Latvijas hokeja izlases statistika

Hokejistu statistika

Latvijas valstsvienība hokejā olimpiskajās spēlēs

 

Gads Vieta SP U N Z GV ZV PK Vieta
1936 Garmiša Partenkirhena 3 0 0 3 3 27 0 13
2002 Soltleiksitija 4 2 1 1 20 14 5 9
2006 Turīna 5 0 1 4 11 29 1 12
2010 Vankūvera 4 0 0 4 6 22 1 12
2014 Soči 5 1 0 4 9 13 3 8
  Kopā 21 3 2 16 49 105 10  

Latvijas valstsvienības sasniegumi pasaules čempionātos augstākajā divīzijā

Gads Vieta SP U UP N ZP Z GV ZV Punkti Vieta
1933 Prāga 4 1   0   3 3 9 2 10
1935 Davosa 5 1   0   4 11 25 2 13
1938 Prāga 4 1   0   3 4 8 2 10
1939 Cīrihe/Bāzele 6 3   0   3 16 24 6 10
1997 Turku/Tampere 8 4   2   2 37 23 10 7
1998 Cīrihe/Bāzele 6 3   1   2 21 18 7 9
1999 Oslo/Lilehamera 6 2   0   4 24 22 4 11
2000 Sanktpēterburga 7 3   1   3 15 17 7 8
2001 Ķelne/Nīnberga 6 3   1   2 19 13 7 13
2002 Kārlstade/Jenčēping 6 1   0   5 14 20 2 11
2003 Turku 6 3   0   3 14 16 6 9
2004 Prāga 7 2   2   3 12 14 6 7
2005 Insbruka 6 2   1   3 12 19 5 9
2006 Rīga 6 2   1   3 12 24 5 10
2007 Maskava 6 2 0   1 3 20 22 7 13
2008 Halifaksa 6 2 0   0 4 11 19 6 11
2009 Berne 7 2 2   0 3 19 18 10 7
2010 Manheima 6 2 0   0 4 15 18 6 11
2011 Bratislava/Košice 6 2 0   2 2 18 19 8 13
2012 Stokholma 7 2 0   0 5 11 19 6 10
2013 Helsinki 7 2 0   1 4 14 25 7 11
2014 Minska 7 3 0   0 4 20 24 9 11
2015 Prāga 7 0 2   1 4 11 25 5 13
2016 Maskava 7 1 0   3 3 13 22 6 13
2017 Ķelne 7 3 0   1 3 14 18 10 10
2018 Herninga/Kopenhāgena 8 3 1   2 2 18 19 13 8
2019 Bratislava/Košice 7 3 0   0 4 21 20 9 10

Latvijas izlase pasaules čempionātos

Gads Vieta SP U UP N ZP Z GV ZV PK U % Vieta Galvenais treneris Kapteinis
1933 Prāga (Čehoslovākija) 4 1   0   3 3 9 2 25% 10    
1935 Davosa (Šveice) 5 1   0   4 11 25 2 20% 13    
1936 Garmiša-Partenkirhene (Vācija) 3 0   0   3 3 27 0 0% 13    
1938 Prāga (Čehoslovākija) 4 1   0   3 4 8 2 25% 10    
1939 Cīrihe/Bāzele (Šveice) 6 3   0   3 16 24 6 50% 10    
1993 Bleda un Ļubļana (Slovēnija) C grupa 7 6   1   0 101 9 13 86% 21 Helmuts Balderis Konstantīns Grigorjevs
1994 Kopenhāgena (Dānija) B grupa 7 6   0   1 61 9 12 86% 14 Helmuts Balderis Konstantīns Grigorjevs
1995 Bratislava (Slovākija) B grupa 7 6   0   1 65 16 12 86% 14 Ēvalds Grabovskis Aleksandrs Beļavskis
1996 Eindhovena (Nīderlande) B grupa 7 6   1   0 41 16 13 86% 13 Leonīds Beresņevs Andrejs Maticins
1997 Turku/Tampere (Somija) 8 4   2   2 37 23 10 50% 7 Leonīds Beresņevs Oļegs Znaroks
1998 Cīrihe/Bāzele (Šveice) 6 3   1   2 21 18 7 50% 9 Leonīds Beresņevs Oļegs Znaroks
1999 Oslo/Lillehammera (Norvēģija) 6 2   0   4 24 22 4 33% 11 Leonīds Beresņevs Oļegs Znaroks
2000 Sanktpēterburga (Krievija) 7 3   1   3 15 17 7 43% 8 Haralds Vasiļjevs Harijs Vītoliņš
2001 Ķelne/Nirnberga (Vācija) 6 3   1   2 19 13 7 50% 13 Haralds Vasiļjevs Harijs Vītoliņš
2002 Karlstāde/Jenčepinga (Zviedrija) 6 1   0   5 14 20 2 17% 11 Kurts Linstrēms Harijs Vītoliņš
2003 Turku (Somija) 6 3   0   3 14 16 6 50% 9 Kurts Linstrēms Vjačeslavs Fanduļs
2004 Prāga (Čehija) 7 2   2   3 12 14 6 29% 7 Kurts Linstrēms Vjačeslavs Fanduļs
2005 Insbruka (Austrija) 6 2   1   3 12 19 5 33% 9 Leonīds Beresņevs Kārlis Skrastiņš
2006 Rīga (Latvija) 6 2   1   3 12 24 5 33% 10 Pjotrs Vorobjovs Aleksandrs Semjonovs
2007 Maskava (Krievija) 6 2 0   1 3 20 22 7 33% 13 Oļegs Znaroks Rodrigo Laviņš
2008 Halifaksa (Canāda) 6 2 0   0 4 11 19 6 33% 11 Oļegs Znaroks Rodrigo Laviņš
2009 Berne (Šveice) 7 2 2   0 3 19 18 10 57% 7 Oļegs Znaroks Kārlis Skrastiņš
2010 Manheima (Vācija) 6 2 0   0 4 15 18 6 33% 11 Oļegs Znaroks Herberts Vasiļjevs
2011 Bratislava/Košice (Slovākija) 6 2 0   2 2 18 19 8 33% 13 Oļegs Znaroks Herberts Vasiļjevs
2012 Stokholma (Zviedrija) 7 2 0   0 5 11 19 6 29% 10 Teds Nolans Jānis Sprukts
2013 Helsinki (Somija) 7 2 0   1 4 14 25 7 29% 11 Teds Nolans Lauris Dārziņš
2014 Minska (Baltkrievija) 7 3 0   0 4 20 24 9 43% 11 Teds Nolans Herberts Vasiļjevs
2015 Prāga (Čehija) 7 0 2   1 3 11 25 5 29% 13 Aleksandrs Beļavskis Kaspars Daugaviņš
2016 Maskava (Krievija) 7 1 0   3 3 13 22 6 14% 13 Leonīds Beresņevs Kaspars Daugaviņš
2017 Ķelne (Vācija) 7 3 0   1 3 14 18 10 43% 10 Bobs Hārtlijs Kaspars Daugaviņš
2018 Herninga/Kopenhāgena (Dānija) 8 3 1   2 2 18 19 13 50% 8 Bobs Hārtlijs Roberts Bukarts
2019 Bratislava/Košice (Slovākija) 7 3 0   0 4 21 20 9 43% 10 Bobs Hārtlijs Lauris Dārziņš
  Kopā 202 82 5 11 11 92 690 586 224 43%      

 

Latvijas izlases spēles 1932-2018

Datums Vieta Pretinieks Rezultāts Turnīrs
27.02.1932 Rīga Lietuva 3:0 (2:0;1:0;0:0)  
15.03.1932 Berlīne Čehoslovākija 0:7 (0:3;0:2;0:2)
16.03.1932 Berlīne Francija 0:1 (0:1;0:0;0:0)
17.03.1932 Berlīne Rumānija 3:0 (
19.03.1932 Berlīne Lielbritānija 2:5 (
18.02.1933 Prāga Šveice 1:5 (0:3;0:1;1:1)
20.02.1933 Prāga Ungārija 0:3 (
24.02.1933 Prāga Itālija 2:0 (
25.02.1933 Prāga Rumānija 0:1 (
20.01.1935 Davosa Kanāda 0:14 (0:3;0:7;0:4)
21.01.1935 Davosa Lielbritānija 1:5 (
23.01.1935 Davosa Rumānija 2:3 (
24.01.1935 Davosa Vācija 1:3 (0:0;0:1;1:2)
25.01.1935 Davosa Nīderlande 7:0 (
07.02.1936 Garmiša-Partenkirhene Kanāda 0:11 (0:2;0:3;0:6) OS
08.02.1936 Garmiša-Partenkirhene Polija 2:9 ( OS
09.02.1936 Garmiša-Partenkirhene Austrija 1:7 (0:4;0:0;1:3) OS
14.02.1937 Rīga Lietuva 1:0 (  
08.01.1938 Varšava Polija 1:2 (1:1;0:0;0:1)  
23.01.1938 Rīga Polija 0:1 (0:1;0:0;0:0)  
06.02.1938 Bukareste Rumānija 2:1 (1:0;0:1;1:0)  
09.02.1938 Bukareste Ungārija 2:2 (  
11.02.1938 Prāga Norvēģija 3:1 (1:0;0:1;0:0;2:0)
12.02.1938 Prāga ASV 0:1 (0:0;0:1;0:0)
13.02.1938 Prāga Vācija 0:1 (0:0;0:1;0:0)
14.02.1938 Prāga Lielbritānija 1:5 (
27.02.1938 Rīga Rumānija 1:0 (  
28.01.1939 Kauņa Lietuva 1:0 (  
03.02.1939 Cīrihe Šveice 0:12 (0:5;0:3;0:4)
04.02.1939 Cīrihe Čehoslovākija 0:9 (0:3;0:3;0:3)
05.02.1939 Cīrihe Dienvidslāvija 6:0 (
06.02.1939 Cīrihe Beļģija 5:1 (
08.02.1939 Cīrihe Dienvidslāvija 4:0 (
09.02.1939 Bāzele Itālija 1:2 (
27.01.1940 Tallina Igaunija 4:0 (  
10.03.1940 Rīga Igaunija 2:1 (1:0;0:1;1:0)  
07.11.1992 Rīga Lietuva 13:2 (6:0;1:1;6:1) PČ kv.
08.11.1992 Rīga Igaunija 6:3 (2:1;3:0;1:2) PČ kv.
14.11.1992 Tampere Somija 3:6 (1:2;2:2;0:2)  
15.11.1992 Jiveskila Somija 6:3 (4:2;1:1;1:0)  
27.12.1992 Senžernē Austrija 5:2 (1:1;3:1;1:0) Monblāna kauss
28.12.1992 Šamonī Francija 7:4 (3:0;3:3;1:1) Monblāna kauss
29.12.1992 Mežēve Norvēģija 6:1 (4:1;0:0;2:0) Monblāna kauss
12.02.1993 Kopenhāgena Polija 3:2 (3:1;0:0;0:1) Tjaereborg kauss
13.02.1993 Kopenhāgena Dānija 7:1 (1:1;2:0;4:0) Tjaereborg kauss
12.03.1993 Bleda Beļģija 26:3 (7:1;8:1;11:1) PČ - C
13.03.1993 Bleda Korejas TDR 4:0 (1:0;2:0;1:0) PČ - C
15.03.1993 Bleda Izraēla 32:0 (4:0;14:0;14:0) PČ - C
16.03.1993 Bleda Ukraina 5:5 (3:0;2:1;0:4) PČ - C
18.03.1993 Bleda Dienvidkoreja 27:0 (11:0;9:0;7:0) PČ - C
19.03.1993 Ļubļana Slovēnija 5:1 (3:0;1:1;1:0) PČ - C
21.03.1993 Ļubļana Ukraina 2:0 (1:0;0:0;1:0) PČ - C
30.08.1993 Šefīlda Polija 6:2 (3:0;1:0;2:2) OS kv.
31.08.1993 Šefīlda Japāna 7:1 (3:0;0:1;4:0) OS kv.
01.09.1993 Šefīlda Lielbritānija 8:4 (1:2;4:2;3:0) OS kv.
02.09.1993 Šefīlda Slovākija 1:7 (1:2;0:3;0:2) OS kv.
