HK “Liepāja” sezonu sāk ar dramatisku uzvaru pār HS “Rīga”, “Zemgale/LLU” ar 3:1 uzveic “Prizma”

Trešdien, 13.septembrī norisinājās divas Optibet Hokeja Līgas (OHL) regulārā čempionāta spēles.

HK “Liepāja” sezonas pirmajā cīņā viesos ar rezultātu 6:5 (2:1, 1:3, 2:1, 1:0) pagarinājumā apspēlēja HS “Rīga” hokejistus.

Trešās trešdaļas pēdējā minūtē, liepājniekiem atrodoties vadībā ar 5:4, “Rīga” uzbrucējs Vladislavs Koniševs guva vārtus un panāca neizšķirtu – 5:5. Pagarinājumā precīzs bija “Liepājas” aizsargs Mārtiņš Oskars Freimanis, atnesot komandai uzvaru šajā spēlē.

Ar diviem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm uzvarētāju rindās izcēlās Bruno Zabis, bet HS “Rīga” klubā Koniševs un Sergejs Piskunovs atzīmējās ar 2+1.

Jāatzīmē, ka "Liepāja" komandā šajā mačā piedalījās arī divi Rīgas "Dinamo" uzbrucēji - Roberts Lipsbergs un Frenks Razgals.

Citā trešdienas duelī “Zemgale/LLU” savu skatītāju priekšā ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) uzveica “Prizma” vienību.

Vārtus jelgavnieku labā guva Emīls Potapovs, Olafs Aploks un Artjoms Ogorodņikovs, bet viesu rindās precīzs bija Pjotrs Šļikovs.