9 |
Baltie Vilki - HC Klaipeda |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-0909.09.2018. |
09:00 |
Atc. |
10 |
Liepājas SSS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
11:00 |
3:5 |
12 |
HC Klaipēda - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-0909.09.2018. |
11:30 |
6:1 |
9 |
DLSS - HSR 2008/09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
12:00 |
2:6 |
6 |
Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
12:30 |
0:W PSM |
8 |
Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
12:30 |
17:5 |
9 |
LSSS - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
12:45 |
8:4 |
14 |
Vilnius SLRA - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
13:00 |
3:2 |
8 |
DLSS-1 - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:30 |
8:2 |
10 |
JLSS U11 - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:45 |
7:2 |
7 |
Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:45 |
8:1 |
11 |
Ogre Juniors - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
15:20 |
6:4 |
6 |
Pārdaugava - Valmieras HK |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
12:15 |
2:0 |
8 |
Mārupe/Ako - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:30 |
6:5 PL |
9 |
Venta 2002 - Liepājas SSS |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
16:30 |
3:2 PSM |
7 |
HK Dinaburga - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
18:45 |
13:1 |
7 |
JLSS - Ozolnieki Juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
13:00 |
4:5 PSM |
6 |
Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-0909.09.2018. |
13:00 |
2:3 PSM |
5 |
Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:15 |
1:3 |
8 |
HK Venta 2002/Tukums - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:30 |
2:4 |
5 |
Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
14:45 |
4:0 |
6 |
Pārdaugava 06 - Kurbads 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
16:30 |
5:0 |
7 |
DLSS - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
16:30 |
3:1 |
9 |
Ogre juniors - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-09-0909.09.2018. |
16:50 |
25:0 |