Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
4. Kazahstānas izlase - Korejas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 07.02.2019. 5:1
3. Latvijas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 07.02.2019. 08:30 6:3
6. Korejas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 08.02.2019.
5. Latvijas izlase - Kazahstānas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 08.02.2019. 08:30 2:3 PL
2. Austrija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 07.02.2019.
1. Latvija U-18 - Dānija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 07.02.2019. 17:00 6:0
3. Dānija U-18 - Austrija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 08.02.2019.
4. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 08.02.2019. 20:30 0:6
5. Norvēģija U-18 - Dānija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 09.02.2019.
6. Latvija U-18 - Austrija U-18 2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18: Regulārais turnīrs Norvēģija 09.02.2019. 16:00 6:3
224 LSSS - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa LOC ledus halle 08.02.2019. 18:15 4:0
146 IHS/Prizma - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 12:15 4:8
228 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Hokeja halle Rīga 09.02.2019. 13:00 6:1
227 HK Venta 2002 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 09.02.2019. 15:45 1:7
145 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 17:00 4:5
231 HK Venta 2002 - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 15.02.2019. 18:45 3:6
233 Kauno BTA - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volkswagen ledus halle 16.02.2019. 12:30 2:6
230 JLSS U-17 - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 16.02.2019. 16:45 5:1
232 Pirāti - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 16.02.2019. 18:15 1:5
238 DLSS - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Daugavpils ledus halle 23.02.2019. 13:30
236 JLSS U-17 - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 13:50
148 Pērkons - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 14:15
226 Baltie Vilki - Pirāti 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Inbox.lv ledus halle 23.02.2019. 17:00
234 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:00
147 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 17:30
201 HK Venta 2002 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.02.2019.
206 HSR 2003 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Mogo ledus halle 24.02.2019. 12:45
1. Latvijas Sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 09.02.2019. 08:30 1:2
2. Ungārijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 10.02.2019.
3. Latvijas Sieviešu izlase - Ungārijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Dienvidkoreja 11.02.2019. 12:30 2:3 PSM
75 HK Tukums/Ozo - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 09.02.2019. 12:00 5:1
77 Brocēnu NBJSS - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 09.02.2019. 12:00 6:2
76 Jūrmalas SS - HS Mogo 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 09.02.2019. 14:00 3:12
112 Prizma/Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 14:30 5:4 PSM
110 JLSS U-13 - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 09.02.2019. 15:00 6:1
111 Pārdaugava 06 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 09.02.2019. 16:30 7:2
114 LSSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Arēna Rīga 11.02.2019. 14:30 0:1
115 Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 16.02.2019. 13:15 1:2
78 Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 16.02.2019. 14:00 2:15
118 JLSS U-13 - Ogre juniors 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Jelgavas ledus halle 16.02.2019. 15:00 1:7
119 DLSS - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Daugavpils ledus halle 16.02.2019. 15:00 7:3
82 HSR 2008 - HSR 06/07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 16.02.2019. 15:45 1:3
79 HS Mogo - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 16.02.2019. 16:30 0:10
81 Kauno BTA - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 16.02.2019. 16:30 0:6
117 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:00 7:3
86 Ogre juniors - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.02.2019. 13:00 9:1
94 HS Mārupe Balti - HSR 2008 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Arēna Rīga 18.02.2019. 14:30 2:7
121 HSR 2007 - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 10:45
123 Prizma/Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 12:15
84 Jūrmalas SS - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Majoru SLS 23.02.2019. 14:00
120 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 14:10
83 Pārdaugava 07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 23.02.2019. 14:30
124 LSSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.02.2019. 14:45
123 Ogre Juniors - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 09.02.2019. 12:40 1:9
68 Mārupes HS/Balti - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 09.02.2019. 15:45 8:6
135 Vilnius SLRA - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2019. 12:45 2:1 PSM
107 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 13:45 2:1
110 Jūrmalas SS - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 10.02.2019. 14:00 9:0
134 Mārupes HS/Zaļi - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 10.02.2019. 14:15 1:2
139 JLSS U11 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 10.02.2019. 14:15 8:4
106 Valmieras HK/BSS - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.02.2019. 14:15 9:7
140 LSSS - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 10.02.2019. 14:30 9:0
137 HC Klaipēda - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2019. 15:30 2:4
109 Mārupes HS/Balti - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 10.02.2019. 15:45 0:1 PSM
136 HK Tukums - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2019. 16:30 3:7
108 Pārdaugava 09 - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2019. 16:30 3:0
142 THK/Talsu NSS - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 17.02.2019. 12:00 12:2
115 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 12:30 9:0
146 HS MOGO 08 - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 17.02.2019. 12:45 4:1
141 JLSS U11 - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 13:00 5:3
113 Jūrmalas SS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 17.02.2019. 14:00 9:0
147 Mārupes HS/Zaļi - HSR 2009 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.02.2019. 14:15 1:6
112 HS MOGO 09 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 17.02.2019. 14:15 5:2
144 BHC 37 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.02.2019. 14:30 3:0
114 JLSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 14:30 5:4
111 Mārupes HS/Balti - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 17.02.2019. 15:45 1:2 PSM
138 Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 23.02.2019. 12:40
149 HS Kurbads - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 12:00
119 Pārdaugava 09 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 12:00
148 HSR 2009 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 12:15
