50 |
HSR 2005 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-0606.01.2019. |
10:45 |
6:1 |
35 |
Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
11:00 |
3:4 |
70 |
Pērkons - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
15:15 |
0:14 |
39 |
LSSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
15:30 |
8:0 |
99 |
HK Tukums - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
12:00 |
6:5 PSM |
103 |
LSSS - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
12:00 |
4:3 |
83 |
Jūrmalas SS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-01-0606.01.2019. |
12:00 |
6:3 |
85 |
Brocēnu NBJSS 09 - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-0606.01.2019. |
12:00 |
1:9 |
104 |
DLSS-1 - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
13:15 |
5:2 |
81 |
Venta 2002 - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
13:15 |
2:3 |
100 |
HC Klaipēda - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-0606.01.2019. |
13:45 |
3:5 |
82 |
Liepājas SSS - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
13:45 |
14:5 |
102 |
JLSS U11 - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
14:00 |
5:7 |
105 |
THK/Talsu NSS - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
14:00 |
4:5 |
84 |
Valmieras HK/BSS - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
14:00 |
10:7 |
101 |
Ogre Juniors - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
17:00 |
2:6 |
87 |
Pārdaugava - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
12:00 |
4:10 |
85 |
Zemgale Juniors - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
15:45 |
6:3 |
86 |
Valmieras HK - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
15:50 |
2:3 PL |
88 |
HK Dinaburga - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-01-0606.01.2019. |
17:00 |
3:2 |