29.11.1993 Rīga Norvēģija 3:2 (2:0;0:1;1:1)  
30.11.1993 Rīga Norvēģija 2:5 (1:2;0:2;1:1)  
27.01.1994 Stavangaea Norvēģija 5:6 (2:1;1:3;2:2)  
28.01.1994 Oslo Norvēģija 2:1 (1:0;0:0;1:1)  
03.02.1994 Kreiclingena Vācija 1:5 (0:0;0:1;1:4) Nissan kauss
04.02.1994 Kjusnahta Šveice 2:2 (0:0;2:1;0:1) Nissan kauss
06.02.1994 Rapersvīla Somija 1:9 (0:2;0:4;1:3) Nissan kauss
07.04.1994 Kopenhāgena Rumānija 12:0 (3:0;6:0;3:0) PČ - B
08.04.1994 Kopenhāgena Ķīna 22:0 (8:0;7:0;7:0) PČ - B
10.04.1994 Kopenhāgena Japāna 9:3 (4:0;2:1;3:2) PČ - B
12.04.1994 Kopenhāgena Polija 7:0 (0:0;2:0;5:0) PČ - B
14.04.1994 Kopenhāgena Nīderlande 4:2 (0:0;1:0;3:2) PČ - B
15.04.1994 Kopenhāgena Dānija 6:2 (2:1;3:0;1:1) PČ - B
17.04.1994 Kopenhāgena Šveice 1:2 (1:1;0:1;0:0) PČ - B
04.11.1994 Hāmara Norvēģija 2:3 (0:2;1:1;1:0) Rimi kauss
06.11.1994 Hāmara Francija 1:3 (0:1;0:0;1:2) Rimi kauss
29.03.1995 Arosa Šveice 5:3 (2:1;2:1;1:1)  
31.03.1995 Davosa Šveice 1:3 (1:1;0:1;0:1)  
02.04.1995 Tihi Polija 4:2 (2:0;2:1;0:1)  
03.04.1995 Tihi Polija 4:1 (1:1;2:0;1:0)  
12.04.1995 Bratislava Rumānija 18:1 (6:0;7:1;5:0) PČ - B
13.04.1995 Bratislava Nīderlande 6:1 (2:0;2:1;2:0) PČ - B
15.04.1995 Bratislava Dānija 9:2 (2:0;4:0;3:2) PČ - B
16.04.1995 Bratislava Slovākija 3:4 (1:0;1:2;1:2) PČ - B
18.04.1995 Bratislava Polija 6:2 (1:1;2:1;3:0) PČ - B
19.04.1995 Bratislava Japāna 15:2 (8:0;3:2;4:0) PČ - B
21.04.1995 Bratislava Lielbritānija 8:4 (3:1;1:0;4:3) PČ - B
24.03.1996 Novi Targa Polija 5:2 (2:1;2:0;1:1)  
25.03.1996 Osvencima Polija 4:2 (3:0;0:1;1:1)  
27.03.1996 Kokola Somija 4:6 (2:2;0:3;2:1)  
28.03.1996 Oulu Somija 3:3 (1:1;1:2;1:0)  
10.04.1996 Eindhovena Lielbritānija 6:5 (1:1;4:4;1:0) PČ - B
11.04.1996 Eindhovena Japāna 6:1 (1:0;2:0;3:1) PČ - B
13.04.1996 Eindhovena Dānija 5:3 (1:2;3:1;1:0) PČ - B
14.04.1996 Eindhovena Baltkrievija 4:1 (0:1;3:0;1:0) PČ - B
16.04.1996 Eindhovena Polija 4:2 (1:1;1:0;2:1) PČ - B
18.04.1996 Eindhovena Nīderlande 15:3 (9:1;3:1;3:1) PČ - B
20.04.1996 Eindhovena Šveice 1:1 (0:0;0:1;1:0) PČ - B
02.08.1996 Praloņa Francija 10:3 (2:0;5:1;3:2)  
27.08.1996 Rīga Lietuva 27:0 (10:0;8:0;9:0) OS kv.
29.08.1996 Rīga Igaunija 15:0 (3:0;7:0;5:0) OS kv.
30.08.1996 Rīga Ungārija 10:2 (4:1;2:1;4:0) OS kv.
01.09.1996 Rīga Baltkrievija 1:4 (1:3;0:1;0:0) OS kv.
08.10.1996 Rīga Norvēģija 5:4 (3:1;2:2;0:1)  
09.10.1996 Rīga Norvēģija 5:3 (4:0;1:1;0:2)  
17.04.1997 Gelzenkirzene Vācija 2:3 (0:1;2:1;0:1)  
18.04.1997 Izerlona Vācija 3:1 (0:0;2:0;1:1)  
19.04.1997 Hesene Vācija 5:4 (2:1;1:1;2:2)  
23.04.1997 Rīga Francija 7:1 (2:0;3:1;2:0)  
27.04.1997 Turku ASV 4:5 (1:2;0:2;3:1)
28.04.1997 Turku Itālija 4:5 (1:0;3:2;0:3)
30.04.1997 Turku Kanāda 3:3 (1:0;2:1;0:2)
02.05.1997 Turku Zviedrija 1:1 (0:0;0:0;1:1)
03.05.1997 Turku Norvēģija 6:3 (2:1;4:0;0:2)
06.05.1997 Tampere Vācija 8:0 (4:0;3:0;1:0)
08.05.1997 Tampere Francija 6:2 (1:1;2:1;3:0)
10.05.1997 Tampere Slovākija 5:4 (2:2;2:1;1:1)
13.08.1997 Rīga Baltkrievija 9:3 (5:0;2:0;2:3)  
14.08.1997 Rīga Baltkrievija 2:1 (0:1;0:0;1:0.1;0)  
11.04.1998 Hanovere Vācija 2:1 (0:0;1:0;1:1)  
12.04.1998 Hamburga Vācija 3:3 (1:0;1:1;1:2)  
13.04.1998 Brēmerhāfene Vācija 1:0 (0:0;0:0;1:0)  
25.04.1998 Rīga Austrija 4:1 (2:0;0:1;2:0)  
26.04.1998 Rīga Austrija 4:1 (1:0;1:1;2:0)  
02.05.1998 Bāzele Somija 0:6 (0:1;0:5;0:0)
04.05.1998 Bāzele Krievija 5:7 (1:4;1:2;3:1)
06.05.1998 Bāzele Kazahstāna 7:2 (1:1;5:0;1:1)
08.05.1998 Cīrihe Itālija 1:1 (0:0;0:1;1:0)
10.05.1998 Bāzele Vācija 5:0 (4:0;0:0;1:0)
11.05.1998 Cīrihe ASV 3:2 (0:1;1:0;2:1)
11.04.1999 Rīga Krievija 3:3 (1:1;1:1;1:1)  
12.04.1999 Rīga Krievija 5:4 (0:3;2:0;3:1)  
17.04.1999 Minska Baltkrievija 2:0 (0:0;2:0;0:0)  
18.04.1999 Minska Baltkrievija 1:2 (0:0;0:0;1:2)  
24.04.1999 Rīga Ukraina 2:0 (0:0;1:0;1:0)  
26.04.1999 Rīga Ukraina 5:2 (1:0;4:1;0:1)  
29.04.1999 Helsinki Somija 3:5 (1:1;0:0;2:4)  
02.05.1999 Oslo Šveice 3:5 (2:1;1:3;0:1)
04.05.1999 Oslo Francija 8:5 (2:3;2:2;4:0)
06.05.1999 Oslo Zviedrija 3:4 (1:1;0:2;2:1)
08.05.1999 Hāmara Austrija 2:5 (1:4;1:0;0:1)
10.05.1999 Lillehammere Norvēģija 7:1 (3:0;1:1;3:0)
11.05.1999 Lillehammere Baltkrievija 1:2 (0:1;0:1;1:0)
11.11.1999 Šefīlda Kazahstāna 6:3 (2:0;2:2;2:1) PČ kv.
13.11.1999 Šefīlda Lielbritānija 0:0 (0:0;0:0;0:0) PČ kv.
14.11.1999 Šefīlda Ukraina 0:0 (0:0;0:0;0:0) PČ kv.
