Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
78 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.12.2018. 19:15 7:5
77 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.12.2018. 19:30 7:0
79 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 19.12.2018. 19:30 0:1
81 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.12.2018. 12:30 1:11
80 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 22.12.2018. 13:00 0:3
82 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 22.12.2018. 13:00 1:3
19 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 29.12.2018. 17:00 5:2
83 HS Rīga - HK MOGO 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 05.01.2019. 13:00 2:1 PSM
84 HK Lido - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 05.01.2019. 13:30 4:8
87 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 09.01.2019. 19:00 2:5
86 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 09.01.2019. 19:15 7:1
85 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 09.01.2019. 19:30 2:4
88 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 13:00 3:4 PSM
90 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 12.01.2019. 13:00 0:5
89 HK Lido - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 12.01.2019. 13:30 1:7
92 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 16.01.2019. 19:00 5:1
93 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 16.01.2019. 19:15 1:7
91 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 16.01.2019. 19:30 4:5 PSM
94 HS Rīga - HK MOGO 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 19.01.2019. 13:00 0:6
96 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.01.2019. 15:00 5:1
95 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 17:15 5:2
97 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 23.01.2019. 19:15 2:1
99 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 23.01.2019. 19:15 3:2
98 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 23.01.2019. 19:30 2:1
100 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 13:00 2:3 PL
101 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 26.01.2019. 13:00 2:9
102 HK Liepāja - HK MOGO 2018/2019: OHL LOC ledus halle 26.01.2019. 17:00 5:4
103 HK Prizma - HS Rīga 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 29.01.2019. 19:00 3:4
104 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 30.01.2019. 19:00 4:3 PL
105 HK Lido - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 30.01.2019. 19:15 2:12
107 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 02.02.2019. 13:00 1:4
108 HK Kurbads - HK Prizma 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 02.02.2019. 15:00 7:3
106 HK Liepāja - HK MOGO 2018/2019: OHL LOC ledus halle 02.02.2019. 17:00 1:7
16 HK Lido - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 09.02.2019. 13:30 2:7
109 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 12.02.2019. 19:00 3:2
111 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 13.02.2019. 19:15 2:3
110 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 13.02.2019. 19:30 3:2
114 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 16.02.2019. 13:00 3:2 PSM
112 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 16.02.2019. 13:30 2:6
113 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 16.02.2019. 17:00 5:4
121 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 19.02.2019. 19:00
116 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 20.02.2019. 19:00
115 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.02.2019. 19:15
117 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 20.02.2019. 19:30
120 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 13:00
119 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 23.02.2019. 13:30
118 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 17:00
32 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 20.12.2018. 16:00 3:10
33 HK Venta 2002 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Ventspils OC ledus halle 22.12.2018. 12:00 1:12
31 LSSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
LOC ledus halle 22.12.2018. 14:00 8:2
34 Kauno BTA - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volkswagen ledus halle 22.12.2018. 15:00 0:7
28 DLSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 22.12.2018. 15:30 Atc.
26 Baltie Vilki - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 22.12.2018. 17:00 4:0
75 Pirāti - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Mogo ledus halle 23.12.2018. 14:15 5:3
35 HSR 2003 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 30.12.2018. 12:30 4:2
202 IHS/Pārdaugava - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 16:00 6:4
203 DLSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 05.01.2019. 18:15 3:1
204 Baltie Vilki - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 12.01.2019. 13:00 5:1
142 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 12.01.2019. 14:00 8:6
205 DLSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 12.01.2019. 14:45 6:0
141 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 17:30 8:2
208 Pirāti - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 12.01.2019. 18:15 4:3
207 IHS/Pārdaugava - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 18:45 9:4
209 HK Venta 2002 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 19.01.2019. 13:15 3:5
211 Kauno BTA - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volkswagen ledus halle 19.01.2019. 14:00 3:6
210 Pirāti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 19.01.2019. 14:30 4:5 PSM
212 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 19:30 6:4
144 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 26.01.2019. 12:00 15:3
215 LSSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 26.01.2019. 14:00 6:4
214 Daugava/Sāga - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Kurbads ledus halle 26.01.2019. 14:15 0:4
218 IHS/Pārdaugava - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 17:00 10:0
143 IHS/Prizma - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 19:15 4:3
250 HSR 2003 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 01.02.2019. 19:30 9:3
223 LSSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 02.02.2019. 13:30 2:4
219 DLSS - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 02.02.2019. 13:45 3:1
220 Baltie Vilki - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 02.02.2019. 14:00 9:1
221 JLSS U-17 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 02.02.2019. 16:45 6:3
217 HSR 2003 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 03.02.2019. 12:00 6:3
224 LSSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 08.02.2019. 18:15 4:0
146 IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 12:15 4:8
228 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 09.02.2019. 13:00 6:1
227 HK Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 09.02.2019. 15:45 1:7
145 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 17:00 4:5
231 HK Venta 2002 - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 15.02.2019. 18:45 3:6
233 Kauno BTA - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volkswagen ledus halle 16.02.2019. 12:30 2:6
230 JLSS U-17 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 16.02.2019. 16:45 5:1
232 Pirāti - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 16.02.2019. 18:15 1:5
147 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 12:15
238 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 23.02.2019. 13:30
236 JLSS U-17 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 13:50
148 Pērkons - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 14:15
234 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:00
237 Baltie Vilki - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.02.2019. 17:00
201 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.02.2019.
206 HSR 2003 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 24.02.2019. 12:45
78 HK Dinaburga - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 20.12.2018. 18:00 6:5 PSM
21 Mārupe/Ako - Venta 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 22.12.2018. 13:15 3:7
75 Prizma - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.12.2018. 13:00 1:10
76 Zemgale Juniors - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.12.2018. 13:00 5:7
74 Mārupe/Ako - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 23.12.2018. 14:30 3:2
79 Mārupe/Ako - Prizma 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 27.12.2018. 10:15 5:1
77 Pārdaugava - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 27.12.2018. 16:15 4:5
80 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 27.12.2018. 17:45 7:2
62 Pārdaugava - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 29.12.2018. 12:30 4:3
26 HSR 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 30.12.2018. 10:00 5:2
81 Prizma - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 03.01.2019. 12:30 3:2
84 Pārdaugava - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 03.01.2019. 15:30 4:7
82 Zemgale Juniors - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 03.01.2019. 19:30 4:1
83 Valmieras HK - Venta 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 03.01.2019. 19:30 6:7 PSM
87 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 06.01.2019. 12:00 4:10
85 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 06.01.2019. 15:45 6:3
86 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 06.01.2019. 15:50 2:3 PL
88 HK Dinaburga - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 06.01.2019. 17:00 3:2
90 Pārdaugava - Prizma 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 12:15 6:5
92 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 13.01.2019. 13:30 4:5
89 HSR 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 13.01.2019. 14:15 4:1
91 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 13.01.2019. 17:30 5:1
70 HSR 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 16.01.2019. 19:15 5:3
94 Prizma - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 12:15 7:4
96 Valmieras HK - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 20.01.2019. 14:05 2:4
95 Zemgale Juniors - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 20.01.2019. 14:45 7:4
100 Liepājas SSS - Prizma 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.01.2019. 18:00 11:6
99 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.01.2019. 19:00 7:1
97 HSR 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.01.2019. 19:15 5:6 PSM
104 Prizma - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 27.01.2019. 12:45 6:9
102 Mārupe/Ako - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 27.01.2019. 14:30 4:3
101 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 17:30 4:1
103 Liepājas SSS - Valmieras HK 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 27.01.2019. 17:45 7:0
108 Valmieras HK - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 03.02.2019. 12:30 6:3
107 Liepājas SSS - Pārdaugava 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 03.02.2019. 15:00 6:1
106 Venta 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 03.02.2019. 15:45 6:4
105 HSR 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 06.02.2019. 19:15 3:2
110 Mārupe/Ako - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 09.02.2019. 13:00 3:2
112 Pārdaugava - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 10.02.2019. 12:15 3:4
111 HK Dinaburga - Prizma 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 10.02.2019. 17:00 11:3
109 Venta 2002 - HSR 2002 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 17:30 7:1
122 Prizma - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 13.02.2019. 19:00 3:7
98 Mārupe/Ako - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 16.02.2019. 13:15 4:6
115 Prizma - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 12:15 2:3 PL
116 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 17.02.2019. 12:30 5:3
113 Valmieras HK - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 17.02.2019. 13:45 2:3 PL
114 Zemgale Juniors - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 18:00 3:4
54 Valmieras HK - HSR 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 20.02.2019. 19:00
118 Liepājas SSS - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.02.2019. 12:30
117 HSR 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 15:30
119 Venta 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.02.2019. 17:00
120 HK Dinaburga - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.02.2019. 18:00
83 JLSS U-13 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 22.12.2018. 12:45 0:6
84 DLSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.12.2018. 13:45 4:2
85 HSR 2007 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 05.01.2019. 10:45 8:2
88 DLSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 05.01.2019. 12:00 2:3
87 Elektrēnu DKLRM - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 12:15 5:3
89 Pārdaugava 06 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 14:00 7:0
54 Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 12.01.2019. 12:00 3:0
