Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
4. HC Gomel - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018.
3. Arlan Kokshetau - HK Kurbads 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018. 16:00 4:3 PL
5. Arlan Kokshetau - HC Gomel 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018.
6. HK Kurbads - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018. 19:00 3:2
24 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15 1:7
25 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15 1:3
22 LSSS B - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15 0:15
23 BHC37 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15 0:6
34 MHK Rīga - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30 1:3
21 JLSS U-9 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30 5:0
32 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30 1:2
33 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30 2:0
31 HK Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45 1:7
26 HS Mogo 10 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:00 1:4
27 Pārdaugava - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:00 3:0
28 JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:50 0:1
29 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 11:50 3:4
30 LSSS B - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:00 0:34
31 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:00 1:4
32 BHC37 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:50 3:2 PSM
33 HS Mogo 10 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 13:50 0:7
34 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 15:00 4:3
35 HSR 2010 - 1 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 24.11.2018. 15:00 26:1
36 Liepājas SSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:00 1:4
37 DLSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:00 7:1
38 HK Tukums - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:50 4:5
39 HS Kurbads - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 12:50 0:4
40 Pārdaugava 10 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:00 0:3
41 HSR 2010 - 2 - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:00 9:0
42 MHK Rīga - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:50 8:2
43 Mārupes HS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 14:50 2:3 PSM
44 BHC37 WildCats - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 16:00 4:5 PSM
45 Pārdaugava 10 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.12.2018. 16:00 10:0
36 Pārdaugava - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 6:1
37 Valmieras HK/BSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:5
38 HSR 2010 - 1 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 1:0
39 Brocēnu NBJSS - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 12:50 16:0
40 HS Mogo 10 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 1:3
41 Ogre Juniors - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:00 0:2
42 JLSS U-9 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 5:1
43 Pārdaugava - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 14:50 1:0
44 LSSS B - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 0:6
45 Venta 2002 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 08.12.2018. 16:00 1:0
1 BHC37 WildCats - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 12:15 0:11
2 Talsu NSS/THK - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 12:15 0:3
3 Mārupes HS - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 13:05 7:0
4 HK Tukums - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 13:05 1:3
5 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 14:15 9:3
6 Venta 2002 - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 14:15 3:0
7 HS Kurbads - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 15:05 3:0
8 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 15:05 4:3 PSM
9 Ogre Juniors - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 16:15 4:2
10 LSSS B - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 16:15 0:12
1 Pārdaugava 10 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:00 1:3
2 DLSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:00 2:3
3 HSR 2010 - 2 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:50 0:5
4 HSR 2010 - 1 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 12:50 3:0
5 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:00 0:2
6 MHK Rīga - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:00 1:3
7 BHC37 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:50 5:0
8 Pārdaugava - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 14:50 7:0
9 JLSS U-9 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 16:00 7:1
10 HSR 2010 - 1 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 12.01.2019. 16:00 4:2
11 Ogre Juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:00 3:1
12 HS Mogo 10 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:00 1:2
13 Mārupes HS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:50 1:2
14 BHC37 WildCats - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 10:50 1:3
15 LSSS B - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:00 1:16
16 Mārupes HS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:00 3:4
17 Talsu NSS/THK - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:50 0:3
18 Venta 2002 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 12:50 4:0
19 HS Kurbads - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 14:00 11:0
20 Valmieras HK/BSS - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 19.01.2019. 14:00 1:2
11 HSR 2010 - 2 - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:00
12 MHK Rīga - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:00
13 HSR 2010 - 1 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:50
14 BHC37 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 12:50
15 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:00
16 DLSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:00
17 JLSS U-9 - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:50
18 Pārdaugava 10 - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 14:50
19 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 16:00
20 HSR 2010 - 1 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 26.01.2019. 16:00
53 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 13:00 5:0
54 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.11.2018. 13:30 4:2
55 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 20.11.2018. 19:00 1:0
56 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 21.11.2018. 19:30 6:2
57 HK Liepāja - HK MOGO 2018/2019: OHL LOC ledus halle 21.11.2018. 19:30 1:6
58 HK Lido - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.11.2018. 19:15 0:8
