Latvijas izlase aizraujošā cīņā uzveic arī Zviedrijas klubu “Hammarby IF”

Otro uzvaru "Crowns Baltic Challenge Cup" pirmajā posmā Tallinā sestdien izcīnīja Latvijas Optibet Hokeja līgas (OHL) klubu izlase.

Aizvadītajā spēlē Valērija Kuļibabas vadītā nacionālā komanda ar rezultātu 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) apspēlēja Zviedrijas trešās līgas vienību “Hammarby IF”.

Spēles pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, taču veiksmīgāk savus momentus izmantoja Latvija, izvirzoties vadībā ar 2:0. Otrajā periodā mūsu hokejisti spēlēja ļoti nedisciplinēti, vairākkārt paliekot mazākumā. Tomēr vienus vārtus šajā trešdaļā Latvijas komandai izdevās gūt, kad precīzs bija Linards Mazurs-Mago.

Noslēdzošajās 20 minūtēs mūsu hokejsisti izveidoja vairākas labas iespējas un maču noslēdza vēl ar diviem precīziem raidījumiem.

Ar vārtu guvumiem Latvijas valstsvienības labā šajā duelī atzīmējās Koba Jass, Juris Upītis, Linards Mazurs-Mago, Rūdolfs Kalvītis un Vitālijs Pavlovs.

Pirmā posma noslēdzošajā spēlē Latvijas izlase svētdien spēkosies ar posma organizatoriem Igaunijas valstsvienību.

“Crowns Baltic Challenge Cup” otrais posms no 10. līdz 12.novembrim notiks Klaipēdā, Lietuvā, bet noslēdzošais  - no 16. līdz 18.februārim tiks izspēlēts Latvijā. Hokeja spēļu norises vieta Latvijā tiks apstiprināta tuvākajā laikā.

Tallinas posma spēles video tiešraidē būs iespējams vērot portālā ww.delfi.ee.