91 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.01.2019. 13:15 2:3 PSM
93 HS Mārupe Zaļi - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 12.01.2019. 13:45 2:4
56 Jūrmalas SS - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 12.01.2019. 14:00 0:19
92 LSSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 12.01.2019. 14:30 5:4
57 HS Mārupe Balti - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 12.01.2019. 15:30 2:1
90 Prizma/Pārdaugava 06 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 15:45 8:1
58 HS Mogo 07 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 12.01.2019. 16:30 2:7
55 Pārdaugava 07 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 17:00 4:1
51 Elektrēnu DKLRM - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 12:30 0:2
77 HS Mārupe Zaļi - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 15.01.2019. 14:30 5:3
62 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 18.01.2019. 16:30 3:4
59 Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 19.01.2019. 12:00 21:0
99 Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2019. 12:15 6:2
61 HS Mogo 07 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 19.01.2019. 12:45 5:1
60 Pārdaugava 07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2019. 14:00 7:1
97 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 19.01.2019. 15:00 3:0
98 JLSS U-13 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 15:00 0:5
63 HSR 06/07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 19.01.2019. 15:45 7:2
2 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 14:00 9:1
103 LSSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 26.01.2019. 12:00 4:8
66 HS Mogo 07 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 26.01.2019. 12:45 5:6 PSM
102 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 26.01.2019. 13:15 2:7
65 Kauno BTA - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 26.01.2019. 14:30 2:3
67 HS Mogo - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 26.01.2019. 14:30 5:3
64 HS Mārupe Balti - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 26.01.2019. 15:30 1:2
68 HSR 06/07 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 26.01.2019. 15:45 1:2 PSM
71 HK Tukums/Ozo - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 02.02.2019. 12:00 7:1
107 Prizma/Pārdaugava 06 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 02.02.2019. 12:15 3:7
73 HS Mogo - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 02.02.2019. 12:45 0:11
106 Valmieras HK/BSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 02.02.2019. 13:15 3:4 PSM
108 Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 02.02.2019. 14:00 6:2
69 Jūrmalas SS - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 02.02.2019. 14:00 1:13
109 JLSS U-13 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 02.02.2019. 15:00 2:10
70 Pārdaugava 07 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 02.02.2019. 15:45 5:7
72 HK Venta 2002 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.02.2019. 15:45 1:5
8 Jūrmalas SS - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 05.02.2019. 17:00 6:7 PSM
75 HK Tukums/Ozo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 09.02.2019. 12:00 5:1
77 Brocēnu NBJSS - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 09.02.2019. 12:00 6:2
76 Jūrmalas SS - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 09.02.2019. 14:00 3:12
112 Prizma/Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 14:30 5:4 PSM
110 JLSS U-13 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 09.02.2019. 15:00 6:1
111 Pārdaugava 06 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 16:30 7:2
114 LSSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 11.02.2019. 14:30 0:1
115 Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 16.02.2019. 13:15 1:2
78 Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 16.02.2019. 14:00 2:15
118 JLSS U-13 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 16.02.2019. 15:00 1:7
119 DLSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 16.02.2019. 15:00 7:3
82 HSR 2008 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 16.02.2019. 15:45 1:3
79 HS Mogo - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 16.02.2019. 16:30 0:10
81 Kauno BTA - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 16.02.2019. 16:30 0:6
117 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:00 7:3
86 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.02.2019. 13:00 9:1
94 HS Mārupe Balti - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Arēna Rīga 18.02.2019. 14:30 2:7
121 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 10:45
84 Jūrmalas SS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 23.02.2019. 14:00
120 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 14:10
83 Pārdaugava 07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 14:30
124 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.02.2019. 14:45
123 Prizma/Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:30
