Spēlētāju pārejas jaunie noteikumi

22.06.2017 16:48

Bērnu un jaunatnes hokeja čempionātā stāsies spēkā jaunie spēlētāju pārejas noteikumi. Lai informētu klubus un sabiedrību, publicējam Latvijas Hokeja federācijas (LHF) apstiprinātos pārejas noteikumus pilnā redakcijā.

Kā nolikuma pieņemšanas procesā skaidroja LHF valde, jaunie pāreju noteikumi galvenokārt tika ieviesti, lai apturētu lielo spēlētāju "staigāšanu" no komandas uz komandu. Šis solis ilgtermiņā palīdzēs veidot stiprus vietējos klubus ar bagātu vēsturi.

“Šie jaunie noteikumi palīdzēs attīstīt Latvijas hokeja sistēmu. Lai klubi varētu attīstīties, šīm komandām ir jāveido savas hokeja piramīdas. Mēs no savas puses vēlamies pasargāt klubus no nevajadzīgām spēlētāju “staigāšanām”. Nevajadzētu būt tā, ka jaunie hokejisti sezonas laikā var staigāt no vienas komandas uz otru. Tas kaitē hokeja piramīdas veidošanā. Tādēļ viens no veidiem, kā ar šo cīnīties ir iedibināt spēlētāju pāreju maksas, kuru kompensācijas tiks novirzītas šiem klubiem,” skaidroja LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Nolikums "Par spēlētāju pārejām" izstrādāts, lai:

  • veicinātu hokeja kā sporta veida sakārtotību;
  • aizsargātu gan klubu komandas, gan hokeja spēlētājus, kas atrodas LHF jurisdikcijā Latvijas Republikā;
  • grozītu līdz šim pastāvējušo spēlētāju pāreju praksi, balstoties uz IIHF pārejas noteikumu pamatprincipiem un labāko nozares praksi.

Spēlētāju pāreju periods

Spēlētāju pāreja LHF jurisdikcijas ietvaros notiek ik gadu. 2017.gada sezonā - no 1.jūnija līdz 1.augustam, bet no sākot ar 2018.gada sezonu no 15.maija - 15.jūlijam.

Neierobežotas pārejas izmaksas

  • līdz 11 gadu veciem spēlētājiem – 300,00 EUR ar PVN
  • no 12 līdz 18 gadus veciem spēlētājiem – 500,00 EUR ar PVN

 

Pilnu apstiprinātā nolikuma "Par spēlētāju pārejām" redakciju skatīt ŠEIT. Spēlētāja pārejas karti iespējams lepjuplādēt ŠEIT.

Spēlētāju pārejas ir tiesīgi kārtot Latvijas Hokeja federācijas biedri vai biedru kandidāti, kas ir veikuši ikgadējo biedru maksu. Ja dažādu iemeslu dēļ klubi nespēs vienoties par spēlētāju pāreju, tad strīdus gadījumus izskatīs LHF Spēlētāju statusa un pāreju komisija.

Kalendārs

Jūlijs 2018

P O T C P S Sv
2
3
4
5
6
7
8
30
31
1
2
3
4
5

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter