Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
64 Kurbads 04 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 10:00 1:2 PSM
66 HSR 2005 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 10:45 2:4
63 Liepājas SSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa LOC ledus halle 02.12.2017. 12:00 3:4
43 JLSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 12:30
61 PIRATI - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 13:00 8:1
45 Kurbads 05 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
65 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:15 10:3
41 Kurbads - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 14:45 2:3
42 Pērkons - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: B grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 14:45 5:19
62 Sāga/Daugava - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regulārās spēles: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 15:45 0:8
25 Daugavpils BJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 6:0
26 Jūrmalas SS - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 4:2
27 JLSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 2:0
28 HS MOGO 09 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 0:5
29 Prizma 08 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 0:4
30 HC Klaipeda - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 3:5
31 Daugavpils BJSS - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 5:0
32 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 4:3
33 Jūrmalas SS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 5:2
34 Prizma 08 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 3:2 PSM
35 Mārupe/BALTI - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 2:3
36 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 6:5 PSM
76 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Mārupes Ledus Halle 02.12.2017. 12:15 4:2
74 DKLRM - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Daugavpils ledus halle 02.12.2017. 14:15 3:7
75 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Ventspils OC ledus halle 02.12.2017. 15:45 6:3
73 JLSS U-18 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regulārās spēles Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 17:30 8:0
51 HK Prizma - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
53 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 13:00 2:7
52 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 15:00 2:5