76 |
Ogre Juniors - HC Klaipēda |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
10:45 |
2:3 PSM |
73 |
DLSS-1 - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
12:00 |
5:2 |
63 |
Brocēnu NBJSS 09 - HSR 2008/09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-2525.11.2018. |
12:00 |
1:9 |
75 |
JLSS U11 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
12:45 |
1:4 |
65 |
DLSS - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
13:45 |
4:2 |
72 |
THK/Talsu NSS - HSR 2009 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:15 |
0:5 |
74 |
LSSS - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:15 |
3:1 |
70 |
BHC 37 - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:30 |
3:5 |
61 |
JLSS - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:30 |
8:1 |
62 |
Pārdaugava 09 - Mārupes HS/Balti |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:30 |
1:2 PSM |
64 |
Valmieras HK/BSS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
15:25 |
13:2 |
71 |
Brocēnu NBJSS 08 - Mārupes HS/Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-2525.11.2018. |
15:30 |
4:7 |
70 |
HSR 2003 - IHS/Prizma |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2525.11.2018. |
10:45 |
6:0 |
65 |
Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
12:00 |
2:11 |
80 |
IHS/Pārdaugava - HSR 2004 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
15:15 |
4:2 |
44 |
Ozolnieki Juniors - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
11:00 |
3:2 |
50 |
LSSS - Pārdaugava 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
12:00 |
9:1 |
42 |
HS Kurbads 04 - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
13:30 |
4:2 |
53 |
Brocēnu NBJSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-2525.11.2018. |
13:30 |
3:4 PSM |
51 |
Valmieras HK/BSS - HK Venta 2002/Tukums |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
13:50 |
5:2 |
41 |
HSR 2005 - Kauno BTA/Saulys |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:45 |
4:1 |
43 |
Kurbads 05 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
15:15 |
3:7 |
54 |
DLSS - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
15:30 |
4:2 |
52 |
Talsu NSS/THK - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
17:30 |
23:0 |
11 |
HSR 2007 - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-2525.11.2018. |
13:00 |
8:1 |
59 |
Venta 2002 - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:00 |
7:0 |
60 |
Mārupe/Ako - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
14:30 |
3:2 PL |
58 |
Liepājas SSS - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
16:15 |
2:0 |
61 |
HK Dinaburga - Valmieras HK |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-11-2525.11.2018. |
18:00 |
8:2 |