Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 12:00 0:5
77 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 15:00 4:2
101 JLSS - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 23.04.2019. 18:50 4:3
124 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 25.04.2019. 19:30 5:1
20 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2019. 16:30 8:0
310 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 20.04.2019. 12:30 3:5
312 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 20.04.2019. 14:15 3:6
311 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 20.04.2019. 15:00 2:3
353 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Vidzemes ledus halle 22.04.2019. 14:00 7:5
314 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls LOC ledus halle 22.04.2019. 14:15 5:3
313 JLSS U-17 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 22.04.2019. 14:30 4:5
355 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.04.2019. 17:15 3:2
358 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Hokeja halle Rīga 27.04.2019. 12:45 7:6
360 Daugava/Sāga - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Kurbads ledus halle 30.04.2019. 14:15 3:2 PSM
5. Krievija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 20.04.2019. 16:30 5:1
6. ASV U-18 - Krievija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
7. Slovākija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
8. Latvija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 22.04.2019. 16:30 2:0
10. Krievija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019.
9. ASV U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019. 16:30 7:1
1. Latvija U-18 - Kanāda U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: Play-off Zviedrija 25.04.2019. 20:30 1:3
164 Elektrēnu DKLRM - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.04.2019. 18:00 4:5
82 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.04.2019. 17:00 9:4
101 Prizma/Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 24.04.2019. 16:00 7:0
162 HSR 2007 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 24.04.2019. 16:45 8:4
75 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 26.04.2019. 15:00 3:5
157 Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Elektrēni, Lietuva 27.04.2019. 15:00 1:2
165 DLSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2019. 11:30 8:1
151 HS MOGO 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 21.04.2019. 12:45 2:1
208 HS Kurbads - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.04.2019. 15:00 0:8
210 BHC 37 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 22.04.2019. 18:15 5:1
197 HC Klaipēda - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 25.04.2019. 16:45 4:0
2. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 21.04.2019. 17:00 2:0
3. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 24.04.2019. 19:30 2:4
4. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 25.04.2019. 18:30 2:1 PL
5. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Šveice 03.05.2019. 21:15 4:1
6. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Šveice 04.05.2019. 19:30 2:0
1 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 24.04.2019. 14:00 2:0
2 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 25.04.2019. 14:00 6:1
16 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 15:00 2:7
18 Hockey Girls - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 16:15 0:12
13 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 17:30 11:1
15 Laima - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 18:45 16:0
17 L&L/JLSS - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 10:00 12:0
14 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 11:15 2:1 PSM
1. Krievijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 10.05.2019. 5:2
2. Čehijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 10.05.2019. 5:2
3. Itālijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 0:9
5. Norvēģijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 2:7
4. Latvijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 17:15 5:2
6. Krievijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 5:0
7. Itālijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 0:8
8. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 21:15 3:1
9. Krievijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 13.05.2019. 3:0
10. Norvēģijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 13.05.2019. 1:9
12. Šveices izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 14.05.2019. 2:0
11. Latvijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 14.05.2019. 17:15 3:0
13. Šveices izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 15.05.2019. 4:1
14. Krievijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 15.05.2019. 10:0
15. Zviedrijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 16.05.2019. 9:1
16. Čehijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 16.05.2019. 21:15 6:3
17. Austrijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 17.05.2019. 3:5
18. Čehijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 17.05.2019. 8:0
20. Itālijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 1:7
21. Zviedrijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 4:3
19. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 13:15 1:3
22. Austrijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 19.05.2019. 0:8
23. Šveices izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 19.05.2019. 0:3
25. Austrijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 20.05.2019. 3:4 PSM
24. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 20.05.2019. 17:15 5:4
26. Čehijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 5:4
28. Zviedrijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 4:7
27. Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 17:15 1:4
2. Krievija U-20 II - Latvija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2019. 18:30 4:0
3. Latvija U-20 - Krievija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2019. 15:00 2:4
6. Latvija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2019. 12:00 0:1