4. |
Dienvidkorejas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase |
2018/2019: PČ sievietēm
|
Pekina
|
2019-04-0707.04.2019. |
|
2:5 |
5. |
Kazahstānas sieviešu izlase - Nīderlandes sieviešu izlase |
2018/2019: PČ sievietēm
|
Pekina
|
2019-04-0707.04.2019. |
|
1:3 |
6. |
Latvijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase |
2018/2019: PČ sievietēm
|
Pekina
|
2019-04-0707.04.2019. |
15:00 |
0:1 |
202 |
THK/Talsu NSS - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
12:00 |
2:3 PSM |
203 |
Brocēnu NBJSS 08 - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-04-0707.04.2019. |
12:00 |
0:4 |
199 |
JLSS U11 - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
13:00 |
7:3 |
157 |
Liepājas SSS - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
13:00 |
3:6 |
201 |
DLSS-1 - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
13:15 |
W:0 |
159 |
HSR 2008/09 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-04-0707.04.2019. |
13:15 |
7:4 |
160 |
Mārupes HS/Balti - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
14:30 |
3:1 |
156 |
DLSS - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
15:00 |
2:4 |
158 |
Venta 2002 - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
15:45 |
3:2 PSM |
198 |
Ogre Juniors - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
17:00 |
3:2 PSM |
128 |
Pērkons - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
15:15 |
0:W |
7 |
Liepājas SSS - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL: Fināls
|
LOC ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
17:00 |
3:4 |
8 |
HK Dinaburga - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL: Fināls
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-04-0707.04.2019. |
17:00 |
3:4 PL |