61 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 13:00 2:3 PL
60 HK Lido - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 24.11.2018. 13:30 1:4
59 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 24.11.2018. 15:00 5:2
62 HK Kurbads - HK Prizma 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 28.11.2018. 19:00 3:1
63 HK MOGO - HK Liepāja 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 28.11.2018. 19:15 5:3
75 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 28.11.2018. 19:30 1:4
66 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 13:00 6:2
65 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 01.12.2018. 13:30 4:0
64 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 01.12.2018. 17:00 2:3
69 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 05.12.2018. 19:15 2:4
67 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 05.12.2018. 19:30 3:2 PSM
68 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 05.12.2018. 19:30 8:3
71 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 08.12.2018. 13:30 1:2 PSM
72 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 16:00 3:2
70 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 08.12.2018. 17:00 0:4
73 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 11.12.2018. 19:00 2:3
74 HK Kurbads - HK MOGO 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 12.12.2018. 19:00 2:3
78 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 19.12.2018. 19:15 7:5
77 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.12.2018. 19:30 7:0
79 HK Liepāja - HS Rīga 2018/2019: OHL LOC ledus halle 19.12.2018. 19:30 0:1
81 HK Lido - HK MOGO 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 22.12.2018. 12:30 1:11
80 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 22.12.2018. 13:00 0:3
82 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 22.12.2018. 13:00 1:3
19 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 29.12.2018. 17:00 5:2
83 HS Rīga - HK MOGO 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 05.01.2019. 13:00 2:1 PSM
84 HK Lido - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 05.01.2019. 13:30 4:8
87 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 09.01.2019. 19:00 2:5
86 HK MOGO - HK Lido 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 09.01.2019. 19:15 7:1
85 HK Liepāja - HK Prizma 2018/2019: OHL LOC ledus halle 09.01.2019. 19:30 2:4
88 HK Prizma - HK MOGO 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 13:00 3:4 PSM
90 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 12.01.2019. 13:00 0:5
89 HK Lido - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 12.01.2019. 13:30 1:7
92 HK Kurbads - HS Rīga 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 16.01.2019. 19:00 5:1
93 HK Lido - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 16.01.2019. 19:15 1:7
91 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 16.01.2019. 19:30 4:5 PSM
94 HS Rīga - HK MOGO 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 19.01.2019. 13:00 0:6
96 HK Kurbads - HK Lido 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 19.01.2019. 15:00 5:1
95 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 17:15 5:2
97 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 23.01.2019. 19:15
99 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 23.01.2019. 19:15
98 HK Liepāja - HK Kurbads 2018/2019: OHL LOC ledus halle 23.01.2019. 19:30
100 HK Prizma - HK Kurbads 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 13:00
101 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 26.01.2019. 13:00
102 HK Liepāja - HK MOGO 2018/2019: OHL LOC ledus halle 26.01.2019. 17:00
56 HS Mārupe Zaļi - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2018. 14:15 1:2
58 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 15:30 1:6
59 Ogre juniors - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2018. 16:45 7:0
60 Elektrēnu DKLRM - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 18:00 3:8
38 HSR 2008 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 10:45 11:0
35 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 24.11.2018. 12:00 4:0
64 HS Mārupe Zaļi - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 24.11.2018. 14:15 1:9
61 DLSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 24.11.2018. 14:45 2:6
65 Valmieras HK/BSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 24.11.2018. 14:50 13:3
37 HSR 06/07 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 24.11.2018. 15:30 3:2
62 JLSS U-13 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 24.11.2018. 16:15 2:3
36 HS Mogo - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 24.11.2018. 16:15 1:13
11 HSR 2007 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 13:00 8:1
70 Elektrēnu DKLRM - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 01.12.2018. 12:40 0:4
67 HS Mārupe Zaļi - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 01.12.2018. 13:45 2:5
69 HSR 2007 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 14:15 5:1
66 LSSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 01.12.2018. 14:34 2:7
43 HS Mārupe Balti - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.12.2018. 15:30 1:4
39 Kauno BTA - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 01.12.2018. 16:00 0:3
40 HS Mogo 07 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 01.12.2018. 16:15 3:6
42 Pārdaugava 07 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 17:00 2:5
41 Jūrmalas SS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 17:15 0:24
52 HK Tukums/Ozo - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 07.12.2018. 17:00 6:1
73 JLSS U-13 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2018. 13:10 1:7
71 Elektrēnu DKLRM - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 14:30 0:6
44 Brocēnu NBJSS - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 14:30 3:5
45 Pārdaugava 07 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 16:15 4:3 PSM
47 HS Mogo 07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 16:15 2:4
48 Kauno BTA - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 16:30 7:2
74 Pārdaugava 06 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 18:00 10:3
46 HS Mogo - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2018. 18:00 0:10
80 Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 10.12.2018. 15:00 1:2 PSM
53 Kauno BTA - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 15.12.2018. 12:00 3:4
50 HS Mogo - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 15.12.2018. 12:45 0:13
79 HSR 2007 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 13:00 1:5
51 Jūrmalas SS - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 15.12.2018. 15:15 2:13
17 JLSS U-13 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 18:50 3:4
