94 |
Liepājas SSS - Dinamo Rīga |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:00 |
0:4 |
96 |
PIRATI - HSR 2004 |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:00 |
6:1 |
61 |
Kauno BTA/Saulys - Pērkons |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:00 |
15:1 |
62 |
Ogre Juniors - Talsu NSS/THK |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:40 |
5:6 PSM |
65 |
JLSS - Prizma |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
15:15 |
4:3 PSM |
91 |
Pārdaugava - HSR 2005 |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
15:45 |
12:2 |
92 |
Venta 2002 - Ozolnieki Juniors |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
15:45 |
0:18 |
64 |
Pārdaugava 06 - HS Kurbads |
2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
17:30 |
12:0 |
37 |
Brocēnu NBJSS 09 - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:15 |
3:2 PSM |
38 |
Mārupes HS/Balti - JLSS U-9 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
12:15 |
3:1 |
39 |
Valmieras HK/BSS - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
13:00 |
2:7 |
40 |
Ogre juniors 09 - Pārdaugava 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
13:00 |
2:6 |
41 |
Jūrmalas SS - Mārupes HS/Balti |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:00 |
2:0 |
42 |
JLSS U-9 - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:00 |
1:0 |
43 |
DLSS-1 - Prizma 08 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:45 |
5:0 |
44 |
BHC37 - Valmieras HK/BSS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:45 |
4:3 PSM |
45 |
Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
15:30 |
3:4 |
46 |
Ogre juniors 09 - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
15:30 |
4:0 |
47 |
DLSS-1 - Jūrmalas SS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
16:30 |
2:3 |
48 |
Prizma 08 - BHC37 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
16:30 |
2:0 |
111 |
Daugavpils BJSS - Venta 2002 |
2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
13:00 |
2:7 |
110 |
Daugava - Mārupe/AKO |
2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
13:30 |
3:4 |
108 |
Liepājas SSS - Pārdaugava |
2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles
|
LOC ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:00 |
4:3 |
109 |
Lido - Valmieras HK |
2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles
|
Mogo ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
16:30 |
9:1 |
40 |
HK MOGO - HK Kurbads |
2017/2018: OHL
|
Mogo ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
13:30 |
3:2 |
17 |
L&L/JLSS - Elektrenu HC Amber |
2017/2018: OBWIC: Regulārās spēles
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
14:00 |
2:0 |
18 |
L&L/JLSS - Elektrenu HC Amber |
2017/2018: OBWIC: Regulārās spēles
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-01-2020.01.2018. |
17:00 |
6:0 |