12.04.2000 Rīga Krievija 3:5 (0:0;3:3;0:2)  
13.04.2000 Rīga Krievija 2:2 (1:1;0:0;1:1)  
15.04.2000 Rīga Somija 1:2 (0:0;0:1;1:1)  
16.04.2000 Rīga Somija 3:6 (0:2;1:3;2:1)  
24.04.2000 Rīga Francija 2:2 (1:0;1:1;0:1)  
25.04.2000 Rīga Francija 6:2 (1:1;2:0;3:1)  
30.04.2000 Sanktpēterburga Zviedrija 1:3 (0:2;1:1;0:0)
02.05.2000 Sanktpēterburga Baltkrievija 6:3 (2:0;3:3;1:0)
04.05.2000 Sanktpēterburga Ukraina 2:1 (0:1;1:0;1:0)
05.05.2000 Sanktpēterburga Krievija 3:2 (0:0;3:2;0:0)
07.05.2000 Sanktpēterburga ASV 1:1 (1:0;0:0;0:1)
08.05.2000 Sanktpēterburga Šveice 1:4 (0:0;0:3;1:1)
11.05.2000 Sanktpēterburga Čehija 1:3 (0:0;1:3;0:0)
11.11.2000 Anžē Francija 1:2 (1:0;0:0;0:1;0:1)  
08.02.2001 Klāgenfurte Dānija 4:2 (0:2;2:0;2:0) OS kv.
10.02.2001 Klāgenfurte Francija 1:1 (0:1;1:0;0:0) OS kv.
11.02.2001 Klāgenfurte Austrija 4:3 (1:0;2:2;1:1) OS kv.
09.04.2001 Rīga Francija 2:2 (1:0;1:1;0:1)  
10.04.2001 Rīga Francija 5:2 (2:0;1:1;2:1)  
18.04.2001 Lipovski Mikulaši Slovākija 0:3 (0:1;0:0;0:2)  
19.04.2001 Lipovski Mikulaši Slovākija 1:2 (0:0;1:1;0:1)  
22.04.2001 Rīga Baltkrievija 3:6 (1:2;0:1;2:3)  
23.04.2001 Rīga Baltkrievija 3:1 (0:0;1:1;2:0)  
29.04.2001 Ķelne Zviedrija 2:5 (1:2;1:2;0:1)
30.04.2001 Ķelne ASV 2:0 (0:0;1:0;1:0)
02.05.2001 Ķelne Ukraina 2:4 (1:3;0:0;1:1)