83 JLSS U-13 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 22.12.2018. 12:45 0:6
84 DLSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 22.12.2018. 13:45 4:2
85 HSR 2007 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 05.01.2019. 10:45 8:2
88 DLSS - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 05.01.2019. 12:00 2:3
87 Elektrēnu DKLRM - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 12:15 5:3
89 Pārdaugava 06 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 14:00 7:0
54 Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 12.01.2019. 12:00 3:0
91 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.01.2019. 13:15 2:3 PSM
93 HS Mārupe Zaļi - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 12.01.2019. 13:45 2:4
56 Jūrmalas SS - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 12.01.2019. 14:00 0:19
92 LSSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 12.01.2019. 14:30 5:4
57 HS Mārupe Balti - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 12.01.2019. 15:30 2:1
90 Prizma/Pārdaugava 06 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 15:45 8:1
58 HS Mogo 07 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 12.01.2019. 16:30 2:7
55 Pārdaugava 07 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 17:00 4:1
51 Elektrēnu DKLRM - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 12:30 0:2
77 HS Mārupe Zaļi - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 15.01.2019. 14:30 5:3
62 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 18.01.2019. 16:30 3:4
59 Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 19.01.2019. 12:00 21:0
99 Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2019. 12:15 6:2
61 HS Mogo 07 - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 19.01.2019. 12:45 5:1
60 Pārdaugava 07 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2019. 14:00 7:1
97 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 19.01.2019. 15:00 3:0
98 JLSS U-13 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 15:00 0:5
63 HSR 06/07 - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 19.01.2019. 15:45 7:2
2 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 14:00 9:1
103 LSSS - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 26.01.2019. 12:00
66 HS Mogo 07 - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 26.01.2019. 12:45
102 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 26.01.2019. 13:15
65 Kauno BTA - HK Tukums/Ozo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 26.01.2019. 14:30
67 HS Mogo - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 26.01.2019. 14:30
64 HS Mārupe Balti - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 26.01.2019. 15:30
68 HSR 06/07 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 26.01.2019. 15:45
83 HK Venta 2002 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Ventspils OC ledus halle 17.11.2018. 15:45 2:5
81 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 17.11.2018. 16:00 5:11
84 Pirāti - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Mogo ledus halle 17.11.2018. 16:15 4:9
86 JLSS U-17 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Jelgavas ledus halle 17.11.2018. 16:15 2:6
85 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 17:00 3:2
87 Baltie Vilki - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Inbox.lv ledus halle 17.11.2018. 17:00 9:2
29 Daugava/Sāga - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Kurbads ledus halle 19.11.2018. 12:00 19:3
121 IHS/Prizma - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 20.11.2018. 13:15 2:6
100 HSR 2004 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 23.11.2018. 15:30 5:4 PSM
67 HC Klaipeda - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 23.11.2018. 20:30 2:18
90 LSSS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs LOC ledus halle 24.11.2018. 12:45 14:1
93 HC Klaipeda - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Volkswagen ledus halle 24.11.2018. 13:45 3:7
96 Baltie Vilki - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Inbox.lv ledus halle 24.11.2018. 14:00 2:0
89 HK Venta 2002 - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Ventspils OC ledus halle 24.11.2018. 15:45 2:10
91 DLSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Daugavpils ledus halle 24.11.2018. 16:30 6:2
92 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Volvo SC ledus halle 24.11.2018. 18:00 7:4
70 HSR 2003 - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 10:45 6:0
65 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 12:00 2:11
80 IHS/Pārdaugava - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 15:15 4:2
76 LSSS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
LOC ledus halle 29.11.2018. 17:45 7:5
103 HSR 2003 - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 12:00 11:2
99 Baltie Vilki - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Inbox.lv ledus halle 01.12.2018. 14:00 7:2
43 DLSS - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Daugavpils ledus halle 01.12.2018. 14:45 11:1
104 IHS/Pārdaugava - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 15:45 10:1
101 JLSS U-17 - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 01.12.2018. 16:15 23:0
97 IHS/Prizma - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 01.12.2018. 18:00 2:4
98 Kauno BTA - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volkswagen ledus halle 01.12.2018. 19:00 5:10
119 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 09:30 5:6 PSM
94 Kauno BTA - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 14:00 1:4
110 HSR 2003 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 15:00 3:2
106 Pirāti - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Mogo ledus halle 06.12.2018. 16:30 3:5
102 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Volvo SC ledus halle 07.12.2018. 20:30 6:8
108 HC Klaipeda - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 08.12.2018. 12:00 0:7
107 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 12:15 3:4 PSM
111 Pērkons - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Kurbads ledus halle 08.12.2018. 14:15 1:5
112 DLSS - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 08.12.2018. 14:45 14:0
109 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 15:30 2:19
82 HSR 2004 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Mogo ledus halle 09.12.2018. 14:15 4:1
113 LSSS - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs LOC ledus halle 09.12.2018. 15:45 22:0
95 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 11.12.2018. 17:30 2:13
50 HSR 2004 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 14.12.2018. 19:30 3:2
117 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Daugavpils ledus halle 15.12.2018. 14:45 4:0
