Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
207 HSR 2009 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 14:15 8:1
206 Mārupes HS/Zaļi - JLSS U11 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 18.04.2019. 18:30 0:6
116 Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 18.04.2019. 18:45 5:4
151 HS MOGO 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 21.04.2019. 12:45 2:1
208 HS Kurbads - HC Klaipēda 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 21.04.2019. 15:00 0:8
210 BHC 37 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 22.04.2019. 18:15 5:1
197 HC Klaipēda - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 25.04.2019. 16:45 4:0
107 HSR 2008 - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 17.04.2019. 15:45 15:0
164 Elektrēnu DKLRM - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 20.04.2019. 18:00 4:5
82 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.04.2019. 17:00 9:4
101 Prizma/Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 24.04.2019. 16:00 7:0
162 HSR 2007 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 24.04.2019. 16:45 8:4
75 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 26.04.2019. 15:00 3:5
157 Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Elektrēni, Lietuva 27.04.2019. 15:00 1:2
165 DLSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2019. 11:30 8:1
315 IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 17.04.2019. 16:00 0:7
357 HK Venta 2002 - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.04.2019. 17:15 3:5
303 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 18.04.2019. 12:00 5:1
310 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Hokeja halle Rīga 20.04.2019. 12:30 3:5
312 DLSS - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Daugavpils ledus halle 20.04.2019. 14:15 3:6
311 JLSS U-17 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 20.04.2019. 15:00 2:3
353 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Vidzemes ledus halle 22.04.2019. 14:00 7:5
314 LSSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls LOC ledus halle 22.04.2019. 14:15 5:3
313 JLSS U-17 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 22.04.2019. 14:30 4:5
355 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.04.2019. 17:15 3:2
358 HSR 2004 - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Hokeja halle Rīga 27.04.2019. 12:45 7:6
360 Daugava/Sāga - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Kurbads ledus halle 30.04.2019. 14:15 3:2 PSM
53 Ozolnieki Juniors - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 17.04.2019. 17:30 2:4
135 Ogre juniors - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 17.04.2019. 18:10 7:1
22 JLSS - HSR 2006 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 18.04.2019. 19:00 3:1
4 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 12:00 0:5
77 Kauno BTA/Saulys - HSR 2005 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 20.04.2019. 15:00 4:2
101 JLSS - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 23.04.2019. 18:50 4:3
124 HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 25.04.2019. 19:30 5:1
20 HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2019. 16:30 8:0
1. Krievija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019. 6:3
2. Zviedrija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 18.04.2019. 1:6
3. Slovākija U-18 - ASV U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019. 5:12
4. Zviedrija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 19.04.2019. 20:30 5:2
5. Krievija U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 20.04.2019. 16:30 5:1
6. ASV U-18 - Krievija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
7. Slovākija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 21.04.2019.
8. Latvija U-18 - Slovākija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 22.04.2019. 16:30 2:0
10. Krievija U-18 - Zviedrija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019.
9. ASV U-18 - Latvija U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: B grupa Zviedrija 23.04.2019. 16:30 7:1
1. Latvija U-18 - Kanāda U-18 2018/2019: U-18 PČ: U18: Play-off Zviedrija 25.04.2019. 20:30 1:3
1. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 19.04.2019. 21:15 2:3 PSM
2. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Francija 21.04.2019. 17:00 2:0
3. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 24.04.2019. 19:30 2:4
4. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 25.04.2019. 18:30 2:1 PL
5. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Šveice 03.05.2019. 21:15 4:1
6. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Euro Hockey Challenge Šveice 04.05.2019. 19:30 2:0
1 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 24.04.2019. 14:00 2:0
2 Latvijas izlase. - Igaunijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Arēna Rīga 25.04.2019. 14:00 6:1
16 L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 15:00 2:7
18 Elektrenu HC Amber - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 16:15 0:12
13 Laima - L&L/JLSS 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 17:30 11:1
15 Laima - Elektrenu HC Amber 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 27.04.2019. 18:45 16:0
17 L&L/JLSS - Elektrenu HC Amber 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 10:00 12:0
14 Laima - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 2018/2019: OBWIC: Regulārās spēles Tukuma ledus halle 28.04.2019. 11:15 2:1 PSM
1. Krievijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 10.05.2019. 5:2
2. Čehijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 10.05.2019. 5:2
3. Itālijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 0:9
5. Norvēģijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 2:7
4. Latvijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 11.05.2019. 17:15 5:2
6. Krievijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 5:0
7. Itālijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 0:8
8. Šveices izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 12.05.2019. 21:15 3:1
9. Krievijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 13.05.2019. 3:0
10. Norvēģijas izlase - Zviedrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 13.05.2019. 1:9
12. Šveices izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 14.05.2019. 2:0
11. Latvijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 14.05.2019. 17:15 3:0
13. Šveices izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 15.05.2019. 4:1
14. Krievijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 15.05.2019. 10:0
15. Zviedrijas izlase - Austrijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 16.05.2019. 9:1
16. Čehijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 16.05.2019. 21:15 6:3
17. Austrijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 17.05.2019. 3:5
18. Čehijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 17.05.2019. 8:0
20. Itālijas izlase - Norvēģijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 1:7
21. Zviedrijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 4:3
19. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 18.05.2019. 13:15 1:3
22. Austrijas izlase - Čehijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 19.05.2019. 0:8
23. Šveices izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 19.05.2019. 0:3
25. Austrijas izlase - Itālijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 20.05.2019. 3:4 PSM
24. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 20.05.2019. 17:15 5:4
26. Čehijas izlase - Šveices izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 5:4
28. Zviedrijas izlase - Krievijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 4:7
27. Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: PČ Bratislava, Slovākija 21.05.2019. 17:15 1:4
2. Krievija U-20 II - Latvija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2019. 18:30 4:0
3. Latvija U-20 - Krievija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2019. 15:00 2:4
6. Latvija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2019. 12:00 0:1
2 AKO/Mārupe - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 01.09.2019. 14:30 5:1
3 Venta 2002 - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 08.09.2019. 13:15 3:8
1 Daugava - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 08.09.2019. 14:30 3:5
5 AKO/Mārupe - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 08.09.2019. 14:30 1:2
4 DLSS - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 08.09.2019. 17:30 5:2
8 IHS/Prizma - Venta 2002 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 15.09.2019. 13:15 2:8
9 LSSS/HK Liepāja - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 15.09.2019. 14:15 6:2
6 Daugava - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 15.09.2019. 14:30 1:5
7 Pārdaugava/Prizma - DLSS 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 15.09.2019. 15:45 3:5
12 Zemgale Juniors - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 22.09.2019. 13:00 4:3 PL
11 HS Rīga 2003 - Venta 2002 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 13:15 1:2
10 LSSS/HK Liepāja - DLSS 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 22.09.2019. 13:45 4:3 PL
13 Pārdaugava/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 17:00 10:2
14 Daugava - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 29.09.2019. 11:00 1:8
15 Zemgale Juniors - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 29.09.2019. 13:00 6:1
17 DLSS - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 29.09.2019. 13:08 4:3
59 HS Rīga 2003 - Daugava 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 02.10.2019. 19:15 9:1
36 HS Rīga 2003 - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 05.10.2019. 12:45 2:3
20 Venta 2002 - DLSS 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 06.10.2019. 15:15 6:1
19 LSSS/HK Liepāja - Daugava 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 06.10.2019. 16:15 3:1
18 IHS/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 17:00 2:1
16 AKO/Mārupe - Venta 2002 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 12.10.2019. 14:30 3:4 PL
22 AKO/Mārupe - DLSS 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 13.10.2019. 14:30 2:5
24 Zemgale Juniors - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 13.10.2019. 16:30 4:2
25 Pārdaugava/Prizma - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 13.10.2019. 17:07 6:1
33 Pārdaugava/Prizma - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 16.10.2019. 16:15 3:2 PSM
27 LSSS/HK Liepāja - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 20.10.2019. 12:30 8:4
28 HS Rīga 2003 - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 20.10.2019. 13:00 3:0
26 IHS/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 13:15 2:3 PSM
31 Daugava - DLSS 2019/2020: JAHL Vidzemes ledus halle 20.10.2019. 13:45 3:10
30 IHS/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 24.10.2019. 15:00 2:0
32 Zemgale Juniors - Venta 2002 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 24.10.2019. 18:15 3:6
21 Pārdaugava/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 12:15 1:4
35 LSSS/HK Liepāja - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 27.10.2019. 12:30 2:3
37 Venta 2002 - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 27.10.2019. 14:45 8:5
34 DLSS - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 27.10.2019. 15:00 3:4 PSM
41 HS Rīga 2003 - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 03.11.2019. 14:15 4:3 PL
38 AKO/Mārupe - Daugava 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 03.11.2019. 14:30 14:2
40 Venta 2002 - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 03.11.2019. 15:15 5:4
39 DLSS - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 03.11.2019. 15:30 11:5
45 Daugava - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 10.11.2019. 13:00 5:10
44 AKO/Mārupe - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 10.11.2019. 14:30 1:3
49 IHS/Prizma - DLSS 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 14.11.2019. 16:15 1:4
46 Zemgale Juniors - Daugava 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 14.11.2019. 18:30 11:3
48 LSSS/HK Liepāja - Venta 2002 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 14.11.2019. 18:30 3:4
50 IHS/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 13:15 5:6 PL
51 Pārdaugava/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 16:05 1:2
52 Venta 2002 - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 17:30 4:3 PSM
23 Daugava - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 20.11.2019. 18:30 3:8
57 AKO/Mārupe - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 24.11.2019. 14:30 4:1
55 Daugava - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 24.11.2019. 14:45 2:10
54 Zemgale Juniors - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 24.11.2019. 15:30 5:1
61 IHS/Prizma - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 01.12.2019. 13:15 9:4
29 Venta 2002 - Daugava 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 01.12.2019. 16:00 13:0
60 LSSS/HK Liepāja - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 01.12.2019. 16:00 2:5
58 DLSS - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 01.12.2019. 17:00 2:4
42 DLSS - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 05.12.2019. 18:00 2:0
43 Venta 2002 - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 05.12.2019. 19:00 3:4 PL
63 Pārdaugava/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 13:15 6:2
65 Daugava - Venta 2002 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 08.12.2019. 13:30 4:8
64 Zemgale Juniors - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 16:00 1:2
67 DLSS - Daugava 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 15.12.2019. 15:30 10:2
69 HS Rīga 2003 - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 15.12.2019. 16:45 3:2
68 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 15.12.2019. 18:00 2:5
47 HS Rīga 2003 - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 18.12.2019. 19:15 1:5
73 Pārdaugava/Prizma - Venta 2002 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 19.12.2019. 16:00 2:5
70 Zemgale Juniors - DLSS 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 19.12.2019. 18:30 4:6
71 AKO/Mārupe - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 19.12.2019. 18:30 4:3 PSM
72 IHS/Prizma - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 21.12.2019. 17:45 6:2
77 LSSS/HK Liepāja - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 22.12.2019. 12:50 2:3
75 Pārdaugava/Prizma - DLSS 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.12.2019. 13:15 1:4
74 Daugava - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 22.12.2019. 13:30 5:8
76 IHS/Prizma - Venta 2002 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.12.2019. 14:30 4:1
112 HS Rīga 2003 - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 05.01.2020. 14:15 4:5 PSM
78 Daugava - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 05.01.2020. 14:45 2:3 PL
79 Venta 2002 - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 09.01.2020. 19:00 2:3
80 DLSS - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 09.01.2020. 19:00 5:3
84 Pārdaugava/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 12.01.2020. 13:15 6:3
82 HS Rīga 2003 - Venta 2002 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 12.01.2020. 13:45 4:2
83 Zemgale Juniors - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 12.01.2020. 15:15 0:3
81 LSSS/HK Liepāja - DLSS 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 12.01.2020. 16:00 5:4
66 LSSS/HK Liepāja - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 16.01.2020. 18:30 7:4
56 DLSS - Venta 2002 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 17.01.2020. 19:00 8:4
87 Zemgale Juniors - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 19.01.2020. 13:00 4:3 PL
88 Pārdaugava/Prizma - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 19.01.2020. 13:15 3:6
85 AKO/Mārupe - DLSS 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 19.01.2020. 14:30 4:3
96 DLSS - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 23.01.2020. 19:00 1:2
92 Pārdaugava/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 26.01.2020. 13:15 2:4
90 LSSS/HK Liepāja - Daugava 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 26.01.2020. 14:15 8:9 PSM
91 Venta 2002 - DLSS 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 26.01.2020. 15:15 5:2
89 IHS/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 26.01.2020. 15:45 4:1
93 Daugava - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 02.02.2020. 13:30 3:7
95 AKO/Mārupe - Venta 2002 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 02.02.2020. 14:30 1:5
94 Zemgale Juniors - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 02.02.2020. 16:00 5:0
62 IHS/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 06.02.2020. 16:15 2:4
104 Pārdaugava/Prizma - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 08.02.2020. 16:00 2:8
97 IHS/Prizma - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 09.02.2020. 13:15 3:2 PSM
99 HS Rīga 2003 - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 09.02.2020. 16:45 6:4
100 Venta 2002 - Daugava 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 09.02.2020. 17:00 9:2
101 IHS/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 16.02.2020. 13:15 3:4 PL
102 Daugava - DLSS 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 16.02.2020. 13:30 3:5
103 Zemgale Juniors - Venta 2002 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 16.02.2020. 15:45 5:4 PSM
106 LSSS/HK Liepāja - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 23.02.2020. 12:30 5:2
105 DLSS - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 23.02.2020. 15:00 5:1
108 Venta 2002 - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 23.02.2020. 15:15 10:1
107 HS Rīga 2003 - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 23.02.2020. 15:30 7:2
111 Venta 2002 - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 28.02.2020. 18:15 5:4 PL
109 AKO/Mārupe - Daugava 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 01.03.2020. 14:30 5:4 PSM
110 DLSS - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 01.03.2020. 15:00 3:2 PL
116 IHS/Prizma - DLSS 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 08.03.2020. 13:15 2:3 PL
115 LSSS/HK Liepāja - Venta 2002 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 08.03.2020. 13:45 7:3
114 HS Rīga 2003 - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 08.03.2020. 15:30 6:2
113 Zemgale Juniors - Daugava 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 08.03.2020. 17:15 4:3
86 Daugava - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 10.03.2020. 18:30 5:7
98 LSSS/HK Liepāja - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 14.03.2020. 15:45
120 Daugava - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 15.03.2020. 12:30
118 Venta 2002 - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 15.03.2020. 13:30
119 AKO/Mārupe - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 15.03.2020. 14:30
117 DLSS - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 15.03.2020. 16:15
121 IHS/Prizma - Daugava 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 19.03.2020.
122 Pārdaugava/Prizma - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 19.03.2020.
124 HS Rīga 2003 - DLSS 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 19.03.2020.
123 Venta 2002 - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 19.03.2020. 19:00
125 Zemgale Juniors - DLSS 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 22.03.2020.
126 AKO/Mārupe - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 22.03.2020.
127 IHS/Prizma - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.03.2020.
128 Pārdaugava/Prizma - Venta 2002 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 22.03.2020.
129 DLSS - AKO/Mārupe 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 26.03.2020.
130 HS Rīga 2003 - Daugava 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 26.03.2020.
131 LSSS/HK Liepāja - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 26.03.2020.
132 IHS/Prizma - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 26.03.2020.
133 AKO/Mārupe - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 29.03.2020.
134 Pārdaugava/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 29.03.2020.
135 Zemgale Juniors - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 29.03.2020.
136 Daugava - Venta 2002 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 29.03.2020.
137 LSSS/HK Liepāja - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL LOC ledus halle 02.04.2020.
138 DLSS - Daugava 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 02.04.2020.
139 Venta 2002 - Zemgale Juniors 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 02.04.2020.
140 HS Rīga 2003 - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 02.04.2020.
53 HS Rīga 2003 - DLSS 2019/2020: JAHL Hokeja halle Rīga 04.04.2020.
141 Zemgale Juniors - IHS/Prizma 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 05.04.2020.
142 Daugava - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 05.04.2020.
143 DLSS - Venta 2002 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 05.04.2020.
144 AKO/Mārupe - Pārdaugava/Prizma 2019/2020: JAHL Mārupes Ledus Halle 05.04.2020.
2 HS Rīga 2004 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 07.09.2019. 10:45 9:2
3 HS Rīga 2005 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 07.09.2019. 13:00 1:6
6 Daugava - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 07.09.2019. 14:15 2:5
4 Pirāti - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 07.09.2019. 15:00 3:0
1 Baltie Vilki - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 07.09.2019. 17:00 4:2
12 JLSS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 14.09.2019. 14:00 7:2
8 HS Rīga 2005 - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 14.09.2019. 15:00 8:2
10 DLSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 14.09.2019. 16:15 3:12
7 Baltie Vilki - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 14.09.2019. 16:30 11:3
9 Pirāti - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 14.09.2019. 18:00 8:7 PSM
11 Daugava - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 14.09.2019. 18:00 6:5
18 HK Ozolnieki/Tukums - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 21.09.2019. 12:30 4:3
17 JLSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 21.09.2019. 13:30 1:5
16 Daugava - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 21.09.2019. 14:15 7:8 PSM
14 HS Rīga 2005 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.09.2019. 16:15 4:5
15 DLSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 21.09.2019. 16:15 3:11
13 HS Rīga 2004 - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 17:00 8:0
21 Jūrmalas SS/EVHS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 28.09.2019. 14:45 6:3
20 Venta 2002 - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 28.09.2019. 15:45 7:1
22 LSSS - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 28.09.2019. 17:00 8:3
19 HK Ozolnieki/Tukums - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 28.09.2019. 17:15 3:1
23 HS Kurbads - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 28.09.2019. 18:00 2:1 PSM
29 IHS/Prizma - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 05.10.2019. 12:15 3:1
28 HS Kurbads - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 05.10.2019. 14:15 9:4
26 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 05.10.2019. 14:30 1:5
25 Kaunas/Klaipeda - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 05.10.2019. 15:30 4:2
27 LSSS - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 05.10.2019. 17:00 12:2
33 JLSS - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 12.10.2019. 12:00 5:0
35 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 12.10.2019. 15:45 2:7
36 LSSS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 12.10.2019. 17:00 3:2
32 Daugava - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 12.10.2019. 18:00 0:4
34 HK Ozolnieki/Tukums - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 15.10.2019. 18:30 4:5
37 Kaunas/Klaipeda - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 19.10.2019. 12:00 2:13
41 HS Rīga 2005 - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 19.10.2019. 12:45 4:7
38 HS Kurbads - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 19.10.2019. 14:15 8:0
42 Pirāti - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 19.10.2019. 15:00 0:2
40 HS Rīga 2004 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 16:00 1:2 PSM
51 DLSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 22.10.2019. 13:20 6:7
39 IHS/Prizma - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.10.2019. 17:00 3:9
30 Baltie Vilki - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 26.10.2019. 15:45 1:3
71 HS Kurbads - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 27.10.2019. 14:00 1:4
24 IHS/Prizma - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 17:00 0:1
47 JLSS - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 02.11.2019. 12:00 4:3 PSM
46 HS Rīga 2004 - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 02.11.2019. 12:30 15:0
45 Baltie Vilki - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 02.11.2019. 16:00 3:2 PSM
84 Jūrmalas SS/EVHS - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 02.11.2019. 16:45 3:2 PSM
44 IHS/Prizma - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 02.11.2019. 17:30 4:1
43 Kaunas/Klaipeda - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 02.11.2019. 19:30 1:6
135 HS Kurbads - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 03.11.2019. 12:30 9:4
48 DLSS - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 09.11.2019. 13:00 7:5
54 Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 09.11.2019. 15:00 4:5 PSM