04.05.2001 Nirnberga Baltkrievija 2:2 (0:0;2:0;0:2)
05.05.2001 Nirnberga Japāna 8:2 (1:1;3:1;4:0)
07.05.2001 Nirnberga Norvēģija 3:0 (0:0;2:0;1:0)
09.11.2001 Grenoble Francija 4:1 (3:1;1:0;0:0) Alpu kauss
10.11.2001 Grenoble Austrija 4:2 (2:2;2:0;0:0) Alpu kauss
11.11.2001 Grenoble Itālija 5:0 (2:0;1:0;2:0) Alpu kauss
04.02.2002 Saltleiksitija Francija 5:1 (1:0;0:0;4:1)  
06.02.2002 Saltleiksitija Baltkrievija 4:4 (0:1;1:3;3:0)  
09.02.2002 Saltleiksitija Austrija 4:2 (2:1;2:1;0:0) OS
10.02.2002 Saltleiksitija Slovākija 6:6 (2:2;2:4;2:0) OS
12.02.2002 Saltleiksitija Vācija 1:4 (1:2;0:2;0:0) OS
14.02.2002 Saltleiksitija Ukraina 9:2 (6:0;3:2;0:0) OS
10.04.2002 Minska Baltkrievija 4:1 (1:1;1:0;2:0)  
11.04.2002 Minska Baltkrievija 2:2 (1:0;1:0;0:2)  
16.04.2002 Rīga Vācija 3:1 (1:0;1:0;1:1)  
17.04.2002 Rīga Vācija 2:2 (0:0;1:2;1:0)  
20.04.2002 Rīga Japāna 2:3 (2:0;0:2;0:1)  
21.04.2002 Rīga Japāna 5:1 (1:0;1:0;3:1)  
27.04.2002 Kārlstāde Kanāda 1:4 (1:1;0:1;0:2)
29.04.2002 Kārlstāde ASV 2:3 (0:3;1:0;1:0)
30.04.2002 Kārlstāde Itālija 4:1 (2:0;2:1;0:0)
02.05.2002 Jenčēpinga Čehija 1:3 (0:2;0:0;1:1)
03.05.2002 Kārlstāde Vācija 2:3 (1:1;1:0;0:2)
05.05.2002 Kārlstāde Šveice 4:6 (0:0;1:3;3:3)
30.08.2002 Rīga Ukraina 4:2 (1:1;2:0;1:1) EIHC
31.08.2002 Rīga Dānija 5:2 (3:1;1:1;1:0) EIHC
01.09.2002 Rīga Francija 5:0 (1:0;3:0;1:0) EIHC
08.11.2002 Belforta Dānija 2:3 (1:3;1:0;0:0) EIHC
09.11.2002 Milūza Francija 5:5 (3:1;1:2;1:2) EIHC
10.11.2002 Milūza Itālija 6:3 (0:0;2:1;4:2) EIHC
13.12.2002 Gdaņska Nīderlande 8:0 (3:0;1:0;4:0) EIHC
14.12.2002 Gdaņska Dānija 5:3 (1:2;1:0;3:1) EIHC
15.12.2002 Gdaņska Polija 2:0 (1:0;1:0;0:0) EIHC
07.02.2003 Minska Francija 1:0 (0:0;1:0;0:0) EIHC
08.02.2003 Minska Ungārija 3:2 (1:0;0:0;2:2) EIHC
09.02.2003 Minska Baltkrievija 2:5 (0:2;0:2;2:1) EIHC
12.04.2003 Rīga Somija 5:2 (2:0;2:1;1:1)  
13.04.2003 Rīga Somija 1:2 (0:0;1:0;0:2)  
22.04.2003 Rīga Šveice 2:1 (2:1;0:0;0:0)  
23.04.2003 Rīga Kanāda 3:5 (1:1;1:2;1:2)  
26.04.2003 Turku Zviedrija 1:3 (1:2;0:1;0:0)
27.04.2003 Turku Kanāda 1:6 (1:2;0:1;0:3)
29.04.2003 Turku Baltkrievija 4:0 (1:0;3:0;0:0)
03.05.2003 Turku Šveice 2:4 (1:1;1:1;0:2)
04.05.2003 Turku Krievija 2:1 (0:0;0:0;2:1)
06.05.2003 Turku Dānija 4:2 (0:0;2:2;2:0)
05.09.2003 Rīga Kazahstāna 2:4 (1:1;0:1;1:2) EIHC
06.09.2003 Rīga Francija 5:2 (2:1;1:0;2:1) EIHC
07.09.2003 Rīga Baltkrievija 2:3 (1:1;0:2;1:0) EIHC
07.11.2003 Odensa Polija 4:2 (0:1;3:1;1:0) EIHC
08.11.2003 Odensa Norvēģija 2:5 (1:2;1:1;0:2) EIHC
09.11.2003 Odensa Dānija 0:1 (0:0;0:1;0:0) EIHC
19.12.2003 Kijeva Ukraina 1:7 (1:1;0:4;0:2) EIHC
21.12.2003 Kiejva Dānija 5:4 (0:2;2:1;3:1) EIHC
06.02.2004 Jēvīka Dānija 8:3 (2:2;4:1;2:0) EIHC
07.02.2004 Jēvīka Norvēģija 2:3 (0:0;1:3;1:0) EIHC
08.02.2004 Jēvīka Francija 0:1 (0:0;0:1;0:0) EIHC
14.04.2004 Rīga Slovākija 0:2 (0:0;0:1;0:1)  
15.04.2004 Rīga Slovākija 3:3 (0:1;3:0;0:2)  
20.04.2004 Rīga Japāna 5:4 (1:1;4:1;0:2)  
21.04.2004 Rīga Japāna 4:0 (1:0;0:0;3:0)  
24.04.2004 Prāga Čehija 1:3 (0:3;0:0;1:0)
26.04.2004 Prāga Vācija 1:1 (1:0;0:1;0:0)
27.04.2004 Prāga Kazahstāna 3:1 (0:0;0:1;3:0)
30.04.2004 Prāga Kanāda 0:2 (0:1;0:1;0:0)
01.05.2004 Prāga Šveice 1:1 (0:0;0:0;1:1)
03.05.2004 Prāga Austrija 5:2 (0:1;3:1;2:0)
05.05.2004 Prāga Zviedrija 1:4 (0:3;0:0;1:1)
03.09.2004 Rīga Ukraina 7:4 (4:1;1:0;2:3) EIHC
04.09.2004 Rīga Francija 6:3 (3:0;1:1;2:2) EIHC
