255 |
Daugava/Sāga - HSR 2003 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
10:50 |
2:4 |
246 |
HSR 2004 - IHS/Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-0303.03.2019. |
15:30 |
0:12 |
88 |
Ozolnieki Juniors - Kurbads 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
11:00 |
2:0 |
108 |
Sieviešu klubu izlase - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
11:45 |
2:0 |
87 |
JLSS - HS Kurbads 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
13:00 |
1:2 |
109 |
Ogre juniors - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
13:00 |
4:3 |
85 |
Pārdaugava 04 - HSR 2006 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
14:00 |
1:2 |
106 |
Pārdaugava 05 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
14:45 |
1:13 |
110 |
Pērkons - HK Venta 2002/Tukums |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
15:15 |
1:15 |
86 |
Pārdaugava 06 - HSR 2005 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
16:00 |
2:3 |
107 |
DLSS - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
16:45 |
7:2 |
157 |
HK Tukums - THK/Talsu NSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:00 |
3:5 |
160 |
Pārdaugava 08 - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:00 |
3:0 |
122 |
Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:00 |
2:3 PSM |
123 |
Valmieras HK/BSS - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:15 |
6:2 |
121 |
Pārdaugava 09 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:30 |
8:4 |
161 |
HS MOGO 08 - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
12:45 |
1:3 |
156 |
DLSS-1 - HC Klaipēda |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
13:15 |
5:9 |
158 |
Brocēnu NBJSS 08 - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-0303.03.2019. |
13:30 |
2:4 |
159 |
BHC 37 - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
14:30 |
4:3 PSM |
124 |
DLSS - HSR 2008/09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
15:00 |
0:11 |
121 |
HSR 2002 - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-0303.03.2019. |
13:00 |
5:2 |
124 |
Mārupe/Ako - HK Dinaburga |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
14:30 |
3:4 |
123 |
Venta 2002 - Pārdaugava |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-0303.03.2019. |
15:15 |
3:4 |