68 HS Rīga 2004 - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 13.11.2019. 19:15 8:2
57 Daugava - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 16.11.2019. 10:15 1:16
59 HK Ozolnieki/Tukums - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 16.11.2019. 10:30 4:3 PSM
58 JLSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 16.11.2019. 13:15 2:1
61 Jūrmalas SS/EVHS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 15:45 2:4
60 Venta 2002 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 21.11.2019. 18:45 1:6
66 IHS/Prizma - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 23.11.2019. 12:15 11:2
67 Baltie Vilki - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 23.11.2019. 16:00 1:4
65 HS Kurbads - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 23.11.2019. 18:00 4:1
64 Jūrmalas SS/EVHS - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 23.11.2019. 18:30 4:2
89 HS Rīga 2004 - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 24.11.2019. 12:45 12:1
50 Pirāti - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 27.11.2019. 17:45 2:1 PSM
72 Baltie Vilki - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 30.11.2019. 14:00 7:2
70 LSSS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 30.11.2019. 15:15 8:2
73 HS Rīga 2004 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 30.11.2019. 15:30 10:2
69 Kaunas/Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 30.11.2019. 17:30 4:2
74 HS Rīga 2005 - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 30.11.2019. 18:00 2:6
53 HK Ozolnieki/Tukums - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 01.12.2019. 14:15 2:8
77 HK Ozolnieki/Tukums - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 06.12.2019. 16:45 1:9
76 JLSS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 12:00 10:5
75 Daugava - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 07.12.2019. 12:45 6:8
79 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45 5:7
80 IHS/Prizma - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:00 4:1
82 HK Ozolnieki/Tukums - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 14.12.2019. 13:00 4:3 PSM
83 Venta 2002 - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.12.2019. 18:45 2:5
31 DLSS - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 21.12.2019. 13:00 11:9
88 Baltie Vilki - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 21.12.2019. 13:00 3:4 PSM
90 HS Rīga 2005 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.12.2019. 14:30 3:2
91 Pirāti - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.12.2019. 16:45 4:2
123 Kaunas/Klaipeda - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 22.12.2019. 10:30 4:3
85 LSSS - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 03.01.2020. 16:00 3:2
56 DLSS - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 05.01.2020. 13:00 1:5
132 JLSS - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 05.01.2020. 14:00 5:4 PSM
122 HS Rīga 2004 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 07.01.2020. 18:00 1:0
98 HK Ozolnieki/Tukums - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 11.01.2020. 10:30 3:1
95 LSSS - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 11.01.2020. 13:00 5:2
97 Venta 2002 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 11.01.2020. 13:15 3:5
96 Jūrmalas SS/EVHS - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 11.01.2020. 14:00 1:4
93 IHS/Prizma - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 11.01.2020. 18:15 2:5
52 JLSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 12.01.2020. 12:45 4:6
103 Jūrmalas SS/EVHS - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 18.01.2020. 12:15 5:4
102 LSSS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 18.01.2020. 14:45 14:2
104 Venta 2002 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 18.01.2020. 15:45 5:4 PSM
99 Kaunas/Klaipeda - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 18.01.2020. 17:30 1:6
100 IHS/Prizma - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 18.01.2020. 18:00 2:3
101 HS Kurbads - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 18.01.2020. 18:00 1:4
107 IHS/Prizma - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.01.2020. 12:15 6:1
108 HS Kurbads - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 25.01.2020. 14:15 4:0
110 Venta 2002 - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 25.01.2020. 15:45 4:6
109 LSSS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 25.01.2020. 16:45 2:4
86 HS Kurbads - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 31.01.2020. 16:00 0:1
116 HS Rīga 2004 - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 01.02.2020. 11:15 4:5
111 JLSS - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 01.02.2020. 12:45 8:3
113 DLSS - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 01.02.2020. 14:00 3:1
114 Pirāti - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 01.02.2020. 16:15 0:1
112 Daugava - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 01.02.2020. 18:00 3:7
115 HS Rīga 2005 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 01.02.2020. 18:30 2:1 PSM
117 HK Ozolnieki/Tukums - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 08.02.2020. 12:00 10:2
120 DLSS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 08.02.2020. 14:00 2:3
119 Daugava - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 08.02.2020. 14:15 3:14
81 JLSS - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 09.02.2020. 16:45 W:0
124 Pirāti - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 13.02.2020. 19:00 3:2 PSM
94 HS Kurbads - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 14.02.2020. 18:30 2:1
121 Pirāti - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 15.02.2020. 12:45 5:3
125 HS Rīga 2005 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 15.02.2020. 15:00 1:2
126 Baltie Vilki - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 15.02.2020. 16:11 8:4
78 Venta 2002 - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 15.02.2020. 16:15 5:10
127 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 15.02.2020. 17:15 0:2
128 HS Kurbads - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 16.02.2020. 15:45 2:7
171 Kaunas/Klaipeda - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 19.02.2020. 19:00 3:9
178 LSSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 20.02.2020. 18:15 3:4 PSM
130 Jūrmalas SS/EVHS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 22.02.2020. 12:15 3:7
92 Daugava - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 22.02.2020. 14:15 2:7
129 LSSS - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 22.02.2020. 15:15 16:1
134 DLSS - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 22.02.2020. 16:00 4:3
167 HS Rīga 2005 - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 27.02.2020. 18:00 4:3
170 HS Kurbads - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 28.02.2020. 18:45 5:1
139 Pirāti - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.02.2020. 12:45 1:4
137 Venta 2002 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 29.02.2020. 13:15 3:4
138 HK Ozolnieki/Tukums - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Tukuma ledus halle 29.02.2020. 14:30 1:4
49 HS Rīga 2005 - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 29.02.2020. 15:00 11:2
140 Daugava - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 29.02.2020. 15:10 3:2
136 LSSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 29.02.2020. 17:00 5:3
105 Kaunas/Klaipeda - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 01.03.2020. 10:00 0:11
141 Kaunas/Klaipeda - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 01.03.2020. 14:15 1:8
174 HS Rīga 2005 - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 05.03.2020. 18:00 7:4
133 Daugava - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 07.03.2020. 12:45 0:6
145 LSSS - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 07.03.2020. 13:45 6:3
146 Jūrmalas SS/EVHS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.03.2020. 15:30 7:3
143 Baltie Vilki - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 07.03.2020. 16:00 8:5
144 IHS/Prizma - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.03.2020. 16:00 2:8
169 Baltie Vilki - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 10.03.2020. 16:00 3:1
182 JLSS - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 11.03.2020. 19:00 11:4
150 IHS/Prizma - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 14.03.2020. 12:15
152 LSSS - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 LOC ledus halle 14.03.2020. 13:15
151 HS Kurbads - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 14.03.2020. 14:15
148 HS Rīga 2004 - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 14.03.2020. 15:30
149 Baltie Vilki - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 14.03.2020. 18:15
131 Venta 2002 - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.03.2020. 17:30
179 Jūrmalas SS/EVHS - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 18.03.2020. 11:45
106 Baltie Vilki - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 18.03.2020. 14:30
142 HS Rīga 2004 - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 19.03.2020. 19:15
55 Pirāti - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.03.2020.
118 JLSS - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 21.03.2020.
147 HS Rīga 2005 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 21.03.2020.
176 Baltie Vilki - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 21.03.2020. 16:15
62 Kaunas/Klaipeda - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 22.03.2020.
153 Venta 2002 - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 28.03.2020.
154 HK Ozolnieki/Tukums - Jūrmalas SS/EVHS 2019/2020: LBJČH: U17 28.03.2020.
155 JLSS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 28.03.2020.
156 Daugava - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 28.03.2020.
157 Pirāti - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 28.03.2020.
63 Kaunas/Klaipeda - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 29.03.2020.
159 Jūrmalas SS/EVHS - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 04.04.2020.
160 Venta 2002 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 04.04.2020.
161 HK Ozolnieki/Tukums - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 04.04.2020.
162 Daugava - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 04.04.2020.
163 DLSS - HS Rīga 2004 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 04.04.2020.
164 Pirāti - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 04.04.2020.
180 Venta 2002 - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 07.04.2020. 17:30
165 Kaunas/Klaipeda - Daugava 2019/2020: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 11.04.2020.
166 DLSS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 11.04.2020.
168 HS Rīga 2004 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 11.04.2020.
172 DLSS - HK Ozolnieki/Tukums 2019/2020: LBJČH: U17 Daugavpils ledus halle 18.04.2020.
173 Pirāti - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 18.04.2020.
175 HS Rīga 2004 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 18.04.2020.
177 Kaunas/Klaipeda - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 25.04.2020.
181 HK Ozolnieki/Tukums - Pirāti 2019/2020: LBJČH: U17 25.04.2020.
87 IHS/Prizma - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 26.04.2020.
1 Brocēnu NBJSS - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 07.09.2019. 13:00 2:3
3 HK Tukums - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 07.09.2019. 13:00 0:4
2 Mārupes HS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 07.09.2019. 14:15 6:0
4 JLSS U-13 A - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 07.09.2019. 18:15 3:4 PSM
5 HC Klaipeda - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 14.09.2019. 12:00 5:4
9 Valmieras HK - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 14.09.2019. 12:00 8:2
6 Ogre Juniors - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 14.09.2019. 12:45 4:3
1 HS Rīga 2007/08 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 14.09.2019. 13:15 3:2 PSM
8 LSSS - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 14.09.2019. 13:20 4:2
2 SLRA Vilnius - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 14.09.2019. 14:15 5:1
4 DLSS - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Daugavpils ledus halle 14.09.2019. 14:15 8:1
5 BHC 37 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 14.09.2019. 14:45 10:2
6 HS Mogo 07/08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 14.09.2019. 16:15 0:17
7 Pārdaugava 07 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 14.09.2019. 17:00 8:1
24 Jūrmalas SS - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 14.09.2019. 18:45 4:2
3 Kauno Baltu Ainiai - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volkswagen ledus halle 15.09.2019. 13:00 5:1
14 HS Rīga 2009 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 12:00 11:0
9 Kauno Baltu Ainiai - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 12:30 7:1
10 Ogre Juniors - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 21.09.2019. 12:45 2:0
13 HS Mogo 07 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 21.09.2019. 12:45 4:3 PSM
8 Talsu NSS/THK - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 21.09.2019. 13:00 3:5
11 LSSS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 21.09.2019. 13:15 2:6
10 DLSS - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Daugavpils ledus halle 21.09.2019. 14:15 0:4
11 Mārupes HS - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mārupes Ledus Halle 21.09.2019. 14:15 1:6
13 HS Mogo 07/08 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mogo ledus halle 21.09.2019. 14:30 0:9
7 HS Rīga 2007/08 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 15:15 2:3 PSM
12 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 21.09.2019. 15:45 3:5
14 JLSS U-13 A - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 21.09.2019. 15:45 3:4 PSM
12 HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 18:00 7:2
72 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 09:30 7:6 PSM
15 HS Rīga 2007/08 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 28.09.2019. 10:45 6:2
19 LSSS - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 28.09.2019. 11:45 3:5
16 Kauno Baltu Ainiai - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Vilnius Arena 28.09.2019. 12:00 1:7
15 HS Mogo 07 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 28.09.2019. 12:45 2:9
18 BHC 37 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 28.09.2019. 14:00 9:1
17 DLSS - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Daugavpils ledus halle 28.09.2019. 14:30 10:4
21 HS Mogo 07/08 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mogo ledus halle 28.09.2019. 14:30 1:5
17 Ogre Juniors - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 28.09.2019. 15:00 6:0
22 HS Rīga 2009 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 28.09.2019. 15:45 11:0
16 JLSS U-13 A - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 28.09.2019. 15:45 1:3
20 HS Kurbads - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Kurbads ledus halle 28.09.2019. 16:15 9:2
23 Prizma/Pārdaugava - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Volvo SC ledus halle 28.09.2019. 17:00 2:10
18 Pārdaugava 07 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 28.09.2019. 17:15 4:5
31 HS Rīga 2009 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 05.10.2019. 10:45 6:8
23 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 05.10.2019. 11:45 4:2
30 HS Mogo 07/08 - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 05.10.2019. 12:45 2:20
26 DLSS - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Daugavpils ledus halle 05.10.2019. 14:45 7:1
28 Mārupes HS - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 05.10.2019. 14:45 1:7
33 Baltie Vilki - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Inbox.lv ledus halle 05.10.2019. 15:00 6:1
20 HS Rīga 2008 - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 05.10.2019. 15:15 5:2
24 Valmieras HK - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.10.2019. 16:30 7:3
25 HS Rīga 2007/08 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 05.10.2019. 17:00 3:6
22 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 05.10.2019. 17:30 3:4
27 BHC 37 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Inbox.lv ledus halle 05.10.2019. 19:00 7:3
32 Prizma/Pārdaugava - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
LOC ledus halle 06.10.2019. 14:00 4:5 PSM
21 Mārupes HS - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 07.10.2019. 15:00 9:3
36 Mārupes HS - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Arēna Rīga 09.10.2019. 15:00 0:5
39 HS Rīga 2009 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 12.10.2019. 10:45 6:0
40 Prizma/Pārdaugava - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 12.10.2019. 12:15 0:5
29 HC Klaipeda - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 12.10.2019. 12:30 2:4
34 HS Rīga 2007/08 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 12.10.2019. 12:30 3:2
26 HS Mogo 07 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 12.10.2019. 12:45 1:8
37 Jūrmalas SS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 12.10.2019. 14:00 1:4
27 JLSS U-13 A - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 12.10.2019. 14:15 2:1
28 Ogre Juniors - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 12.10.2019. 14:15 4:3 PSM
38 HS Mogo 07/08 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 12.10.2019. 14:30 0:11
42 HK Venta 2002 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Ventspils OC ledus halle 12.10.2019. 15:45 6:2
35 BHC 37 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Inbox.lv ledus halle 12.10.2019. 16:00 3:2 PSM
25 HK Tukums - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 12.10.2019. 16:30 0:9
41 Baltie Vilki - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 13.10.2019. 14:00 2:3
34 HS Rīga 2008 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 10:45 8:6
32 LSSS - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 19.10.2019. 11:30 6:2
43 HS Rīga 2007/08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 12:30 1:4
84 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 19.10.2019. 12:45 2:3
33 Valmieras HK - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.10.2019. 13:15 10:1
49 Baltie Vilki - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Inbox.lv ledus halle 19.10.2019. 14:00 7:1
44 Mārupes HS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 19.10.2019. 14:15 1:3
47 HS Rīga 2009 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 19.10.2019. 14:15 2:0
48 Prizma/Pārdaugava - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 15:45 0:1
30 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 19.10.2019. 17:00 4:3
45 Jūrmalas SS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 17:00 5:11
51 LSSS 2 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 19.10.2019. 17:00 2:8
46 HS Mogo 07/08 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mogo ledus halle 19.10.2019. 17:15 1:7
31 Pārdaugava 07 - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 17:30 16:6
35 JLSS U-13 A - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 12:45 5:6
19 Mārupes HS - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Arēna Rīga 23.10.2019. 15:00 0:3
53 Jūrmalas SS - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 14:45 2:5
55 HS Rīga 2009 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 27.10.2019. 16:15 4:6
61 BHC 37 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Inbox.lv ledus halle 30.10.2019. 17:00 2:1 PSM
52 HS Rīga 2007/08 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 02.11.2019. 10:45 4:0
59 LSSS 2 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
LOC ledus halle 02.11.2019. 12:00 3:2
41 HS Mogo 07 - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 02.11.2019. 12:45 2:10
42 JLSS U-13 A - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 02.11.2019. 14:15 0:4
57 Baltie Vilki - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 02.11.2019. 14:15 4:7
60 HS Kurbads - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Kurbads ledus halle 02.11.2019. 14:15 1:7
54 HS Mogo 07/08 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 02.11.2019. 14:30 3:9
56 Prizma/Pārdaugava - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Volvo SC ledus halle 02.11.2019. 15:45 2:7
58 HK Venta 2002 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 02.11.2019. 15:45 2:4
39 HK Tukums - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 02.11.2019. 17:00 2:5
29 Jūrmalas SS - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 17:15 1:2
45 HS Rīga 2008 - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 09.11.2019. 10:45 8:9
44 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 09.11.2019. 12:00 5:3
62 HS Rīga 2007/08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 09.11.2019. 12:30 4:2
63 HS Mogo 07/08 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mogo ledus halle 09.11.2019. 12:45 1:6
46 Mārupes HS - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 09.11.2019. 13:15 1:5
67 HK Venta 2002 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Ventspils OC ledus halle 09.11.2019. 13:15 1:6
64 HS Rīga 2009 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 09.11.2019. 14:15 2:3 PSM
69 HS Kurbads - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Kurbads ledus halle 09.11.2019. 14:15 5:0
43 HK Tukums - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 09.11.2019. 16:00 2:3 PSM
71 HS Rīga 2007/08 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 16.11.2019. 11:15 15:1
48 Pārdaugava 07 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 12:15 4:2
76 HS Kurbads - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 16.11.2019. 12:30 5:1
47 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 16.11.2019. 12:45 3:0
50 HS Mogo 07 - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2019. 12:45 4:7
72 HS Rīga 2009 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 16.11.2019. 13:00 2:3
49 Brocēnu NBJSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 16.11.2019. 13:45 1:9
73 Prizma/Pārdaugava - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 14:00 1:0
78 JLSS U-13 B - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 16.11.2019. 15:30 0:3
74 HK Venta 2002 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 16.11.2019. 15:45 2:13
77 Pārdaugava 08 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 16.11.2019. 18:00 3:4
90 Baltie Vilki - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 17.11.2019. 12:30 3:4
79 HS Rīga 2009 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Hokeja halle Rīga 23.11.2019. 10:45 2:1 PSM
83 LSSS 2 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 23.11.2019. 12:15 2:5
52 HS Rīga 2008 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 23.11.2019. 12:30 8:2
84 HS Kurbads - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Kurbads ledus halle 23.11.2019. 12:30 5:6
54 HC Klaipeda - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 23.11.2019. 12:45 0:6
86 JLSS U-13 B - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Jelgavas ledus halle 23.11.2019. 13:30 2:5
55 LSSS - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.11.2019. 14:00 2:1
81 Baltie Vilki - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 23.11.2019. 14:00 1:4
53 Mārupes HS - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.11.2019. 14:15 10:2
85 Pārdaugava 08 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 23.11.2019. 14:30 3:4 PSM
82 HK Venta 2002 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Ventspils OC ledus halle 23.11.2019. 15:45 3:1
87 HS Mogo 08 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 23.11.2019. 16:15 3:4
80 Prizma/Pārdaugava - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Volvo SC ledus halle 23.11.2019. 16:45 3:2
51 Valmieras HK - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 23.11.2019. 17:15 4:0
88 BHC 37 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 28.11.2019. 17:00 1:0
58 LSSS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 30.11.2019. 11:45 2:3
94 Pārdaugava 08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 30.11.2019. 12:15 1:4
56 HC Klaipeda - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 30.11.2019. 12:45 3:4
60 Ogre Juniors - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 30.11.2019. 12:45 2:0
95 JLSS U-13 B - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 30.11.2019. 13:15 1:6
92 LSSS 2 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 30.11.2019. 13:30 3:7
57 Valmieras HK - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 30.11.2019. 13:35 5:4 PSM
97 SLRA Vilnius - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 30.11.2019. 13:45 14:2
59 Pārdaugava 07 - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 30.11.2019. 14:00 10:6
93 HS Kurbads - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 30.11.2019. 14:15 7:1
91 HK Venta 2002 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Ventspils OC ledus halle 30.11.2019. 15:15 14:1
89 Prizma/Pārdaugava - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 30.11.2019. 15:45 0:4
96 HS Mogo 08 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 30.11.2019. 16:15 2:4
40 Brocēnu NBJSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 01.12.2019. 12:00 2:5
66 Kauno Baltu Ainiai - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 01.12.2019. 14:00 6:2
105 SLRA Vilnius - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Vilnius Arena 07.12.2019. 12:00 6:4
106 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 12:15 1:7
61 HS Mogo 07 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 07.12.2019. 12:45 0:4
100 LSSS 2 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 07.12.2019. 13:00 2:13
62 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 07.12.2019. 13:45 3:8
103 JLSS U-13 B - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 14:15 1:0
104 HS Mogo 08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 07.12.2019. 14:30 2:6
38 HS Rīga 2008 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 15:30 6:2
102 Pārdaugava 08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45 5:3
63 HK Tukums - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 16:15 1:7
101 HS Kurbads - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 07.12.2019. 18:00 8:1
110 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 14:15 3:1
68 LSSS 2 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 15:45 1:8
68 LSSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 14.12.2019. 11:45 5:4
65 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 14.12.2019. 12:45 1:3
114 Talsu NSS/THK - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 14.12.2019. 14:00 4:11
115 Kauno Baltu Ainiai - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volkswagen ledus halle 14.12.2019. 14:00 9:3