126 Sieviešu klubu izlase - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.12.2018. 16:15 7:1
58 HSR 2006 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 05.01.2019. 16:30 0:4
50 HSR 2005 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 06.01.2019. 10:45 6:1
35 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 06.01.2019. 11:00 3:4
70 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 06.01.2019. 15:15 0:14
39 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 15:30 8:0
45 Pārdaugava 05 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 10.01.2019. 15:45 0:7
57 Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2019. 12:00 2:6
74 Talsu NSS/THK - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 13.01.2019. 12:00 0:2
59 HSR 2005 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 13.01.2019. 12:15 1:2 PSM
60 HS Kurbads 04 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 13.01.2019. 12:45 3:1
72 DLSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 13.01.2019. 13:15 1:3
75 Valmieras HK/BSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 13.01.2019. 13:50 0:10
73 Pērkons - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 13.01.2019. 14:30 2:25
71 Pārdaugava 05 - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 14:45 1:3
55 Pārdaugava 06 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 18.01.2019. 17:15 2:5
62 Ozolnieki Juniors - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 20.01.2019. 11:00 4:1
78 Pērkons - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 20.01.2019. 12:00 0:22
61 Kurbads 05 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 20.01.2019. 12:30 2:3
63 JLSS - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 20.01.2019. 12:45 3:2
76 Pārdaugava 05 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 14:30 1:5
77 HK Venta 2002/Tukums - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 20.01.2019. 15:45 2:0
80 Sieviešu klubu izlase - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 15:45 0:7
64 Pārdaugava 06 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 16:30 5:7
79 Ogre juniors - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 20.01.2019. 16:45 2:5
66 Kauno BTA/Saulys - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 25.01.2019. 19:15 0:3
92 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 26.01.2019. 16:30 0:7
68 HSR 2005 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 27.01.2019. 11:30 1:3
82 Brocēnu NBJSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 12:00 4:5
83 Talsu NSS/THK - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 27.01.2019. 12:00 1:6
85 LSSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 12:00 3:4 PSM
65 JLSS - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 12:45 3:5
81 DLSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 13:15 8:1
84 Valmieras HK/BSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 27.01.2019. 15:15 20:0
91 Ogre juniors - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 29.01.2019. 17:00 9:0
87 LSSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 03.02.2019. 12:45 7:1
69 HS Kurbads 04 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 03.02.2019. 13:30 6:0
88 HK Venta 2002/Tukums - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 03.02.2019. 13:45 1:3
72 JLSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 03.02.2019. 14:00 4:1
86 Pārdaugava 05 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2019. 14:30 4:5 PSM
70 Kurbads 05 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 03.02.2019. 15:15 1:3
90 Ogre juniors - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 03.02.2019. 16:45 3:1
67 HSR 2006 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 04.02.2019. 16:45 4:0
94 LSSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 05.02.2019. 18:00 5:1
73 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2019. 11:00 6:3
95 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.02.2019. 12:30 9:1
74 Kurbads 05 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 10.02.2019. 13:30 1:6
75 HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 10.02.2019. 15:15 11:0
93 HK Venta 2002/Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 15:30 0:4
100 Ogre juniors - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 17.02.2019. 11:20 22:0
97 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2019. 13:00 9:2
98 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 17.02.2019. 13:15 3:2
99 Sieviešu klubu izlase - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 13:30 0:2
96 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 14:30 5:0
78 Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 14:45 1:5
80 JLSS - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 16:00 5:3
79 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 16:30 3:0
101 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 16:30
84 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019.