05.09.2004 Rīga Baltkrievija 5:1 (3:0;1:0;1:1) EIHC
18.12.2004 Kijeva Rumānija 11:1 (4:0;6:0;1:1) EIHC
19.12.2004 Kijeva Ukraina 2:1 (0:0;2:1;0:0) EIHC
10.02.2005 Rīga Slovēnija 2:1 (0:1;2:0;0:0) OS kv.
11.02.2005 Rīga Polija 3:1 (0:0;1:1;2:0) OS kv.
13.02.2005 Rīga Baltkrievija 5:4 (1:2;1:1;3:1) OS kv.
13.04.2005 Poprada Slovākija 2:4 (1:1;0:1;1:2)  
14.04.2005 Poprada Slovākija 0:3 (0:1;0:0;0:2)  
21.04.2005 Kaufbeurena Vācija 4:2 (2:0;0:0;2:2)  
23.04.2005 Ravensburga Vācija 3:3 (2:2;1:0;0:1)  
25.04.2005 Rīga Kanāda 1:3 (1:0;0:3;0:0)  
27.04.2005 Oulu Somija 2:3 (0:1;1:2;1:0)  
30.04.2005 Insbruka Kanāda 4:6 (1:1;1:4;2:1)
03.05.2005 Insbruka ASV 1:3 (1:0;0:1;0:2)
05.05.2005 Insbruka Slovēnija 3:1 (1:0;1:1;1:0)
07.05.2005 Insbruka Ukraina 3:0 (0:0;1:0;2:0)
09.05.2005 Insbruka Somija 0:0 (0:0;0:0;0:0)
10.05.2005 Insbruka Zviedrija 1:9 (0:3;0:2;1:4)
11.11.2005 Ventspils Polija 4:1 (0:0;1:0;3:1) EIHC
12.11.2005 Ventspils Nīderlande 5:0 (1:0;2:0;2:0) EIHC
13.11.2005 Ventspils Ukraina 4:0 (1:0;1:0;2:0) EIHC
15.12.2005 Piestani Slovākija 4:3 (0:1;0:1;3:1;1:0) Loto kauss
16.12.2005 Piestani Kanāda 2:4 (0:1;1:1;1:2) Loto kauss
17.12.2005 Piestani Šveice 1:4 (0:1;0:2;1:1) Loto kauss
12.02.2006 Turīna Itālija 4:5 (2:2;0:1;2:2)  
15.02.2006 Turīna ASV 3:3 (1:2;2:0;0:1) OS
16.02.2006 Turīna Slovākija 3:6 (1:4;2:1;0:1) OS
18.02.2006 Turīna Zviedrija 1:6 (0:1;0:4;1:1) OS
19.02.2006 Turīna Krievija 2:9 (1:3;0:3;1:3) OS
21.02.2006 Turīna Kazahstāna 2:5 (1:1;0:1;1:3) OS
15.04.2006 Rīga Krievija 2:4 (0:3;2:1;0:0)  
16.04.2006 Rīga Krievija 0:2 (0:1;0:0;0:1)  
21.04.2006 Rīga Somija 3:1 (0:0;2:0;1:1)  
29.04.2006 Rodovre Dānija 5:3 (0:1;2:1;3:1)  
02.05.2006 Rīga Šveice 3:1 (0:1;1:0;2:0)  
05.05.2006 Rīga Čehija 1:1 (1:1;0:0;0:0)
07.05.2006 Rīga Somija 0:5 (0:0;0:2;0:3)
09.05.2006 Rīga Slovēnija 5:1 (0:1;4:0;1:0)
11.05.2006 Rīga Kanāda 0:11 (0:4;0:1;0:6)
13.05.2006 Rīga ASV 2:4 (0:0;1:2;1:2)
16.05.2006 Rīga Norvēģija 4:2 (2:0;1:1;1:1)
09.11.2006 Hanovera Kanāda 2:4 (1:1;1:2;0:1) Vācijas kauss
10.11.2006 Hanovera Slovākija 0:2 (0:0;0:1;0:1) Vācijas kauss
12.11.2006 Hanovera Japāna 4:1 (2:1;2:0;0:0) Vācijas kauss
14.12.2006 Bratislava Šveice 5:4 (0:0;4:0;0:4;1:0) Loto kauss
15.12.2006 Bratislava Austrija 1:5 (0:2;1:3;0:0) Loto kauss
16.12.2006 Bratislava Slovākija 0:5 (0:1;0:3;0:1) Loto kauss
09.02.2007 Gomeļa Baltkrievija 2:1 (0:1;0:0;1:0;1:0) Polesjas kauss
10.02.2007 Gomeļa Kanāda 9:2 (2:1;5:1;2:0) Polesjas kauss
07.04.2007 Rīga Vācija 3:2 (0:0;1:1;1:1;1:0)  
09.04.2007 Rīga Vācija 1:3 (0:1;1:1;0:1)  
13.04.2007 Espo Somija 3:7 (1:1;1:2;1:4)  
19.04.2007 Skalica Slovākija 2:3 (2:1;0:2;0:0)  
21.04.2007 Vīne Austrija 4:0 (2:0;0:0;2:0)  
24.04.2007 Rīga Dānija 5:2 (3:0;0:1;2:1)  
28.04.2007 Maskava Šveice 1:2 (0:0;1:2;0:0)
30.04.2007 Maskava Zviedrija 2:8 (0:1;0:3;2:4)
02.05.2007 Maskava Itālija 3:4 (1:0;0:1;2:2;0:1)
04.05.2007 Maskava Ukraina 5:0 (2:0;2:0;1:0)
06.05.2007 Maskava Austrija 5:1 (1:0;1:0;3:1)
07.05.2007 Maskava Norvēģija 4:7 (2:3;0:3;2:1)
07.02.2008 Sanoka Polija 3:1 (1:0;1:1;1:0)  
08.02.2008 Sanoka Austrija 4:3 (1:0;1:1;1:2;1:0)  
09.02.2008 Sanoka Itālija 4:3 (0:1;2:1;1:1;1:0)  
04.04.2008 Rīga Somija 1:2 (0:0;1:0;0:1;0:1)  
14.04.2008 Rīga Dānija 4:3 (1:1;2:0;0:2;1:0)  
17.04.2008 Sklanica Slovākija 2:0 (0:0;1:0;1:0)  
19.04.2008 0dense Dānija 4:1 (0:0;1:0;3:1)  