109 HS Kurbads - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 14.12.2019. 14:15 8:0
112 HS Mogo 08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 14.12.2019. 14:30 2:1
113 SLRA Vilnius - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 14.12.2019. 15:15 10:1
110 Pārdaugava 08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 14.12.2019. 15:45 2:3
111 JLSS U-13 B - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Jelgavas ledus halle 15.12.2019. 14:00 7:2
152 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 15.12.2019. 14:00 0:8
70 HS Rīga 2008 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 21.12.2019. 10:30 1:2
116 LSSS 2 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 21.12.2019. 11:45 3:6
120 HS Mogo 08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 21.12.2019. 12:45 0:4
121 SLRA Vilnius - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 21.12.2019. 13:00 4:0
71 Valmieras HK - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 21.12.2019. 13:15 6:1
119 JLSS U-13 B - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Jelgavas ledus halle 21.12.2019. 13:15 4:2
123 Kauno Baltu Ainiai - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 21.12.2019. 14:00 8:1
74 Mārupes HS - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 21.12.2019. 14:15 8:1
122 Talsu NSS/THK - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 21.12.2019. 15:00 3:5
124 DLSS - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Daugavpils ledus halle 21.12.2019. 15:15 1:6
118 Pārdaugava 08 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 21.12.2019. 15:45 9:2
73 HK Tukums - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 21.12.2019. 16:30 6:4
50 HK Venta 2002 - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 03.01.2020. 17:00 2:7
107 HK Venta 2002 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 04.01.2020. 13:15 4:3 PSM
65 Prizma/Pārdaugava - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 04.01.2020. 14:30 1:7
70 Pārdaugava 08 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 04.01.2020. 16:15 5:0
69 Pārdaugava 07 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 05.01.2020. 15:00 11:1
125 HS Kurbads - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Kurbads ledus halle 11.01.2020. 10:00 1:2
77 Brocēnu NBJSS - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 11.01.2020. 12:00 5:1
78 Pārdaugava 07 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 11.01.2020. 12:15 2:4
37 HC Klaipeda - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Klaipēda 11.01.2020. 12:30 6:4
129 SLRA Vilnius - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 11.01.2020. 12:45 11:2
130 Talsu NSS/THK - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 11.01.2020. 12:45 2:4
132 DLSS - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Daugavpils ledus halle 11.01.2020. 13:00 3:2
127 JLSS U-13 B - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Jelgavas ledus halle 11.01.2020. 13:15 0:4
131 Kauno Baltu Ainiai - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 11.01.2020. 14:00 14:2
133 BHC 37 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 11.01.2020. 14:00 8:0
75 JLSS U-13 A - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 11.01.2020. 15:00 1:10
76 HS Mogo 07 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 11.01.2020. 16:15 2:5
126 Pārdaugava 08 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 11.01.2020. 16:15 12:1
128 HS Mogo 08 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 11.01.2020. 18:00 5:2
108 LSSS 2 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
LOC ledus halle 12.01.2020. 12:15 2:1 PSM
117 HS Kurbads - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 12.01.2020. 14:00 12:1
79 HS Rīga 2008 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 18.01.2020. 10:30 14:0
80 Valmieras HK - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 18.01.2020. 12:00 5:3
136 HS Mogo 08 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 18.01.2020. 12:45 7:0
81 LSSS - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 18.01.2020. 13:00 3:1
140 DLSS - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Daugavpils ledus halle 18.01.2020. 13:00 6:4
137 SLRA Vilnius - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Ozo ledus halle 18.01.2020. 13:30 7:2
83 Mārupes HS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 18.01.2020. 13:45 3:1
141 BHC 37 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 18.01.2020. 14:00 7:1
82 Pārdaugava 07 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 18.01.2020. 14:30 1:0
139 Kauno Baltu Ainiai - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 18.01.2020. 15:30 9:1
142 Mārupes HS - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mārupes Ledus Halle 18.01.2020. 15:30 1:10
134 Pārdaugava 08 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Volvo SC ledus halle 18.01.2020. 16:15 4:0
135 JLSS U-13 B - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 18.01.2020. 18:30 0:2
66 HS Mogo 07 - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 19.01.2020. 12:45 4:2
98 Baltie Vilki - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 19.01.2020. 14:30 4:3 PSM
64 Mārupes HS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 21.01.2020. 15:00 0:3
153 Mārupes HS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Mārupes Ledus Halle 23.01.2020. 17:15 0:3
75 LSSS 2 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 24.01.2020. 18:15 2:10
145 SLRA Vilnius - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Ozo ledus halle 25.01.2020. 11:00 3:2
146 Talsu NSS/THK - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Talsu hokeja halle 25.01.2020. 12:30 8:4
150 Mārupes HS - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Arēna Rīga 25.01.2020. 12:30 0:6
148 DLSS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Daugavpils ledus halle 25.01.2020. 13:00 4:1
85 JLSS U-13 A - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 25.01.2020. 13:15 2:7
147 Kauno Baltu Ainiai - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 25.01.2020. 14:00 5:1
149 BHC 37 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Inbox.lv ledus halle 25.01.2020. 14:30 8:0
143 JLSS U-13 B - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 25.01.2020. 15:00 2:3 PSM
88 Mārupes HS - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 25.01.2020. 15:30 6:5 PSM
86 HS Mogo 07 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 25.01.2020. 16:15 2:7
151 Jūrmalas SS - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 25.01.2020. 16:15 13:1
87 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 25.01.2020. 17:45 4:3
144 HS Mogo 08 - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
Mogo ledus halle 25.01.2020. 18:00 1:2
99 HK Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Ventspils OC ledus halle 30.01.2020. 15:00 6:7
90 Brocēnu NBJSS - JLSS U-13 A 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 01.02.2020. 12:00 6:2
91 HK Tukums - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 01.02.2020. 12:00 0:6
93 HS Rīga 2008 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 01.02.2020. 13:30 4:1
89 HC Klaipeda - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 01.02.2020. 14:00 9:4
92 Mārupes HS - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 01.02.2020. 14:15 4:7
138 Talsu NSS/THK - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
Talsu hokeja halle 02.02.2020. 12:00 2:3 PSM
207 BHC 37 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 02.02.2020. 12:30 2:3
204 HS Kurbads - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Kurbads ledus halle 08.02.2020. 10:00 1:2 PSM
205 HS Rīga 2009 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 08.02.2020. 12:15 5:1
202 SLRA Vilnius - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 08.02.2020. 12:30 6:7 PSM
98 Ogre Juniors - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.02.2020. 12:40 3:4 PSM
95 HS Mogo 07 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 08.02.2020. 12:45 5:4 PSM
97 Pārdaugava 07 - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 08.02.2020. 14:00 6:0
301 Baltie Vilki - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Inbox.lv ledus halle 08.02.2020. 14:00 3:1
94 JLSS U-13 A - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 08.02.2020. 14:30 6:4
201 Kauno Baltu Ainiai - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 08.02.2020. 15:15 3:5
303 LSSS 2 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa LOC ledus halle 08.02.2020. 15:30 4:3
302 HS Mogo 07/08 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mogo ledus halle 08.02.2020. 16:45 0:9
96 Valmieras HK - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.02.2020. 17:30 9:2
304 JLSS U-13 B - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Jelgavas ledus halle 08.02.2020. 18:45 3:2
99 HC Klaipeda - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 09.02.2020. 12:15 1:4
310 Mārupes HS - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Arēna Rīga 13.02.2020. 15:00 3:1
101 LSSS - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 15.02.2020. 11:30 1:8
104 HS Rīga 2008 - HS Mogo 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 15.02.2020. 11:45 10:0
103 Mārupes HS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 15.02.2020. 12:30 8:1
208 DLSS - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Daugavpils ledus halle 15.02.2020. 12:45 2:5
100 Valmieras HK - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 15.02.2020. 13:15 0:4
308 Talsu NSS/THK - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Talsu hokeja halle 15.02.2020. 14:00 4:2
102 HC Klaipeda - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 15.02.2020. 14:15 4:2
306 Baltie Vilki - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Inbox.lv ledus halle 15.02.2020. 14:15 10:2
305 HK Venta 2002 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Ventspils OC ledus halle 15.02.2020. 14:30 3:4
307 HS Mogo 07/08 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mogo ledus halle 15.02.2020. 17:30 0:6
209 HS Mogo 08 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Mogo ledus halle 16.02.2020. 11:00 0:3
105 HK Tukums - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 16.02.2020. 11:45 1:4
212 HS Rīga 2007/08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 22.02.2020. 11:15 2:4
107 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 22.02.2020. 12:30 5:8
309 Talsu NSS/THK - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Talsu hokeja halle 22.02.2020. 12:30 4:0
213 SLRA Vilnius - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 22.02.2020. 12:30 5:4
211 HS Mogo 08 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Mogo ledus halle 22.02.2020. 12:45 4:6
106 JLSS U-13 A - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 22.02.2020. 13:15 5:4 PSM
109 Pārdaugava 07 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 22.02.2020. 14:45 8:0
214 Pārdaugava 08 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volvo SC ledus halle 22.02.2020. 16:15 5:6
108 HK Tukums - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 22.02.2020. 16:30 3:6
215 HS Kurbads - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Kurbads ledus halle 22.02.2020. 17:45 7:5
67 Valmieras HK - HS Rīga 2008 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 25.02.2020. 17:30 2:3
219 BHC 37 - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 29.02.2020. 10:30 2:0
314 LSSS 2 - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa LOC ledus halle 29.02.2020. 11:45 12:4
36 HS Rīga 2008 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 29.02.2020. 12:15 3:5
218 SLRA Vilnius - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 29.02.2020. 13:45 2:5
313 Mārupes HS - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mārupes Ledus Halle 29.02.2020. 14:15 1:2
315 HK Venta 2002 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Ventspils OC ledus halle 29.02.2020. 15:30 6:3
216 Jūrmalas SS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Majoru SLS 29.02.2020. 16:00 4:5 PSM
217 Kauno Baltu Ainiai - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 29.02.2020. 16:30 11:2
316 Prizma/Pārdaugava - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Volvo SC ledus halle 29.02.2020. 17:00 4:9
220 HS Mogo 08 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Mogo ledus halle 29.02.2020. 17:15 0:7
311 Baltie Vilki - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Inbox.lv ledus halle 01.03.2020. 14:00 4:1 PL
222 DLSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Daugavpils ledus halle 07.03.2020. 10:15 5:7
318 LSSS 2 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa LOC ledus halle 07.03.2020. 12:00 0:4
319 HS Mogo 07/08 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mogo ledus halle 07.03.2020. 12:45 2:3
317 HK Venta 2002 - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Ventspils OC ledus halle 07.03.2020. 13:15 3:5
223 HS Rīga 2009 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 07.03.2020. 15:30 4:1
225 Pārdaugava 08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volvo SC ledus halle 07.03.2020. 17:45 2:3 PSM
221 HS Kurbads - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Kurbads ledus halle 07.03.2020. 18:00 6:5 PSM
226 BHC 37 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 14.03.2020.
323 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Talsu hokeja halle 14.03.2020. 12:30
321 JLSS U-13 B - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Jelgavas ledus halle 14.03.2020. 13:15
227 Jūrmalas SS - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Majoru SLS 14.03.2020. 13:30
229 DLSS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Daugavpils ledus halle 14.03.2020. 13:30
324 Prizma/Pārdaugava - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Volvo SC ledus halle 14.03.2020. 14:30
230 Pārdaugava 08 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volvo SC ledus halle 14.03.2020. 16:15
322 Baltie Vilki - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Inbox.lv ledus halle 14.03.2020. 16:30
203 Pārdaugava 08 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volvo SC ledus halle 15.03.2020. 16:30
224 HS Rīga 2007/08 - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 17.03.2020. 12:15
244 HS Kurbads - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Kurbads ledus halle 18.03.2020. 16:00
312 HK Venta 2002 - JLSS U-13 B 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Ventspils OC ledus halle 20.03.2020. 18:00
206 Kauno Baltu Ainiai - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 21.03.2020.
