35 |
HC Klaipēda - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-0707.10.2018. |
11:00 |
7:2 |
23 |
DLSS - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:00 |
3:4 |
32 |
LSSS - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:15 |
2:5 |
22 |
HS MOGO 09 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:45 |
2:6 |
24 |
JLSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:45 |
9:7 |
30 |
THK/Talsu NSS - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
14:15 |
4:2 |
31 |
Mārupes HS/Zaļi - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
14:15 |
7:2 |
33 |
JLSS U11 - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
14:30 |
5:2 |
25 |
Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
14:30 |
4:2 |
21 |
Mārupes HS/Balti - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
15:45 |
5:1 |
34 |
Ogre Juniors - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
15:50 |
6:2 |
29 |
Pārdaugava 08 - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
16:30 |
7:1 |
18 |
HSR 2006 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-0707.10.2018. |
11:15 |
7:3 |
22 |
Valmieras HK/BSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:00 |
2:5 |
23 |
Talsu NSS/THK - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:00 |
3:2 PSM |
24 |
Brocēnu NBJSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:30 |
12:1 |
17 |
HSR 2005 - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-0707.10.2018. |
13:00 |
4:1 |
21 |
LSSS - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
14:00 |
26:0 |
16 |
HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
15:15 |
3:2 PSM |
23 |
Prizma - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
12:15 |
1:8 |
22 |
HSR 2002 - Liepājas SSS |
2018/2019: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-0707.10.2018. |
15:00 |
5:4 PL |
25 |
Valmieras HK - HK Dinaburga |
2018/2019: JAHL
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-10-0707.10.2018. |
15:15 |
2:1 PL |