24.04.2008 Stoholma Zviedrija 3:4 (1:3;1:0;1:1)  
26.04.2008 Monreāla Baltkrievija 0:1 (0:0;0:0;0:0;0:1)  
02.05.2008 Halifaksa ASV 0:4 (0:1;0:1;0:2)
04.05.2008 Halifaksa Kanāda 0:7 (0:3;0:4;0:0)
06.05.2008 Halifaksa Slovēnija 3:0 (0:0;2:0;1:0)
09.05.2008 Halifaksa Somija 1:2 (1:0;0:1;0:1)
11.05.2008 Halifaksa Norvēģija 4:1 (2:1;1:0;1:0)
12.05.2008 Halifaksa Vācija 3:5 (1:1;2:1;0:3)
18.12.2008 Gomeļa Baltkrievija 1:2 (0:0;1:2;0:0) Polesjas kauss
19.12.2008 Gomeļa Francija 1:4 (1:1;0:1;0:2) Polesjas kauss
05.02.2009 Rīga Ungārija 7:3 (1:1;3:2;3:0) OS kv.
06.02.2009 Rīga Ukraina 4:2 (0:1;2:0;2:1) OS kv.
08.02.2009 Rīga Itālija 4:1 (2:0;1:0;1:1) OS kv.
03.04.2009 Rīga Vācija 1:2 (0:0;0:1;1:1)  
04.04.2009 Rīga Vācija 2:4 (2:1;0:3;0:0)  
10.04.2009 Rīga Francija 3:5 (2:2;0:2;1:1)  
11.04.2009 Rīga Francija 5:2 (0:1;3:0;2:1)  
16.04.2009 Rīga Slovākija 2:4 (1:1;0:2;1:1)  
17.04.2009 Rīga Slovākija 3:2 (1:1;0:0;1:1)  
25.04.2009 Berne ASV 2:4 (1:1;1:2;0:1)
27.04.2009 Berne Zviedrija 3:2 (0:1;2:0;0:1;1:0)
29.04.2009 Berne Austrija 2:0 (1:0;0:0;1:0)
30.04.2009 Berne Šveice 2:1 (1:0;0:0;0:1;1:0)
02.05.2009 Berne Francija 7:1 (1:0;2:0;4:1)
03.05.2009 Berne Krievija 1:6 (0:1;1:3;0:2)
07.05.2009 Berne Kanāda 2:4 (0:0;1:3;1:1) PČ (1/4 fināls)
16.12.2009 Rīga Dānija 5:3 (1:0; 1:1; 3:2)  
17.12.2009 Rīga Dānija 1:0 (0:0; 0:0; 1:0)  
10.02.2010 Frankfurte Vācija 2:5 (2:0; 0:2; 0:3)  
16.02.2010 Vankūvera Krievija 2:8 (0:3; 0:1; 2:4) OS
19.02.2010 Vankūvera Čehija 2:5 (0:3; 2:1; 0:1) OS
20.02.2010 Vankūvera Slovākija 0:6 (0:3; 0:2; 0:1) OS
23.02.2010 Vankūvera Čehija 2:3 (0:2; 0:0; 2:0; 0:1) OS
21.04.2010 Rīga Francija 4:1 (0:1; 3:0; 1:0)  
22.04.2010 Rīga Francija 3:0 (1:0; 0:0; 2:0)  
29.04.2010 Rīga Baltkrievija 3:2 (0:0; 2:0; 1:2)  
30.04.2010 Rīga Baltkrievija 4:3 (2:0; 1:0; 1:1)  
02.05.2010 Skalica Slovākija 3:4 (1:0; 2:1; 0:3)  
03.05.2010 Skalica Slovākija 2:0 (0:0; 2:0; 0:0)  
08.05.2010 Manheima Šveice 1:3 (0:1; 0:1; 1:1)
10.05.2010 Manheima Kanāda 1:6 (0:2; 0:4; 1:0)
12.05.2010 Manheima Itālija 5:2 (1:1; 1:0; 3:1)
14.05.2010 Manheima Zviedrija 2:4 (1:3; 0:0; 1:1)
16.05.2010 Manheima Norvēģija 5:0 (0:0; 0:0; 5:0)
17.05.2010 Manheima Čehija 1:3 (0:0; 0:2; 1:1)
10.02.2011 Oslo Ukraina 1:2 (0:1; 1:1; 0:0) EIHC
11.02.2011 Oslo Itālija 7:1 (3:0; 2:0; 2:1) EIHC
12.02.2011 Oslo Norvēģija 5:4 (2:1; 2:2; 1:1) EIHC
01.04.2011 Skellefteo Zviedrija 4:7 (0:1; 2:4; 1:3) EHC
30.03.2011 Umeo Zviedrija 1:4 (0:2; 1:1; 0:1) EHC
07.04.2011 Rīga Somija 0:5 (0:1; 0:2; 0:2) EHC
08.04.2011 Rīga Somija 3:5 (1:1; 2:2; 0:2) EHC
14.04.2011 Insbruka Austrija 3:2 (1:0; 1;2; 0:0; 0:0; 1:0) EHC
13.04.2011 Insbruka Austrija 4:5 (0:0; 2:3; 2:1; 0:0; 0:1) EHC
25.04.2011 Rīga Norvēģija 4:1 (0:1; 3:0; 1:0)  
26.04.2011 Rīga Norvēģija 5:3 (2:0; 0:1; 3:2)  
30.04.2011 Bratislava Čehija 2:4 (1:1; 1:1; 0:2)
02.05.2011 Bratislava Somija 2:3 (0:1; 1:0; 1:1; 0:0; 0:1)
04.05.2011 Bratislava Dānija 2:3 (0:1; 1:2; 0:0; 0:0; 0:1)
05.05.2011 Bratislava Slovēnija 2:5 (0:0; 0:3; 2:2)
07.05.2011 Košice Baltkrievija 6:3 (3:1; 1:1; 2;1)
08.05.2011 Košice Austrija 4:1 (2:0; 1:0; 1:1)
09.02.2012 Oslo Dānija 2:3 (1:1; 0:1; 1:0; 0:0; 0:1) EIHC
10.02.2012 Oslo Norvēģija 1:2 (0:0; 0:1; 1:1) EIHC
11.02.2012 Oslo Francija 2:1 (1:0; 0:1; 1:0) EIHC
06.04.2012 Rīga Čehija 3:4 (0:1; 1:2; 2:0; 0:0; 0:1) EHC
07.04.2012 Rīga Čehija 1:3 (1:0; 0:2; 0:1) EHC
11.04.2012 Odense Dānija 2:1 (0:1; 0:0; 1:1) EHC
13.04.2012 Vojense Dānija 4:1 (0:1; 0:2; 1:1) EHC
20.04.2012 Rīga Krievija 1:2 (1:1; 0:1; 0:0) EHC
21.04.2012 Rīga Krievija 1:0 (1:0; 0:0; 0:0) EHC
30.04.2012 Rīga Francija 3:2 (0:0; 0:0; 2:2; 0:0; 1:0)  
01.05.2012 Rīga Francija 3:1 (1:0; 1:0; 1:1)  
05.05.2012 Stokholma Krievija 2:5 (1:0; 0:2; 1:3)
06.05.2012 Stokholma Vācija 3:2 (1:0; 1:2; 1:0)
08.05.2012 Stokholma Itālija 5:0 (1:0; 2:0; 2:0)
10.05.2012 Stokholma Čehija 1:3 (0:0; 1:1; 0:2)
12.05.2012 Stokholma Norvēģija 0:3 (0:1; 0:2; 0:0)
14.05.2012 Stokholma Dānija 0:2 (0:0; 0:2: 0:0)
15.05.2012 Stokholma Zviedrija 0:4 (0:2; 0:1; 0:1)
09.11.2012 Rīga Krievija 1:3 (0:1; 0:0; 1:2)  
10.11.2012 Rīga Krievija 1:3 (1:0; 0:2; 0:1)  
13.12.2012 Liona Dānija 2:3 (0:1; 1:0; 1:1; 0:1) EIHC