210 Jūrmalas SS - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Majoru SLS 21.03.2020.
320 Prizma/Pārdaugava - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Volvo SC ledus halle 21.03.2020. 17:00
228 Kauno Baltu Ainiai - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 25.03.2020.
325 Mārupes HS - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Mārupes Ledus Halle 28.03.2020.
326 Talsu NSS/THK - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Talsu hokeja halle 28.03.2020.
327 JLSS U-13 B - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa Jelgavas ledus halle 28.03.2020.
328 LSSS 2 - Prizma/Pārdaugava 2019/2020: LBJČH: U13: D grupa LOC ledus halle 28.03.2020.
231 HS Kurbads - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Kurbads ledus halle 28.03.2020.
232 Pārdaugava 08 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volvo SC ledus halle 28.03.2020.
233 HS Rīga 2009 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 28.03.2020.
234 HS Rīga 2007/08 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 28.03.2020.
235 HS Mogo 08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Mogo ledus halle 28.03.2020.
236 DLSS - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Daugavpils ledus halle 18.04.2020.
237 BHC 37 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 18.04.2020.
238 Kauno Baltu Ainiai - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Volkswagen ledus halle 18.04.2020.
239 SLRA Vilnius - HS Rīga 2007/08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 18.04.2020.
240 HS Rīga 2009 - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 18.04.2020.
241 SLRA Vilnius - HS Mogo 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Ozo ledus halle 25.04.2020.
242 Jūrmalas SS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Majoru SLS 25.04.2020.
243 BHC 37 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Inbox.lv ledus halle 25.04.2020.
245 HS Rīga 2007/08 - Pārdaugava 08 2019/2020: LBJČH: U13: C grupa Hokeja halle Rīga 25.04.2020.
1 HK MOGO - HK Kurbads 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 07.09.2019. 14:30 3:5
2 Prizma/IHS - HK Kurbads 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 10.09.2019. 19:00 4:10
3 HK Liepāja - HK MOGO 2019/2020: OHL LOC ledus halle 11.09.2019. 19:30 2:6
4 HK Zemgale LLU - HK Olimp 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 11.09.2019. 19:30 4:3 PSM
7 Prizma/IHS - HK Liepāja 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 14.09.2019. 13:00 3:5
8 HK MOGO - HK Olimp 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 14.09.2019. 13:30 2:3 PL
5 HK Kurbads - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 14.09.2019. 15:00 3:2 PL
6 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 14.09.2019. 17:00 4:1
9 HK Dinaburga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 18.09.2019. 19:00 1:6
11 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 18.09.2019. 19:00 3:1
10 HK MOGO - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 18.09.2019. 19:15 4:2
12 HK Olimp - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 21.09.2019. 17:30 7:0
14 HK Kurbads - HK Liepāja 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 25.09.2019. 19:00 3:2 PSM
16 HK Dinaburga - HK Olimp 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 25.09.2019. 19:00 0:5
13 HK MOGO - HS Rīga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 25.09.2019. 19:15 0:2
15 HK Zemgale LLU - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 25.09.2019. 19:30 6:2
18 HS Rīga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 28.09.2019. 13:00 0:4
17 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL LOC ledus halle 28.09.2019. 14:00 3:2 PSM
19 HK Dinaburga - HK MOGO 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 28.09.2019. 17:00 1:4
20 HK Olimp - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 28.09.2019. 17:30 4:0
22 HK Kurbads - HS Rīga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 02.10.2019. 19:00 9:4
23 HK MOGO - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 02.10.2019. 19:15 10:3
21 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 02.10.2019. 19:30 4:5
24 HK Liepāja - HK MOGO 2019/2020: OHL LOC ledus halle 05.10.2019. 14:00 1:0
25 HK Dinaburga - HS Rīga 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 05.10.2019. 17:07 4:2
26 HK Olimp - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Arēna Rīga 06.10.2019. 17:00 3:2 PL
29 HK Olimp - HK MOGO 2019/2020: OHL Arēna Rīga 08.10.2019. 19:30 3:1
27 HK Dinaburga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 09.10.2019. 19:00 1:6
28 HK Liepāja - Prizma/IHS 2019/2020: OHL LOC ledus halle 09.10.2019. 19:38 6:1
30 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 10.10.2019. 19:15 4:8
33 HK Liepāja - HS Rīga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 12.10.2019. 14:00 8:1
34 HK Kurbads - HK Olimp 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 12.10.2019. 15:00 3:2 PSM
31 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 12.10.2019. 17:00 1:7
32 HK Dinaburga - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 12.10.2019. 17:00 6:3
35 Prizma/IHS - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 15.10.2019. 19:00 4:7
37 HS Rīga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 17.10.2019. 19:15 1:2
38 Prizma/IHS - HS Rīga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 19.10.2019. 13:00 1:5
40 HK Liepāja - HK Olimp 2019/2020: OHL LOC ledus halle 19.10.2019. 14:00 1:3
39 HK Zemgale LLU - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 19.10.2019. 16:00 5:1
41 Prizma/IHS - HS Rīga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 22.10.2019. 19:00 5:4
42 HK Liepāja - HK Dinaburga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 23.10.2019. 19:30 8:3
43 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 23.10.2019. 19:30 2:5
47 HS Rīga - HK Olimp 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 26.10.2019. 13:00 0:6
45 HK MOGO - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 26.10.2019. 13:30 7:1
46 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 26.10.2019. 15:00 6:0
44 HK Dinaburga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 26.10.2019. 17:00 0:5
48 Prizma/IHS - HK Kurbads 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 29.10.2019. 19:00 2:5
49 HK MOGO - HK Liepāja 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 30.10.2019. 19:15 5:1
50 HK Zemgale LLU - HK Olimp 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 30.10.2019. 19:30 5:1
51 HS Rīga - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 31.10.2019. 19:15 1:2
53 Prizma/IHS - HK Liepāja 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 02.11.2019. 13:00 5:6 PL
52 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 02.11.2019. 17:00 2:4
54 HK MOGO - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 12.11.2019. 19:15 3:2 PSM
56 HK Olimp - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 13.11.2019. 19:00 7:3
55 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL LOC ledus halle 13.11.2019. 19:30 2:3
79 HK Kurbads - HS Rīga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 14.11.2019. 19:00 9:0
58 HK Liepāja - HS Rīga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 16.11.2019. 14:00 5:3
59 HK Kurbads - HK Olimp 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 16.11.2019. 15:00 1:3
60 HK Dinaburga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 20.11.2019. 19:00 2:9
137 HK Liepāja - HK Olimp 2019/2020: OHL LOC ledus halle 20.11.2019. 19:30 3:1
62 HS Rīga - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 21.11.2019. 19:15 5:4
63 HK MOGO - HS Rīga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 23.11.2019. 13:30 6:1
64 HK Kurbads - HK Liepāja 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 23.11.2019. 15:00 3:4
65 HK Zemgale LLU - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 23.11.2019. 16:00 1:3
66 HK Dinaburga - HK Olimp 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 23.11.2019. 17:00 3:4
67 Prizma/IHS - HS Rīga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 26.11.2019. 19:00 7:3
69 HK Kurbads - HK MOGO 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 27.11.2019. 19:00 2:5
68 HK Zemgale LLU - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 27.11.2019. 19:30 9:4
70 HK Liepāja - HK Olimp 2019/2020: OHL LOC ledus halle 27.11.2019. 19:30 0:4
73 HS Rīga - HK Liepāja 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 30.11.2019. 13:00 3:2 PSM
71 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 30.11.2019. 13:30 0:6
72 HK Dinaburga - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 30.11.2019. 17:00 2:3 PL
74 HK Olimp - HK Kurbads 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 30.11.2019. 17:30 6:2
75 HK Dinaburga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 04.12.2019. 19:00 1:6
76 HK Olimp - HK MOGO 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 04.12.2019. 19:00 5:1
77 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 05.12.2019. 19:15 3:1
57 HS Rīga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 13:00 2:6
81 Prizma/IHS - HK Olimp 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 13:00 3:6
80 HK Dinaburga - HK MOGO 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 07.12.2019. 17:00 4:5
78 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 17:08 3:4
82 Prizma/IHS - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 14.12.2019. 13:00 1:2
36 HK Olimp - HK Kurbads 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 14.12.2019. 19:30 3:1
86 HK Olimp - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 18.12.2019. 18:45 3:1
83 HK Kurbads - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 18.12.2019. 19:00 9:2
85 HK Dinaburga - HS Rīga 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 18.12.2019. 19:00 4:0
84 HK MOGO - HK Liepāja 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 18.12.2019. 19:15 5:0
87 Prizma/IHS - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 21.12.2019. 13:00 1:7
90 HS Rīga - HK MOGO 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 21.12.2019. 13:00 3:6
88 HK Liepāja - HK Kurbads 2019/2020: OHL LOC ledus halle 21.12.2019. 14:00 2:1
89 HK Olimp - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 21.12.2019. 17:30 3:2 PSM
91 Prizma/IHS - HK MOGO 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 07.01.2020. 19:00 3:6
92 HK Liepāja - HK Dinaburga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 08.01.2020. 19:30 6:2
93 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 08.01.2020. 19:30 3:1
95 HK MOGO - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 11.01.2020. 13:30 7:0
96 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 11.01.2020. 15:00 5:4 PL
94 HK Olimp - HS Rīga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 11.01.2020. 17:45 7:4
98 HK Kurbads - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 15.01.2020. 19:00 9:2
99 HK MOGO - HK Liepāja 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 15.01.2020. 19:15 7:6
100 HK Zemgale LLU - HK Olimp 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 15.01.2020. 19:30 3:2 PL
101 HS Rīga - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 16.01.2020. 19:15 1:2
104 HS Rīga - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 18.01.2020. 13:00 2:3
103 HK Kurbads - HK MOGO 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 18.01.2020. 15:00 9:1
102 HK Olimp - HK Liepāja 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 18.01.2020. 17:30 2:3 PSM
106 HK MOGO - HK Kurbads 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 22.01.2020. 19:15 3:5
105 HK Zemgale LLU - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 22.01.2020. 19:30 2:3 PL
107 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 25.01.2020. 13:30 4:3
108 HK Liepāja - HS Rīga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 25.01.2020. 14:00 7:0
110 Prizma/IHS - HK Olimp 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 28.01.2020. 19:00 2:5
113 HK Kurbads - HS Rīga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 29.01.2020. 19:00 4:1
112 HK MOGO - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 29.01.2020. 19:15 5:4 PSM
111 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 29.01.2020. 19:30 3:4
114 HK MOGO - HS Rīga 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 01.02.2020. 13:30 6:1
116 HK Zemgale LLU - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 01.02.2020. 16:00 1:2
117 HK Dinaburga - HK Olimp 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 01.02.2020. 17:00 0:W
118 Prizma/IHS - HK Liepāja 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 11.02.2020. 19:00 3:6
119 HK Kurbads - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 12.02.2020. 19:00 8:1
120 HK MOGO - HK Olimp 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 12.02.2020. 19:15 6:4
123 Prizma/IHS - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 15.02.2020. 13:00 6:5
121 HK Liepāja - HK Kurbads 2019/2020: OHL LOC ledus halle 15.02.2020. 14:00 3:4
124 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 15.02.2020. 16:00 7:5
126 HK Kurbads - Prizma/IHS 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 19.02.2020. 19:00 9:3
127 HK MOGO - HK Olimp 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 19.02.2020. 19:15 3:1
125 HK Liepāja - HK Dinaburga 2019/2020: OHL LOC ledus halle 19.02.2020. 19:30 7:1
128 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 22.02.2020. 16:00 8:1
129 HK MOGO - HK Kurbads 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 26.02.2020. 19:15 5:6 PSM
130 HK Olimp - HS Rīga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 27.02.2020. 19:00 3:0
132 HK Liepāja - Prizma/IHS 2019/2020: OHL LOC ledus halle 29.02.2020. 14:00 4:2
133 HS Rīga - HK MOGO 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 29.02.2020. 14:45 1:3
131 HK Dinaburga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 29.02.2020. 17:00 2:5
134 Prizma/IHS - HK Olimp 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 03.03.2020. 19:00 3:4 PL
135 HK Kurbads - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 04.03.2020. 19:00 8:1
136 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Mogo ledus halle 04.03.2020. 19:15 2:1
61 HK Olimp - HK Liepāja 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 05.03.2020. 19:15 3:1
138 HS Rīga - HK Dinaburga 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 07.03.2020. 13:00 1:7
139 Prizma/IHS - HK MOGO 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 07.03.2020. 13:00 2:7
