119 |
HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0202.12.2018. |
09:30 |
5:6 PSM |
94 |
Kauno BTA - IHS/Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:00 |
1:4 |
110 |
HSR 2003 - Daugava/Sāga |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-12-0202.12.2018. |
15:00 |
3:2 |
77 |
HK Tukums - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:00 |
1:3 |
78 |
Vilnius SLRA - JLSS U11 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:00 |
2:6 |
80 |
HSR 2009 - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:00 |
6:3 |
83 |
Pārdaugava 08 - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:30 |
1:2 PSM |
82 |
HS MOGO 08 - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:45 |
4:5 PSM |
79 |
HS Kurbads - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
13:00 |
0:4 |
69 |
HSR 2008/09 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-12-0202.12.2018. |
13:30 |
13:2 |
81 |
Mārupes HS/Zaļi - THK/Talsu NSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:15 |
3:0 |
67 |
HS MOGO 09 - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:15 |
0:3 |
70 |
Venta 2002 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
15:00 |
4:3 |
66 |
Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2018-12-0202.12.2018. |
16:00 |
4:5 PSM |
59 |
Brocēnu NBJSS - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:00 |
8:1 |
57 |
LSSS - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
13:04 |
3:2 |
58 |
DLSS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
13:15 |
3:1 |
55 |
Pārdaugava 05 - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:30 |
10:1 |
46 |
Pārdaugava 06 - HS Kurbads 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:45 |
2:0 |
45 |
JLSS - Kurbads 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
15:30 |
2:3 |
47 |
Pārdaugava 04 - HSR 2005 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
16:30 |
4:0 |
48 |
Kauno BTA/Saulys - HSR 2006 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0202.12.2018. |
16:30 |
2:3 PSM |
56 |
Ogre juniors - HK Venta 2002/Tukums |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
16:45 |
1:2 |
65 |
Prizma - Liepājas SSS |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
12:15 |
4:5 |
64 |
Zemgale Juniors - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
13:00 |
4:7 |
63 |
Valmieras HK - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-12-0202.12.2018. |
14:05 |
5:3 |