20 |
Brocēnu NBJSS - HS Mogo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:00 |
10:1 |
76 |
LSSS - JLSS U-13 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:15 |
0:4 |
16 |
HS Mogo 07 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:45 |
15:2 |
18 |
DLSS - HS Mārupe Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
13:00 |
8:3 |
17 |
Kauno BTA - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-0606.10.2018. |
13:45 |
6:7 |
18 |
HS Mārupe Balti - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:15 |
1:15 |
20 |
Ogre juniors - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
15:00 |
4:1 |
19 |
HSR 2008 - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-0606.10.2018. |
15:30 |
9:4 |
16 |
Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
18:00 |
3:4 PSM |
6 |
DLSS - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:00 |
4:3 |
7 |
BHC37 WildCats - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:00 |
7:5 |
2 |
HSR 2010 - 2 - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:50 |
7:0 |
8 |
MHK Rīga - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
12:50 |
4:8 |
5 |
HK Tukums - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:00 |
1:9 |
10 |
HS Kurbads - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:00 |
0:7 |
4 |
Pārdaugava 10 - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:50 |
2:1 |
9 |
Talsu NSS/THK - Mārupes HS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:50 |
1:4 |
1 |
HS Kurbads - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
16:00 |
1:2 PSM |
3 |
Mārupes HS - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
16:00 |
3:4 PSM |
25 |
HS Rīga - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-10-0606.10.2018. |
13:00 |
3:10 |
26 |
Prizma/IHS - HK Lido |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
13:00 |
4:2 |
24 |
HK Liepāja - HK Zemgale LLU |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
LOC ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
17:00 |
0:3 |
38 |
Pērkons - Baltie Vilki |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Kurbads ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:15 |
2:10 |
37 |
JLSS U-17 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
14:20 |
1:2 |
41 |
HC Klaipeda - HSR 2004 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-10-0606.10.2018. |
15:30 |
1:11 |
39 |
IHS/Pārdaugava - HK Tukums/Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
15:45 |
18:0 |
42 |
Daugava/Sāga - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-10-0606.10.2018. |
16:45 |
4:0 |