2018. 14:00 3:5
6 Brocēnu NBJSS 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 02.09.2018. 12:00 3:4
2 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 12:30 10:9
4 HS MOGO 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 12:45 0:8
5 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 02.09.2018. 13:00 0:7
1 HSR 2009 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 14:00 3:6
2 Mārupes HS/Zaļi - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 14:15 2:3
4 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 02.09.2018. 14:15 3:11
3 Pārdaugava 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 02.09.2018. 14:45 1:3
5 BHC 37 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 02.09.2018. 15:00 10:0
3 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 02.09.2018. 15:45 13:2
1 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 16:15 4:5
15 HC Klaipēda - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 08.09.2018. 16:30 5:12
10 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 11:00 3:5
12 HC Klaipēda - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 11:30 6:1
9 DLSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 12:00 2:6
6 Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 12:30 0:W PSM
8 Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.09.2018. 12:30 17:5
9 LSSS - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 09.09.2018. 12:45 8:4
14 Vilnius SLRA - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 09.09.2018. 13:00 3:2
8 DLSS-1 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 14:30 8:2
10 JLSS U11 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 14:45 7:2
7 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 14:45 8:1
11 Ogre Juniors - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 15:20 6:4
62 LSSS - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 10.09.2018. 15:45 3:2
13 HK Tukums - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 12.09.2018. 17:45 1:7
14 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 12:00 3:11
20 Brocēnu NBJSS 08 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.09.2018. 12:00 2:6
18 Pārdaugava 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2018. 12:15 2:0
13 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 23.09.2018. 12:45 2:33
11 HSR 2008/09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 13:15 9:4
17 Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 14:15 8:2
21 THK/Talsu NSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 14:15 7:5
19 BHC 37 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.09.2018. 14:30 1:2
16 HSR 2009 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 14:45 7:1
15 JLSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2018. 15:30 4:5 PSM
12 Mārupes HS/Balti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 23.09.2018. 15:45 3:7
3 LSSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 02.09.2018. 10:00 6:7
3 HSR 2005 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 02.09.2018. 10:45 2:3
4 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 02.09.2018. 12:30 3:2
2 HK Venta 2002/Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.09.2018. 14:30 4:5 PSM
1 Ogre juniors - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 02.09.2018. 16:50 4:1
7 JLSS - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 09.09.2018. 13:00 4:5 PSM
6 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.09.2018. 13:00 2:3 PSM
5 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:15 1:3
8 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.09.2018. 14:30 2:4
5 Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 14:45 4:0
6 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 09.09.2018. 16:30 5:0
7 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 09.09.2018. 16:30 3:1
9 Ogre juniors - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 09.09.2018. 16:50 25:0
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 15.09.2018.
2 HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2018. 12:45 7:2
11 HK Venta 2002/Tukums - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 16.09.2018. 15:45 0:4
10 HSR 2005 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2018. 11:30 2:4
14 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 23.09.2018. 12:00 1:2
9 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 13:00 3:0
12 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 23.09.2018. 13:30 0:6
13 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2018. 14:30 3:4
8 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 14:45 0:4
10 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2018. 16:30 0:8
2 HSR 06/07 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 10:00 4:1
5 Kauno BTA - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2018. 11:00 4:3
3 HSR 2008 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2018. 11:45 29:0
5 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 08.09.2018. 13:45 2:3
1 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.09.2018. 13:50 5:3
4 HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 08.09.2018. 15:30 7:4
1 HK Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.09.2018. 16:45 3:6
4 HS Mogo - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.09.2018. 18:30 1:9
6 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2018. 10:00 7:5
10 HK Tukums/Ozo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2018. 13:00 6:5
10 Ogre juniors - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2018. 13:50 1:4
9 DLSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2018. 14:15 5:7
6 Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 14:30 4:7
7 Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 16:15 5:2
7 HS Mogo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2018. 16:15 2:6
9 Pārdaugava 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2018. 18:00
20 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 08.09.2018. 13:00 6:1
2 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.09.2018. 13:30 4:2
1. HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 08.09.2018. 15:00 7:1
3 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.09.2018. 19:00 2:0
4 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.09.2018. 19:00 3:2
5 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 12.09.2018. 19:30 4:5 PL
8 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 15.09.2018. 13:30 1:7
7 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 15.09.2018. 15:00 3:4
6 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 15.09.2018. 16:00 7:1
11 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.09.2018. 19:00 11:1
9 HK MOGO - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.09.2018. 19:15 7:0
10 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.09.2018. 19:30 4:3 PSM
12 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.09.2018. 13:30 1:3
14 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 22.09.2018. 16:00 0:5
13 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 22.09.2018. 17:00 2:7