Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
116 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 20.02.2019. 19:00 5:1
115 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.02.2019. 19:15 1:4
117 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 20.02.2019. 19:30 3:6
120 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 13:00
119 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 23.02.2019. 13:30
118 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 17:00
54 Valmieras HK - HSR 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 20.02.2019. 19:00 6:1
118 Liepājas SSS - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.02.2019. 12:30
117 HSR 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 15:30
119 Venta 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.02.2019. 17:00
120 HK Dinaburga - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.02.2019. 18:00
121 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 10:45
123 Prizma/Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 12:15
84 Jūrmalas SS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 23.02.2019. 14:00
120 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 14:10
83 Pārdaugava 07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 14:30
124 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.02.2019. 14:45
138 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 12:40
149 HS Kurbads - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 12:00
119 Pārdaugava 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 12:00
148 HSR 2009 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 12:15
150 Vilnius SLRA - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2019. 13:00
117 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 13:45
154 JLSS U11 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.02.2019. 14:00
120 Jūrmalas SS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 24.02.2019. 14:00
118 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.02.2019. 14:30
152 HC Klaipēda - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2019. 15:30
151 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 24.02.2019. 16:15
153 Ogre Juniors - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.02.2019. 17:00
238 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 23.02.2019. 13:30
236 JLSS U-17 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 13:50
148 Pērkons - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 14:15
226 Baltie Vilki - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.02.2019. 17:00
234 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:00
147 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:30
201 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.02.2019.
206 HSR 2003 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 24.02.2019. 12:45
101 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 16:30
105 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 24.02.2019. 12:00
82 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 13:30
104 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.02.2019. 13:50
103 Sieviešu klubu izlase - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 15:00
81 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 15:15