52 HSR 2003 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 16:30 5:2
88 Daugava/Sāga - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Kurbads ledus halle 15.12.2018. 16:45 11:4
114 Jūrmalas SS/EVHS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 15.12.2018. 17:00 0:7
118 Pērkons - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
Kurbads ledus halle 16.12.2018. 10:00 0:W
74 Pirāti - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Mogo ledus halle 16.12.2018. 10:30 1:4
115 LSSS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
LOC ledus halle 16.12.2018. 13:15 1:2
32 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 20.12.2018. 16:00 3:10
33 HK Venta 2002 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Ventspils OC ledus halle 22.12.2018. 12:00 1:12
31 LSSS - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
LOC ledus halle 22.12.2018. 14:00 8:2
34 Kauno BTA - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Volkswagen ledus halle 22.12.2018. 15:00 0:7
28 DLSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 22.12.2018. 15:30 Atc.
26 Baltie Vilki - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 22.12.2018. 17:00 4:0
75 Pirāti - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs Mogo ledus halle 23.12.2018. 14:15 5:3
35 HSR 2003 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
Hokeja halle Rīga 30.12.2018. 12:30 4:2
202 IHS/Pārdaugava - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2019. 16:00 6:4
203 DLSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 05.01.2019. 18:15 3:1
204 Baltie Vilki - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 12.01.2019. 13:00 5:1
142 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 12.01.2019. 14:00 8:6
205 DLSS - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 12.01.2019. 14:45 6:0
141 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 17:30 8:2
208 Pirāti - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 12.01.2019. 18:15 4:3
207 IHS/Pārdaugava - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2019. 18:45 9:4
209 HK Venta 2002 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 19.01.2019. 13:15 3:5
211 Kauno BTA - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volkswagen ledus halle 19.01.2019. 14:00 3:6
210 Pirāti - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 19.01.2019. 14:30 4:5 PSM
212 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 19.01.2019. 19:30 6:4
144 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volkswagen ledus halle 26.01.2019. 12:00