109 HK Kurbads - HK Olimp 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 07.03.2020. 15:00 3:1
140 Prizma/IHS - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 10.03.2020. 19:00 4:12
115 HK Kurbads - HK Liepāja 2019/2020: OHL Kurbads ledus halle 11.03.2020. 19:00 3:2
122 HS Rīga - HK Olimp 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 12.03.2020. 19:15 1:4
97 HK Olimp - HS Rīga 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 14.03.2020. 17:00 0:0
6 HC Klaipeda - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 07.09.2019. 15:15 3:7
3 HS Kurbads - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 07.09.2019. 18:00 12:0
4 DLSS 2009 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 08.09.2019. 11:45 3:2
2 Brocēnu NBJSS - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2019. 12:00 4:3 PSM
5 SLRA Vilnius - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 08.09.2019. 12:00 4:3 PSM
4 DLSS 2010 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Daugavpils ledus halle 08.09.2019. 13:30 7:4
1 Hockey Punks - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 08.09.2019. 13:45 2:8
1 HS Rīga 2009 U11 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2019. 14:00 3:2 PSM
2 MHK Rīga 11 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Hokeja halle Rīga 08.09.2019. 15:30 1:4
5 BHC 37 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 08.09.2019. 16:00 9:1
6 HK Tukums - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Tukuma ledus halle 08.09.2019. 16:00 7:13
11 HS Rīga 2009 U11 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 15.09.2019. 10:00 1:2
11 BHC 37 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 15.09.2019. 10:00 13:4
8 MHK Rīga 11 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 15.09.2019. 11:30 1:12
114 Ogre Juniors - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 15.09.2019. 12:00 18:4
7 LSSS - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 15.09.2019. 12:15 5:3
10 JLSS U-11 A - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 15.09.2019. 12:45 4:1
13 HS Mogo 10 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 15.09.2019. 12:45 2:6
8 DLSS 2009 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 15.09.2019. 13:00 6:2
12 HK Tukums - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 15.09.2019. 13:00 14:4
9 SLRA Vilnius - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 15.09.2019. 13:45 4:3
14 JLSS U-11 B - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 15.09.2019. 14:30 1:10
10 DLSS 2010 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Daugavpils ledus halle 15.09.2019. 15:00 4:1
12 HS Rīga 2010-1 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 21.09.2019. 13:45 8:3
15 HC Klaipeda - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Klaipēda 22.09.2019. 3:5
13 HS Rīga 2009 U11 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 10:00 3:2
21 HS Rīga 2010-2 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 11:30 5:7
16 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 12:00 1:10
14 HS Mogo 09 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 22.09.2019. 12:45 2:5
18 DLSS 2009 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 22.09.2019. 13:00 4:3
15 Talsu NSS/THK - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 22.09.2019. 13:00 6:18
18 HK Tukums - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 22.09.2019. 13:00 8:9 PSM
19 HS Mogo 10 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 22.09.2019. 14:15 5:8
17 Mārupes HS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 22.09.2019. 14:30 1:11
17 BHC 37 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 22.09.2019. 14:30 1:4
16 DLSS 2010 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Daugavpils ledus halle 22.09.2019. 15:00 10:2
20 JLSS U-11 B - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Jelgavas ledus halle 22.09.2019. 15:15 4:5
22 HS Rīga 2010-2 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 10:15 4:3
23 HS Rīga 2010-1 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 11:45 5:3
23 Valmieras HK - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2019. 12:00 7:5
25 LSSS 2 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 29.09.2019. 12:15 1:17
19 Baltijas Vilki - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 29.09.2019. 12:30 3:2
24 Pārdaugava 10 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 12:30 1:3
21 HS Mogo 09 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 29.09.2019. 12:45 3:4 PSM
28 Ogre Juniors - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 29.09.2019. 13:30 12:2
20 Brocēnu NBJSS - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2019. 13:45 3:11
24 HK Venta 2002 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ventspils OC ledus halle 29.09.2019. 14:15 5:6 PSM
26 HS Kurbads - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 29.09.2019. 15:30 13:4
27 Prizma/Pārdaugava U10 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 15:30 13:2
106 HC Klaipeda - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 05.10.2019. 16:30 7:4
27 DLSS 2009 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2019. 11:45 2:1 PSM
30 Brocēnu NBJSS - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2019. 12:00 6:7
35 MHK Rīga 11 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Hokeja halle Rīga 06.10.2019. 12:00 1:6
31 LSSS 2 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
LOC ledus halle 06.10.2019. 12:15 3:2
33 Prizma/Pārdaugava U10 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 12:15 2:9
28 HS Mogo 09 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 06.10.2019. 12:45 4:5 PSM
29 Hockey Punks - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 06.10.2019. 13:00 2:3 PSM
32 HS Kurbads - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Kurbads ledus halle 06.10.2019. 13:00 8:11
30 HK Venta 2002 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 06.10.2019. 13:15 4:2
25 HS Rīga 2010-1 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 06.10.2019. 13:30 7:1
26 JLSS U-11 A - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 06.10.2019. 14:30 2:6
29 Mārupes HS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 06.10.2019. 14:30 4:13
34 Ogre Juniors - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2019. 15:30 12:4
34 HS Rīga 2009 U11 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2019. 11:45 12:1
36 HK Tukums - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Tukuma ledus halle 13.10.2019. 12:00 5:8
42 LSSS 2 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 13.10.2019. 12:15 4:8
31 Pārdaugava 10 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2019. 12:30 0:4
35 HS Mogo 09 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 13.10.2019. 12:45 2:1
38 JLSS U-11 B - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Jelgavas ledus halle 13.10.2019. 12:45 0:6
32 HS Rīga 2010-1 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2019. 13:15 8:3
41 HK Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 13.10.2019. 13:15 3:4
40 Valmieras HK - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes OC ledus halle 13.10.2019. 13:35 4:2
37 HS Mogo 10 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 13.10.2019. 14:15 0:7
33 JLSS U-11 A - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 13.10.2019. 14:30 3:1
39 HS Rīga 2010-2 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2019. 14:45 13:0
39 HS Rīga 2010-1 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.10.2019. 11:15 17:2
41 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 20.10.2019. 12:00 2:3 PSM
46 Ogre Juniors - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes ledus halle 20.10.2019. 12:00 5:6
47 Talsu NSS/THK - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Talsu hokeja halle 20.10.2019. 12:00 3:5
38 Pārdaugava 10 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 12:30 5:4
43 Hockey Punks - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ozo ledus halle 20.10.2019. 13:00 8:4
40 JLSS U-11 A - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 14:30 2:3
49 BHC 37 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 20.10.2019. 14:30 6:4
44 HS Kurbads - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Kurbads ledus halle 20.10.2019. 15:30 6:7 PSM
37 SLRA Vilnius - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Vilnius Arena 20.10.2019. 16:00 2:5
45 Prizma/Pārdaugava U10 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 17:00 4:11
3 JLSS U-11 A - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.10.2019. 16:15 7:3
22 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 26.10.2019. 17:45 4:5
7 HS Mogo 10 - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 27.10.2019. 12:45 2:5
48 HS Rīga 2009 U11 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 27.10.2019. 14:45 5:1
43 Pārdaugava 09 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 15:00 6:0
53 MHK Rīga 11 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 03.11.2019. 11:00 3:12
54 Talsu NSS/THK - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 03.11.2019. 12:00 5:17
56 HK Tukums - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 03.11.2019. 12:00 12:5
44 Pārdaugava 09 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 12:30 2:3
47 HS Rīga 2010-1 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 03.11.2019. 12:30 5:3
55 JLSS U-11 B - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 03.11.2019. 12:45 1:3
45 SLRA Vilnius - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 03.11.2019. 13:00 0:W
52 Ogre Juniors - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes ledus halle 03.11.2019. 13:15 9:2
50 Hockey Punks - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 03.11.2019. 14:45 3:8
46 Pārdaugava 10 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 15:00 2:5
51 Prizma/Pārdaugava U10 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 16:30 4:3
48 DLSS 2010 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Daugavpils ledus halle 09.11.2019. 15:15 13:4
130 HC Klaipeda - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 09.11.2019. 19:15 4:6
51 Pārdaugava 09 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 10.11.2019. 10:30 7:0
53 HS Rīga 2010-1 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 10.11.2019. 11:15 3:1
54 Pārdaugava 10 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 10.11.2019. 12:15 5:4 PSM
60 HS Mogo 10 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 10.11.2019. 12:45 2:6
62 HS Rīga 2010-2 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 10.11.2019. 12:45 1:2
52 SLRA Vilnius - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 10.11.2019. 13:00 4:2
50 DLSS 2009 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 10.11.2019. 13:30 8:2
63 Valmieras HK - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes OC ledus halle 10.11.2019. 13:50 3:4 PSM
55 HS Rīga 2009 U11 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 10.11.2019. 14:15 4:1
61 JLSS U-11 B - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Jelgavas ledus halle 10.11.2019. 15:00 4:2
57 DLSS 2010 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 10.11.2019. 15:15 7:6
58 BHC 37 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Inbox.lv ledus halle 10.11.2019. 16:00 18:0
59 HK Tukums - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2019. 16:15 12:5
58 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 17.11.2019. 12:00 0:9
68 HS Rīga 2010-2 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 12:15 5:2
69 Valmieras HK - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes OC ledus halle 17.11.2019. 12:15 6:3
56 HS Mogo 09 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 17.11.2019. 12:45 2:3 PSM
61 LSSS - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 17.11.2019. 13:30 7:2
65 HK Tukums - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Tukuma ledus halle 17.11.2019. 13:30 13:3
70 HK Venta 2002 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 13:45 10:1
67 JLSS U-11 B - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Jelgavas ledus halle 17.11.2019. 14:00 3:0
66 HS Mogo 10 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Mogo ledus halle 17.11.2019. 14:15 12:3
59 Mārupes HS - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2019. 14:30 1:7
64 BHC 37 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 17.11.2019. 14:30 2:3
62 Mārupes HS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 20.11.2019. 15:00 6:1
76 MHK Rīga 11 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.11.2019. 11:15 1:16
67 Pārdaugava 10 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 11:45 1:5
77 Talsu NSS/THK - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Talsu hokeja halle 24.11.2019. 12:00 4:16
66 Pārdaugava 09 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 12:30 2:3 PSM
63 DLSS 2009 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 24.11.2019. 13:00 7:2
65 SLRA Vilnius - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 24.11.2019. 13:00 3:1
73 HS Kurbads - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 24.11.2019. 13:00 4:3
72 HK Venta 2002 - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ventspils OC ledus halle 24.11.2019. 14:00 4:3
71 Hockey Punks - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 24.11.2019. 14:45 2:13
64 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 24.11.2019. 15:30 1:12
75 Ogre Juniors - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes ledus halle 24.11.2019. 15:45 8:6
74 Prizma/Pārdaugava U10 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 17:30 5:3
82 MHK Rīga 11 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Hokeja halle Rīga 01.12.2019. 11:15 2:12
83 Talsu NSS/THK - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 01.12.2019. 12:00 8:15
71 LSSS - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 01.12.2019. 12:15 2:4
69 Baltijas Vilki - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 01.12.2019. 12:30 6:7 PSM
80 HS Kurbads - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Kurbads ledus halle 01.12.2019. 12:30 4:3
70 DLSS 2009 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 01.12.2019. 13:00 1:2 PSM
78 Hockey Punks - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Ozo ledus halle 01.12.2019. 13:00 4:8
79 LSSS 2 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 01.12.2019. 14:00 2:5
68 Mārupes HS - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 01.12.2019. 14:30 1:11
81 Ogre Juniors - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes ledus halle 01.12.2019. 14:30 8:0