14.12.2012 Liona Francija 4:7 (2:1; 0:4; 2:2) EIHC
15.12.2012 Liona Slovēnija 4:3 (2:1; 1:1; 0:1;1:0) EIHC
07.02.2013 Rīga Lielbritānija 6:2 ( 2:1; 1:0; 3:1 ) OS kv.
08.02.2013 Rīga Kazahstāna 3:2 ( 2:1; 0:1; 1:0) OS kv.
10.02.2013 Rīga Francija 2:3 ( 0:2; 1:0; 1:0; 0:1 ) OS kv.
03.04.2013 Jindričkovhradeca Čehija 3:4 (0:2; 2:0; 1:2) EHC
04.04.2013 Jindričkovhradeca Čehija 0:1 (0:1; 0:0; 0:0) EHC
07.04.2013. Rīga Zviedrija 1:2 (0:0; 0:0; 1:2) EHC
08.04.2013. Rīga Zviedrija 0:6 (0:1; 0:3; 0:2) EHC
19.04.2013. Rīga Baltkrievija 0:3 (0:2; 0:1; 0:0) EHC
20.04.2013. Rīga Baltkrievija 4:1 (1:0; 2:1; 1:0) EHC
28.04.2013. Ruāna Francija 1:3 (1:0; 1:1; 1:0)  
04.05.2013. Helsinki Krievija 0:6 (0:1; 0:3; 0:2)
05.05.2013. Helsinki ASV 1:4 (0:0; 1:2; 0:2)
07.05.2013. Helsinki Austrija 3:6 (1:2; 1:2; 1:2)
09.05.2013. Helsinki Slovākija 5:3 (3:1; 1:1; 1:1)
11.05.2013. Helsinki Vācija 0:2 (0:0; 0:1; 0:1)
13.05.2013. Helsinki Francija 3:1 (1:0; 1:0; 1:1)
14.05.2013. Helsinki Somija 2:3 (1:1; 0:1; 1:0; 0:1)
08.11.2013. Rīga Krievija 4:1 (1:0; 2:0; 1:1)  
09.11.2013. Rīga Krievija 3:4 (0:1; 1:0; 2:2; 0:0; 0:1)  
17.12.2013. Herne Vācija 4:3 (2:1; 0:0; 1:2; 0:0; 1:0)  
18.12.2013. Esene Vācija 0:4 (0:0; 0:3; 0:1)  
12.02.2014 Soči Šveice 0:1 (0:0;0:0;0:1) OS
14.02.2014 Soči Čehija 2:4 (1:2;1:2;0:0) OS
15.02.2014 Soči Zviedrija 3:5 (1:1;1:3;1:1) OS
18.02.2014 Soči Šveice 3:1 (0:2;0:1;1:0) OS
19.02.2014 Soči Kanāda 1:2 (1:1;0:0;0:1) OS
10.04.2014 Jiveskile Somija 1:5 (1:1;0:2;0:2) EHC
11.04.2014 Kuopio Somija 1:5 (0:0;1:2;0:3) EHC
18.04.2014 Rīga Krievija 2:3 (1:1;1:2;0:0) EHC
19.04.2014 Rīga Krievija 1:0 (0:0;1:0;0:0) EHC
25.04.2014 Rīga Francija 2:1 (1:0;0:0;1:1) EHC
26.04.2014 Rīga Francija 6:3 (2:0;3:3;1:0) EHC
01.05.2014 Bratislava Slovākija 3:5 (2:3;0:2;1:0) Slovakia Cup
02.05.2014 Bratislava Norvēģija 2:0 (1:0;0:0;1:0) Slovakia Cup
10.05.2014. Minska Somija 3:2 (1:1;0:1;2:0)
11.05.2014. Minska Vācija 2:3 (1:1;1:1;0:1)
13.05.2014. Minska Kazahstāna 5:4 (1:2; 3:2;1:0)
15.05.2014. Minska ASV 6:5 (2:1;1:2;3:2)
17.05.2014. Minska Krievija 1:4 (1:3;0:1;0:0)
19.05.2014. Minska Baltkrievija 1:3 (0:2;1:0;0:1)
20.05.2014. Minska Šveice 2:3 (0:2;1:1;1:0)
06.11.2014. Stavangere Dānija 4:1 (1:1;0:1;0:2) EIHC
07.11.2014. Stavangere Norvēģija 1:4 (1:1;0:3;1:0) EIHC
08.11.2014. Stavangere Francija 1:3 (1:0;0:0;0:3) EIHC
02.04.2015. Molodečno Baltrievija 1:2 (0:1;1:0;0:1) EHC
02.04.2015. Lida Baltkrievija 1:0 (1:0;0:0;0:0) EHC
09.04.2015. Rīga Francija 1:2 (1:2;0:0;0:0) EHC
10.04.2015. Rīga Francija 0:1 (0:0;0:1;0:0) EHC
17.04.2015. Bergena Norvēģija 1:2 (0:1;1:0;0:1) EHC
18.04.2015. Bergena Norvēģija 3:7 (2:3;1:1;1:3) EHC
24.04.2015. Rīga Slovākija 5:1 (3:0;1:0;1:1) EHC
25.04.2015. Rīga Slovākija 3:2 (0:0;1:0;1:2;0:0;1:0) EHC
01.05.2015. Prāga Kanāda 1:6 (0:3;0:2;1:1)
02.05.2015. Prāga Čehija 2:4 (1:0;1:3;0:1)
04.05.2015. Prāga Zviedrija 1:8 (0:1;1:3;1:4)
06.05.2015. Prāga Šveice 2:1 (0:0;1:0;0:1;1:0)
08.05.2015. Prāga Vācija 1:2 (1:0;0:0;0:2)
09.05.2015. Prāga Austrija 2:1 (0:1;1:0;0:0;1:0)
12.05.2015. Prāga Francija 2:3 (1:0;1:0;0:2;0:0;0:1)
05.11.2015. Liepāja Japāna 5:4 (3:2; 1:0; 1:2) EIHC
06.11.2015. Liepāja Baltkrievija 3:4 (1:2; 1:1; 1:1) EIHC
07.11.2015. Liepāja Itālija 2:1 (1:0; 1:0; 0:1) EIHC
07.04.2016. Olborga Dānija 6:4 (3:2; 1:2; 2:0) EHC
09.04.2016. Odense Dānija 4:3 (1:1; 1:2; 2:1) EHC
14.04.2016. Rīga Baltkrievija 1:3 (0:1; 0:2; 1:0) EHC
15.04.2016 Rīga. Baltkrievija 3:2 (1:1; 0:1; 1:0; 0:0; 1:0) EHC
22.04.2016. Rīga Vācija 3:4 (0:2; 1:2; 2:0) EHC
23.04.2016. Rīga Vācija 4:1 (0:1; 2:0; 2:0) EHC
29.04.2016. Ženēva Šveice 1:2 (0:1; 1:0; 0:0; 0:1) EHC
30.04.2016. Neišatele Šveice 3:4 (0:0; 2:1; 1:3) EHC
06.05.2016. Maskava Zviedrija 1:2 (0:1; 0:0; 1:0; 0:1)
07.05.2016. Maskava Čehija 3:4 (0:2; 1:0; 2:1; 0:0; 0:1)
09.05.2016. Maskava Krievija 0:4 (0:0; 0:2; 0:2)
11.05.2016. Maskava Šveice 4:5 (0:0; 3:3; 1:2)
13.05.2016. Maskava Dānija 2:3 (1:1; 1:1; 0:0; 0:0; 0:1)
14.05.2016. Maskava Kazahstāna 2:1 (0:1; 1:0; 1:0)
17.05.2016. Maskava Norvēģija 1:3 (1:1; 0:2; 0:0)
16.08.2016. Rīga Dānija 0:3 (0:1; 0:1; 0:1)  
01.09.2016. Rīga Austrija 8:1 (2:1; 3:0; 3:0) OK
