103 |
LSSS - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:00 |
4:8 |
66 |
HS Mogo 07 - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:45 |
5:6 PSM |
102 |
Valmieras HK/BSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
13:15 |
2:7 |
65 |
Kauno BTA - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:30 |
2:3 |
67 |
HS Mogo - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:30 |
5:3 |
64 |
HS Mārupe Balti - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
15:30 |
1:2 |
68 |
HSR 06/07 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-2626.01.2019. |
15:45 |
1:2 PSM |
11 |
HSR 2010 - 2 - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:00 |
2:1 |
12 |
MHK Rīga - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:00 |
0:4 |
13 |
HSR 2010 - 1 - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:50 |
3:2 PSM |
14 |
BHC37 - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:50 |
0:8 |
15 |
Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:00 |
6:0 |
16 |
DLSS - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:00 |
1:2 |
17 |
JLSS U-9 - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:50 |
2:1 |
18 |
Pārdaugava 10 - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:50 |
4:3 |
19 |
Pārdaugava - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
16:00 |
14:0 |
20 |
HSR 2010 - 1 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
16:00 |
10:0 |
144 |
HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-2626.01.2019. |
12:00 |
15:3 |
215 |
LSSS - Baltie Vilki |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
LOC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:00 |
6:4 |
214 |
Daugava/Sāga - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
14:15 |
0:4 |
218 |
IHS/Pārdaugava - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
17:00 |
10:0 |
143 |
IHS/Prizma - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
19:15 |
4:3 |
100 |
Prizma/IHS - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
13:00 |
2:3 PL |
101 |
HS Rīga - HK Zemgale LLU |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-2626.01.2019. |
13:00 |
2:9 |
102 |
HK Liepāja - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regulārās spēles
|
LOC ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
17:00 |
5:4 |
92 |
Pērkons - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-2626.01.2019. |
16:30 |
0:7 |