84 DLSS 2010 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 01.12.2019. 14:45 3:10
72 Pārdaugava 10 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2019. 15:00 5:1
73 Pārdaugava 09 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2019. 15:45 0:1
75 Mārupes HS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 04.12.2019. 15:00 2:14
74 Brocēnu NBJSS - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 11:30 0:5
87 HS Rīga 2010-2 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 08.12.2019. 12:15 9:4
90 LSSS 2 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 12:15 3:18
76 Baltijas Vilki - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 08.12.2019. 12:30 1:2
91 Prizma/Pārdaugava U10 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 12:30 4:5
85 HS Mogo 10 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2019. 12:45 2:6
77 DLSS 2009 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 13:00 3:2
42 HC Klaipeda - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 13:45 8:0
78 LSSS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 14:00 3:4
86 JLSS U-11 B - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 14:00 3:4
88 Valmieras HK - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 14:30 13:4
89 HK Venta 2002 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 15:45 11:2
81 HS Rīga 2010-1 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2019. 11:45 7:1
94 Valmieras HK - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes OC ledus halle 15.12.2019. 12:15 4:5 PSM
96 LSSS 2 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
LOC ledus halle 15.12.2019. 12:15 1:2 PSM
83 SLRA Vilnius - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 15.12.2019. 12:30 4:2
82 Pārdaugava 09 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2019. 13:00 7:5
93 HS Rīga 2010-2 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Hokeja halle Rīga 15.12.2019. 13:15 7:5
97 HS Kurbads - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Kurbads ledus halle 15.12.2019. 13:15 5:3
80 Pārdaugava 10 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2019. 15:00 9:0
98 Prizma/Pārdaugava U10 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2019. 15:00 3:5
92 JLSS U-11 B - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 15.12.2019. 15:45 3:5
79 JLSS U-11 A - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 15.12.2019. 17:30 4:2
95 HK Venta 2002 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 20.12.2019. 14:30 9:2
57 HC Klaipeda - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 21.12.2019. 15:30 3:6
85 HS Rīga 2010-1 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 22.12.2019. 10:30 6:3
84 JLSS U-11 A - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 22.12.2019. 12:00 2:3 PSM
100 Ogre Juniors - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Vidzemes ledus halle 22.12.2019. 12:00 13:2
101 MHK Rīga 11 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Hokeja halle Rīga 22.12.2019. 12:00 6:7
99 Prizma/Pārdaugava U10 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 22.12.2019. 12:30 3:5
105 HS Mogo 10 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
Mogo ledus halle 22.12.2019. 12:45 5:3
103 DLSS 2010 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 22.12.2019. 13:00 4:7
102 Talsu NSS/THK - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Talsu hokeja halle 22.12.2019. 14:00 0:14
104 BHC 37 - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
Inbox.lv ledus halle 22.12.2019. 14:30 2:0
86 Pārdaugava 10 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 22.12.2019. 16:00 11:0
87 Pārdaugava 09 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 22.12.2019. 17:45 11:2
60 Baltijas Vilki - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 05.01.2020. 12:15 2:5
90 HS Rīga 2010-1 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 12.01.2020. 10:00 3:1
95 Baltijas Vilki - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 12.01.2020. 12:15 5:4
92 SLRA Vilnius - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Elektrēni, Lietuva 12.01.2020. 12:20 6:2
94 LSSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 12.01.2020. 14:00 8:2
91 Pārdaugava 10 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2020. 15:45 5:0
93 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2020. 17:45 7:1
135 HC Klaipeda - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 18.01.2020. 17:30 6:5
302 MHK Rīga 11 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Hokeja halle Rīga 19.01.2020. 10:30 2:4
137 Baltijas Vilki - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 19.01.2020. 11:00 8:1
99 DLSS 2009 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 19.01.2020. 11:45 4:8
100 LSSS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 19.01.2020. 12:15 9:2
96 Pārdaugava 10 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2020. 12:30 1:0
202 BHC 37 - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Inbox.lv ledus halle 19.01.2020. 12:30 5:3
97 SLRA Vilnius - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 19.01.2020. 13:30 3:5
203 HK Venta 2002 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ventspils OC ledus halle 19.01.2020. 13:45 4:7
301 Prizma/Pārdaugava U10 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2020. 13:45 1:2
204 HS Kurbads - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Kurbads ledus halle 19.01.2020. 14:15 2:3
98 Pārdaugava 09 - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 19.01.2020. 15:00 6:0
303 JLSS U-11 B - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Jelgavas ledus halle 19.01.2020. 15:15 8:6
201 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes ledus halle 19.01.2020. 17:00 5:4 PSM
104 HS Rīga 2009 U11 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 26.01.2020. 12:00 3:2
105 LSSS - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 26.01.2020. 12:15 6:1
107 Baltijas Vilki - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 26.01.2020. 12:15 9:6
304 HS Mogo 10 - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Mogo ledus halle 26.01.2020. 12:45 7:0
102 SLRA Vilnius - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 26.01.2020. 13:30 1:2
305 MHK Rīga 11 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Hokeja halle Rīga 26.01.2020. 13:30 4:14
103 Pārdaugava 09 - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2020. 13:45 0:3
210 Hockey Punks - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ozo ledus halle 26.01.2020. 15:15 5:4
306 Prizma/Pārdaugava U10 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Volvo SC ledus halle 26.01.2020. 17:15 2:4
36 HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 01.02.2020. 16:00 1:5
113 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 02.02.2020. 10:00 2:4
112 Baltijas Vilki - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 02.02.2020. 11:00 1:2
208 Ogre Juniors - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes ledus halle 02.02.2020. 12:00 6:4
110 LSSS - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 02.02.2020. 12:15 6:5
207 HK Tukums - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Tukuma ledus halle 02.02.2020. 12:30 8:6
109 DLSS 2009 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 02.02.2020. 13:00 2:4
205 BHC 37 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Inbox.lv ledus halle 02.02.2020. 14:45 5:1
206 Valmieras HK - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes OC ledus halle 02.02.2020. 15:25 6:5
111 Mārupes HS - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 03.02.2020. 15:00 0:13
114 DLSS 2009 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 09.02.2020. 12:00 2:3
307 Talsu NSS/THK - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Talsu hokeja halle 09.02.2020. 12:00 3:4
115 LSSS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 09.02.2020. 12:15 3:1
117 Baltijas Vilki - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 09.02.2020. 12:15 3:1
119 HS Mogo 09 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 09.02.2020. 12:45 5:6 PSM
118 HS Rīga 2009 U11 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 09.02.2020. 13:15 5:0
308 DLSS 2010 - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Daugavpils ledus halle 09.02.2020. 13:45 8:2
116 Mārupes HS - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 09.02.2020. 14:30 1:7
212 BHC 37 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Inbox.lv ledus halle 09.02.2020. 14:45 9:0
211 HK Venta 2002 - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ventspils OC ledus halle 09.02.2020. 15:00 5:3
309 JLSS U-11 B - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Jelgavas ledus halle 09.02.2020. 15:15 7:1
101 Mārupes HS - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 11.02.2020. 15:00 5:10
88 SLRA Vilnius - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 15.02.2020. 12:15 5:6
49 HC Klaipeda - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 15.02.2020. 13:15 4:7
209 HS Rīga 2010-2 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Hokeja halle Rīga 15.02.2020. 13:30 3:6
122 Baltijas Vilki - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 16.02.2020. 11:00 1:5
310 MHK Rīga 11 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Hokeja halle Rīga 16.02.2020. 12:00 4:3 PSM
312 DLSS 2010 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Daugavpils ledus halle 16.02.2020. 12:00 11:5
120 LSSS - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 16.02.2020. 12:15 3:2
216 Valmieras HK - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes OC ledus halle 16.02.2020. 12:15 8:5
124 HS Mogo 09 - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.02.2020. 12:45 1:8
213 Hockey Punks - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ozo ledus halle 16.02.2020. 13:30 3:0
214 HK Tukums - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Tukuma ledus halle 16.02.2020. 13:45 7:4
125 JLSS U-11 A - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 16.02.2020. 14:00 3:4
311 LSSS 2 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa LOC ledus halle 16.02.2020. 14:00 0:4
121 Mārupes HS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 16.02.2020. 15:45 2:6
127 Baltijas Vilki - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 23.02.2020. 11:00 1:3
128 Brocēnu NBJSS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 23.02.2020. 12:00 1:6
220 HS Rīga 2010-2 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Hokeja halle Rīga 23.02.2020. 12:00 2:1
217 Valmieras HK - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes OC ledus halle 23.02.2020. 12:15 3:2
129 HS Mogo 09 - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 23.02.2020. 12:45 2:5
218 HK Venta 2002 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ventspils OC ledus halle 23.02.2020. 13:15 4:3 PSM
126 Mārupes HS - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.02.2020. 14:00 3:7
131 JLSS U-11 A - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 23.02.2020. 14:00 2:1 PSM
314 HS Mogo 10 - Prizma/Pārdaugava U10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Mogo ledus halle 23.02.2020. 14:15 0:5
219 HS Kurbads - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Kurbads ledus halle 23.02.2020. 15:31 4:6
136 Brocēnu NBJSS - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 01.03.2020. 12:00 4:3
133 HS Rīga 2009 U11 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 01.03.2020. 12:15 4:3
313 LSSS 2 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa LOC ledus halle 01.03.2020. 12:15 1:14
150 Pārdaugava 10 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 01.03.2020. 12:30 13:1
134 HS Mogo 09 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 01.03.2020. 12:45 0:6
315 Talsu NSS/THK - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Talsu hokeja halle 01.03.2020. 14:00 15:5
123 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 07.03.2020. 11:00 1:5
142 HS Rīga 2009 U11 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 08.03.2020. 10:30 4:0
138 Brocēnu NBJSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.03.2020. 12:00 1:2
143 HS Rīga 2010-1 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 08.03.2020. 12:00 0:1
223 Ogre Juniors - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes ledus halle 08.03.2020. 12:00 9:1
318 Talsu NSS/THK - LSSS 2 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Talsu hokeja halle 08.03.2020. 12:00 11:4
222 Valmieras HK - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes OC ledus halle 08.03.2020. 12:15 5:6
224 BHC 37 - HS Rīga 2010-2 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Inbox.lv ledus halle 08.03.2020. 12:15 6:2
139 HS Mogo 09 - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 08.03.2020. 12:45 4:5
140 HC Klaipeda - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Klaipēda 08.03.2020. 12:55 6:5 PSM
141 JLSS U-11 A - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 08.03.2020. 14:00 1:2
221 HK Venta 2002 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ventspils OC ledus halle 08.03.2020. 15:00 4:7
316 JLSS U-11 B - HS Mogo 10 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Jelgavas ledus halle 08.03.2020. 15:30 4:2
317 Prizma/Pārdaugava U10 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Volvo SC ledus halle 08.03.2020. 17:45 6:2
151 Pārdaugava 09 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 14.03.2020. 18:00
215 Ogre Juniors - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Vidzemes ledus halle 14.03.2020. 18:30
148 SLRA Vilnius - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 15.03.2020. 10:00
149 HS Rīga 2010-1 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 15.03.2020. 10:30
225 Hockey Punks - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Ozo ledus halle 15.03.2020. 12:00
228 HS Rīga 2010-2 - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Hokeja halle Rīga 15.03.2020. 12:00
319 LSSS 2 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa LOC ledus halle 15.03.2020. 12:30
144 HS Mogo 09 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 15.03.2020. 12:45
145 Baltijas Vilki - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 15.03.2020. 13:15
147 HS Rīga 2009 U11 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 15.03.2020. 13:30
226 HK Tukums - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Tukuma ledus halle 15.03.2020. 13:45
146 JLSS U-11 A - DLSS 2009 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 15.03.2020. 14:00
320 DLSS 2010 - JLSS U-11 B 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Daugavpils ledus halle 15.03.2020. 14:15