102 HK Venta 2002/Tukums - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.02.2019.
105 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 24.02.2019. 12:00
82 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 13:30
104 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.02.2019. 13:50
103 Sieviešu klubu izlase - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 15:00
81 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 15:15
72 DLSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 04.01.2019. 13:00 5:2
98 Pārdaugava 08 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 04.01.2019. 16:15 9:1
99 HK Tukums - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 06.01.2019. 12:00 6:5 PSM
103 LSSS - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 12:00 4:3
83 Jūrmalas SS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 06.01.2019. 12:00 6:3
85 Brocēnu NBJSS 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 06.01.2019. 12:00 1:9
104 DLSS-1 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 06.01.2019. 13:15 5:2
81 Venta 2002 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.01.2019. 13:15 2:3
100 HC Klaipēda - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 06.01.2019. 13:45 3:5
82 Liepājas SSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 13:45 14:5
102 JLSS U11 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 06.01.2019. 14:00 5:7
105 THK/Talsu NSS - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 06.01.2019. 14:00 4:5
84 Valmieras HK/BSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 06.01.2019. 14:00 10:7
101 Ogre Juniors - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 06.01.2019. 17:00 2:6
88 HS MOGO 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 13.01.2019. 12:45 1:4
108 LSSS - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 13.01.2019. 13:15 5:3
112 HK Tukums - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2019. 13:15 0:3
111 HC Klaipēda - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2019. 14:00 5:1
87 Jūrmalas SS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 13.01.2019. 14:00 4:8
106 THK/Talsu NSS - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 13.01.2019. 14:15 6:2
107 Pārdaugava 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 14:30 6:1
89 Mārupes HS/Balti - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 13.01.2019. 14:30 1:2 PSM
90 Venta 2002 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.01.2019. 16:00 0:2
86 JLSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2019. 16:30 5:2
110 Ogre Juniors - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 13.01.2019. 17:00 1:10
109 JLSS U11 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2019. 18:00 1:5
80 Mārupes HS/Balti - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Arēna Rīga 16.01.2019. 14:30 3:2 PSM
74 Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 16.01.2019. 17:00 11:1
167 HC Klaipēda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Klaipēda 19.01.2019. 10:00 4:5
91 HSR 2008/09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 11:00 3:2
95 Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 20.01.2019. 12:15 10:1
118 HSR 2009 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 12:30 8:1
94 Pārdaugava 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 12:30 5:3
116 HS MOGO 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 20.01.2019. 12:45 4:1
93 Liepājas SSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 20.01.2019. 13:15 1:6
113 Brocēnu NBJSS 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 20.01.2019. 13:30 4:5
92 Jūrmalas SS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 20.01.2019. 14:00 6:0
119 HS Kurbads - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 20.01.2019. 14:15 3:2 PSM
117 Mārupes HS/Zaļi - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 20.01.2019. 14:30 2:5
115 Pārdaugava 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 14:45 4:3 PSM
114 BHC 37 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 20.01.2019. 16:00 0:2
94 Mārupes HS/Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 24.01.2019. 14:30 4:6
100 HS MOGO 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 27.01.2019. 12:45 1:6
120 Vilnius SLRA - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 27.01.2019. 13:00 2:3
96 Brocēnu NBJSS 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 13:45 1:6
125 LSSS - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 14:00 5:2
99 Jūrmalas SS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 27.01.2019. 14:00 0:3
124 JLSS U11 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 14:30 2:5
122 HC Klaipēda - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 15:30 7:5
126 DLSS-1 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 15:30 5:3
97 Liepājas SSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 15:45 2:4
121 HK Tukums - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2019. 16:00 3:2 PSM
98 JLSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 16:00 6:0
104 Liepājas SSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 03.02.2019. 11:00 2:4
127 THK/Talsu NSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 03.02.2019. 12:00 1:3
128 Brocēnu NBJSS 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 03.02.2019. 12:00 5:4
103 Pārdaugava 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2019. 12:00 2:1 PSM
131 HS MOGO 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 03.02.2019. 12:45 3:4
105 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 03.02.2019. 13:15 7:8
101 Jūrmalas SS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 03.02.2019. 14:00 6:3
133 HSR 2009 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 03.02.2019. 14:15 10:3
132 Mārupes HS/Zaļi - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 03.02.2019. 14:30 2:3 PSM
130 Pārdaugava 08 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2019. 14:45 3:2
102 HSR 2008/09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 03.02.2019. 15:45 5:2
129 BHC 37 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 03.02.2019. 16:00 7:1
123 Ogre Juniors - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 09.02.2019. 12:40 1:9
68 Mārupes HS/Balti - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 09.02.2019. 15:45 8:6
135 Vilnius SLRA - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2019. 12:45 2:1 PSM
107 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 13:45 2:1
110 Jūrmalas SS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 10.02.2019. 14:00 9:0
134 Mārupes HS/Zaļi - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 10.02.2019. 14:15 1:2
139 JLSS U11 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 10.02.2019. 14:15 8:4
106 Valmieras HK/BSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.02.2019. 14:15 9:7
140 LSSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 10.02.2019. 14:30 9:0
137 HC Klaipēda - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2019. 15:30 2:4
109 Mārupes HS/Balti - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 10.02.2019. 15:45 0:1 PSM
136 HK Tukums - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2019. 16:30 3:7
108 Pārdaugava 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2019. 16:30 3:0
142 THK/Talsu NSS - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 17.02.2019. 12:00 12:2
115 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 12:30 9:0
146 HS MOGO 08 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 17.02.2019. 12:45 4:1
141 JLSS U11 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 13:00 5:3
113 Jūrmalas SS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 17.02.2019. 14:00 9:0
147 Mārupes HS/Zaļi - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.02.2019. 14:15 1:6
112 HS MOGO 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 17.02.2019. 14:15 5:2
144 BHC 37 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.02.2019. 14:30 3:0
114 JLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 14:30 5:4
111 Mārupes HS/Balti - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 17.02.2019. 15:45 1:2 PSM
138 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 12:40
151 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 24.02.2019.
116 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.02.2019.