215 LSSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 26.01.2019. 14:00
214 Daugava/Sāga - JLSS U-17 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Kurbads ledus halle 26.01.2019. 14:15
216 Kauno BTA - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volkswagen ledus halle 26.01.2019. 14:30
218 IHS/Pārdaugava - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 17:00
143 IHS/Prizma - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2019. 19:15
29 Pārdaugava 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45 3:4
44 Ozolnieki Juniors - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 25.11.2018. 11:00 3:2
50 LSSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 25.11.2018. 12:00 9:1
42 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 25.11.2018. 13:30 4:2
53 Brocēnu NBJSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 13:30 3:4 PSM
51 Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 25.11.2018. 13:50 5:2
41 HSR 2005 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 25.11.2018. 14:45 4:1
43 Kurbads 05 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 25.11.2018. 15:15 3:7
54 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 15:30 4:2
52 Talsu NSS/THK - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 25.11.2018. 17:30 23:0
11 HSR 2006 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 01.12.2018. 16:00 2:6
59 Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 12:00 8:1
57 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 02.12.2018. 13:04 3:2
58 DLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 02.12.2018. 13:15 3:1
55 Pārdaugava 05 - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 14:30 10:1
46 Pārdaugava 06 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 14:45 2:0
45 JLSS - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 02.12.2018. 15:30 2:3
47 Pārdaugava 04 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 16:30 4:0
48 Kauno BTA/Saulys - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 02.12.2018. 16:30 2:3 PSM
56 Ogre juniors - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 02.12.2018. 16:45 1:2
44 Sieviešu klubu izlase - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2018. 17:00 1:3
62 Valmieras HK/BSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 12:15 4:1
51 HS Kurbads 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 13:30 4:3
60 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 13:30 8:4
63 LSSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 13:45 6:1
61 Talsu NSS/THK - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 14:15 4:3
52 Kurbads 05 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 15:15 0:7
64 HK Venta 2002/Tukums - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 09.12.2018. 15:45 W:0
49 HSR 2006 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2018. 14:45 2:7
68 Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 16.12.2018. 12:00 5:6
69 DLSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 16.12.2018. 13:15 1:5
66 Pērkons - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 14:00 0:18
65 Pārdaugava 05 - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:15 1:5
56 Pārdaugava 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 16:30 9:0
54 JLSS - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 16:45 2:1
67 Ogre juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 16.12.2018. 16:45 3:2 PSM
126 Sieviešu klubu izlase - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 30.12.2018. 16:15 7:1
58 HSR 2006 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 05.01.2019. 16:30 0:4
50 HSR 2005 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 06.01.2019. 10:45 6:1
35 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 06.01.2019. 11:00 3:4
70 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 06.01.2019. 15:15 0:14
39 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 15:30 8:0
45 Pārdaugava 05 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 10.01.2019. 15:45 0:7
57 Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2019. 12:00 2:6
74 Talsu NSS/THK - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 13.01.2019. 12:00 0:2
59 HSR 2005 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 13.01.2019. 12:15 1:2 PSM
60 HS Kurbads 04 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 13.01.2019. 12:45 3:1
72 DLSS - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 13.01.2019. 13:15 1:3
75 Valmieras HK/BSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 13.01.2019. 13:50 0:10
73 Pērkons - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 13.01.2019. 14:30 2:25
71 Pārdaugava 05 - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 14:45 1:3
55 Pārdaugava 06 - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 18.01.2019. 17:15 2:5
62 Ozolnieki Juniors - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 20.01.2019. 11:00 4:1
78 Pērkons - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 20.01.2019. 12:00 0:22
61 Kurbads 05 - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 20.01.2019. 12:30 2:3
63 JLSS - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 20.01.2019. 12:45 3:2
76 Pārdaugava 05 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 14:30 1:5
77 HK Venta 2002/Tukums - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 20.01.2019. 15:45 2:0
80 Sieviešu klubu izlase - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 15:45 0:7
64 Pārdaugava 06 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 16:30 5:7
