Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
65 Vilnius SLRA - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vilnius Arena 11.11.2018. 10:00 3:2
67 HSR 2009 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 11.11.2018. 12:00 4:2
66 HS Kurbads - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 11.11.2018. 13:00 2:1
56 DLSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 13:15 6:2
64 HK Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 11.11.2018. 13:30 0:1
58 Brocēnu NBJSS 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 13:45 2:8
57 Valmieras HK/BSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 14:15 5:9
59 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 11.11.2018. 14:15 2:16
68 BHC 37 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.11.2018. 14:30 4:3
60 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2018. 14:45 3:4
69 HS MOGO 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2018. 18:00
2. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 10:30 0:7
51 Prizma - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 12:00 4:3
53 Mārupe/Ako - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 11.11.2018. 14:30 1:4
52 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 11.11.2018. 15:15 7:3
50 HSR 2002 - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 17:30
48 Brocēnu NBJSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 12:00 6:4
49 Talsu NSS/THK - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 11.11.2018. 12:00 3:4 PSM
37 Pārdaugava 06 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 14:15 3:4 PSM
47 DLSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 15:00 4:6
38 Pārdaugava 04 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 16:00 7:0
33 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.11.2018. 17:30
29 Pārdaugava 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
8. Baltkrievijas klubu izlase - Rumānijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 12:00 4:3
9. Latvijas klubu izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 15:30 3:0
7. Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 19:00
77 Daugava/Sāga - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 11.11.2018. 14:30 6:1
83 HK Venta 2002 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.11.2018. 15:45
81 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 17.11.2018. 16:00
84 Pirāti - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 17.11.2018. 16:15
86 JLSS U-17 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 17.11.2018. 16:15
85 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 17:00
87 Baltie Vilki - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 17.11.2018. 17:00
51 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 13.11.2018. 19:00 6:0
52 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 14.11.2018. 19:30
53 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 13:00
54 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.11.2018. 13:30
24 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
25 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
22 LSSS B - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
23 BHC37 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
34 MHK Rīga - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
21 JLSS U-9 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
32 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
33 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
31 HK Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
56 HS Mārupe Zaļi - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2018. 14:15
59 Ogre juniors - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2018. 15:15
58 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 15:30
60 Elektrēnu DKLRM - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 18:00