149 HS Kurbads - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 12:00
119 Pārdaugava 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 12:00
148 HSR 2009 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 12:15
150 Vilnius SLRA - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2019. 13:00
117 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 13:45
154 JLSS U11 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.02.2019. 14:00
120 Jūrmalas SS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 24.02.2019. 14:00
118 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.02.2019. 14:30
152 HC Klaipēda - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2019. 15:30
153 Ogre Juniors - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.02.2019. 17:00
1 Pārdaugava 10 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:00 1:3
2 DLSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:00 2:3
3 HSR 2010 - 2 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:50 0:5
4 HSR 2010 - 1 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:50 3:0
5 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:00 0:2
6 MHK Rīga - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:00 1:3
7 BHC37 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:50 5:0
8 Pārdaugava - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:50 7:0
9 JLSS U-9 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 16:00 7:1
10 HSR 2010 - 1 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 16:00 4:2
11 Ogre Juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:00 3:1
12 HS Mogo 10 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:00 1:2
13 Mārupes HS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:50 1:2
14 BHC37 WildCats - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:50 1:3
15 LSSS B - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:00 1:16
16 Mārupes HS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:00 3:4
17 Talsu NSS/THK - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:50 0:3
18 Venta 2002 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:50 4:0
19 HS Kurbads - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 14:00 11:0
20 Valmieras HK/BSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 14:00 1:2
11 HSR 2010 - 2 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:00 2:1
12 MHK Rīga - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:00 0:4
13 HSR 2010 - 1 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:50 3:2 PSM
14 BHC37 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:50 0:8
15 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:00 6:0
16 DLSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:00 1:2
17 JLSS U-9 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:50 2:1
18 Pārdaugava 10 - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:50 4:3
19 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 16:00 14:0
20 HSR 2010 - 1 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 16:00 10:0
21 HS Kurbads - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:00 1:4
22 Ogre Juniors - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:00 6:1
23 Venta 2002 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:45 9:0
24 LSSS B - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:45 0:5
21 JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 12:15 0:3
22 Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 12:15 1:7
25 Mārupes HS - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 12:45 0:4
26 BHC37 WildCats - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 12:45 0:5
23 Pārdaugava - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 13:00 6:0
24 BHC37 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 13:00 3:1
27 HK Tukums - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 13:30 5:3
28 Valmieras HK/BSS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 13:30 6:0
25 HSR 2010 - 1 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:00 8:0
26 HSR 2010 - 2 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:00 6:1
29 HS Mogo 10 - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 14:30 2:6
30 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 14:30 0:4
27 Liepājas SSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:45 3:2
28 DLSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:45 0:5
31 HK Tukums - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 15:15 1:5
32 Talsu NSS/THK - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 15:15 5:0
29 Brocēnu NBJSS - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 15:45 1:9
30 DLSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 15:45 0:6
33 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 16:15 7:1
34 HS Kurbads - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 16:15 1:5
31 Liepājas SSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 16:30 1:3
32 MHK Rīga - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 16:30 3:1
35 HS Mogo 10 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 17:00 10:1
33 Pārdaugava 10 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:30 4:0
34 JLSS U-9 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:30 0:6
35 Brocēnu NBJSS - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 18:15 0:3
7 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 15:00 3:1
9 Laima - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 16:15 23:0
12 Hockey Girls - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 17:30 0:18
8 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 09:30 4:0
10 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 10:45 2:7
11 L&L/JLSS - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 12:00 11:0
1. Kazahstānas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 06.02.2019. 5:2
2. Latvijas izlase - Korejas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 06.02.2019. 11:00 6:2
4. Kazahstānas izlase - Korejas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 07.02.2019. 5:1
3. Latvijas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 07.02.2019. 08:30 6:3
6. Korejas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 08.02.2019.
5. Latvijas izlase - Kazahstānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 08.02.2019. 08:30 2:3 PL
2. Austrija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 07.02.2019.
1. Latvija U-18 - Dānija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 07.02.2019. 17:00 6:0
3. Dānija U-18 - Austrija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 08.02.2019.
4. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 08.02.2019. 20:30 0:6
5. Norvēģija U-18 - Dānija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 09.02.2019.
6. Latvija U-18 - Austrija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 09.02.2019. 16:00 6:3
1. Latvijas Sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 09.02.2019. 08:30 1:2
2. Ungārijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 10.02.2019.
3. Latvijas Sieviešu izlase - Ungārijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 11.02.2019. 12:30 2:3 PSM