321 HS Mogo 10 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: D grupa Mogo ledus halle 15.03.2020. 14:15
132 JLSS U-11 A - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 17.03.2020. 18:15
227 HS Kurbads - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U11: C grupa Kurbads ledus halle 19.03.2020. 12:45
152 HS Mogo 09 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 29.03.2020.
153 Mārupes HS - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 29.03.2020.
154 HS Rīga 2009 U11 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 29.03.2020.
155 LSSS - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 29.03.2020.
108 Pārdaugava 09 - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volvo SC ledus halle 29.03.2020. 12:30
89 DLSS 2009 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 05.04.2020.
156 Baltijas Vilki - HS Rīga 2010-1 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 05.04.2020.
1 LSSS - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 08.09.2019. 12:15 Atc.
3 HS Kurbads - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 08.09.2019. 12:15 8:0
2 HS Rīga 2007 - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 08.09.2019. 12:15 2:6
4 JLSS - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 08.09.2019. 12:15 5:0
5 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2019. 13:30 2:3
2 DLSS - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 08.09.2019. 15:15 6:2
1 Kauno Baltu Ainiai - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.09.2019. 17:00 7:0
9 Valmieras HK - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 15.09.2019. 12:00 4:13
7 IHS/Prizma - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 15.09.2019. 12:15 4:6
6 HS Rīga 2007 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 15.09.2019. 13:00 2:9
8 Pārdaugava 06 - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 15.09.2019. 14:30 Atc.
5 Kauno Baltu Ainiai - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 15.09.2019. 15:00 3:2
77 Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 15.09.2019. 15:00 6:0
8 Mārupes HS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Mārupes Ledus Halle 15.09.2019. 15:30 2:3 PSM
11 Kauno Baltu Ainiai - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 21.09.2019. 14:30 3:2 PSM
13 Neman Grodno - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 22.09.2019. Atc.
9 Prizma/Pārdaugava 06 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 12:30 2:3 PSM
14 Pārdaugava 06 - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 22.09.2019. 13:15 13:1
10 Venta 2002 - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 22.09.2019. 13:15 2:1 PSM
12 Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 13:30 2:3
15 Ogre Juniors - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 22.09.2019. 13:45 1:2
12 HC Klaipeda - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 22.09.2019. 15:30 5:4 PSM
11 HS Rīga 2006 - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 22.09.2019. 15:45 8:2
85 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 28.09.2019. 12:45 9:2
18 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 29.09.2019. 11:15 3:6
13 Talsu NSS/THK - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 29.09.2019. 12:00 9:2
14 Brocēnu NBJSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 29.09.2019. 12:00 7:8 PSM
16 HS Kurbads - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 29.09.2019. 13:15 2:1
17 HS Rīga 2006 - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 29.09.2019. 13:15 9:3
19 IHS/Prizma - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 13:15 5:0
20 Valmieras HK - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2019. 13:45 7:6 PSM
16 Prizma/Pārdaugava 06 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 29.09.2019. 15:00 0:4
15 JLSS - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 29.09.2019. 15:15 2:1 PSM
55 Mārupes HS - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 06.10.2019. 10:00 1:3
17 JLSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 06.10.2019. 12:45 2:1 PSM
23 Ogre Juniors - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 06.10.2019. 13:15 1:2
18 Prizma/Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 13:15 4:2
21 DLSS - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 06.10.2019. 13:30 11:4
20 Brocēnu NBJSS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 06.10.2019. 13:30 3:2 PSM
25 IHS/Prizma - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 06.10.2019. 13:35 5:3
24 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2019. 14:30 8:2
22 Talsu NSS/THK - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 13.10.2019. 12:00 4:3
24 Brocēnu NBJSS - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 13.10.2019. 12:00 1:6
28 HK Tukums/Ozolnieki - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 13.10.2019. 14:00 5:6
30 LSSS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 13.10.2019. 14:00 4:3 PSM
23 Kauno Baltu Ainiai - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 13.10.2019. 14:00 5:3
27 Sieviešu klubu izlase - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 13.10.2019. 14:30 1:7
21 HS Rīga 2007 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 13.10.2019. 16:15 3:5
34 HS Kurbads - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 20.10.2019. 13:15 5:4 PSM
33 DLSS - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 20.10.2019. 13:30 13:5
32 LSSS - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 20.10.2019. 15:00 13:2
28 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 15:00 6:2
35 IHS/Prizma - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 15:45 6:5
31 HK Tukums/Ozolnieki - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 20.10.2019. 16:00 0:6
25 JLSS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 20.10.2019. 16:15 9:3
26 Prizma/Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 20.10.2019. 17:30 4:3 PSM
10 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 12:30 2:7
7 Pārdaugava 05 - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 27.10.2019. 13:00 7:3
40 HC Klaipeda - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 02.11.2019. 16:00 3:5
36 Neman Grodno - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 03.11.2019. Atc.
39 DLSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 03.11.2019. 13:00 2:4
30 Prizma/Pārdaugava 06 - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 13:00 0:8
31 Venta 2002 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 03.11.2019. 13:15 4:3
37 HK Tukums/Ozolnieki - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 03.11.2019. 14:00 3:9
38 LSSS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 03.11.2019. 14:45 6:4
107 HS Kurbads - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 03.11.2019. 14:45 3:0
29 Mārupes HS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Inbox.lv ledus halle 03.11.2019. 14:45 1:3
32 Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 03.11.2019. 14:45 11:1
42 Neman Grodno - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 10.11.2019. Atc.
34 Talsu NSS/THK - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 10.11.2019. 12:00 2:3 PSM
41 Ogre Juniors - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 10.11.2019. 12:30 3:2 PSM
36 Brocēnu NBJSS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 10.11.2019. 13:45 2:3 PSM
43 HK Tukums/Ozolnieki - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 10.11.2019. 14:00 4:5
33 JLSS - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 10.11.2019. 16:45 7:4
44 LSSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 15.11.2019. 18:15 8:3
48 Neman Grodno - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 17.11.2019. Atc.
46 Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 12:30 1:7
47 Ogre Juniors - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2019. 12:30 2:3
38 Mārupes HS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 17.11.2019. 12:30 1:3
49 HS Kurbads - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 17.11.2019. 13:30 6:0
37 HS Rīga 2007 - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 13:45 4:7
39 Pārdaugava 05 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2019. 15:00 0:4
50 HS Rīga 2006 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2019. 15:30 9:1
40 Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 17.11.2019. 15:30 6:2
130 LSSS - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 23.11.2019. 15:45 1:2
55 Neman Grodno - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 24.11.2019. Atc.
52 IHS/Prizma - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 13:00 2:6
56 Sieviešu klubu izlase - HK Tukums/Ozolnieki 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 13:30 1:9
54 Valmieras HK - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 24.11.2019. 13:50 4:13
43 Prizma/Pārdaugava 06 - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 15:00 0:3
53 Pārdaugava 06 - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 24.11.2019. 15:15 6:2
42 Venta 2002 - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.11.2019. 15:45 8:2
44 JLSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 24.11.2019. 18:00 5:3
3 Mārupes HS - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 30.11.2019. 12:30 0:7
61 DLSS - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 01.12.2019. Atc.
60 HK Tukums/Ozolnieki - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 01.12.2019. 12:00 3:5
58 Ogre Juniors - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 01.12.2019. 12:15 6:1
47 HS Rīga 2007 - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 01.12.2019. 12:45 4:12
45 Mārupes HS - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Inbox.lv ledus halle 01.12.2019. 13:30 1:5
57 Valmieras HK - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 01.12.2019. 13:50 9:4
46 Pārdaugava 05 - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2019. 17:45 0:5
41 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 14:15 2:5
59 Sieviešu klubu izlase - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:45 0:16
66 HK Tukums/Ozolnieki - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2019. Atc.
64 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 12:00 4:2
49 Talsu NSS/THK - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 08.12.2019. 12:00 0:2
63 Valmieras HK - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 12:15 2:8
65 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 14:45 15:1
51 Pārdaugava 05 - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:00 2:1
50 Brocēnu NBJSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 15:30 2:6
62 Pārdaugava 06 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:45 8:9 PSM
52 Venta 2002 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 17:30 5:1
48 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 11.12.2019. 17:30 6:3
53 JLSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 14.12.2019. 16:00 7:3
51 HC Klaipeda - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.12.2019. 19:00 2:14
71 Ogre Juniors - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 15.12.2019. Atc.
67 HS Rīga 2006 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2019. 09:30 19:1
54 Talsu NSS/THK - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 15.12.2019. 12:00 8:1
19 Pārdaugava 05 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 15.12.2019. 12:30 3:0
70 DLSS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 15.12.2019. 13:00 6:5
56 HS Rīga 2007 - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 15.12.2019. 14:45 6:3
72 HK Tukums/Ozolnieki - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 15.12.2019. 16:00 13:1
57 Mārupes HS - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Arēna Rīga 17.12.2019. 15:00 3:1
6 HC Klaipeda - DLSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 21.12.2019. 17:00 5:13
75 Neman Grodno - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa 22.12.2019. Atc.
76 HK Tukums/Ozolnieki - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 22.12.2019. 13:15 5:6
60 JLSS - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Jelgavas ledus halle 22.12.2019. 13:30 6:0
73 DLSS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 22.12.2019. 14:45 8:4
74 LSSS - IHS/Prizma 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa LOC ledus halle 22.12.2019. 15:00 6:3
58 Talsu NSS/THK - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 22.12.2019. 16:00 3:2 PSM
4 HS Rīga 2006 - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 11.01.2020. 10:00 7:5
63 Kauno Baltu Ainiai - Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 11.01.2020. 16:00 5:3
80 IHS/Prizma - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2020. Atc.
61 HS Rīga 2007 - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Hokeja halle Rīga 12.01.2020. 11:30 2:4
62 Brocēnu NBJSS - Prizma/Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 12.01.2020. 12:00 5:2
64 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 05 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 12.01.2020. 12:00 4:1
82 Valmieras HK - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.01.2020. 12:15 4:0
81 Sieviešu klubu izlase - Pārdaugava 06 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 12.01.2020. 12:30 2:10
78 DLSS - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle