28 |
Valmieras HK/BSS - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
12:00 |
9:3 |
26 |
HS Mārupe Zaļi - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:15 |
5:2 |
34 |
HSR 2008 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-2020.10.2018. |
15:30 |
1:6 |
30 |
JLSS U-13 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
17:15 |
1:15 |
27 |
LSSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
17:19 |
2:7 |
29 |
Prizma/Pārdaugava 06 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
18:00 |
2:8 |
11 |
HSR 2010 - 2 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
12:00 |
6:2 |
12 |
Talsu NSS/THK - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
12:00 |
3:7 |
13 |
Mārupes HS - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
12:50 |
4:0 |
14 |
MHK Rīga - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
12:50 |
2:5 |
15 |
Pārdaugava 10 - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:00 |
5:0 |
16 |
DLSS - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:00 |
6:1 |
17 |
HK Tukums - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:50 |
2:6 |
18 |
HSR 2010 - 2 - Mārupes HS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:50 |
8:1 |
19 |
Liepājas SSS - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
16:00 |
10:1 |
20 |
HS Kurbads - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
16:00 |
1:2 PSM |
36 |
HS Rīga - HK Zemgale LLU |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-2020.10.2018. |
13:00 |
4:2 |
37 |
Prizma/IHS - HK Liepāja |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
13:00 |
3:1 |
38 |
HK Lido - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
13:30 |
4:6 |
3. |
HC Donbass - Skautafelag Akureyrar |
2018/2019: Kontinentālais Kauss
|
Kurbads ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:00 |
6:3 |
4. |
HK Kurbads - Txuri Urdin |
2018/2019: Kontinentālais Kauss
|
Kurbads ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
18:00 |
9:1 |
53 |
DLSS - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
14:45 |
4:0 |
56 |
JLSS U-17 - HSR 2004 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
15:00 |
6:3 |
51 |
IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
15:45 |
4:3 |
55 |
HK Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
15:45 |
12:3 |
122 |
Pirāti - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
16:15 |
14:2 |
54 |
Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-10-2020.10.2018. |
17:25 |
1:8 |