Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
19 Kurbads - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 10:00 0:W
26 HSR 04/05 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 10:45 5:2
18 Valmieras HK/BSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:4 PSM
17 Talsu NSS/THK - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Talsu hokeja halle 14.10.2017. 13:00 1:5
24 Dinamo Rīga - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Inbox.lv ledus halle 14.10.2017. 14:00 2:5
25 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2017. 14:15 3:10
28 Sāga/Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 16:00 6:2
16 Pērkons - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 16:15 0:23
30 Kurbads 04 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 17:00 6:3
20 Prizma - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:45 8:1
27 PIRATI - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 18:00 7:2
1 Valmieras HK/BSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:6
3 Brocēnu NBJSS 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:2 P
2 HC Klaipeda - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 0:9
4 Mārupe/BALTI - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 2:1 P
5 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 3:8
9 HS Rīga 2009 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 0:0
7 Mārupe/BALTI - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 3:5
8 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 0:6
6 Ogre juniors 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 3:0
10 Brocēnu NBJSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 1:2 P
11 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 2:5
12 Prizma 08 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 1:6
34 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 14.10.2017. 12:45 6:5
31 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 14.10.2017. 13:30 3:6
32 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 13:45 2:6
30 Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:00 0:7
33 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 17:15 5:2
25 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 13:00 2:9
26 HK Liepāja/Optibet - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 14.10.2017. 13:00 8:1
27 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 14.10.2017. 13:30 8:2
52 Kauno BTA - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles Kauņa, Lietuva 14.10.2017. 14:30 2:5
29 HSR 2007 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 15:30 5:3