156 |
HK Tukums/Brocēnu NBJSS - IHS/Prizma |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:00 |
6:9 |
304 |
Baltie Vilki - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
13:30 |
2:3 PSM |
305 |
HSR 2003 - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:00 |
4:3 PSM |
354 |
HSR 2004 - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:15 |
3:6 |
155 |
Pērkons - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
16:30 |
6:5 PSM |
306 |
IHS/Pārdaugava - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
18:00 |
4:5 PSM |
36 |
HS Kurbads - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:00 |
2:5 |
37 |
Valmieras HK/BSS - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:00 |
3:0 |
38 |
Venta 2002 - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:50 |
7:1 |
39 |
Mārupes HS - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:50 |
8:1 |
40 |
BHC37 WildCats - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:00 |
2:1 |
41 |
HS Mogo 10 - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:00 |
1:2 |
42 |
HK Tukums - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:50 |
5:7 |
43 |
Ogre Juniors - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
14:50 |
2:1 |
44 |
LSSS B - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
16:00 |
0:2 |
45 |
Talsu NSS/THK - Mārupes HS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
16:00 |
0:3 |
176 |
HS MOGO 08 - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
12:45 |
3:5 |
148 |
Elektrēnu DKLRM - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
18:30 |
2:4 |
125 |
Pērkons - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-3030.03.2019. |
18:45 |
0:21 |