Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
96 Kurbads 05 - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2018. 10:00 2:0
135 OZO STARS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 24.03.2018. 11:15 10:0
138 HSR 2005 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 12:00 3:0
137 JLSS U-14 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:7
99 Prizma - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 14:00 3:2 PSM
98 JLSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 14:30 7:2
106 Daugavpils BJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 26.03.2018. 16:45 2:1
133 Dinamo Rīga - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 29.03.2018. 17:00 5:1
145 HSR 04/05 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2018. 13:30 3:2
140 Venta 2002 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. 15:45 2:9
105 HC Klaipeda - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Klaipēda 07.04.2018. 16:45 3:5
87 HC Klaipeda - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 14:15 9:1
104 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 08.04.2018. 15:15 1:15
151 JLSS U-14 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 10.04.2018. 18:20 8:1
101 Kurbads - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 11.04.2018. 15:15 1:3
148 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 11.04.2018. 16:45 1:3
102 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.04.2018. 17:00 2:9
147 Dinamo Rīga - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.04.2018. 17:15 9:0
157 OZO STARS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ozo ledus halle 12.04.2018. 17:30 5:0
108 Kurbads - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 10:00 0:6
109 Kurbads 05 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 11:45 0:1
146 Daugavpils BJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2018. 13:00 1:9
107 Valmieras HK/BSS - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2018. 13:35 3:4
150 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2018. 15:45 2:8
110 JLSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2018. 16:30 0:7
106 Talsu NSS/THK - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 18:00 0:8
103 Talsu NSS/THK - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 15.04.2018. 13:00 3:6
141 Pārdaugava - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 16.04.2018. 17:00 6:2
139 Sāga/Daugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 18.04.2018. 17:15 1:3
142 Liepājas SSS - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa LOC ledus halle 18.04.2018. 17:30 1:14
155 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 11:30 2:5
153 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 24.03.2018. 13:00 4:3
154 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mogo ledus halle 24.03.2018. 13:00 6:0
156 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 24.03.2018. 13:00 3:1
152 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 13:45 3:1
124 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 10:15 4:9
128 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 29.03.2018. 17:30 5:3
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 31.03.2018. 13:30 1:3
157 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 31.03.2018. 14:15 1:4
130 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 01.04.2018. W:0
158 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. W:0
161 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles LOC ledus halle 04.04.2018. 17:00 6:1
78 DKLRM - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 06.04.2018. 0:W
45 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. W:0
46 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 07.04.2018. 14:00 6:2
140 Lido - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mogo ledus halle 08.04.2018. 17:00 2:4
162 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 10.04.2018.
163 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 14.04.2018. 17:45 0:11
162 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 20.04.2018. 19:30 5:0
82 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 21.04.2018. 13:00 0:5
63 HC Klaipeda - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 1:2 PSM
67 Ogre juniors 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 1:3
60 Valmieras HK/BSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 4:0
65 JLSS 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:4
64 Prizma 08 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 PSM
71 HS MOGO 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 PSM
61 HS Rīga 2009 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 2:1 PSM
66 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 6:0
68 HC Klaipeda - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 1:2
70 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 1:2 PSM
62 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 1:4
69 Daugavpils BJSS - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 6:1
73 Mārupe/BALTI - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 10:00 4:3 PSM
72 HS MOGO 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 11:00 2:1
78 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 12:00 0:3
75 Daugavpils BJSS - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 13:00 4:0
77 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 14:00 1:5
76 Daugavpils BJSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 15:00 4:0
74 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 16:00 0:4
142 HK Ogre - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2018. 16:20 6:0
85 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 25.03.2018. 12:00 7:1
129 HC Klaipeda - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 25.03.2018. 12:00 3:2 PSM
127 HSR 2006 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 25.03.2018. 12:45 11:1
86 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 1:6
131 LT UNITED - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 2:1
84 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 16:15 4:9
52 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 30.03.2018. 13:00 5:1
95 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. 10:45 1:3
109 Daugavpils BJSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 03.04.2018. 13:15 7:1
126 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.04.2018. 17:30 2:3 PSM
72 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 08.04.2018. 12:45 6:3
76 SAULYS/HPA - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 13:00 1:10
155 HK Ogre - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 17:00 8:1
151 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2018. 18:00 2:9
87 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 10:45 2:3
134 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 11:00 8:6
90 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa LOC ledus halle 15.04.2018. 12:00 10:1
133 HSR 2007 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 12:15 0:1
137 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 12:30 2:7
135 Daugavpils BJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 15.04.2018. 13:00 1:7
89 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2018. 17:00 2:8
102 HK Tukums - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 20.04.2018. 15:45 6:2
136 JLSS U-12 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 20.04.2018. 17:10 5:4 PSM
93 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 10:45
92 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Tukuma ledus halle 22.04.2018. 12:00
140 HC Klaipeda - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 12:00
91 HSR 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 14:00
138 JLSS U-12 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 17:30
243 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 19:45 1:6
239 Pērkons - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 25.03.2018. 12:45 8:3
236 JLSS U-16 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 14:00 12:0
238 Ogre Juniors - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 25.03.2018. 14:00 1:11
237 MĀRUPE - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 25.03.2018. 14:45 7:3
234 Jūrmalas SS/EVHS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 16:15 3:18
235 Kauno BTA - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.03.2018. 18:00 8:6
246 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 01.04.2018. 12:30 3:10
241 Liepājas SSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 01.04.2018. 14:15 5:6
36 Brocēnu NJBSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 04.04.2018. 17:45 1:6
264 Brocēnu NJBSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 07.04.2018. 12:00 6:0
250 Liepājas SSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles LOC ledus halle 08.04.2018. 12:00 8:3
255 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 12:00 9:4
249 Pērkons - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 08.04.2018. 12:45 5:4 PSM
252 Venta 2002 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 08.04.2018. 13:15 1:2
251 Daugavpils BJSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 08.04.2018. 14:15 3:4
248 IHS/Prizma - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 10.04.2018. 16:00 0:7
245 HK Tukums/HS Rīga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 10.04.2018. 18:00 1:8
83 Kauno BTA - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 15.04.2018. 11:00 12:2
43 IHS/Prizma - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 18.04.2018. 17:45 2:4
232 IHS/Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 19.04.2018. 15:45 8:3
193 JLSS U-16 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 19.04.2018. 18:15 7:3
242 Daugavpils BJSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 20.04.2018. 13:45 8:0
269 Venta 2002 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 20.04.2018. 15:45 0:10
209 Kauno BTA - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 21.04.2018.
247 HC Klaipeda - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 21.04.2018. 12:00
240 IHS/Pārdaugava - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 21.04.2018. 14:00 5:6 PSM
244 Venta 2002 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 21.04.2018. 18:30
259 Kauno BTA - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volkswagen ledus halle 22.04.2018.
262 Ogre Juniors - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Vidzemes ledus halle 22.04.2018. 11:40
257 HSR 2003 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 11:45
263 Pērkons - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mogo ledus halle 22.04.2018. 13:00
256 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 22.04.2018. 14:00
261 MĀRUPE - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 14:45
260 JLSS U-16 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 15:15
258 Venta 2002 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 22.04.2018. 15:45
1 Vācija U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 12:15 7:2
2 Norvēģija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 16:15 2:5
3 Slovēnija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 20:15 1:2
4 Kazahstāna U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 12:15 0:1
5 Dānija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 16:15 2:3
6 Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 20:15 3:0
7 Slovēnija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 12:15 0:5
8 Kazahstāna U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 16:15 2:4
9 Latvija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 20:15 3:1
10 Kazahstāna U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 12:15 7:1
11 Norvēģija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 16:15 4:5
12 Dānija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 20:15 1:4
13 Dānija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 12:15 5:3
14 Vācija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 16:15 8:2
15 Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 20:15 2:1
1 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 06.04.2018. 20:00 3:2
2 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 07.04.2018. 15:45 6:2
3 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 11.04.2018. 19:30 0:3
4 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 12.04.2018. 19:30 0:5
5 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 20.04.2018. 18:00 4:1
6 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 21.04.2018. 18:30
1 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
2 Polijas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
3 Itālijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018. 20:30 5:1
5 Ķīnas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
6 Kazahstānas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
4 Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018. 13:30 2:1
8 Kazahstānas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
9 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
7 Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018. 13:30 2:1
10 Ķīnas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
12 Itālijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
11 Latvijas Sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018. 18:00 1:5
13 Polijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
15 Ķīnas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
14 Kazahstānas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018. 18:00 0:1
7 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 21.04.2018. 19:45