79 Ogre juniors - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 20.01.2019. 16:45 2:5
66 Kauno BTA/Saulys - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 25.01.2019. 19:15
92 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 26.01.2019. 16:30
84 Valmieras HK/BSS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 27.01.2019.
68 HSR 2005 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 27.01.2019. 11:30
82 Brocēnu NBJSS - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 12:00
83 Talsu NSS/THK - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 27.01.2019. 12:00
85 LSSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 12:00
65 JLSS - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 12:45
81 DLSS - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 13:15
55 Prizma - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 19.11.2018. 11:30 2:4
57 Mārupe/Ako - Venta 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 19.11.2018. 12:00 4:5
56 Liepājas SSS - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 19.11.2018. 16:15 3:2
45 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 22.11.2018. 19:30 6:2
59 Venta 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 25.11.2018. 14:00 7:0
60 Mārupe/Ako - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 25.11.2018. 14:30 3:2 PL
58 Liepājas SSS - HSR 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 25.11.2018. 16:15 2:0
61 HK Dinaburga - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 18:00 8:2
65 Prizma - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 12:15 4:5
64 Zemgale Juniors - Venta 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 02.12.2018. 13:00 4:7
63 Valmieras HK - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 02.12.2018. 14:05 5:3
67 Pārdaugava - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 12:15 3:1
66 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 09.12.2018. 14:00 4:3
69 Zemgale Juniors - Prizma 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 09.12.2018. 14:00 16:2
68 Valmieras HK - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 15:50 2:1 PL
50 HSR 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 12.12.2018. 19:30 5:4 PL
72 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:15 1:2
73 Zemgale Juniors - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 14:30 2:6
71 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 16.12.2018. 17:30 6:5 PSM
78 HK Dinaburga - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 20.12.2018. 18:00 6:5 PSM
21 Mārupe/Ako - Venta 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 22.12.2018. 13:15 3:7
75 Prizma - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 23.12.2018. 13:00 1:10
76 Zemgale Juniors - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 23.12.2018. 13:00 5:7
74 Mārupe/Ako - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 23.12.2018. 14:30 3:2
79 Mārupe/Ako - Prizma 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 27.12.2018. 10:15 5:1
77 Pārdaugava - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 27.12.2018. 16:15 4:5
80 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 27.12.2018. 17:45 7:2
62 Pārdaugava - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 29.12.2018. 12:30 4:3
26 HSR 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 30.12.2018. 10:00 5:2
81 Prizma - HSR 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 03.01.2019. 12:30 3:2
84 Pārdaugava - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 03.01.2019. 15:30 4:7
82 Zemgale Juniors - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 03.01.2019. 19:30 4:1
83 Valmieras HK - Venta 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 03.01.2019. 19:30 6:7 PSM
87 Pārdaugava - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 06.01.2019. 12:00 4:10
85 Zemgale Juniors - HSR 2002 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 06.01.2019. 15:45 6:3
86 Valmieras HK - Prizma 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 06.01.2019. 15:50 2:3 PL
88 HK Dinaburga - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 06.01.2019. 17:00 3:2
90 Pārdaugava - Prizma 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 12:15 6:5
92 Venta 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 13.01.2019. 13:30 4:5
89 HSR 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 13.01.2019. 14:15 4:1
91 HK Dinaburga - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 13.01.2019. 17:30 5:1
70 HSR 2002 - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 16.01.2019. 19:15 5:3
94 Prizma - Venta 2002 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 12:15 7:4
96 Valmieras HK - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 20.01.2019. 14:05 2:4
95 Zemgale Juniors - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 20.01.2019. 14:45 7:4
100 Liepājas SSS - Prizma 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.01.2019. 18:00
99 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.01.2019. 19:00
97 HSR 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.01.2019. 19:15
104 Prizma - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 27.01.2019. 12:45
102 Mārupe/Ako - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 27.01.2019. 14:30
101 HK Dinaburga - HSR 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 17:30
103 Liepājas SSS - Valmieras HK 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 27.01.2019. 17:45
87 BHC 37 - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 24.11.2018. 18:00 5:4 PSM
76 Ogre Juniors - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 25.11.2018. 10:45 2:3 PSM
73 DLSS-1 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 12:00 5:2
63 Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 12:00 1:9
75 JLSS U11 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 25.11.2018. 12:45 1:4
65 DLSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 25.11.2018. 13:45 4:2
72 THK/Talsu NSS - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 25.11.2018. 14:15 0:5
74 LSSS - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 25.11.2018. 14:15 3:1
70 BHC 37 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 25.11.2018. 14:30 3:5
61 JLSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 25.11.2018. 14:30 8:1
62 Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 25.11.2018. 14:30 1:2 PSM
64 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 25.11.2018. 15:25 13:2
71 Brocēnu NBJSS 08 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 25.11.2018. 15:30 4:7
77 HK Tukums - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 02.12.2018. 12:00 1:3
78 Vilnius SLRA - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 02.12.2018. 12:00 2:6
80 HSR 2009 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 12:00 6:3
83 Pārdaugava 08 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2018. 12:30 1:2 PSM
82 HS MOGO 08 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 02.12.2018. 12:45 4:5 PSM
79 HS Kurbads - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 02.12.2018. 13:00 0:4
69 HSR 2008/09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2018. 13:30 13:2
81 Mārupes HS/Zaļi - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 02.12.2018. 14:15 3:0
67 HS MOGO 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 02.12.2018. 14:15 0:3
70 Venta 2002 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.12.2018. 15:00 4:3
66 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 02.12.2018. 16:00 4:5 PSM
42 HSR 2009 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 07.12.2018. 15:00 5:0
84 HS Kurbads - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2018. 12:00 2:9
88 Brocēnu NBJSS 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2018. 12:00 4:3 PSM
89 THK/Talsu NSS - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 09.12.2018. 12:00 3:4
71 Liepājas SSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 09.12.2018. 12:04 5:6
85 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 09.12.2018. 12:45 4:1
73 Valmieras HK/BSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2018. 14:00 15:2
86 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 14:30 4:1
90 DLSS-1 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2018. 14:30 5:9
75 Pārdaugava 09 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2018. 16:15 1:0 PSM
93 HSR 2009 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2018. 12:00 6:3
92 HS Kurbads - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 16.12.2018. 12:30 3:5
96 Pārdaugava 08 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 12:30 3:2
95 HS MOGO 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 12:45 4:3
77 JLSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2018. 12:45 3:2
79 HS MOGO 09 - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 16.12.2018. 14:15 5:1
97 BHC 37 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.12.2018. 14:30 4:0
76 Pārdaugava 09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2018. 14:45 6:9
78 Jūrmalas SS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 16.12.2018. 15:15 11:1
72 DLSS - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 04.01.2019. 13:00 5:2
98 Pārdaugava 08 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 04.01.2019. 16:15 9:1
99 HK Tukums - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 06.01.2019. 12:00 6:5 PSM
103 LSSS - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 12:00 4:3
83 Jūrmalas SS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 06.01.2019. 12:00 6:3
85 Brocēnu NBJSS 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 06.01.2019. 12:00 1:9
104 DLSS-1 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 06.01.2019. 13:15 5:2
81 Venta 2002 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.01.2019. 13:15 2:3
100 HC Klaipēda - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 06.01.2019. 13:45 3:5
82 Liepājas SSS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 06.01.2019. 13:45 14:5
102 JLSS U11 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 06.01.2019. 14:00 5:7
105 THK/Talsu NSS - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 06.01.2019. 14:00 4:5
84 Valmieras HK/BSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 06.01.2019. 14:00 10:7
101 Ogre Juniors - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 06.01.2019. 17:00 2:6
88 HS MOGO 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 13.01.2019. 12:45 1:4
108 LSSS - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 13.01.2019. 13:15 5:3
112 HK Tukums - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2019. 13:15 0:3
111 HC Klaipēda - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2019. 14:00 5:1
87 Jūrmalas SS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 13.01.2019. 14:00 4:8
106 THK/Talsu NSS - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 13.01.2019. 14:15 6:2
107 Pārdaugava 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2019. 14:30 6:1
89 Mārupes HS/Balti - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 13.01.2019. 14:30 1:2 PSM