150 Vilnius SLRA - BHC 37 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2019. 13:00
117 HSR 2008/09 - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 13:45
154 JLSS U11 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 24.02.2019. 14:00
120 Jūrmalas SS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Majoru SLS 24.02.2019. 14:00
118 Mārupes HS/Balti - Brocēnu NBJSS 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.02.2019. 14:30
152 HC Klaipēda - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2019. 15:30
151 HK Tukums - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 24.02.2019. 16:15
153 Ogre Juniors - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.02.2019. 17:00
110 Mārupe/Ako - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 09.02.2019. 13:00 3:2
112 Pārdaugava - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 10.02.2019. 12:15 3:4
111 HK Dinaburga - Prizma 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 10.02.2019. 17:00 11:3
109 Venta 2002 - HSR 2002 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 17:30 7:1
122 Prizma - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 13.02.2019. 19:00 3:7
98 Mārupe/Ako - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 16.02.2019. 13:15 4:6
115 Prizma - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 12:15 2:3 PL
116 Liepājas SSS - Venta 2002 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 17.02.2019. 12:30 5:3
113 Valmieras HK - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 17.02.2019. 13:45 2:3 PL
114 Zemgale Juniors - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 18:00 3:4
54 Valmieras HK - HSR 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 20.02.2019. 19:00 6:1
118 Liepājas SSS - Zemgale Juniors 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 24.02.2019. 12:30
117 HSR 2002 - Prizma 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 24.02.2019. 15:30
119 Venta 2002 - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 24.02.2019. 17:00
120 HK Dinaburga - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.02.2019. 18:00
16 HK Lido - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 09.02.2019. 13:30 2:7
109 HK Prizma - HK Lido 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 12.02.2019. 19:00 3:2
111 HS Rīga - HK Kurbads 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 13.02.2019. 19:15 2:3
110 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL LOC ledus halle 13.02.2019. 19:30 3:2
114 HS Rīga - HK Prizma 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 16.02.2019. 13:00 3:2 PSM
112 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 16.02.2019. 13:30 2:6
113 HK Liepāja - HK Lido 2018/2019: OHL LOC ledus halle 16.02.2019. 17:00 5:4
121 HK Prizma - HK Liepāja 2018/2019: OHL Volvo SC ledus halle 19.02.2019. 19:00 2:3
116 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 20.02.2019. 19:00 5:1
115 HK Lido - HS Rīga 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 20.02.2019. 19:15 1:4
117 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 20.02.2019. 19:30 3:6
120 HS Rīga - HK Liepāja 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 23.02.2019. 13:00
119 HK MOGO - HK Prizma 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 23.02.2019. 13:30
118 HK Zemgale LLU - HK Lido 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 23.02.2019. 17:00
73 Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2019. 11:00 6:3
95 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.02.2019. 12:30 9:1
74 Kurbads 05 - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 10.02.2019. 13:30 1:6
75 HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 10.02.2019. 15:15 11:0
93 HK Venta 2002/Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 10.02.2019. 15:30 0:4
100 Ogre juniors - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 17.02.2019. 11:20 22:0
97 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2019. 13:00 9:2
98 DLSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 17.02.2019. 13:15 3:2
99 Sieviešu klubu izlase - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 13:30 0:2
96 Pārdaugava 05 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 14:30 5:0
78 Pārdaugava 04 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 14:45 1:5
80 JLSS - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2019. 16:00 5:3
79 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2019. 16:30 3:0
101 Pērkons - Pārdaugava 05 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 23.02.2019. 16:30
105 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 24.02.2019. 12:00
82 HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 13:30
104 Valmieras HK/BSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.02.2019. 13:50
103 Sieviešu klubu izlase - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2019. 15:00
81 Kurbads 05 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 24.02.2019. 15:15
21 HS Kurbads - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:00 1:4
22 Ogre Juniors - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:00 6:1
23 Venta 2002 - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:45 9:0
24 LSSS B - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 11:45 0:5
21 JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 12:15 0:3
22 Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 12:15 1:7
25 Mārupes HS - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 12:45 0:4
26 BHC37 WildCats - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 12:45 0:5
23 Pārdaugava - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 13:00 6:0
24 BHC37 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 13:00 3:1
27 HK Tukums - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 13:30 5:3
28 Valmieras HK/BSS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 13:30 6:0
25 HSR 2010 - 1 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:00 8:0
26 HSR 2010 - 2 - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:00 6:1
29 HS Mogo 10 - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 14:30 2:6
30 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 14:30 0:4
27 Liepājas SSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:45 3:2
28 DLSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 14:45 0:5
31 HK Tukums - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 15:15 1:5
32 Talsu NSS/THK - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 15:15 5:0
29 Brocēnu NBJSS - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 15:45 1:9
30 DLSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 15:45 0:6
33 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 16:15 7:1
34 HS Kurbads - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 16:15 1:5
31 Liepājas SSS - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 16:30 1:3
32 MHK Rīga - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 16:30 3:1
35 HS Mogo 10 - LSSS B 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 16.02.2019. 17:00 10:1
33 Pārdaugava 10 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:30 4:0
34 JLSS U-9 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 17:30 0:6
35 Brocēnu NBJSS - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 16.02.2019. 18:15 0:3