02.09.2016. Rīga Japāna 3:1 (0:0; 1:0; 2:1) OK
04.09.2016. Rīga Vācija 2:3 (0:1; 1:1; 1:1) OK
03.11.2016. Bleda Slovēnija  2:3 (0:1; 0:0; 2:1; 0:0) EIHC
04.11.2016. Bleda Baltkrievija 0:4 (0:1; 0:2; 0:1)  EIHC 
05.11.2016. Bleda Francija 6:0 (2:0; 1:0; 3:0) EIHC
01.04.2017. Rīga Krievija 0:5 (0:2; 0:3; 0:0)  
02.04.2017. Rīga Krievija 1:2 (0:2; 0:0; 1:0)  
07.04.2017. Daugavpils Baltkrievija 1:0 (0:0; 0:0; 1:0) EHC
08.07.2017. Daugavpils Baltkrievija 0:3 (0:2; 0:0; 0:1) EHC
14.04.2017. Sēdertelje Zviedrija 1:4 (0:2; 1:1; 0:2) EHC
15.04.2017. Sēdertelje Zviedrija 4:3 (0:2; 3:0; 0:1; 0:0; 1:0) EHC
21.04.2017. Rīga Francija 2:1 (0:1; 0:0; 2:0) EHC
22.04.2017. Rīga Francija 4:6 (0:1; 2:4; 2:1) EHC
30.04.2017. Bītigheima Vācija 4:3 (1:0; 1:1; 1:2; 1:0) EHC
01.05.2017. Rāvensburga Vācija 3:2 (0:0; 0:1; 2:2) EHC
06.05.2017. Ķelne Dānija 3:0 (0:0; 1:0; 2:0)
07.05.2017. Ķelne Slovākija 3:1 (1:0; 1:0; 1:1)
09.05.2017. Ķelne Itālija 2:1 (1:1; 0:0; 1:0)
11.05.2017. Ķelne Zviedrija 0:2 (0:1; 0:0; 0:1)
13.05.2017. Ķelne ASV 3:5 (1:0; 2:3; 0:2)
15.05.2017. Ķelne Krievija 0:5 (0:2; 0:2: 0:1)
16.05.2017. Ķelne Vācija 3:4 (0:0; 1:2; 2:1; 0:0; 0:1)
09.11.2017. Seržī Baltkrievija 7:5 (2:0; 3:2; 2:3) EIHC
10.11.2017. Seržī Slovēnija 4:1 (1:1; 2:0; 1:0) EIHC
11.11.2017. Amjēna Francija 3:1 (1:0; 0:0; 2:1)  EIHC
04.02.2018. Rīga Kanāda 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Pārb. spēle
15.02.2018. Herninga Austrija 6:1 (2:1, 1:0, 3:0) EIHC
16.02.2018. Herninga Francija 3:5 (0:3, 2:1, 1:1) EIHC
17.02.2018. Herninga Dānija 2:3 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1) EIHC
04.02.2018. Rīga Kanāda 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Pārb. spēle
06.04.2018. Haldena Norvēģija 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) EHC
07.04.2018. Haldena Norvēģija 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) EHC
11.04.2018. Rīga Somija 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) EHC
12.04.2018. Rīga Somija 0:5 (0:3, 0:2, 0:0) EHC
20.04.2018. Mihalovice Slovākija 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) EHC
21.04.2018. Poprada Slovākija 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) EHC
26.04.2018. Rīga Šveice 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) EHC
27.04.2018. Rīga Šveice 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) EHC
01.05.2018. Rīga Kanāda 1:6 (1:1, 0:3, 0:2) Pārb. spēle
05.05.2018. Herninga Norvēģija 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0)
06.05.2018. Herninga Somija 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)
08.05.2018. Herninga Koreja 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
10.05.2018. Herninga ASV 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:1)
12.05.2018. Herninga Vācija 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
14.05.2018. Herninga Kanāda 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
15.05.2018. Herninga Dānija 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
17.05.2018. Kopenhāgena  Zviedrija 2:3 (0:0, 1:1, 1:2) PČ (1/4 fināls)
08.11.2018 Minska Slovēnija 4:1 (2:0; 2:0; 0:1) EIHC
09.11.2018 Minska Francija 4:1 (2:0; 1:0; 1:1) EIHC
10.11.2018 Minska Baltkrievija 2:1 (1:0; 0:1; 0:0; 0:0; 1:0) EIHC
06.02.2019 Kannina Dienvidkoreja 6:2 (2:2; 2:0; 2:0) Legacy Cup
07.02.2019 Kannina Japāna 6:3 (3:2; 2:1; 1:0) Legacy Cup
07.02.2019 Kannina Kazahstāna 2:3 PL (0:0; 1:1; 1:1; 0:1) Legacy Cup
19.04.2019 Francija Francija 3:2 PM (0:2; 1:0; 1:0; 0:0; 1:0) EIHC
21.04.2019 Francija Francija 0:2 (0:1; 0:1; 0:0) EIHC
24.04.2019 Rīga Krievija 2:4 (2:0; 0:1; 0:3) EIHC
25.04.2019 Rīga Krievija 2:1 PL (0:0; 0:1; 1:0; 1:0) EIHC
3.05.2019 Šveice Šveice 1:4 (1:0; 0:2; 0:2) EIHC
4.05.2019 Šveice Šveice 0:2 (0:1; 0:0; 0:1) EIHC
11.05.2019 Bratislava Austrija 5:2 (1:1; 0:0; 4:1)
12.05.2019 Bratislava Šveice 1:3 (0:0; 1:1; 0:2)
14.05.2019 Bratislava Itālija 3:0 (0:0; 2:0; 1:0)
16.05.2019 Bratislava Čehija 3:6 (2:0; 0:4; 1:2)
18.05.2019 Bratislava Krievija 1:3 (1:0; 0:3; 0:0)
20.05.2019 Bratislava Zviedrija 4:5 (0:1; 1:1; 3:3)
21.05.2019 Bratislava Norvēģija 4:1 (0:1; 1:0; 3:0)