Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
68 HSR 2004 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 07.11.2018. 17:45 2:4
59 Kauno BTA - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Kauņa, Lietuva 07.11.2018. 18:00 9:1
73 Kauno BTA - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 10.11.2018. 14:00 7:4
78 Baltie Vilki - HK Tukums/Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 10.11.2018. 14:00 16:3
27 HSR 2003 - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Hokeja halle Rīga 10.11.2018. 16:00 8:6
79 Jūrmalas SS/EVHS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 10.11.2018. 16:30 2:18
77 Daugava/Sāga - Pērkons 2018/2019: LBJČH: U17 Kurbads ledus halle 11.11.2018. 14:30 6:1
83 HK Venta 2002 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.11.2018. 15:45
81 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 17.11.2018. 16:00
84 Pirāti - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 17.11.2018. 16:15
86 JLSS U-17 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 17.11.2018. 16:15
85 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 17:00
87 Baltie Vilki - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 17.11.2018. 17:00
1. Latvija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 07.11.2018. 20:00 3:2
2. Austrija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 08.11.2018.
3. Dānija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 08.11.2018. 20:00 1:2
5. Dānija U-20 - Austrija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 09.11.2018.
4. Baltkrievija U-20 - Latvija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 09.11.2018. 12:00 2:3 PL
6. Dānija U-20 - Baltkrievija U-20 2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa Dānija 10.11.2018.
2. Francijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 08.11.2018.
1. Latvijas izlase - Slovēnijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 08.11.2018. 13:15 4:1
4. Slovēnijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 09.11.2018.
3. Francijas izlase - Latvijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 09.11.2018. 14:30 1:4
5. Francijas izlase - Slovēnijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 10.11.2018.
6. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2018/2019: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs Minska, Baltkrievija 10.11.2018. 18:30 2:1 PSM
2. Baltkrievija U-17 - Krievija U-16 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 08.11.2018.
1. Latvija U-17 - Kazahstāna U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 08.11.2018. 12:00 2:1
4. Kazahstāna U-17 - Baltkrievija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 09.11.2018.
3. Krievija U-16 - Latvija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 09.11.2018. 12:00 6:2
5. Krievija U-16 - Kazahstāna U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 10.11.2018.
6. Baltkrievija U-17 - Latvija U-17 2018/2019: Turnīrs Minskā : U17 Minska, Baltkrievija 10.11.2018. 15:30 8:1
1. Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 08.11.2018. 15:30 4:1
2. Lietuvas izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 08.11.2018. 19:00 3:2 PSM
3. Igaunijas izlase - Rumānijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 09.11.2018. 15:30 3:7
4. Baltkrievijas klubu izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 09.11.2018. 19:00 1:5
5. Rumānijas izlase - Latvijas klubu izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 10.11.2018. 15:30 1:2
6. Lietuvas izlase - Baltkrievijas klubu izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 10.11.2018. 19:00 0:1
8. Baltkrievijas klubu izlase - Rumānijas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 12:00 4:3
9. Latvijas klubu izlase - Japānas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 15:30 3:0
7. Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs Vilnius Arena 11.11.2018. 19:00
1. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Ozo ledus halle 08.11.2018. 17:40 3:1
2. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Ozo ledus halle 09.11.2018. 17:40 6:3
3. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2018/2019: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Ozo ledus halle 10.11.2018. 13:10 2:3
1. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 08.11.2018. 20:00 7:8 PSM
2. Norvēģija U-16 - Latvija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 09.11.2018. 20:00 2:7
3. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16 Norvēģija 10.11.2018. 13:30 2:3
19 Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 10.11.2018. 12:00 1:9
48 Brocēnu NBJSS - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 12:00 6:4
49 Talsu NSS/THK - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 11.11.2018. 12:00 3:4 PSM
37 Pārdaugava 06 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 14:15 3:4 PSM
47 DLSS - HK Venta 2002/Tukums 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 15:00 4:6
38 Pārdaugava 04 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 16:00 7:0
33 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.11.2018. 17:30 2:7
29 Pārdaugava 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
21 Mārupes HS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:00 1:4
22 HS Kurbads - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:00 3:5
23 Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:50 1:2 PSM
24 Talsu NSS/THK - BHC37 WildCats 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 12:50 2:3 PSM
25 HK Tukums - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:00 1:6
26 DLSS - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:00 3:1
27 Liepājas SSS - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:50 9:1
28 Mārupes HS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 14:50 2:8
29 BHC37 WildCats - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 16:00 4:3 PSM
30 HSR 2010 - 2 - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Tukuma ledus halle 10.11.2018. 16:00 11:1
24 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
25 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
22 LSSS B - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
23 BHC37 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
34 MHK Rīga - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
21 JLSS U-9 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
32 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
33 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
31 HK Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
3. Liepājas SSS - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL LOC ledus halle 10.11.2018. 12:15 4:2
51 Prizma - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 11.11.2018. 12:00 4:3
53 Mārupe/Ako - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 11.11.2018. 14:30 1:4
52 Venta 2002 - Pārdaugava 2018/2019: JAHL Ventspils OC ledus halle 11.11.2018. 15:15 7:3
55 HS Mārupe Zaļi - LSSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 10.11.2018. 14:15 4:
53 HSR 2007 - Prizma/Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 10.11.2018. 14:15 5:0
52 Ogre juniors - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 10.11.2018. 17:30 1:5
56 HS Mārupe Zaļi - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2018. 14:15
58 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 15:30
59 Ogre juniors - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2018. 16:45
60 Elektrēnu DKLRM - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 18:00
1. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 10.11.2018. 17:00 1:6 PSM
2. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 10:30 0:7
65 Vilnius SLRA - DLSS-1 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vilnius Arena 11.11.2018. 10:00 3:2
67 HSR 2009 - Brocēnu NBJSS 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 11.11.2018. 12:00 4:2
66 HS Kurbads - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Kurbads ledus halle 11.11.2018. 13:00 2:1
56 DLSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2018. 13:15 6:2
64 HK Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Tukuma ledus halle 11.11.2018. 13:30 0:1
58 Brocēnu NBJSS 09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Volkswagen ledus halle 11.11.2018. 13:45 2:8
57 Valmieras HK/BSS - HSR 2008/09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.11.2018. 14:15 5:9
59 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 11.11.2018. 14:15 2:16
68 BHC 37 - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.11.2018. 14:30 4:3
60 JLSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2018. 14:45 3:4
69 HS MOGO 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2018. 18:00
51 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 13.11.2018. 19:00 6:0
52 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 14.11.2018. 19:30 0:1
53 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 13:00
54 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.11.2018. 13:30