31 |
HS Rīga 2009 - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0505.10.2019. |
10:45 |
6:8 |
23 |
LSSS - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:45 |
4:2 |
30 |
HS Mogo 07/08 - Pārdaugava 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
2:20 |
26 |
DLSS - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:45 |
7:1 |
28 |
Mārupes HS - HS Mogo 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:45 |
1:7 |
33 |
Baltie Vilki - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
15:00 |
6:1 |
20 |
HS Rīga 2008 - JLSS U-13 A |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0505.10.2019. |
15:15 |
5:2 |
24 |
Valmieras HK - Pārdaugava 07 |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
16:30 |
7:3 |
25 |
HS Rīga 2007/08 - Kauno Baltu Ainiai |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0505.10.2019. |
17:00 |
3:6 |
22 |
HK Tukums - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
17:30 |
3:4 |
27 |
BHC 37 - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
19:00 |
7:3 |
1 |
Baltijas Vilki - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:00 |
4:7 |
2 |
JLSS U-9 - BHC37 |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:00 |
2:4 |
1 |
Ogre Juniors - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:00 |
6:1 |
2 |
HS Mogo 11 - Ice Academy |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:00 |
4:0 |
3 |
Prizma/Pārdaugava - HS Rīga 2011 |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:45 |
0:10 |
4 |
Pārdaugava - Kauno Baltu Ainiai |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:45 |
5:0 |
3 |
Hockey Punks - MHK Rīga |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:45 |
3:0 |
4 |
Talsu NSS/THK - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
11:45 |
1:0 |
5 |
Mārupes HS - JLSS U-9 |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
3:2 |
6 |
HC Klaipeda - Zibeņi |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
1:6 |
5 |
HS Mogo 11 - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
7:1 |
6 |
Ogre Juniors - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
8:4 |
7 |
HS Rīga 2011 - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
13:30 |
9:5 |
8 |
BHC37 - Pārdaugava |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
13:30 |
2:5 |
7 |
Brocēnu NBJSS - Ice Academy |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
13:30 |
2:3 |
8 |
MHK Rīga - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
13:30 |
0:12 |
9 |
Kauno Baltu Ainiai - Prizma/Pārdaugava |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:30 |
4:2 |
10 |
Zibeņi - Baltijas Vilki |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:30 |
2:0 |
9 |
Hockey Punks - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:30 |
1:2 PSM |
10 |
DLSS - HK Olaine |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:30 |
5:0 |
11 |
LSSS - HC Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U9: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
15:15 |
6:1 |
11 |
HS Kurbads - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
15:15 |
8:0 |
12 |
Brocēnu NBJSS - HK Olaine |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
16:00 |
3:10 |
13 |
DLSS - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
16:00 |
6:0 |
29 |
IHS/Prizma - Pirāti |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:15 |
3:1 |
28 |
HS Kurbads - DLSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Kurbads ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:15 |
9:4 |
26 |
Jūrmalas SS/EVHS - JLSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:30 |
1:5 |
25 |
Kaunas/Klaipeda - HK Ozolnieki/Tukums |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-10-0505.10.2019. |
15:30 |
4:2 |
27 |
LSSS - Daugava |
2019/2020: LBJČH: U17
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
17:00 |
12:2 |
36 |
HS Rīga 2003 - IHS/Prizma |
2019/2020: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-10-0505.10.2019. |
12:45 |
2:3 |
24 |
HK Liepāja - HK MOGO |
2019/2020: OHL
|
LOC ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
14:00 |
1:0 |
25 |
HK Dinaburga - HS Rīga |
2019/2020: OHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
17:07 |
4:2 |
106 |
HC Klaipeda - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-10-0505.10.2019. |
16:30 |
7:4 |