90 Venta 2002 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.01.2019. 16:00 0:2
86 JLSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2019. 16:30 5:2
110 Ogre Juniors - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 13.01.2019. 17:00 1:10
109 JLSS U11 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2019. 18:00 1:5
80 Mārupes HS/Balti - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Arēna Rīga 16.01.2019. 14:30 3:2 PSM
74 Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 16.01.2019. 17:00 11:1
167 HC Klaipēda - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Klaipēda 19.01.2019. 10:00
91 HSR 2008/09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 11:00 3:2
95 Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 20.01.2019. 12:15 10:1
118 HSR 2009 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2019. 12:30 8:1
94 Pārdaugava 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 12:30 5:3
116 HS MOGO 08 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 20.01.2019. 12:45 4:1
93 Liepājas SSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 20.01.2019. 13:15 1:6
113 Brocēnu NBJSS 08 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 20.01.2019. 13:30 4:5
92 Jūrmalas SS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 20.01.2019. 14:00 6:0
119 HS Kurbads - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 20.01.2019. 14:15 3:2 PSM
117 Mārupes HS/Zaļi - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 20.01.2019. 14:30 2:5
115 Pārdaugava 08 - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2019. 14:45 4:3 PSM
114 BHC 37 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 20.01.2019. 16:00 0:2
94 Mārupes HS/Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 24.01.2019. 14:30
100 HS MOGO 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 27.01.2019. 12:45
120 Vilnius SLRA - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 27.01.2019. 13:00
96 Brocēnu NBJSS 09 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 13:45
125 LSSS - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 14:00
99 Jūrmalas SS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 27.01.2019. 14:00
124 JLSS U11 - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 14:30
122 HC Klaipēda - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 27.01.2019. 15:30
126 DLSS-1 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 27.01.2019. 15:30
97 Liepājas SSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 27.01.2019. 15:45
121 HK Tukums - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2019. 16:00
98 JLSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2019. 16:00
2. Austrija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 2:3 PSM
3. Norvēģija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 3:5
1. Latvija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 09.12.2018. 14:00 1:3
4. Baltkrievija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018. 6:2
6. Vācija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 10.12.2018. 4:0
7. Latvija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 11.12.2018. 20:00 4:1
8. Norvēģija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 5:0
10. Baltkrievija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 5:0
9. Latvija U-20 - Vācija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 12.12.2018. 17:30 1:4
11. Vācija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 13.12.2018. 5:1
15. Francija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018. 2:4
12. Latvija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 14.12.2018. 14:00 2:4
16. Austrija U-20 - Norvēģija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018. 2:3
17. Vācija U-20 - Francija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018. 6:1
18. Baltkrievija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 PČ: U20: A grupa Vācija 15.12.2018. 21:00 1:3
2. Francija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 13.12.2018.
1. Latvija U-16 - Dānija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 13.12.2018. 17:00 8:2
4. Norvēģija U-16 - Dānija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 14.12.2018.
3. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 14.12.2018. 17:00 2:3 PL
5. Dānija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 15.12.2018.
6. Latvija U-16 - Francija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Francija 15.12.2018. 17:00 5:1
1. Baltkrievija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 15:30 8:1
2. Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 13.12.2018. 19:00 4:3 PSM
3. Kazahstāna U-18 - Austrijas U-18 izlase 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 15:30 6:0
4. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 14.12.2018. 19:00 5:4 PSM
5. Austrijas U-18 izlase - Baltkrievija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 12:30 0:8
6. Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18 Jelgavas ledus halle 15.12.2018. 16:00 0:3
7 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 15:00 3:1
9 Laima - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 16:15 23:0
12 Hockey Girls - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 19.01.2019. 17:30 0:18
8 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 09:30 4:0
10 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 10:45 2:7
11 L&L/JLSS - Hockey Girls 2018/2019: LČ sievietēm: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 20.01.2019. 12:00 11:0